Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-06, 09:48   #5041
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Czy do Was też nie przychodzą meile z powiadomieniami o wpisach w zasubskrybowanych wątkach?
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 09:52   #5042
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Tak Basiu , kolejny dzień nie dostaję powiadomień mailowych. Miejmy nadzieję że stopniowo i ta funkcja zostanie przywrócowna.
palau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 10:50   #5043
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Widziałyście nową funkcję przy postach - ten cudzysłów służy do cytowania wielu postów przy odpowiedzi.
Wystarczy kliknąć na niego przy poście na który chcemy odpowiedzieć, żeby zrobił się czerwony.
Przy ostatnim cytowanym poście klikamy cytuj i już mam gotowy post z wieloma cytatami.
Proste i genialne.
Nareszcie nie trzeba tego robić ręcznie i wklejać za każdym razem.
No, wreszcie mi ktoś wyjaśnił, jak to działa Bo ja myślałam, że to chodzi o cytowanie jednego posta w kilku kawałkach, i nie miałam pojęcia, jak to zrobić.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 11:09   #5044
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
No, wreszcie mi ktoś wyjaśnił, jak to działa Bo ja myślałam, że to chodzi o cytowanie jednego posta w kilku kawałkach, i nie miałam pojęcia, jak to zrobić.
A ja nawet tej opcji nie zauważyłam, to się nazywa spostrzegawczość dopiero
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 11:12   #5045
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
No, wreszcie mi ktoś wyjaśnił, jak to działa Bo ja myślałam, że to chodzi o cytowanie jednego posta w kilku kawałkach, i nie miałam pojęcia, jak to zrobić.
a to rzeczywiscie....

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
A ja nawet tej opcji nie zauważyłam, to się nazywa spostrzegawczość dopiero
taka fajna funkcja
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 12:09   #5046
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny przypadkiem trafiłam na watek, z którego nic nie rozumiem:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=137199

A link z tego wątku prowadzi do naszego tutaj plotkowego w takiej kolejności:

1

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...97&postcount=6

2

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=512

3

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=118286&page=9

Czy możecie mnie uświadomić o co w tym wszystkim chodzi
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 12:23   #5047
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
od razu mam pytanko czy moge stosowac naprzemian nocami(tzn przerwy tez bede robi na jakies nawilzacze albo cos) Akneroxid 5 i Lysanel ??
Aha i rano jak daje serum z wit c to krem nawilzajacy (Calma HLC - nie gryzie sie?) dac po serum czy przed?
help help!!!
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 13:44   #5048
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przypadkiem trafiłam na watek, z którego nic nie rozumiem:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=137199

A link z tego wątku prowadzi do naszego tutaj plotkowego w takiej kolejności:

1

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...97&postcount=6

2

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=512

3

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=118286&page=9

Czy możecie mnie uświadomić o co w tym wszystkim chodzi
No zdaje sie, że Vanilla Sky była uczestniczką rebelii , która doprowadziła do utworzenia forum femineus (i tak mi wykropkuje ) Ale nie rozumiem, gdzie jest to odesłanie do naszego wątku plotkowego?
Edit - aha, chyba sobie przypominam, była jakaś gadanina na naszych plotkach na temat karmy, blokowania kont itd. i dlatego AgaZ odesłała do tego wątku. Chyba się tam zastanawiałyśmy, skąd są użytkowniczki o ujemnej karmie itd.
Edit 2: a jednak nie wykropkowało...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 13:50   #5049
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Z tym odesłaniem do naszego wątku to chyba było tak, że pewnego pięknego dzionka wpadła tu Pitipel i napisała pare słów odnośnie zbiorowego zamówienia u Pauli na F. + sprawa rzekomego "skopiowanego" postu Sandiji, później tu jeszcze była Złośnica i bodajże Nan i zaczęła sie dyskusja po której to Admin pozmieniał coś w ustawieniach, że założycielki Femineus nie mogą się po dziś dzień dostać na forum (pisać, czytać itp). No...dlatego linki odsyłają do Plotek Nie wiem czy coś z tego zrozumiałyście ...

