Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-18, 10:33   #211
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny takie pytanie nie dotycz±ce w³osów. Czy która¶ z Was kiedy¶ odstawia³a prochy anty i mia³a z tego powodu jakie¶ dolegliwo¶ci? Ja w³a¶nie odstawiam bo mi rujnowa³y zdrowie i nie specjalnie siê czujê. A to dopiero 2 dzieñ po 7 dniowej tradycyjnej przerwie.
a jak d³ugo je bra³a¶?
ja mia³am takie problemy dwa razy (dwa razy po d³u¿szym braniu robi³am przerwê). ale wydaje mi siê, ¿e to dlatego, ¿e normalnie mam raczej bolesne @, a tabletki ³agodzi³y ca³y ból i dlatego zaraz po odstawieniu wszystko wróci³o ze zdwojon± si³± (a mo¿e to by³o moje subiektywne wra¿enie).
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 10:55   #212
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
a jak d³ugo je bra³a¶?
ja mia³am takie problemy dwa razy (dwa razy po d³u¿szym braniu robi³am przerwê). ale wydaje mi siê, ¿e to dlatego, ¿e normalnie mam raczej bolesne @, a tabletki ³agodzi³y ca³y ból i dlatego zaraz po odstawieniu wszystko wróci³o ze zdwojon± si³± (a mo¿e to by³o moje subiektywne wra¿enie).
Nieco ponad dwa lata. Ale z odstawieniem zesz³o siê zapalenie pêcherza i choroba synka i nie wiem czy ja siê nie zarazi³am teraz i st±d takie rozbicie. Ogólnie brzucho mnie nieco pobolewa. Szlag ju¿ wie od czego. Mo¿e jak zwykle to moje urojenia i stresowanie siê wszystkim i st±d tez dziwne objawy. Na takie stresy to ja ju¿ d³ugo "choruje". Zawsze mocno denerwujê siê i wymy¶lam w g³owie pe³no z³ych scenariuszy.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-18 o 10:57
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 11:16   #213
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
wrzucam zdj po farbowaniu Lond± 6.71. Zdjêcia przed nawet nie wklejam bo to masakra by³a przedzia³ek szary, potem jakies 6cm zrudzia³ego cece poziom 6, a dalej c.br±z (niezmiennie od sierpnia ).
Kolor góry jest oczywi¶cie ja¶niejszy od do³u, ale i tak ciemny jak na poziom 6, ja bym go okre¶li³a jako czekoladowy, br±zowy?, na pewno ciep³y, popielu to ja tam nie widzê... bardziej wygl±da jak 6.7 czy 6.75 z próbnika.
Robi³am na wodzie 6% tym razem, 30min odrosty, potem 5min w zimn± wod± rozmasowa³am na ca³o¶æ.
przepiêkny kolor chyba zdradze swojego matrixa na rzecz Londy Co oznacza cyfra 7 w jej numerze?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 11:22   #214
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka¿ wiadomo¶æ
przepiêkny kolor chyba zdradze swojego matrixa na rzecz Londy Co oznacza cyfra 7 w jej numerze?
Dziêkujê jak bêdzie bardziej s³onecznie to zrobiê jeszcze zdjêcia w naturalnym ¶wietle.
7-br±zowy, 1-popiel.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 11:28   #215
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka¿ wiadomo¶æ
Co oznacza cyfra 7 w jej numerze?
Metaliczny lub matowy



Dziewczyny takie ma³e spostrze¿enie dzisiaj. Jestem ju¿ 3 dzieñ bez prochów anty i my³am w³osy dzisiaj pierwszy raz od kiedy odstawi³am. I wiecie co? Podczas mycia wypad³y mi zaledwie 2-3 w³osy! Normalnie a¿ patyczkiem do uszu szuka³am w odp³ywie jaki¶ zaczepionych w³osów bo wiem, ¿e zawsze totalny ko³tun mo¿na wyci±gn±æ a tu taka niespodzianka. Oby tak zosta³o Je¶li oka¿e siê, ¿e lecia³y mi k³aczki po prochach to normalnie pacnê siê mocno w ³epek, bo sama sobie to wypadanie zafundowa³am

