Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-28, 07:40   #1291
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Jest nowa oferta na marzec w D ale nic nie kusi
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 07:43   #1292
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość
Dziewczyny co polecacie by wypróbować z CLINIQUE?
Mam All About Eyes Rich -krem pod oczy i ten śmiało mogę polecić.

Co więcej warto wypróbować?
Ten nowy krem pod oczy jest świetny:
http://www.clinique.com.pl/product/1...eam/index.tmpl
Jeszcze niedawno był w miniaturach.

No i tusz do rzęs High Impact, jak lubisz naturalny efekt - miniatura jest w gratisowym zestawie z kodem ELLELOVE.

Usunęli już miniaturę Aromatics Elixir z oferty dwóch miniproduktów GRATIS. Dobrze, że się nie wahałam z zamówieniem.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-02-28 o 07:47
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 08:06   #1293
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Powszechna i sprawdzona teza głosi, że zachce Ci się jak będą już niedostępne
Hehe, pewnie tak będzie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 08:09   #1294
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Ale fajna akcja wczoraj z tymi kodami, ciesze się ze udało mi się załapać
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 08:15   #1295
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez azi_kerusz Pokaż wiadomość
Wiem ze komus innemu zaproponowalas kupony na 10% do stacjo ale pomysłam ze zapytam, bo jestem zainteresowana jesli dalej chcialabys sie podzielic rzecz jasna czy nie zechcialabys moze mi wysłac (rzecz jasna pokrywam koszt zeby nie bylo nie domowien)? moze w drodze rekompensaty wysle jakies dobre czekoladki? chyba ze wolisz jakies probki choc z tym u mnie slabo
Napisałam PW

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Dostałam maila z Clinique, że wysłali miniaturę Aromatics Elixir i Aromatics in white po 4ml. ale super, oby naprawdę w paczce były 2 miniaturki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 08:15   #1296
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Jest nowa oferta na marzec w D ale nic nie kusi
Ooo FOREO przecenili ten plyn do demakijażu z Estee jest super, miałam kiedyś miniaturę wszystko ładnie z buzki usuwa
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 08:19   #1297
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Dziewczyny, czy któraś z Was kupiła coś w D. z kosmetyczką Collistara i pędzlem? Mi nie udało się załapać na Estee i drugie zamówienie mam własnie z Collistarem, ale nie wiem, czy ten pędzel jest coś wart...

Edytowane przez amb86
Czas edycji: 2015-02-28 o 08:21
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 08:25   #1298
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was kupiła coś w D. z kosmetyczką Collistara i pędzlem? Mi nie udało się załapać na Estee i drugie zamówienie mam własnie z Collisraem, ale nie wiem, czy ten pędzel jest coś wart...
Ja mam jedno z EL drugie z collistarem zobaczymy co przyjdzie

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Napisałam PW

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Dostałam maila z Clinique, że wysłali miniaturę Aromatics Elixir i Aromatics in white po 4ml. ale super, oby naprawdę w paczce były 2 miniaturki
Mi też wyslali ekixir miniaturkę i aromatics miniaturkę i coś jeszcze bylo na fakturze ale meila skasowalam
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 09:49   #1299
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ależ tutaj szaleństwo mnie jeszcze nie udało się dorwać zestaw EL, zresztą nie wiem co wrzucić do koszyka


Polecasz jakąś odżywkę?
Jeszcze nie miałam,ale czytałam na blogu Sroczi superaśne opinie o tej:https://www.douglas.pl/douglas/W%C5%...000061444.html
i ją kliknęłam,przy zakupie dwóch produktów jako prezent wskoczyła szczotka do układania włosów z tej marki

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Dziewczyny orientujecie się może czy możliwa jest zmiana zamowienia?Nie chodzi mi o anulowanie,a tylko zmiana maseczki niebieskiej na boxa z maską czarną.Nie chciałabym stracić gratisów,więc anulowanie nie wchodzi w grę.Jakieś sugestie?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 09:51   #1300
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was kupiła coś w D. z kosmetyczką Collistara i pędzlem? Mi nie udało się załapać na Estee i drugie zamówienie mam własnie z Collistarem, ale nie wiem, czy ten pędzel jest coś wart...
Mam ten zestaw: kosmetyczka jest ładna, wygląda prawie jak złota wieczorowa kopertówka
A pędzel to maleństwo
średnica trzonka 2,5cm
Wysokość 7cm
długość włosia 4,5cm
Ale nie wiem jak z jakością bo nigdy go nie używałam- nie miałam nigdy pomysłu jak go wykorzystać

Kliknęłam wczoraj małą pomadkę toma forda- dostałam oczopląsu wybierając kolor:
http://www.temptalia.com/bonus-tom-f...swatches-color

Wcześniej na przecenie nowowrocznej kupiłam TF i jest to chyba najlepsza szminka jakiej używałam, gdyby nie cena 200zł to brałabym wszystkie kolory (tylko wtedy duże kosztowały 140zł, a teraz te malutkie są po 125zł- słaby interes).

