Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-04, 14:37   #4381
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
CYY akurat nie mam, mam Kelly i uważam, że to jest już chyba maksymalny poziom żarówiastości jak dla mnie
Niestety okazji do przetestowania Miley nie będę miała w najbliższym czasie - pozostaje więc spasować.
Zdarza się, że u mnie z niektórych niekoniecznie żarówiastych kolorów wybija neon - tak było na przykład z Sushi Kiss.
Sushi kiss też mam na liście, ale zastanawiam się jeszcze nad Reel sexy na niektórych słoczach wyglądają podobnie

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Jak się wstrzymasz do jutra to wrzucę zdjęcie, jak miley wygląda u mnie. Mam mocną pigmentacje ust. Paczka dotarła do rodziców, ale odbiorę ją dopiero wieczorem więc ze światła dziennego nici.
pewnie jestem bardzo ciekawa
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 15:40   #4382
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Sushi kiss też mam na liście, ale zastanawiam się jeszcze nad Reel sexy na niektórych słoczach wyglądają podobnie
Faktycznie, sądząc po zdjęciach odcień może być podobny, aczkolwiek Sushi ma wykończenie satynowe - o ile dobrze pamiętam - i ma chyba w sobie kapkę więcej takiego jasnego pomarańczu.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:22   #4383
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Oby do piątku nie wykupili mi w GK najjaśniejszego korektora dwustronnego! Corii nie wiesz czy jest szansa żeby w MACu odłożyli mi coś na dłużej niż jeden dzień? Masz tam znajomości
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:51   #4384
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A nie wiem, ja dzisiaj go brałam i był, a nie odkładałam, to chyba nie ostatni?
Dla mnie ta baza zbedna jest, miałam i wiecej nie kupiłam. Już lepiej regularnie nawilżać usta, albo wklepać odrobinę Lip Balmu macowego, odcisnac chusteczka i na to szminkę.
Ja mam Riri Woo z konturówką na zbycie - limitka
Byłam, testowałam Ruby woo i bez bazy nie było źle. Tylko konturówka jest niezbędna hmm...
Riri ale i tak nie mam jej na co wymienić
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Oby do piątku nie wykupili mi w GK najjaśniejszego korektora dwustronnego! Corii nie wiesz czy jest szansa żeby w MACu odłożyli mi coś na dłużej niż jeden dzień? Masz tam znajomości
Muszę Cię zmartwić, korektor jest już wyprzedany. Gdybym nie odłożyła go już wczoraj, to dziś po południu już bym go nie kupiła. Klikaj na stronie.

Chodziłam dziś cały dzień w Pro longu i nie wiem, coś mi on nie pasuje... Czułam jakbym nałożyła korektor na całą twarz, tylko mniej kryjący Na próbę wzięłam mały oil control.
Macówka mówiła mi też, że baza prep+prime z spf50 zmieniła formułę na lżejszą.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 18:31   #4385
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Byłam, testowałam Ruby woo i bez bazy nie było źle. Tylko konturówka jest niezbędna hmm...
Riri ale i tak nie mam jej na co wymienić

Muszę Cię zmartwić, korektor jest już wyprzedany. Gdybym nie odłożyła go już wczoraj, to dziś po południu już bym go nie kupiła. Klikaj na stronie.

Chodziłam dziś cały dzień w Pro longu i nie wiem, coś mi on nie pasuje... Czułam jakbym nałożyła korektor na całą twarz, tylko mniej kryjący Na próbę wzięłam mały oil control.
Macówka mówiła mi też, że baza prep+prime z spf50 zmieniła formułę na lżejszą.
No to miałam szczęście, ze kupiłam ten korektor dzisiaj
Ale to stała kolekcja, wiec na bank będzie nowa dostawa, z tym, że pewno przyjdzie poczekać i to niemało, jak zwykle.
Ale zawsze pozostaje online opcja

A Riri mam na all wystawioną.