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê jak bêdzie bardziej s³onecznie to zrobiê jeszcze zdjêcia w naturalnym ¶wietle.
7-br±zowy, 1-popiel.
7 po przecinku to br±z?? Chyba Londa jakie¶ swoje oznaczenia wymy¶li³a
Ja zawsze kierujê siê tymi danymi i nigdy mnie nie zmyli³y itp:
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...yczne-ich.html
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 11:36   #216
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê jak bêdzie bardziej s³onecznie to zrobiê jeszcze zdjêcia w naturalnym ¶wietle.
7-br±zowy, 1-popiel.
ja dzis ide kupowac londe 5,07 hmmm ciekawe jak pokryje teraz bardziej wyp³ukane w³oski na pocz±tku marca robi³am odrost a d³ugo¶æ tylko zmalaksowa³am .. juz widze odrost i na d³ugosci wyp³ukany kolor po³o¿e na fix color diapo na wodzie 3% lub zmieszam z 6 po³ na pó³ bo to zmiana odcienia a nie chce przyciemniac ...powinno z³apac prawda ?


Kachula82 jestem w pozytywnym szoku ze tak wysz³o i termoloki sie spisa³y , po rozczesaniu szerokim grzebieniem wysz³y fale


dzis musia³am umyc ³epetynkê bo wzoraj nak³ada³am piankê i dzis lekko sztywne takie nie¶wie¿e w³oski...

Kupi³am piankê Isane w rossie bez alkoholu co by nie wysuszac dodatkowo w³osów zaznaczona 3 na niej z skali 5 stwierdzam ze jest wystarczajaco silna ale i tak jakos dziwne odczucia moze dlatego ze pianki nigdy nie uzywa³am do stylizacji i mieszane wrazenia ... zastanawiam siê nad zrobieniem zelu lnianego aby podkreslic sket i troszkê utrwalic na mokre w³osy -suszyc i termoloki zamiast stosowania pianki, lakieru itp



7 po przecinku w londzie to br±z!
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-03-18 o 11:39
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 11:40   #217
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kurde Kachula, ja od 4mcy biorê anty i mo¿e faktycznie od nich zaczê³y mi w³osy lecieæ? Przy 3opakowaniu dopiero zaczê³y wypadaæ

W sumie w okolicach pa¼dziernika chcê zaj¶æ w ci±¿ê wiêc mog³abym anty odstawiæ
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 11:44   #218
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 115
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Umy³am w³osy i troszke siê farba wyp³uka³a, ale niewiele, bardziej przejmujê siê tym ¿e w³osy krusza mi siê tu¿ przy skórze
__________________
Styczeñ 2013 czarny -> blond
Zapuszczanie w³osów START!
xSheWolf jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 11:59   #219
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê jak bêdzie bardziej s³onecznie to zrobiê jeszcze zdjêcia w naturalnym ¶wietle.
7-br±zowy, 1-popiel.
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Metaliczny lub matowy



7 po przecinku to br±z?? Chyba Londa jakie¶ swoje oznaczenia wymy¶li³a
Ja zawsze kierujê siê tymi danymi i nigdy mnie nie zmyli³y itp:
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...yczne-ich.html
dziêki dziewczyny za o¶wiecenie - to mi pasuje
mam jeszcze pytanie odno¶nie oznaczenie per³a - jaki to kolor/odcien wyjdzie? farbuje w³osy na poziomie 5 teraz mam pomieszana nature z popielem a myslalam o mieszaniu popielu z per³± - wyjdzie co¶ z tego?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 13:11   #220
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kurde Kachula, ja od 4mcy biorê anty i mo¿e faktycznie od nich zaczê³y mi w³osy lecieæ? Przy 3opakowaniu dopiero zaczê³y wypadaæ

