Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-01, 06:21   #4621
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

dziewczyny potrzebuje jakiegos dobrego kremu pod oczy.. dla 37latki z duzymi obrzekami. ostatnio sa dosc spore.

ostatnio tez kupilam ten owy krem nawilzajacy do suchej skory Chanel - Hydra nutrition czy jakos tak.. generalnie jestem zadowolona, bo suche skorki z policzkow zniknely. no i znalazlam ankiete
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 06:59   #4622
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz co, z kolorem to chyba problemu nie ma za bardzo, bo mało jest dostepnych. Mysle ze najjaśniejszy Vanilla by Ci pasował. On dla mnie deczko za ciemny, ale wybaczam mu, bo pod każdym innym względem go kocham No i nie kosztuje ponad 200 stówy tylko 170 zeta.

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------



O tak, z tym sie zgodze mogłabym za truposza robić w nim za free

Eclat Mattisime kochałam niestety, nie ma dla mnie koloru





Hmm i Remedy i Duo macowy super są...ale wybrałabym na Twoim miejscu Remedy, jesli tylko pdo oczy Ci potrzebny.



Ja ostatnio na sportowe też wydałam co nieco Nowe cichobiegi, koszula z długim rekawem do biegania, spodenki, a chciałam jeszcze jedne cichobiegi, tym razem Asisa

Asicsy są genialne mam nimbusy 15 i faktycznie czuje, jakbym po chmurkach biegała

Dziewczyny, polećcie mi najlepszy pędzel do różu

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2015-04-01 o 07:01
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 09:07   #4623
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz co, z kolorem to chyba problemu nie ma za bardzo, bo mało jest dostepnych. Mysle ze najjaśniejszy Vanilla by Ci pasował. On dla mnie deczko za ciemny, ale wybaczam mu, bo pod każdym innym względem go kocham No i nie kosztuje ponad 200 stówy tylko 170 zeta.
Dzięki za podpowiedź co do koloru

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Hehe, chyba tylko w tym wątku na pytanie o ulubiomy róż dostanie się 10 róznych z zaznaczeniem, ze to akurat te najczesciej uzywane

Tak, tak, uwielbiam ten wątek

Chyba powinnam nałożyć torbę

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ta baza jest fatalna jeżeli chodzi o utrzymywanie cieni na tłustej powiece. Podobnie jak UD Eden i Anti-Ageing. Wszystkie te pod tym względem bije śmiesznie tani Hean. Tylko szkoda, że nie ma żółtego pigmentu i nie kryje jak Kiko.
Mam podobne spostrzeżenia co do UD Eden i Anti-Ageing. Z UD tylko Original używam, z tym że jak chcę być pewna, że nic mi się nie zroluje, to na bazę a przed cieniami daję jeszcze jakiegoś neutralnego Paint Pota lub inny cień w kremie o przedłużonej trwałości. Bazy Hean nie miałam, ale może kiedyś wypróbuję.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja też... dlatego nawet nie pytam
No wiesz
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Asicsy są genialne mam nimbusy 15 i faktycznie czuje, jakbym po chmurkach biegała

Dziewczyny, polećcie mi najlepszy pędzel do różu

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Ja aktualnie do wszelkich różów najbardziej lubię pędzle typu skunks, np. MAC 187.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 09:13   #4624
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

U mnie UD Eden sprawdzał się świetnie. A mam duży problem z rolowaniem się cieni w wewnętrznej części załamania. Od dzisiaj testuję anti-aging. Jeśli chodzi o wygładzenie skóry to jestem zachwycona. Co do trwałości jeszcze się nie wypowiem. Nakładam bazę, cień w kremie i na to dopiero cień prasowany.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins