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Oby do piątku nie wykupili mi w GK najjaśniejszego korektora dwustronnego! Corii nie wiesz czy jest szansa żeby w MACu odłożyli mi coś na dłużej niż jeden dzień? Masz tam znajomości
Sprawdź w piątek czy na bank Ci ten najjąsniejszy pasuje, bo coś mi się wydaje ze niekoniecznie, nie jesteś az taka jasna, jak jak
Tak czy siak, najjasniejszy stacjonarnie już sold out
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 19:18   #4386
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Normalnie jakbys nie napisała, ze to Miley, to bym powiedziała, ze co innego. U mnie w każdym świetle jest wsciekle jaskrawa.
Ale moze to kwestia pigmentacji ust tez
Tak czy siak, inaczej u Ciebie ale tez łądnie
wrzuciłam na insta zdjęcie w dziennym ostrym świetle, ale z kolei mam wrażenie, że tam wyszła za jaskrawa w stosunku do tego co jest na żywo u mnie..
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pięknie (choć jak dla mnie to chyba jednak głównie zasługa Twoich ust, a nie mazideł Miley )


W rzeczy samej


Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
No i nie wiem co teraz zrobić ja bym chciała tak jak u Corii czyli żarówę, stonowane nie są mi potrzebne chociaż u Kasi wygląda równie pięknie lecz inaczej, o maaatko, ale mam problem
ją po prostu ciężko na zdjęciu uchwycić, to taki kolor co troche aparat świruje przy nim... jest ciut bardziej jaskrawa w dziennym świetle, ale nie nazwałabym jej oczo☠☠☠ną. Dużo bardziej oczo☠☠☠na jest dla mnie VG Nicki..
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 20:09   #4387
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
wrzuciłam na insta zdjęcie w dziennym ostrym świetle, ale z kolei mam wrażenie, że tam wyszła za jaskrawa w stosunku do tego co jest na żywo u mnie..





ją po prostu ciężko na zdjęciu uchwycić, to taki kolor co troche aparat świruje przy nim... jest ciut bardziej jaskrawa w dziennym świetle, ale nie nazwałabym jej oczo☠☠☠ną. Dużo bardziej oczo☠☠☠na jest dla mnie VG Nicki..
Oglądnełam i kurcze na tamtym zdjeciu też nie jest jaskrawa u Ciebie, i mnie wychodzi jakbym miała zupełnie co innego. A aparat bez problemu chwyta jej moc. Nie wiem Kasia, chyba od pigmentacji ust to zalezy, no bo innej teorii już nie mam Chociaz Miley nie tyle jest jaskrawa, co po prostu hot, jaskrawa to jest fakt, Nicki, CCY, KY i parę innych .
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-02-04 o 20:12
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 21:26   #4388
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oglądnełam i kurcze na tamtym zdjeciu też nie jest jaskrawa u Ciebie, i mnie wychodzi jakbym miała zupełnie co innego. A aparat bez problemu chwyta jej moc. Nie wiem Kasia, chyba od pigmentacji ust to zalezy, no bo innej teorii już nie mam Chociaz Miley nie tyle jest jaskrawa, co po prostu hot, jaskrawa to jest fakt, Nicki, CCY, KY i parę innych .
zamierzam przy dobrym świetle ją właśnie do tych wspomnianych przez Ciebie przyrównać na swatchach, plus GAT i jeszcze kilku innych podobnych zobaczymy co mi aparat pokaże. Może to być też kwestia aparatu bo moja małpka jest stara i o ile normalnym kolorom robi dobre foty to matryca do takich cudaków może już nie być odpowiednia... nie wiem...u mnie na żywo tez nie wychodzi w sumie mocno wyraziście.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 21:52   #4389
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to miałam szczęście, ze kupiłam ten korektor dzisiaj
Ale to stała kolekcja, wiec na bank będzie nowa dostawa, z tym, że pewno przyjdzie poczekać i to niemało, jak zwykle.
Ale zawsze pozostaje online opcja

A Riri mam na all wystawioną.