W sumie w okolicach pa¼dziernika chcê zaj¶æ w ci±¿ê wiêc mog³abym anty odstawiæ
pierwsze 3 miesi±ce po odstawieniu kobieta jest trzykrotnie bardziej p³odna ni¿ normalnie (tak mi gin powiedzia³), wiêc uwa¿aj do pa¼dziernika. Swoj± drog± nie bra³abym tabsów skoro i tak planujesz ci±¿ê. Po co siê szprycowaæ ¶wiñstwem przed kolejn± dzidzi±? Dokoñcz opakowanie jak normalnie i odstaw. Zreszt± nie lepiej dla ciebie przy tarczycy? Po drugim dziecku rozwa¿aj wk³adkê, ja teraz my¶lê nad ni± bo jednak bez bzykania d³ugo nie poci±gnê i m±¿ te¿ Teraz abstynencja niestety ale chce wszystko wyregulowaæ i lecê do prywatnego sprawdziæ czy bêdê mog³a mieæ wk³adkê. Dla mnie prochy to strasznie organizm niszczy³y.

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
ja dzis ide kupowac londe 5,07 hmmm ciekawe jak pokryje teraz bardziej wyp³ukane w³oski na pocz±tku marca robi³am odrost a d³ugo¶æ tylko zmalaksowa³am .. juz widze odrost i na d³ugosci wyp³ukany kolor po³o¿e na fix color diapo na wodzie 3% lub zmieszam z 6 po³ na pó³ bo to zmiana odcienia a nie chce przyciemniac ...powinno z³apac prawda ?


Kachula82 jestem w pozytywnym szoku ze tak wysz³o i termoloki sie spisa³y , po rozczesaniu szerokim grzebieniem wysz³y fale


dzis musia³am umyc ³epetynkê bo wzoraj nak³ada³am piankê i dzis lekko sztywne takie nie¶wie¿e w³oski...

Kupi³am piankê Isane w rossie bez alkoholu co by nie wysuszac dodatkowo w³osów zaznaczona 3 na niej z skali 5 stwierdzam ze jest wystarczajaco silna ale i tak jakos dziwne odczucia moze dlatego ze pianki nigdy nie uzywa³am do stylizacji i mieszane wrazenia ... zastanawiam siê nad zrobieniem zelu lnianego aby podkreslic sket i troszkê utrwalic na mokre w³osy -suszyc i termoloki zamiast stosowania pianki, lakieru itp



7 po przecinku w londzie to br±z!
To Londa ma dziwne oznaczenia. Wiêkszo¶æ producentów pisze metaliczny... Ale co tam. Wa¿ne, ¿e dobrze ³apie i cuda rude dziewczynom nie wychodz±.
Ja nie lubiê w³osów po piance. Dra¿ni mnie ta sztywno¶æ i wra¿enie brudnych w³osów. Wolê naturalne i skrêcone, tylko ¿e wtedy loki mam na 2 godziny

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Poka¿ wiadomo¶æ
Umy³am w³osy i troszke siê farba wyp³uka³a, ale niewiele, bardziej przejmujê siê tym ¿e w³osy krusza mi siê tu¿ przy skórze
Od¿ywiaj, nawil¿aj. Nie susz suszark± ani nic "na ciep³o" do w³osów nie u¿ywaj. Musisz im daæ odpocz±æ. Do wyp³ukania mo¿esz u¿ywaæ szamponu przeciw³upie¿owego. Mi kolor zawsze przy nich schodzi³ szybciej.