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...el#post1871512
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=720
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=609

Należy także dodać że z F. już także odeszła część dziewczyn, np. Smoczyca. Nie mam pojęcia czy egzystują one na jakiś innych forach kosmetycznych, bo opinie Smoczycy były bardzo trafne
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 13:50   #5050
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
help help!!!
lolitka możesz ten akneroxid na zmianę z Lysanelem, tylko nie przesadź, bo się zesuszysz na wiór (akneroxid to nadtlenek benzoilu?)
Krem nakładaj po serum, warto odczekać kilkanaście minut.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 13:59   #5051
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

To może ja Ci Basiu powiem o co mi chodziło, skoro odnosisz się do mojego postu.

Afera z karmą dla dziewczyn z Femineusa zaczęła się w wątku plotkowym dla filtromaniaczek (jak nam pewnie wszystkim wiadomo, zresztą własnie Uskow to ładnie przedstawiła ).
Ktoś w wątku o karmie o to zapytał, więc Agabil1 dała do niego odnośnik.

Po pytaniu CzarnegoElfa w temacie "Skąd ten podpis?" i odpowiedzi Złośliwca, która była sprzeczna z odpowiedzią udzieloną wcześniej, ja umieściłam odnośnik, który o tej sprzeczności świadczył.

A dalej jak wiadomo...
Reszta dyskusji potoczyła się w wątku "Gdzie się podziały Wizażanki" na Plotkowym, bo Złośliwiec zamknął wątek dotyczący podpisu i zablokowania dziewczyn.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 18:07   #5052
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny , proszę Was o pomoc
W ostatnim czasie wprowadziłam kilka nowych kosmetyków ( w tym filtry Avene i Biodermy ) . W ciagu trzech dni moja twarz usiana została olbrzymią ilością czerwonych maleńkich krostek oraz ropniaczków .
Sadzę , że jest to objaw zatkania porów .
Z czasem dojdę który kosmetyk zawinił, choć nie będzie to łatwe ,bo zawsze mam z tym problem .

Proszę poradźcie mi , w jaki sposób doprowadzić cerę do porządku .

Robiłam maseczkę aspirynową ( jak zawsze , dwa razy w tygodniu robię ) ,ale nic innego błyskawicznie działającego nie przychodzi mi do głowy .
Nie wiem co mam zastosować , bo na taką skalę nigdy mnie nie wysypało . Zazwyczaj były to dwie , trzy krosteczki ,a teraz jest ich bardzo dużo i twarz jest czerwona .
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 18:43   #5053
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

lola odstawiłabym wszystko prócz Twoich pewniaków, na noc zastosowałabym swój ulubiony kwas, azelainowy, na rano sprawdzony filtr (u mnie LRP DP), chwyciłabym glinkę - choć mnie podrażnia, to zawsze jakieś oczyszczenie i wysuszenie.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 18:47   #5054
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
A czemu filtrów uzywasz tylko na policzki a nie na całą twarz????
Nakladam na policzki, bo mam tam paskudne naczynka, w wakacje nakladalam na cala twarz, ale teraz zalezy mi tylko na nawilzeniu i ochronie tych wrednych naczynek ;/ niespecjalnie pozatym wchlania mi sie Avenka z dzieciaczkiem, a wiecie - finanse i za dlugo musialabym czekac rano i bylabym wiecznie spozniona do szkoly pozatym nie cierpie miec czegos tlustego na buzi ale policzki jeszcze przeboleje