Kod gift2 już nie działa

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2015-02-28 o 10:13
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 09:58   #1301
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was kupiła coś w D. z kosmetyczką Collistara i pędzlem? Mi nie udało się załapać na Estee i drugie zamówienie mam własnie z Collistarem, ale nie wiem, czy ten pędzel jest coś wart...
Ja mam ten zestaw-kosmetyczka bardzo ładna, pędzel mocno średniej jakości, wychodzą mi z niego włosy.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 10:15   #1302
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się może czy możliwa jest zmiana zamowienia?Nie chodzi mi o anulowanie,a tylko zmiana maseczki niebieskiej na boxa z maską czarną.Nie chciałabym stracić gratisów,więc anulowanie nie wchodzi w grę.Jakieś sugestie?
Trzeba do nich pisać Taka złota rada
Obawiam się jednak, że nie będzie to możliwe, oni są mało elastyczni, raczej nie idą klientom na rękę, mają swoje 'procedury' i całuj ich w nos. Kiedyś mi zależało na szybkiej wysyłce mojego zamówienia, wybrałam jednak płatność przelewem. Z doświadczenia wiedziałam, że księgowanie u nich wpłat zajmuje kilka dni więc wysłałam im potwierdzenie wykonania przelewu z mojego rachunku w nadziei, że to przyspieszy wysyłkę, ale gdzie tam, w nosie mieli moje potwierdzenia. Musiałam czekać.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 10:17   #1303
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5045931 6]Trzeba do nich pisać Taka złota rada
Obawiam się jednak, że nie będzie to możliwe, oni są mało elastyczni, raczej nie idą klientom na rękę, mają swoje 'procedury' i całuj ich w nos. Kiedyś mi zależało na szybkiej wysyłce mojego zamówienia, wybrałam jednak płatność przelewem. Z doświadczenia wiedziałam, że księgowanie u nich wpłat zajmuje kilka dni więc wysłałam im potwierdzenie wykonania przelewu z mojego rachunku w nadziei, że to przyspieszy wysyłkę, ale gdzie tam, w nosie mieli moje potwierdzenia. Musiałam czekać.[/QUOTE]
Dziękuję
spróbuję ,może się uda
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 10:18   #1304
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Dziewczyny kiedys polecalyscie szminki z Avonu mozecie przypomniec z jakiej serii?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 10:19   #1305
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dziękuję
spróbuję ,może się uda
Próbować zawsze warto Może akurat trafi się ktoś z postawą frontem do klienta.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 10:36   #1306
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Jeszcze nie miałam,ale czytałam na blogu Sroczi superaśne opinie o tej:https://www.douglas.pl/douglas/W%C5%...000061444.html
i ją kliknęłam,przy zakupie dwóch produktów jako prezent wskoczyła szczotka do układania włosów z tej marki

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Dziewczyny orientujecie się może czy możliwa jest zmiana zamowienia?Nie chodzi mi o anulowanie,a tylko zmiana maseczki niebieskiej na boxa z maską czarną.Nie chciałabym stracić gratisów,więc anulowanie nie wchodzi w grę.Jakieś sugestie?
mam ta maseczkę, jest bardzo dobra ale trzeba ja potrzymac na włosach przynajmniej 20 minut pod czepkiem i ciepłym ręcznikiem, wtedy jest genialna, jako odzywka do trzymania 3-4 minuty wypada przeciętnie.

Co do zmiany zamówenia...nie ma takiej opcji już kiedyś próbowałam kilka razy i nic nie wskórałam, tłumaczyli się systemem i takie tam.
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 10:51   #1307
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Mi ta odżywka alterny za bardzo włosy obciążą, zresztą mam wrażenie, że nawet sam szampon przyczynia się do szybszego przetłuszczania. Fakt, że włosy wyglądają ładnie, zdrowo i błyszcząco przez kilka godzin, a potem mam smalec.
Ostatnio zaczęłam używam szamponu collistar superodżywczego i wydaje mi się, że jest minimalnie lepszy od alterny, mimo, że ponad połowę tańszy (a na e-glamour czasem można go dostać za 30zł). Włosy sa po nim prześliczne, nawet bez odżywki
https://www.douglas.pl/douglas/W%C5%...000059460.html


Też próbowałam kiedyś zmienić zamówienie i się nie dało, mimo że chciałam wziąć krem z tej samej firmy i o identycznej cenie.