Edytowane przez Kusum
Czas edycji: 2015-04-01 o 09:13 Powód: 1
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 09:19   #4625
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
U mnie UD Eden sprawdzał się świetnie. A mam duży problem z rolowaniem się cieni w wewnętrznej części załamania. Od dzisiaj testuję anti-aging. Jeśli chodzi o wygładzenie skóry to jestem zachwycona. Co do trwałości jeszcze się nie wypowiem. Nakładam bazę, cień w kremie i na to dopiero cień prasowany.
W takiej konfiguracji to raczej większość baz się sprawdza . Ja kiedyś testowałam bazy UD bez zastosowania cienia w kremie i pod kątem trwałości najlepiej wypadła Original. Eden za to najbardziej wyrównywał koloryt powieki, ale powodował szybsze zbieranie się cieni w załamaniu. To rzecz jasna jedynie moje spostrzeżenia
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 09:31   #4626
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Nową UD testuję dziś też jako bazę pod korektor. Wayne wrzucił ostatnio taki filmik Zobaczymy jak się sprawdzi na górnej i dolnej powiece.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 11:10   #4627
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Asicsy są genialne mam nimbusy 15 i faktycznie czuje, jakbym po chmurkach biegała
Ja jestem fanka Nike, nie narzekam na ani ich jedną parę, Free Runy do biegania sa extra, leciutkie. A Flyknit 4.0 to dla mnie mistrzostwo
Ale raz chciałam inna markę na zmianę, bo małz kupił sobie Asisy i włąsnie tez mi sie zakciało
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 11:58   #4628
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja aktualnie do wszelkich różów najbardziej lubię pędzle typu skunks, np. MAC 187.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja jestem fanka Nike, nie narzekam na ani ich jedną parę, Free Runy do biegania sa extra, leciutkie. A Flyknit 4.0 to dla mnie mistrzostwo
Ale raz chciałam inna markę na zmianę, bo małz kupił sobie Asisy i włąsnie tez mi sie zakciało
Biegam od 7 lat, od liceum mam problem z lewym kolanem i tylko w nimbusach mogę bez bólu przebiec więcej niż 10 km. W innych buciszczach 7 km to była magiczna granica, po której zatrzymywałam się, bo kolano na więcej nie pozwalało. Wiem, że będę temu modelowi wierna. Nawet rozbieganie nowej pary przy zbliżaniu się do 1000 km nie zajmuje tyle czasu, co w przypadku innych marek.

Ale jak ktoś ma stawy eleganckie, to i wybredny nie musi być za bardzo.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 12:25   #4629
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Użyłam przed chwilą Style Extendera z LP do stylizacji i jak sie z nim swietnie pracuje szczota i suzarą - szybko i łatwo sa pióra wystylizowane. Jestem z niego zadowolona na równi z resztą produktów LP. Ciekawe czy przedłzuży trwałość stylizacji tak, jak piszą mu w przeznaczeniu

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Biegam od 7 lat, od liceum mam problem z lewym kolanem i tylko w nimbusach mogę bez bólu przebiec więcej niż 10 km. W innych buciszczach 7 km to była magiczna granica, po której zatrzymywałam się, bo kolano na więcej nie pozwalało. Wiem, że będę temu modelowi wierna. Nawet rozbieganie nowej pary przy zbliżaniu się do 1000 km nie zajmuje tyle czasu, co w przypadku innych marek.

Ale jak ktoś ma stawy eleganckie, to i wybredny nie musi być za bardzo.
Ja tam nie wiem, w najkach 15 km robię i wszystko gra A też mam problem z kolanem, jak sie kiedys porzadnie w nie hukłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 12:33   #4630
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Asicsy są genialne mam nimbusy 15 i faktycznie czuje, jakbym po chmurkach biegała

Dziewczyny, polećcie mi najlepszy pędzel do różu

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Fajna nazwa. Aczkolwiek wolalabym Nimbus 2000 .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 14:48   #4631
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ta baza jest fatalna jeżeli chodzi o utrzymywanie cieni na tłustej powiece. Podobnie jak UD Eden i Anti-Ageing. Wszystkie te pod tym względem bije śmiesznie tani Hean. Tylko szkoda, że nie ma żółtego pigmentu i nie kryje jak Kiko.
U mnie jest idealna i bardzo trwała. Sprawdziła się również na innych osobach, o różnej cerze, które malowałam. Więc niebardzo jestem w stanie sobie wyobrazić "tłuste powieki" z Twojej definicji, to musi być problem

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz co, z kolorem to chyba problemu nie ma za bardzo, bo mało jest dostepnych. Mysle ze najjaśniejszy Vanilla by Ci pasował. On dla mnie deczko za ciemny, ale wybaczam mu, bo pod każdym innym względem go kocham No i nie kosztuje ponad 200 stówy tylko 170 zeta.