To jak wsytarczy ten 1 ml czy zwiekszyc dawke ? pilsss pomozcie
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 18:50   #5055
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Lola po zmianie pilęgnacji moja buzia zareagowała identycznie. Ostatnio udało miu sie pozbyć tych czerwono-białych krosteczek za to dorobiłam się zamkniętych zaskórników na linii żuchy Po effaclarze, maseczce aspirynowej zaczęły na szczęście znikać. Już praktycznie ich nie było, no to ja dzisiaj pac na twarz Active C i przepisową ilość AL i kroteczek niet, za to linia żuchwy znowu się przyozdobiła Tylko sie zastanawiam czy to witamina C, czy filtr
Zgłupieć można !
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 19:17   #5056
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
lolitka możesz ten akneroxid na zmianę z Lysanelem, tylko nie przesadź, bo się zesuszysz na wiór (akneroxid to nadtlenek benzoilu?)
Krem nakładaj po serum, warto odczekać kilkanaście minut.
Dzieki Tak, aneroxid to nadtlenek benzoilu.. A z tym Lysanelem to ja narazie tylko probki testuje, ale zobacze co bedzie potem
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 19:46   #5057
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

uskow , agnieska - dziękuję
Za chwilę nałożę glinkę , może trochę osuszy ropne krosteczki .
Mam wrażenie , że twarz wygląda wiele gorzej po nałożeniu filtra ( uzywam naprzemiennie AL i DP ) , krostki pęcznieją i rumień jest większy .
Za zapachanie porów obwiniam : albo różane mleczko do demakijażu Garniera albo Avene 50+krem lub Bioderma Photoderm Max Fluide .

Czasem mam ochotę rzucić to filtrowanie w czorty . Tesknię za za normalnym makijażem bez metrowej mazi na twarzy posypanej mąką .
Dziś jestem bliska podjęciu dramatycznej decyzji .
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 19:59   #5058
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
uskow , agnieska - dziękuję
Za chwilę nałożę glinkę , może trochę osuszy ropne krosteczki .
Mam wrażenie , że twarz wygląda wiele gorzej po nałożeniu filtra ( uzywam naprzemiennie AL i DP ) , krostki pęcznieją i rumień jest większy .
Za zapachanie porów obwiniam : albo różane mleczko do demakijażu Garniera albo Avene 50+krem lub Bioderma Photoderm Max Fluide .

Czasem mam ochotę rzucić to filtrowanie w czorty . Tesknię za za normalnym makijażem bez metrowej mazi na twarzy posypanej mąką .
Dziś jestem bliska podjęciu dramatycznej decyzji .
Ja czwarty dzień jestem już zła na filtry, bo mimo wszystko filtr jest widoczny na twarzy, a gdy zmatuję dla mnie wystarczająco - to mam płaską twarz i nawet rozświetlające brązery (chrzanić za przeproszeniem destabilizację) nic nie dają. Kombinuję, testuję, czytam KWC i krążę po allegro - mam nadzieję, że Matmate przyjdzie szybko i się sprawdzi, bo będzie ze mną źle przy filtrach trzyma mnie li i jedynie obawa przed przebarwieniami.
Też dziś testowałam krem Avene 50+, kiedyś mnie lekko wysypało gdy zużywałam naprzemiennie próbki emulsji i kremu, po demakijażu mam 2-3 miniwypryski, takie ledwo odstające od skóry ale jednak.
Rumień może być większy bo to jednak alkoholowe są i buzia nie jest taka jednolita jak po tych bez %, a i błysk nie polepsza sprawy (wizualnie).
Muszę chyba popróbować mieszanek pudrowych, może wspominany w wątku makijażowym Lucidity?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 20:56   #5059
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dzięki uskow, Earto, Myszi, dzięki za wyjaśnienia odnośnie znalezionego i niezrozumiałego tematu.
Nie napiszę, że zrozumiałam w czym rzecz, bo bym skłamała, ale pozwoliły mi Wasze wyjaśnianie spjrzec szerzej na pewne bądź co bądź tajeminicze klimaty tego forum. Hmmm. trochę czuję się zniesmaczona, ale to mój problem ...
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 21:54   #5060
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja czwarty dzień jestem już zła na filtry, bo mimo wszystko filtr jest widoczny na twarzy, a gdy zmatuję dla mnie wystarczająco - to mam płaską twarz i nawet rozświetlające brązery (chrzanić za przeproszeniem destabilizację) nic nie dają. Kombinuję, testuję, czytam KWC i krążę po allegro - mam nadzieję, że Matmate przyjdzie szybko i się sprawdzi, bo będzie ze mną źle przy filtrach trzyma mnie li i jedynie obawa przed przebarwieniami.
Też dziś testowałam krem Avene 50+, kiedyś mnie lekko wysypało gdy zużywałam naprzemiennie próbki emulsji i kremu, po demakijażu mam 2-3 miniwypryski, takie ledwo odstające od skóry ale jednak.
Rumień może być większy bo to jednak alkoholowe są i buzia nie jest taka jednolita jak po tych bez %, a i błysk nie polepsza sprawy (wizualnie).
Muszę chyba popróbować mieszanek pudrowych, może wspominany w wątku makijażowym Lucidity?
agniesko , próbowałam różnych mieszanek - Hauschka , skrobie takie i śmakie , skrobia i na to kompakt i , nie oszukujmy się , twarz nie wygląda dobrze .Żle się czuję z tym paciajstwem na twarzy , czuję ciężar tych mililitrów i dekagramów .
Filtruję sie od roku , półtora . Wcześniej stosowałam kremy z filtrami ale nakładane cieniutko pod podkład .Miałam dwukrotnie robioną eksfoliację i mimo tej marnej ochrony ,nie porobiły mi się jakieś bardziej widoczne przebrarwienia .
Teraz filtruję się gorliwie .