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------



Sprawdź w piątek czy na bank Ci ten najjąsniejszy pasuje, bo coś mi się wydaje ze niekoniecznie, nie jesteś az taka jasna, jak jak
Tak czy siak, najjasniejszy stacjonarnie już sold out
No właśnie chciałam przetestować i jakby co to od razu go capnąć Ale w ciemno na pewno nie kupuję, wstrzymam się do piątku.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 08:49   #4390
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
zamierzam przy dobrym świetle ją właśnie do tych wspomnianych przez Ciebie przyrównać na swatchach, plus GAT i jeszcze kilku innych podobnych zobaczymy co mi aparat pokaże. Może to być też kwestia aparatu bo moja małpka jest stara i o ile normalnym kolorom robi dobre foty to matryca do takich cudaków może już nie być odpowiednia... nie wiem...u mnie na żywo tez nie wychodzi w sumie mocno wyraziście.
Ja aparatom srednio dowierzam, bo np. moje wlosy jako jasno rude uchwytuja oba lustra teraz
Najlepiej robi mi sie w xperii - najlpiej jakos kolor oddaje
Ale czekam na swatche z ciekawosci
Moja Miley jutro chyba bedzie u mnie.
Dalej waham sie nad kliknieciem juz 2 cieni z Red Red Red - wiec powiedz proszę - Red Alert warto?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 09:22   #4391
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

no to wrzucam zdjęcia jak u mnie wypada Miley. Zdjęcie zrobione w dziennym świetle przy oknie - dla mnie to żarówa moje usta w rzeczywistości są ciemniejsze niż na zdjęciu. Nie wiem, dlaczego wyszły takie jasne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vivaglam3.jpg (30,0 KB, 108 załadowań)

Edytowane przez Vegetka
Czas edycji: 2015-02-05 o 09:24
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 09:38   #4392
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
no to wrzucam zdjęcia jak u mnie wypada Miley. Zdjęcie zrobione w dziennym świetle przy oknie - dla mnie to żarówa moje usta w rzeczywistości są ciemniejsze niż na zdjęciu. Nie wiem, dlaczego wyszły takie jasne
U mnie podobnie wyglądała, może troszkę jaśniej.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 09:50   #4393
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
no to wrzucam zdjęcia jak u mnie wypada Miley. Zdjęcie zrobione w dziennym świetle przy oknie - dla mnie to żarówa moje usta w rzeczywistości są ciemniejsze niż na zdjęciu. Nie wiem, dlaczego wyszły takie jasne
Dziękuję bardzo
Ja chyba spasuję, u mnie identycznie wygląda Pheromonal
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 10:25   #4394
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
no to wrzucam zdjęcia jak u mnie wypada Miley. Zdjęcie zrobione w dziennym świetle przy oknie - dla mnie to żarówa moje usta w rzeczywistości są ciemniejsze niż na zdjęciu. Nie wiem, dlaczego wyszły takie jasne
wieeeeeeeeeeeeeeeeeesz, jeszcze pojęciem względnym jest żarówa bo mi to u Ciebie na żarówę nie wygląda - ot, fuksja
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 10:52   #4395
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
no to wrzucam zdjęcia jak u mnie wypada Miley. Zdjęcie zrobione w dziennym świetle przy oknie - dla mnie to żarówa moje usta w rzeczywistości są ciemniejsze niż na zdjęciu. Nie wiem, dlaczego wyszły takie jasne
No włąsnie cuś podobnego u mnei wychodzi tez

Kasiajjjjjj, jak cien Red Alert, warto czy nie warto :P
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-02-05 o 10:57
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 13:36   #4396
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
no to wrzucam zdjęcia jak u mnie wypada Miley. Zdjęcie zrobione w dziennym świetle przy oknie - dla mnie to żarówa moje usta w rzeczywistości są ciemniejsze niż na zdjęciu. Nie wiem, dlaczego wyszły takie jasne
Właśni taki efekt bym u siebie chciała
Myślę, że fajnie będzie podkręcać kolor zielonych oczu