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------


O tak, z tym sie zgodze mogłabym za truposza robić w nim za free
Eclat Mattisime kochałam niestety, nie ma dla mnie koloru


Hmm i Remedy i Duo macowy super są...ale wybrałabym na Twoim miejscu Remedy, jesli tylko pdo oczy Ci potrzebny.

Ja ostatnio na sportowe też wydałam co nieco Nowe cichobiegi, koszula z długim rekawem do biegania, spodenki, a chciałam jeszcze jedne cichobiegi, tym razem Asisa
Witaj w klubie, też ostatnio kupuję gatki i buty Strasznie szybko wszystko się zużywa, do tego mam spory biust i musiałam zainwestować w dwa kolejne staniki Panache Sport.
Ten Dior to fajnie, że jest jasny, tylko odcień jakiś taki dziwny...wolałabym naturalniejszy kolor, ale to indywidualna kwestia. U mnie musiałby wpadać w oliwkę.

Jeśli chodzi o korektor MACa, to miałam na myśli ten w pędzelku, rozświetlający, żółty albo różowy. Pamiętam, że kiedyś go chwaliłaś. Niestety Studio podkreśla suchość mojej skóry, jest za ciężki. Ale mam skórę pod oczami jak pergamin, więc to nie dziwne
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 15:44   #4632
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Witaj w klubie, też ostatnio kupuję gatki i buty Strasznie szybko wszystko się zużywa, do tego mam spory biust i musiałam zainwestować w dwa kolejne staniki Panache Sport.
Ten Dior to fajnie, że jest jasny, tylko odcień jakiś taki dziwny...wolałabym naturalniejszy kolor, ale to indywidualna kwestia. U mnie musiałby wpadać w oliwkę.

Jeśli chodzi o korektor MACa, to miałam na myśli ten w pędzelku, rozświetlający, żółty albo różowy. Pamiętam, że kiedyś go chwaliłaś. Niestety Studio podkreśla suchość mojej skóry, jest za ciężki. Ale mam skórę pod oczami jak pergamin, więc to nie dziwne
U mnie nie tyle się zużywa, co ja lubię mieć rózniaste topu, gatki, spodnie, buty
No Diory to zawsze miały kolory lekko przekręcone, wiec to mnie nei dziwi Ale ten ujdzie nawet

A ten w pisaku to nie kryje w sumie sinców, podkówek. On lepiej się sprawdza na kryjący korektor jako wykończeniowy, albo dla osób, które nie maja problemów z sińcami, etc, a chca tylko rozswietlic tę okolice. Ja go lubię, ale wiadomo, każdy ma inne oczekiwania
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 16:05   #4633
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Dziewczyny, ktoras z Was polecala krem z serii Eternal Gold z Organique. Kupilam go dzis w zakupowym szale w Organique i teraz sie zastanawiam, jak sobie radzic z nakladaniem... wieki nie mialam kremu w "normalnym" sloiczku, a tu jest wyraznie napisane na kartoniku, ze "przez rodzaj konserwantu krem nalezy nakladac wylacznie sterylna szpatulka"... co to znaczy sterylna szpatulka??? Mam ja kazdorazowo do autoklawu wrzucac czy jak? wystarczy wrzatek czy spirytus czy jak? Ehhh, ze tez nie moga kremu po ludzku w tubce umiescic, jak tego z dynia...