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki dziewczyny za o¶wiecenie - to mi pasuje
mam jeszcze pytanie odno¶nie oznaczenie per³a - jaki to kolor/odcien wyjdzie? farbuje w³osy na poziomie 5 teraz mam pomieszana nature z popielem a myslalam o mieszaniu popielu z per³± - wyjdzie co¶ z tego?
Kiedy¶ farbowa³am blondem per³owym i w³osy mia³y tak± piêkn± per³ow± po¶wiatê. Na pewno nie ciep³± ale raczej ch³odn±. Ciê¿ko opisaæ. Taki per³owy odcieñ Poza tym w którym miejscu jest umieszczona nazwa "per³a"? Po przecinku po innej cyfrze czy jak? To te¿ ma znaczenie odno¶nie intensywno¶ci tej per³y.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-18 o 13:12
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 13:45   #221
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Po drugim dziecku rozwa¿aj wk³adkê, ja teraz my¶lê nad ni± bo jednak bez bzykania d³ugo nie poci±gnê i m±¿ te¿ Teraz abstynencja niestety ale chce wszystko wyregulowaæ i lecê do prywatnego sprawdziæ czy bêdê mog³a mieæ wk³adkê. Dla mnie prochy to strasznie organizm niszczy³y.
ja mam ju¿ kolejn± wk³adke i jestem bardzo zadowolona, nigdy wiecej tabletek!!!!



Kiedy¶ farbowa³am blondem per³owym i w³osy mia³y tak± piêkn± per³ow± po¶wiatê. Na pewno nie ciep³± ale raczej ch³odn±. Ciê¿ko opisaæ. Taki per³owy odcieñ Poza tym w którym miejscu jest umieszczona nazwa "per³a"? Po przecinku po innej cyfrze czy jak? To te¿ ma znaczenie odno¶nie intensywno¶ci tej per³y.
Matrix ma tak nazwane kolory - per³owy
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 13:48   #222
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
ja dzis ide kupowac londe 5,07 hmmm ciekawe jak pokryje teraz bardziej wyp³ukane w³oski na pocz±tku marca robi³am odrost a d³ugo¶æ tylko zmalaksowa³am .. juz widze odrost i na d³ugosci wyp³ukany kolor po³o¿e na fix color diapo na wodzie 3% lub zmieszam z 6 po³ na pó³ bo to zmiana odcienia a nie chce przyciemniac ...powinno z³apac prawda ?


Kachula82 jestem w pozytywnym szoku ze tak wysz³o i termoloki sie spisa³y , po rozczesaniu szerokim grzebieniem wysz³y fale


dzis musia³am umyc ³epetynkê bo wzoraj nak³ada³am piankê i dzis lekko sztywne takie nie¶wie¿e w³oski...

Kupi³am piankê Isane w rossie bez alkoholu co by nie wysuszac dodatkowo w³osów zaznaczona 3 na niej z skali 5 stwierdzam ze jest wystarczajaco silna ale i tak jakos dziwne odczucia moze dlatego ze pianki nigdy nie uzywa³am do stylizacji i mieszane wrazenia ... zastanawiam siê nad zrobieniem zelu lnianego aby podkreslic sket i troszkê utrwalic na mokre w³osy -suszyc i termoloki zamiast stosowania pianki, lakieru itp



7 po przecinku w londzie to br±z!
zwykle robiê na 3% ale akurat t± Londê zrobi³am na 6%, bo tak by³o w ulotce (¿e przyciemnianie na 6%). Nastêpnym razem spróbujê na 3%. Z³apie na pewno, najwy¿ej szybciej siê zmyje.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 14:28   #223
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka¿ wiadomo¶æ
Matrix ma tak nazwane kolory - per³owy
Mi siê wydaje, ¿e w³oski powinny ¶wieciæ per³owo, tak mieniæ siê a nie byæ szare jak przy popielatych kolorach.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 14:37   #224
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

nosilam kiedys per³owy blond mial wlasnie taki blask jak prawdziwa perla.

Kachula na poczatku maja mam kontrolne badania tarczycy i wizyte u endo. Potem wlasnie bede chciala odstawic tabsy zeby organizm sie uspokoil. Nie chcialabym zajsc zaraz po odstawieniu np w blizniacza ciaze
a masz racje po drugim dziecku pomysle o jakims konkretnym zabezpieczeniu. Bo chyba na 2 poprzestaniemy
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 14:55   #225
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
nosilam kiedys per³owy blond mial wlasnie taki blask jak prawdziwa perla.