Zastanawiam sie czy warto .
Czy warto przechodzić takie katusze , zmagać się z wiecznym dyskomfortem bo ten błysk , te mega ilosci na twarzy , czasem wypryszczenia , ciastowacenia ....
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 22:09   #5061
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ja mam pytanie troche z innej beczki... Czemu trzeba czekac godzine z nalozeniem kremu nawilzajacego na kwas? I czy moge nalozyc AA young?
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 22:53   #5062
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Z tym odesłaniem do naszego wątku to chyba było tak, że pewnego pięknego dzionka wpadła tu Pitipel i napisała pare słów odnośnie zbiorowego zamówienia u Pauli na F. + sprawa rzekomego "skopiowanego" postu Sandiji, później tu jeszcze była Złośnica i bodajże Nan i zaczęła sie dyskusja po której to Admin pozmieniał coś w ustawieniach, że założycielki Femineus nie mogą się po dziś dzień dostać na forum (pisać, czytać itp). No...dlatego linki odsyłają do Plotek Nie wiem czy coś z tego zrozumiałyście ...

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...el#post1871512
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=720
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=609

Należy także dodać że z F. już także odeszła część dziewczyn, np. Smoczyca. Nie mam pojęcia czy egzystują one na jakiś innych forach kosmetycznych, bo opinie Smoczycy były bardzo trafne
No właśnie mi najbardziej brakuje Smoczycy, bo jej uwagi zawsze były i są dla mnie cenne, często wracam do jej recenzji, zwłaszcza kolorówki, a także do wątków z jej poradami.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 22:57   #5063
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie troche z innej beczki... Czemu trzeba czekac godzine z nalozeniem kremu nawilzajacego na kwas? I czy moge nalozyc AA young?
Jeśli nałozysz wczesniej to osłabisz działanie kwasu czy retinoidu. Na złuszczacze nakładamy krem o prostym składzie o działaniu łagodząco - nawilżającym, do tego AA young nie nadaje się, poniewaz dodatkowo może podraznić twarz .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 23:15   #5064
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez lola23
Zastanawiam sie czy warto .
Czy warto przechodzić takie katusze , zmagać się z wiecznym dyskomfortem bo ten błysk , te mega ilosci na twarzy , czasem wypryszczenia , ciastowacenia ....
Mi sie wydaje, ze warto. Bynajmniej JA widze duza roznice w wygladzie swojej buzki przed paroma miesiacami. Zawsze lubilam byc dobrze nakremowana i lubie nakladac te 2 ml. Makijaz i tak zawsze poprawialam w ciagu dnia - taka dola tlustej buzki. Trzeba po prostu znalezc swoich faworytow...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 23:21   #5065
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
No właśnie mi najbardziej brakuje Smoczycy, bo jej uwagi zawsze były i są dla mnie cenne, często wracam do jej recenzji, zwłaszcza kolorówki, a także do wątków z jej poradami.
Jejuuuuuuuuuu Smok/Smoczyca wrócił/wróciła
Jak mi Ciebie brakowało ....