Ale ja na pewno będę ją brać z błyszczykiem
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 13:40   #4397
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość

Ale ja na pewno będę ją brać z błyszczykiem
Bo ona najładniejsza z błyszczolem Macóweczki to samo mówiły, bo poczatkowo się nastawiałam na sama szminkę.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 13:45   #4398
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No włąsnie cuś podobnego u mnei wychodzi tez

Kasiajjjjjj, jak cien Red Alert, warto czy nie warto :P

no powoli, ej, muszę go przetestować. Specjalnie sie nim dla Ciebie dzisiaj upaciałam. Taki trochę podobny do Coppering, tylko Coppering jest bardziej miedziany podczas gdy RA ciut bardziej w brąz... zrobiłam foty, teraz uciekam do szkoły ale jak wrócę i coś się da z tego wybrać to wrzucę
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 13:51   #4399
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

no powoli, ej, muszę go przetestować. Specjalnie sie nim dla Ciebie dzisiaj upaciałam. Taki trochę podobny do Coppering, tylko Coppering jest bardziej miedziany podczas gdy RA ciut bardziej w brąz... zrobiłam foty, teraz uciekam do szkoły ale jak wrócę i coś się da z tego wybrać to wrzucę
A to czuję sie zaszczycona to poczekam sobie grzecznie
Podobno nieco przypomina jakis z cien z ktorejs z paletki 15-ki - cold allbo warm, tak coś Krycha wspominała u siebie.
A ta czerwień warto? Bo w sumie nie jest to kolor, który sie używa często
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 14:18   #4400
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
no to wrzucam zdjęcia jak u mnie wypada Miley. Zdjęcie zrobione w dziennym świetle przy oknie - dla mnie to żarówa moje usta w rzeczywistości są ciemniejsze niż na zdjęciu. Nie wiem, dlaczego wyszły takie jasne
Super wygląda i bardzo Ci pasuje