Kachula na poczatku maja mam kontrolne badania tarczycy i wizyte u endo. Potem wlasnie bede chciala odstawic tabsy zeby organizm sie uspokoil. Nie chcialabym zajsc zaraz po odstawieniu np w blizniacza ciaze
a masz racje po drugim dziecku pomysle o jakims konkretnym zabezpieczeniu. Bo chyba na 2 poprzestaniemy
Ja bym jak najszybciej odstawi³a. Tarczyca to hormon a tabsy tez hormony. Aby ci wyników nie pomiesza³y, chocia¿ sie nie znam. W³adka mo¿e kosztuje ale starcza na 3-5 lat w zale¿no¶ci od wk³adki.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 15:23   #226
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
nie wytrzyma³am i musia³am dzi¶ pokrêcic ca³a g³owê przy okazji testowa³am termoloki na d³ugich i krótkich w³osach na piance fioletowej Isana z Rossmanna
1. foto mama -fryzura cieta na boba
reszta ja
woow, ¶wietny efekt

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny takie pytanie nie dotycz±ce w³osów. Czy która¶ z Was kiedy¶ odstawia³a prochy anty i mia³a z tego powodu jakie¶ dolegliwo¶ci? Ja w³a¶nie odstawiam bo mi rujnowa³y zdrowie i nie specjalnie siê czujê. A to dopiero 2 dzieñ po 7 dniowej tradycyjnej przerwie.
ja nie bra³am za d³ugo tabletek, bo tylko pó³ roku i mo¿e dlatego nie mia³am ¿adnych dolegliwo¶ci
a jesli chodzi o wypadanie w³osów to mog³o byæ spowodowane braniem ich, gdzie¶ to kiedy¶ czyta³am jednak to hormony...
czyta³am, ¿e teraz po myciu w³osów wypad³o Ci kilka w³osów... oby tak dalej, to bêdziesz na pewno wiedzia³a jaka by³a przyczyna wypadania.
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 15:35   #227
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym jak najszybciej odstawi³a. Tarczyca to hormon a tabsy tez hormony. Aby ci wyników nie pomiesza³y, chocia¿ sie nie znam. W³adka mo¿e kosztuje ale starcza na 3-5 lat w zale¿no¶ci od wk³adki.
ale endo wie, ¿e biorê anty i nic nie mówi³ ¿ebym mia³a odstawiaæ
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 16:27   #228
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ale endo wie, ¿e biorê anty i nic nie mówi³ ¿ebym mia³a odstawiaæ
no to spoko. Ja wole dmuchaæ na zimne bo ci wszyscy lekarze to... U mnie to trafiaj± siê tacy, którym to ja muszê mówiæ co my¶lê, ¿e mi dolega i oni wtedy: a no tak, to mo¿e byæ przyczyna.
Teraz bêdê planowaæ prywatn± wizytê u gina (tam robi± od razu usg aby dok³adnie sprawdziæ wszystko w ¶rodku) i zobaczymy czy te¿ stwierdzi, ¿e wszystko jest ok. Porównam sobie zdanie pañstwowego z prywatnym. Ale to w kwietniu.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ja nie bra³am za d³ugo tabletek, bo tylko pó³ roku i mo¿e dlatego nie mia³am ¿adnych dolegliwo¶ci
a jesli chodzi o wypadanie w³osów to mog³o byæ spowodowane braniem ich, gdzie¶ to kiedy¶ czyta³am jednak to hormony...
czyta³am, ¿e teraz po myciu w³osów wypad³o Ci kilka w³osów... oby tak dalej, to bêdziesz na pewno wiedzia³a jaka by³a przyczyna wypadania.
Ja te¿ czyta³am o tym wypadaniu ale lekarz stwierdzi³, ¿e po anty to raczej nie mo¿liwe. Na ró¿nych forach mo¿na przeczytaæ, ¿e prawie ka¿dej dziewczynie borykaj±cej siê z wypadaniem w³osów, lekarz gin tak mówi³. Chcia³abym kiedy¶ trafiæ do normalnego lekarza i niekoniecznie prywatnego, bo to jednak du¿e koszta za jedn± wizytê.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 16:33   #229
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
no to spoko. Ja wole dmuchaæ na zimne bo ci wszyscy lekarze to... U mnie to trafiaj± siê tacy, którym to ja muszê mówiæ co my¶lê, ¿e mi dolega i oni wtedy: a no tak, to mo¿e byæ przyczyna.
Teraz bêdê planowaæ prywatn± wizytê u gina (tam robi± od razu usg aby dok³adnie sprawdziæ wszystko w ¶rodku) i zobaczymy czy te¿ stwierdzi, ¿e wszystko jest ok. Porównam sobie zdanie pañstwowego z prywatnym. Ale to w kwietniu.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------