Jak było w Egipcie napisz coś ....
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 00:07   #5066
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Dzięki uskow, Earto, Myszi, dzięki za wyjaśnienia odnośnie znalezionego i niezrozumiałego tematu.
Nie napiszę, że zrozumiałam w czym rzecz, bo bym skłamała, ale pozwoliły mi Wasze wyjaśnianie spjrzec szerzej na pewne bądź co bądź tajeminicze klimaty tego forum. Hmmm. trochę czuję się zniesmaczona, ale to mój problem ...
Basiu

Napisałam do Ciebie dłuuugaśne PW, ale nie wiem czy doszło, bo miałaś zapchaną skrzynkę
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 05:43   #5067
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Witaj Smoku! Opowiadaj jak było !

Lola ja też już rzucałam te filty , ale stosuje kwasy i dlatego ciągle szukam. Może znajdę swój, a jak nie to będę nadkładać cieńszą warstwę, mam nadzieję że przebarwienia mi nie wyjdą. Ja te białe krosteczki miałam chyba ze 2 miesiące zanim sie z nimi uporałam, no a teraz inne licho się przyplątało. Ja także nie mam szczęścia do LRP czy z alkoholem, czy bez coś mnie w nih gryzie i już Zauważyłam też , że lepiej ponowić aplikację filtra w ciągu dnia, wtedy skóra lepiej się czuje. No ale wiadomo co za tym idzie Niepkazywanie się ludziom na oczy
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 08:16   #5068
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Basiu

Napisałam do Ciebie dłuuugaśne PW, ale nie wiem czy doszło, bo miałaś zapchaną skrzynkę
No tak znów zapomniałam opróźnić skrzynkę
I nic przez to nie doszło, tyle się napisałaś ehhh ... sory
Ale na pocieszenie dodam, że dziś dokładnie przeczytałam jeszcze raz Wasze wpisy i chyba zrozumiałam Nie ma jak świeży wypoczęty umysł z rana

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2006-09-07 o 09:08
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 09:47   #5069
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Witam Smoka dobrze wysmażonego po wakacjach
Ja dziś też mam kryzys filtrowy, bo się wysmarowałam Biodermą, skądinąd ulubioną, ale te filtry jednak nie są dobre pod makijaż - dziś w ramach makijażu nałozyłam tylko puder/skrobię i trochę brązera, no i ciasteczko Wydaje mi się, że zaczęłam się odrobinkę łuszczyć po Zoracu, być moze dlatego tak fatalnie to wygląda... Cóż. Skoro i tak mam zamiar się złuszczac przez najbliższe miesiace, to będę się musiała do tego przyzwyczaić
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 10:47   #5070
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Witam Smoka dobrze wysmażonego po wakacjach
Ja dziś też mam kryzys filtrowy, bo się wysmarowałam Biodermą, skądinąd ulubioną, ale te filtry jednak nie są dobre pod makijaż - dziś w ramach makijażu nałozyłam tylko puder/skrobię i trochę brązera, no i ciasteczko Wydaje mi się, że zaczęłam się odrobinkę łuszczyć po Zoracu, być moze dlatego tak fatalnie to wygląda... Cóż. Skoro i tak mam zamiar się złuszczac przez najbliższe miesiace, to będę się musiała do tego przyzwyczaić
Dziękuję za miłe powitanie. A Smok rzeczywiście dobrze zesmażony na mulatkę , po raz pierwszy od lat, aż TŻ mi zazdrości, a to tylko dlatego, że pod parasolem na plaży nie mogłam usiedzieć, bo tak zimno było nad tym oceanem, ciągle były tylko chmury i mgły, ale jednak słoneczko mocno opalało. Nigdy nie przypuszczałam, że w Maroko się tak przeziębię i dostanę gorączki. Żeby latem człowiekowi było w Afryce zimno.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.