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
wieeeeeeeeeeeeeeeeeesz, jeszcze pojęciem względnym jest żarówa bo mi to u Ciebie na żarówę nie wygląda - ot, fuksja
To samo pomyślałam, nie taka ta Miley żarówiasta na tym zdjęciu.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 16:10   #4401
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Tak patrzałam na foty Miley na róznych blogach i u mnie wychodzi bardzo podobnie, jak u Leeshy http://www.xsparkage.com/the-new-mil...tely-gorgeous/
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 17:52   #4402
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak patrzałam na foty Miley na róznych blogach i u mnie wychodzi bardzo podobnie, jak u Leeshy http://www.xsparkage.com/the-new-mil...tely-gorgeous/
Właśnie tak mi się najbardziej podoba. Taki fuksjowo-koralowy odcień różu? Nie wiem nawet jak to nazwać Szkoda, że nie mogą jej sprzedawać w sklepach... Na IG jedna dziewczyna mi pisała, że we Wrocławiu stacjonarnie są sprzedawane.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 18:12   #4403
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Właśnie tak mi się najbardziej podoba. Taki fuksjowo-koralowy odcień różu? Nie wiem nawet jak to nazwać Szkoda, że nie mogą jej sprzedawać w sklepach... Na IG jedna dziewczyna mi pisała, że we Wrocławiu stacjonarnie są sprzedawane.
W takim razie dobrze, że mnie nie kuszą, bo bym zbankrutowała
I tak już sie boję tam iść po korektor, bo obawiam się, że przygarnę jeszcze róż i puder
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 19:19   #4404
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Właśnie tak mi się najbardziej podoba. Taki fuksjowo-koralowy odcień różu? Nie wiem nawet jak to nazwać Szkoda, że nie mogą jej sprzedawać w sklepach... Na IG jedna dziewczyna mi pisała, że we Wrocławiu stacjonarnie są sprzedawane.
Nieee, koralu to tam nie ma. Typowy hot pink w stylu Miley
Niemożliwe, ze we Wro sprzedaja, skoro wszędzie w pl stacjonarnie maja takie info, ze od 12...kurcze no, nie powinno tak byc, bo to rodzi potem niesnaski, pretensje, domysły,zniechecenie etc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 19:46   #4405
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nieee, koralu to tam nie ma. Typowy hot pink w stylu Miley
Niemożliwe, ze we Wro sprzedaja, skoro wszędzie w pl stacjonarnie maja takie info, ze od 12...kurcze no, nie powinno tak byc, bo to rodzi potem niesnaski, pretensje, domysły,zniechecenie etc
I zazdrosc, np. moją
Corii, ale Ty testowalas VG Miley na ustach, to jak, nie ma mozliwosci zeby teraz w salonie ja chociaz przetestowac?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 20:03   #4406
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
I zazdrosc, np. moją
Corii, ale Ty testowalas VG Miley na ustach, to jak, nie ma mozliwosci zeby teraz w salonie ja chociaz przetestowac?
No testowałam, ale nie wiem, jak to wygląda z testami, jak ktoś sie o to zapyta. Spytaj się po prostu, jak jutro tam bedziesz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 21:36   #4407
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to czuję sie zaszczycona to poczekam sobie grzecznie
Podobno nieco przypomina jakis z cien z ktorejs z paletki 15-ki - cold allbo warm, tak coś Krycha wspominała u siebie.
A ta czerwień warto? Bo w sumie nie jest to kolor, który sie używa często
Byc może chodziło o gingersnap, jest w tej samej tonacji ale dużo jaśniejszy. Nawet go dzisiaj do tego looku użyłam. Dałam na całą powiekę ruchomą Red Alert, Strike While Haute w zewnętrzny kącik, sporo pigmentu Vanilla w wewnętrzny, a roztarłam górę wlaśnie Gingersnap z palety Warm.
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To samo pomyślałam, nie taka ta Miley żarówiasta na tym zdjęciu.
no dokładnie

Corii masz oczko ) tak na szybko!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1510715.jpg (106,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1510717.jpg (32,6 KB, 41 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 21:54   #4408
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Byc może chodziło o gingersnap, jest w tej samej tonacji ale dużo jaśniejszy. Nawet go dzisiaj do tego looku użyłam. Dałam na całą powiekę ruchomą Red Alert, Strike While Haute w zewnętrzny kącik, sporo pigmentu Vanilla w wewnętrzny, a roztarłam górę wlaśnie Gingersnap z palety Warm.

no dokładnie

Corii masz oczko ) tak na szybko!
Dziekuję! Slicznie Ci to wyszło Chyba będziesz musiała czuć sie winna, bo jestem skłonna kliknac i ta czerwien Chociaz nie byłam przekonana przed Twoim makijazem, bo myslałam, ze do blond włosów to będzie niezbyt wyglądało, a nie chciałam wygladac, jak królik z Alicji w krainie czarów
Ale musze poczekać, bo na razie z kasy wyskoczyłam
Tak, dokładnie o Gingersnap jej chodziło, a to mnie cieszy ze nie dubluja sie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-02-05 o 21:56
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 07:55   #4409
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Byc może chodziło o gingersnap, jest w tej samej tonacji ale dużo jaśniejszy. Nawet go dzisiaj do tego looku użyłam. Dałam na całą powiekę ruchomą Red Alert, Strike While Haute w zewnętrzny kącik, sporo pigmentu Vanilla w wewnętrzny, a roztarłam górę wlaśnie Gingersnap z palety Warm.

no dokładnie

Corii masz oczko ) tak na szybko!
Piękny makijaż
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 08:23   #4410
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Viva Glam Miley dostępna w Douglasie online.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.