Ja te¿ czyta³am o tym wypadaniu ale lekarz stwierdzi³, ¿e po anty to raczej nie mo¿liwe. Na ró¿nych forach mo¿na przeczytaæ, ¿e prawie ka¿dej dziewczynie borykaj±cej siê z wypadaniem w³osów, lekarz gin tak mówi³. Chcia³abym kiedy¶ trafiæ do normalnego lekarza i niekoniecznie prywatnego, bo to jednak du¿e koszta za jedn± wizytê.
juz Ci kiedys pisalam, ze u mnie jest cudowny gin na NFZ

a zgadzam sie, ze z lekarzami w wiekszosci tak jest... moj synek na szczescie raczej nie choruje ale raz musialam interweniowac bo pediatra przeoczyl cos calkiem powaznego jak dla chlopca
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 17:18   #230
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
juz Ci kiedys pisalam, ze u mnie jest cudowny gin na NFZ

a zgadzam sie, ze z lekarzami w wiekszosci tak jest... moj synek na szczescie raczej nie choruje ale raz musialam interweniowac bo pediatra przeoczyl cos calkiem powaznego jak dla chlopca
Co lekarz to opinia. Potwierdzi³o siê to przy mojej nodze. Jeden twierdzi³, ¿e p³yn w nodze to krwiak i tak ma byæ, drugi, ¿e krwiaka trzeba wyci±gn±æ strzykawk± (nie polecam), a trzeci jak zdjê³am gips i nie mog³am zgi±æ nogi to powiedzia³, ¿e rehabilitacjê to powinnam mieæ od pocz±tku gdy za³o¿yli mi gips... Niby jak± jak mia³am mieæ unieruchomion± nogê przez 6 tygodni! Powiedzia³, ¿e kiepsko mi siê zgina i jak mi to nie przejdzie to czeka mnie operacja. Z gabinetu wysz³am z p³aczem i trzês³am siê z nerwów. M±¿ zg³upia³ bo nie wiedzia³ co siê dzieje. Gdy dosta³am siê do lekarki zlecaj±cej mi rehabilitacjê to ta znowu powiedzia³a co za lekarz nagada³ mi g³upot. Nie ma mo¿liwo¶ci aby noga by³a sprawna po 6 tygodniach usztywnienia i teraz trzeba j± wyæwiczyæ aby dosz³a do siebie. Po prostu ju¿ sam cz³owiek nie wie komu wierzyæ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 17:45   #231
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ale endo wie, ¿e biorê anty i nic nie mówi³ ¿ebym mia³a odstawiaæ
bo hormony TARCZYCY to zupe³nie co innego

Ja biorê tabletki 10 lat z jedn± kilkumiesiêczn± przerw± - nic mi siê wtedy nie dzia³o.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 19:35   #232
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
bo hormony TARCZYCY to zupe³nie co innego