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2015-02-28 o 10:59
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 10:55   #1308
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Mam ten zestaw: kosmetyczka jest ładna, wygląda prawie jak złota wieczorowa kopertówka
A pędzel to maleństwo
średnica trzonka 2,5cm
Wysokość 7cm
długość włosia 4,5cm
Ale nie wiem jak z jakością bo nigdy go nie używałam- nie miałam nigdy pomysłu jak go wykorzystać

Kliknęłam wczoraj małą pomadkę toma forda- dostałam oczopląsu wybierając kolor:
http://www.temptalia.com/bonus-tom-f...swatches-color

Wcześniej na przecenie nowowrocznej kupiłam TF i jest to chyba najlepsza szminka jakiej używałam, gdyby nie cena 200zł to brałabym wszystkie kolory (tylko wtedy duże kosztowały 140zł, a teraz te malutkie są po 125zł- słaby interes).

Kod gift2 już nie działa
faktycznie, przepiękne!!
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:03   #1309
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Ciekawe co mi wyślą z clinique
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 11:09   #1310
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
mam ta maseczkę, jest bardzo dobra ale trzeba ja potrzymac na włosach przynajmniej 20 minut pod czepkiem i ciepłym ręcznikiem, wtedy jest genialna, jako odzywka do trzymania 3-4 minuty wypada przeciętnie.

Co do zmiany zamówenia...nie ma takiej opcji już kiedyś próbowałam kilka razy i nic nie wskórałam, tłumaczyli się systemem i takie tam.
Szkoda
W ogóle to stało się coś dziwnego,nie mam w skrzynce odbiorczej maili z D.z tych dwóch wczorajszych zakupów,a i na stronie D.w historii zamówień nic mi nie wyświetla
Jak to możliwe,czy któraś z Was też tak ma?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:09   #1311
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
Ja mam ten zestaw-kosmetyczka bardzo ładna, pędzel mocno średniej jakości, wychodzą mi z niego włosy.
dzięki, anuluje zamówienie w takim razie
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:54   #1312
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Szkoda
W ogóle to stało się coś dziwnego,nie mam w skrzynce odbiorczej maili z D.z tych dwóch wczorajszych zakupów,a i na stronie D.w historii zamówień nic mi nie wyświetla
Jak to możliwe,czy któraś z Was też tak ma?
Mam zarówno maila, jak i info w historii zamówień.

Nieźle wyczyściłyśmy wczoraj magazyny D. Damskich próbek też zostało tylko 5.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:56   #1313
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Jak duży jest zestaw weekendowy Sephory?
Potrzebuję duże pudełko i płatki do tego... I zastanawiam się, ile wziąć małych płatków, by zmieściły się w pudełku obok zestawu, a nie w torbie??
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:00   #1314
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Mam zarówno maila, jak i info w historii zamówień.

Nieźle wyczyściłyśmy wczoraj magazyny D. Damskich próbek też zostało tylko 5.
Powinni się cieszyć w D.że tak im ładnie sprzedaż nabiłyśmy.
Wylogowałam się i ponownie zalogowałam,teraz w historii zamówienia są,ale na mailu nie ma
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:06   #1315
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Jak duży jest zestaw weekendowy Sephory?
Potrzebuję duże pudełko i płatki do tego... I zastanawiam się, ile wziąć małych płatków, by zmieściły się w pudełku obok zestawu, a nie w torbie??
Wystarczy sam zestaw weekandowy
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:06   #1316
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Wystarczy sam zestaw weekandowy
to wiem, ale ja POTRZEBUJĘ płatków i nie wiem, ile ich brać, by nie było za dużo na pudełko
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:16   #1317
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
to wiem, ale ja POTRZEBUJĘ płatków i nie wiem, ile ich brać, by nie było za dużo na pudełko
Zaraz sprawdze
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:40   #1318
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Zaraz sprawdze
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:46   #1319
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
2 male platki na luzie wejda 3 to juz kombinowanie i moze byc torba ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 13:11   #1320
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
2 male platki na luzie wejda 3 to juz kombinowanie i moze byc torba ;-)
dziękuję bardzo!
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-21 22:45:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.