Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-31, 22:40   #3181
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja go przede wszystkim zaczęłam używać (za radą MACówki) bez użycia wacika - wylewam go troszkę na dłoń i wklepuję w twarz. Genialnie zmiękcza skórę i jakoś tak super koi i łagodzi wszelkie skórne strapienia Dla mnie - suchara - produkt genialny. Często używam też olejków typu ten nawilżający Clarinsa i Lightful Lotion idealnie nadaje się pod tego typu specyfiki - daję Lightful, a zaraz potem na jeszcze wilgotną skórę olejek. Efekt bomba. W sumie jedyny tonikopodobny produkt, który rzeczywiście mi coś daje, więc olewam już inne, którymi przemywałam twarz i w sumie nie widziałam żadnych efektów.
No a jak się stosuje ten produkt bez wacika, starcza na wieczność całą - ja swój stosowałam od drugiej połowy stycznia, a dopiero teraz mi się skończył Aha, i ja mówię o tej wycofanej wersji Lightful Lotion - tej Lightful C nie próbowałam, ale tam podobno jedyną zmianą jest dodatek witaminy C, więc działanie powinno być podobne.




Nie mówiłam Ci nigdy - Paulina jestem, miło mi
Pickled Plum będzie super na pewno. To jest taka bardziej lightowa wersja Girl About Town. Fuksja na pewno, ale z mniejszym kryciem niż GAT i jest ciut od GAT jaśniejsza. Miley nie znam niestety, nie testowałam.
U mnie on już od dawna jest na liście do kupienia, ale jak miałam w zapasie 8 toników, to sama rozumiesz teraz mam tylko jeden jeszcze w zapasie, a ten, co używam może mi na tydzień wystarczy, także będzie można nabyć Lightful
Ja właśnie toniki też stosuję w taki sposób, że nie na wacik, tylko na dłoń wylewam trochę i potem na twarz, zauważyłam, że tak produkt jakoś tak lepiej działa na skórę Miałam też taki lotion/tonik z Shiseido i też takie używanie powodowało niesamowitą wydajność (w ogóle zauważyłaś, że kosmetyki MAC są bardzo wydajne, to pewnie dlatego tak je robią, bo wiedzą, że puste opakowania na B2M idą).

Po Twoim opisie już Pickled Plum mi się podoba

Bardzo, ale to bardzo mi miło Paulino

Aaaa, jeszcze mi się przypomniało, dzisiaj testowałam błyszczyk Miley, ale oczywiście nie na ustach, bo to by było obrzydliwe, a na dłoni. Podoba mi się Jak tam jest z wydajnością takich lipglassów?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/

Edytowane przez Magic chocolate cookie
Czas edycji: 2015-07-31 o 22:44
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 22:43   #3182
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Numer bedzie aktywny dopiero kiedy przesyłka bedzie w Polsce, widać jeszcze jej nie ma.
Dziekuje
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 22:56   #3183
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
U mnie on już od dawna jest na liście do kupienia, ale jak miałam w zapasie 8 toników, to sama rozumiesz teraz mam tylko jeden jeszcze w zapasie, a ten, co używam może mi na tydzień wystarczy, także będzie można nabyć Lightful
Ja właśnie toniki też stosuję w taki sposób, że nie na wacik, tylko na dłoń wylewam trochę i potem na twarz, zauważyłam, że tak produkt jakoś tak lepiej działa na skórę Miałam też taki lotion/tonik z Shiseido i też takie używanie powodowało niesamowitą wydajność (w ogóle zauważyłaś, że kosmetyki MAC są bardzo wydajne, to pewnie dlatego tak je robią, bo wiedzą, że puste opakowania na B2M idą).

Po Twoim opisie już Pickled Plum mi się podoba

Bardzo, ale to bardzo mi miło Paulino

Aaaa, jeszcze mi się przypomniało, dzisiaj testowałam błyszczyk Miley, ale oczywiście nie na ustach, bo to by było obrzydliwe, a na dłoni. Podoba mi się Jak tam jest z wydajnością takich lipglassów?
Jezusicku, 8 toników w zapasie??? Dziewczyno, pobiłaś nawet moje chomikowanie ;-) A kosmetyki MAC rzeczywiście są bardzo wydajne - widziałam to po Lightful i też po kremie Strobe w dużym opakowaniu, który myślałam, że nie skończy się po prostu nigdy (no i miałam to duże opakowanie po raz ostatni, teraz tylko travel size)
Co do wydajności lipglassów niestety nie pomogę, bo nigdy nie miałam żadnego błyszczyka MAC
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 23:06   #3184
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Jezusicku, 8 toników w zapasie??? Dziewczyno, pobiłaś nawet moje chomikowanie ;-) A kosmetyki MAC rzeczywiście są bardzo wydajne - widziałam to po Lightful i też po kremie Strobe w dużym opakowaniu, który myślałam, że nie skończy się po prostu nigdy (no i miałam to duże opakowanie po raz ostatni, teraz tylko travel size)
Co do wydajności lipglassów niestety nie pomogę, bo nigdy nie miałam żadnego błyszczyka MAC
Nom, trochę poszalałam, bo ciągłe promocje i inne, ale toniki to jeszcze ok, miałam 13 kremów do twarzy Musiałam sobie spisać wszystkie daty przydatności i zużywać po kolei, więc już więcej tak nie chcę, bo wtedy wychodzi coś nowego, a ja wiem, że w kolejce milion produktów czeka Teraz mam na szczęscie już tylko 2 kremy, w tym jeden jest miniaturką, także też nie ma strachu, że coś się przeterminuje
Strobe jest ogromnie wydajny, ja mój używam chyba już 2,5 miesiąca, a to jest ta podróżna wersja i na gębę se nie żałuję jak nakładam Teraz już słyszę, że już troche tak "siorbie" (nie wiem, jak to się fachowo nazywa) jak go wyciskam, czyli już jest mało, ale na kilka dni chyba starczy
To może po prostu go kupię i się przekonam, na ile starczy? To jest plan! Oglądałam też inne lipglassy, ale ja uwielbiam drobinki, a w nim te drobinki są takie 3D to mi się podoba
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 23:36   #3185
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Które z tych nowych matowych szminek są ładne do jasnej cery? W necie wszystkie swatche inne, a nie po drodze mi ostatnio do Maca, wolę Wasze opinie Coś bym kliknęła.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 03:50   #3186
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Kupiłam nowy tusz - potwierdzam, że super jest, choc szczoteczke ma dziwaczną Maluje się nim banalnie łatwo. Opakowanie takie fajne, jak wydłużona szminka