Ja biorê tabletki 10 lat z jedn± kilkumiesiêczn± przerw± - nic mi siê wtedy nie dzia³o.
a dla mnie hormon to hormon

A tabletki to i ja kiedy¶ bra³am i by³o ok i po odstawieniu jeszcze lepiej. Ale po ci±¿y ( a w szczególno¶ci dwóch) to organizm na te same tabletki mo¿e zareagowaæ inaczej bo niestety ci±¿a nas zmienia (tak mi gin powiedzia³ i ja potwierdzam). W moim przypadku tabletki jakie bra³am przed ci±¿ami po 7 dniach doprowadzi³y mnie do takiego drêtwienia i bólu nóg, ¿e od razu odstawi³am. Ale po wielu rodzajach tabsów wiem, ¿e ci±¿e mnie tak zmieni³y, i¿ ¿adne nie wchodz± w gr±.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 20:51   #233
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
wrzucam zdj po farbowaniu Lond± 6.71. Zdjêcia przed nawet nie wklejam bo to masakra by³a przedzia³ek szary, potem jakies 6cm zrudzia³ego cece poziom 6, a dalej c.br±z (niezmiennie od sierpnia ).
Kolor góry jest oczywi¶cie ja¶niejszy od do³u, ale i tak ciemny jak na poziom 6, ja bym go okre¶li³a jako czekoladowy, br±zowy?, na pewno ciep³y, popielu to ja tam nie widzê... bardziej wygl±da jak 6.7 czy 6.75 z próbnika.
Robi³am na wodzie 6% tym razem, 30min odrosty, potem 5min w zimn± wod± rozmasowa³am na ca³o¶æ.
bardzo ³adny
mia³am kiedys podobny