Pytanie nr dwa: czy ktoras z Was, posiadajacych podklad M Jacobsa moze sprawdzic czy w skladzie jest alkohol? Bo nie wiem, czy sobie w ogole nim glowe zaprzatac moja skora na dluzsza mete nie lubi podkladow z alkoholem

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 16:20   #4634
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ktoras z Was polecala krem z serii Eternal Gold z Organique. Kupilam go dzis w zakupowym szale w Organique i teraz sie zastanawiam, jak sobie radzic z nakladaniem... wieki nie mialam kremu w "normalnym" sloiczku, a tu jest wyraznie napisane na kartoniku, ze "przez rodzaj konserwantu krem nalezy nakladac wylacznie sterylna szpatulka"... co to znaczy sterylna szpatulka??? Mam ja kazdorazowo do autoklawu wrzucac czy jak? wystarczy wrzatek czy spirytus czy jak? Ehhh, ze tez nie moga kremu po ludzku w tubce umiescic, jak tego z dynia...

Pytanie nr dwa: czy ktoras z Was, posiadajacych podklad M Jacobsa moze sprawdzic czy w skladzie jest alkohol? Bo nie wiem, czy sobie w ogole nim glowe zaprzatac moja skora na dluzsza mete nie lubi podkladow z alkoholem

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Ja
Ja tam nie wiem, jak oni to widza, ja zwyczajnie przemywam szpatułke, wycieram ręcznikiem kuchennym i wsio.

Nie, nie ma alkoholu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 16:42   #4635
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczyny potrzebuje jakiegos dobrego kremu pod oczy.. dla 37latki z duzymi obrzekami. ostatnio sa dosc spore.

ostatnio tez kupilam ten owy krem nawilzajacy do suchej skory Chanel - Hydra nutrition czy jakos tak.. generalnie jestem zadowolona, bo suche skorki z policzkow zniknely. no i znalazlam ankiete
Shiseido Benefiance Concentrated Anti-Wrinkle Eye Cream
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 17:36   #4636
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie nie tyle się zużywa, co ja lubię mieć rózniaste topu, gatki, spodnie, buty
No Diory to zawsze miały kolory lekko przekręcone, wiec to mnie nei dziwi Ale ten ujdzie nawet

A ten w pisaku to nie kryje w sumie sinców, podkówek. On lepiej się sprawdza na kryjący korektor jako wykończeniowy, albo dla osób, które nie maja problemów z sińcami, etc, a chca tylko rozswietlic tę okolice. Ja go lubię, ale wiadomo, każdy ma inne oczekiwania
Oj ciiicho, oficjalnie potrzebne, bo się zużywają a druga część rzeczywistości, to wiadomo

No właśnie mam już Laurę Mercier do krycia, ale czasem wolę makijaż lekki i naturalny i dlatego wgenerowałam sobie potrzebę zakupu takiego korektora, bo Sephorowy rozświetlający mi się kończy. To nie wiem w końcu, który brać. Chyba skuszę się na Remedy najpierw.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 17:37   #4637
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Shiseido Benefiance Concentrated Anti-Wrinkle Eye Cream

Dziekuje
Mam pytanie: da sie jakos sprawdzic ile brakuje pkt do kartySephora Gold?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 17:54   #4638
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Oooo buty, wiedziałam kiedy przyjść
Mi sie dzis kliknely new balance
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 18:01   #4639
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Oj ciiicho, oficjalnie potrzebne, bo się zużywają a druga część rzeczywistości, to wiadomo

No właśnie mam już Laurę Mercier do krycia, ale czasem wolę makijaż lekki i naturalny i dlatego wgenerowałam sobie potrzebę zakupu takiego korektora, bo Sephorowy rozświetlający mi się kończy. To nie wiem w końcu, który brać. Chyba skuszę się na Remedy najpierw.
He he, no wiadomo, ze czasem trzeba coś kolorowego dokupić aby sie zmotywować na nowo