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
nie wytrzyma³am i musia³am dzi¶ pokrêcic ca³a g³owê przy okazji testowa³am termoloki na d³ugich i krótkich w³osach na piance fioletowej Isana z Rossmanna
1. foto mama -fryzura cieta na boba
reszta ja
boskie
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:49   #234
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi siê wydaje, ¿e w³oski powinny ¶wieciæ per³owo, tak mieniæ siê a nie byæ szare jak przy popielatych kolorach.
a moge pomieszac popiel z per³± czy raczej natura i per³a?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:57   #235
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka¿ wiadomo¶æ
a moge pomieszac popiel z per³± czy raczej natura i per³a?
Jak producent nie ma takiej gotowej mieszanki to ja bym chyba naturalny z per³±. Jako¶ popiel bym siê ba³a. Niestety w mieszaniu kolorów to ja noga jestem dlatego zawsze szukam gotowej mieszanki Ale wydaje mi siê, ¿e per³a to chyba zawsze wystêpuje z naturalnym...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-19 o 11:00
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 11:29   #236
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka¿ wiadomo¶æ
a moge pomieszac popiel z per³± czy raczej natura i per³a?
mi Pani w hurtowni fryzjerskiej mówi³a, ¿e jak mieszaæ to tylko z natur±. Bo mog± dziwne rzeczy w przeciwnym razie wyj¶æ
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:15   #237
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ja jednak bêdê musia³a zrobiæ poprawkê, bo matrix mi siê mocno wyp³uka³ i rudzielce zaczynaj± prze¶witywaæ. Zw³aszcza w dziennym ¶wietle nabieraj± dziwnej z³otej/¿ó³tej po¶wiaty. Nie podoba mi siê to. Herbatintu trochê siê przestraszy³am. O ile dobrze pamiêtam ifrit pisa³a, ¿e londa by³a ³agodna dla w³osów.
Ifrit, to ta?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rospheres.html
Nie chcê mieæ powtórki z niszczyciela matrixa. Ze stanu w³osów farbuj±c drogeryjn± lond± by³am bardzo zadowolona. Chocia¿ regu³y nie ma, color sync te¿ dobry. I b±d¼ tu m±dry.
Per³a brzmi ³adnie. Tylko czy nie bêdzie kolidowaæ z moim odcieniem ¿ó³tawym? Jeszcze tylko tego brakuje, ¿ebym ¶wiêta spêdzi³a z w³osami o sraczkowatym odcieniu.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:22   #238
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jednak bêdê musia³a zrobiæ poprawkê, bo matrix mi siê mocno wyp³uka³ i rudzielce zaczynaj± prze¶witywaæ. Zw³aszcza w dziennym ¶wietle nabieraj± dziwnej z³otej/¿ó³tej po¶wiaty. Nie podoba mi siê to. Herbatintu trochê siê przestraszy³am. O ile dobrze pamiêtam ifrit pisa³a, ¿e londa by³a ³agodna dla w³osów.
Ifrit, to ta?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rospheres.html
Nie chcê mieæ powtórki z niszczyciela matrixa. Ze stanu w³osów farbuj±c drogeryjn± lond± by³am bardzo zadowolona. Chocia¿ regu³y nie ma, color sync te¿ dobry. I b±d¼ tu m±dry.
Per³a brzmi ³adnie. Tylko czy nie bêdzie kolidowaæ z moim odcieniem ¿ó³tawym? Jeszcze tylko tego brakuje, ¿ebym ¶wiêta spêdzi³a z w³osami o sraczkowatym odcieniu.
per³a ponoæ jest najbezpieczniejsza bo gasi pomarañcze i ¿ó³cie o ile siê nie mylê
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:29   #239
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
per³a ponoæ jest najbezpieczniejsza bo gasi pomarañcze i ¿ó³cie o ile siê nie mylê
Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jednak bêdê musia³a zrobiæ poprawkê, bo matrix mi siê mocno wyp³uka³ i rudzielce zaczynaj± prze¶witywaæ. Zw³aszcza w dziennym ¶wietle nabieraj± dziwnej z³otej/¿ó³tej po¶wiaty. Nie podoba mi siê to. Herbatintu trochê siê przestraszy³am. O ile dobrze pamiêtam ifrit pisa³a, ¿e londa by³a ³agodna dla w³osów.
Ifrit, to ta?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rospheres.html
Nie chcê mieæ powtórki z niszczyciela matrixa. Ze stanu w³osów farbuj±c drogeryjn± lond± by³am bardzo zadowolona. Chocia¿ regu³y nie ma, color sync te¿ dobry. I b±d¼ tu m±dry.
Per³a brzmi ³adnie. Tylko czy nie bêdzie kolidowaæ z moim odcieniem ¿ó³tawym? Jeszcze tylko tego brakuje, ¿ebym ¶wiêta spêdzi³a z w³osami o sraczkowatym odcieniu.
Mnie niszczycielska si³a SoColor zniechêci³a do farbowañ na razie. Sama nie wiem jak± potem farbê bêdê kupowaæ. Mi na blondzie odcieñ per³owy lekko och³odzi³ ale nie zakry³ ca³kowicie ¿ó³to rudych. Co popiel to popiel. No ale ka¿dy ma inne w³osy. Marki farby ci nie doradzê bo sama jestem w kropce co nastêpne bêdzie. No i u mnie na pewno co¶ bez amoniaku.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:32   #240
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie niszczycielska si³a SoColor zniechêci³a do farbowañ na razie. Sama nie wiem jak± potem farbê bêdê kupowaæ. Mi na blondzie odcieñ per³owy lekko och³odzi³ ale nie zakry³ ca³kowicie ¿ó³to rudych. Co popiel to popiel. No ale ka¿dy ma inne w³osy. Marki farby ci nie doradzê bo sama jestem w kropce co nastêpne bêdzie. No i u mnie na pewno co¶ bez amoniaku.
z popielem jest to ryzyko, ¿e jak kto¶ nie umie dok³adnie czy ma prze¶wity rudo¶ci czy ¿ó³ci to mo¿e z zieleni± skoñczyæ. Jak ja
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.