To weź kup Remedy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 18:03   #4640
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

dziewczyny
dobry krem pod oczy do 250 zl poszukuję
napaliłam się na sensai ale cena kurde 500 prawie
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 18:14   #4641
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
dziewczyny
dobry krem pod oczy do 250 zl poszukuję
napaliłam się na sensai ale cena kurde 500 prawie
Juz pisałam wyzej gdzies - Organique Eternal Gold
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 18:21   #4642
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Dziewczęta jakiś czas temu któraś z Was polecała główke do szczoteczki Clarisonica z serii Luxe. Dziękuję Cudna jest
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 18:27   #4643
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Juz pisałam wyzej gdzies - Organique Eternal Gold
oo
wiem że testowalaś sporo ostatnio
myślałam o shiseido benefiance albo clinique all about riche
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 18:29   #4644
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
oo
wiem że testowalaś sporo ostatnio
myślałam o shiseido benefiance albo clinique all about riche
Miałam Shiseido 2 słoiczki. Na poczatku niby ok, a potem to juz nic nei robił u mnie.
Zas Clinik nic nie robi Ale oczywiscie, może na Tobie by sie któryś sprawdził.
Ale jak jechałam na próbkach Organika to widziałam róznicę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 18:35   #4645
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Dziekuje
Mam pytanie: da sie jakos sprawdzic ile brakuje pkt do kartySephora Gold?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Infolinia albo napisać do BOKu.
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 18:40   #4646
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miałam Shiseido 2 słoiczki. Na poczatku niby ok, a potem to juz nic nei robił u mnie.
Zas Clinik nic nie robi Ale oczywiscie, może na Tobie by sie któryś sprawdził.
Ale jak jechałam na próbkach Organika to widziałam róznicę
no to mi ćwieka zabiłaś
ile on kosztuje?
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)

Edytowane przez Gwiazda Wieczorna
Czas edycji: 2015-04-01 o 18:47
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 18:44   #4647
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
no to mi ćwieka zabiłaś
Generalnie ostatnio to miałam sporo próbek wiekszych kremów pod oczy. Miałam Lancome renergie - nawet fajny, ale kurcze, nie dawał az takiego efektu, aby wywalić tyle kasy na niego, kiedy ten Organikowy za ledwie 60 zł daje lepsze efekty wizualne.
Testowałam Clarinsowy czerwony jakiś, Helenkowy, Eisnebrgowy, jeszcze coś tam, no sporo, bo własnie szukałam zamiennika po Shiseidziaku. No i stanęło ostatecznie na czym stanęło i zadowolonam.

Ale generalnie lepiej by było, abyś probki jakies dorwała i sama potestowała, bo każda z nas ma inna cere, wymagania, etc.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 18:52   #4648
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Generalnie ostatnio to miałam sporo próbek wiekszych kremów pod oczy. Miałam Lancome renergie - nawet fajny, ale kurcze, nie dawał az takiego efektu, aby wywalić tyle kasy na niego, kiedy ten Organikowy za ledwie 60 zł daje lepsze efekty wizualne.
Testowałam Clarinsowy czerwony jakiś, Helenkowy, Eisnebrgowy, jeszcze coś tam, no sporo, bo własnie szukałam zamiennika po Shiseidziaku. No i stanęło ostatecznie na czym stanęło i zadowolonam.

Ale generalnie lepiej by było, abyś probki jakies dorwała i sama potestowała, bo każda z nas ma inna cere, wymagania, etc.
ja miałam shiseido anti dark, biotherm zielony, lancome ten z dziwnym aplikatorem perlowy taki i aptecznych sporo
szukam czegoś wygładzające, rozświetlającego i żeby było widąć róznice
a z próbkami pod oczy jest kiepsko w Douglasach u mnie prawie zawsze nie ma
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 19:11   #4649
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
ja miałam shiseido anti dark, biotherm zielony, lancome ten z dziwnym aplikatorem perlowy taki i aptecznych sporo
szukam czegoś wygładzające, rozświetlającego i żeby było widąć róznice
a z próbkami pod oczy jest kiepsko w Douglasach u mnie prawie zawsze nie ma
Tez włąsnie szukałam czegoś takeigo i Eternal Gold spełnia u mnie te wymagania
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 20:06   #4650
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Kusi mnie terracotta Guerlain Joli Teint, którąś z Was ma, może coś powiedzieć, bo sama nie wiem czy dac sie ponieść chwili czy nie
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie

Edytowane przez florence244
Czas edycji: 2015-04-01 o 20:09
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-19 00:55:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.