Wziełam też cień jeden, taki bladozłoty. Lubie takie kolory i dobrze mi schodzą, więc zużyje, choc akurat konsystencja tych cieni mi tak średnio podchodzi. Ale kolor mnie przekonał.

Paletki cieni VP takie sobie. Z każdej paletki podobał mi sie chyba jeden cień. Odpuszczam.

Pomadkom i błyszczykom sie bliżej nie przyglądałam, bo i tak mam ich za duzo i jakos ostatnio straciłam do nich zapał. Obejrzałam Nippon, bo ona mnie najbardziej interesowała. Kolorek ładny, dzienny taki, ale na mnie nic specjalnego.

Fix+ ogórkowy pachnie jak mizeria. Nie polecam. A akurat dzis zamówiłam online, bede musiala odesłać. Różany mocny jest, chyba najmocniejszy. Yuzu trudno określic, bo prawie tam nic nie czułam, strasznie lekki zapach, ale chyba jakieś kwieciuchy wyczuwałam. Kokos to taki sztuczny, słodkawy kokosik, a lawenda jak lawenda, spoko w sumie, choc mocą też mnie nie poraziła. Ogolnie wszystkie ok, oprócz ogóra


Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
I

O, to brzmi jakbyś testowała moje perfumy Pachną dokładnie tak jak kościelne kadzidło i ja je uwielbiam
Ooo a jakie? Mi na mysl przychodzi od razu Messe de Minuit. Bardzo lubie, mam 2 butle
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 09:49   #3187
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny, nie wiem, czy w PL już jest kolekcja Veluxe Trois, ale jeśli jest, to czy ktoraś z Was testowała pomadkę Flowerscope? Na stronce piszą, że to jest czerwony róż, a ja widzę, że jest to róż, także sama nie wiem, co to jest. Macie z nią jakieś doświadczenia? Do jakiej innej pomadki z regularnej kolekcji byście ją porównały?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/

Edytowane przez Magic chocolate cookie
Czas edycji: 2015-08-01 o 09:53
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 10:55   #3188
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ooo a jakie? Mi na mysl przychodzi od razu Messe de Minuit. Bardzo lubie, mam 2 butle
Avignon Comme des Garçons

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem, czy w PL już jest kolekcja Veluxe Trois, ale jeśli jest, to czy ktoraś z Was testowała pomadkę Flowerscope? Na stronce piszą, że to jest czerwony róż, a ja widzę, że jest to róż, także sama nie wiem, co to jest. Macie z nią jakieś doświadczenia? Do jakiej innej pomadki z regularnej kolekcji byście ją porównały?
Ja ją macałam wczoraj - to taka bardziej jaskrawa wersja Lickable, takie miałam skojarzenia. Wpadająca w czerwień fuksja, ale bardzo mocna. Chciałam ją w pierwszej chwili przetestować, ale stwierdziłam, że jest zdecydowanie zbyt jaskrawa dla mnie.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 11:29   #3189
maaite
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny, co polecacie do bardzo suchej skory? Szukam podkladu, ktory ma krycie od sredniego w gore i nie bedzie podkreslac suchyc skorek. Stosuje wszystko co sie da, Clarisonic, krem z Clinique, jakies serum nawilzajace a suche skorki sa ciagle. Na nosie i czole, masakra... Przez to nie maluje sie w ogole bo kaZdy podklad wyglada zle... Jakies dobre kosmetyki z Maca lub moze cos innego sprawdzonego?
maaite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 11:44   #3190
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Avignon Comme des Garçons



Ja ją macałam wczoraj - to taka bardziej jaskrawa wersja Lickable, takie miałam skojarzenia. Wpadająca w czerwień fuksja, ale bardzo mocna. Chciałam ją w pierwszej chwili przetestować, ale stwierdziłam, że jest zdecydowanie zbyt jaskrawa dla mnie.
Aaaa, to chyba sobie daruję, to znaczy bardzo lubię Lickable, ale ona już jest trochę jaskrawa i widoczna
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 11:55   #3191
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez maaite Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co polecacie do bardzo suchej skory? Szukam podkladu, ktory ma krycie od sredniego w gore i nie bedzie podkreslac suchyc skorek. Stosuje wszystko co sie da, Clarisonic, krem z Clinique, jakies serum nawilzajace a suche skorki sa ciagle. Na nosie i czole, masakra... Przez to nie maluje sie w ogole bo kaZdy podklad wyglada zle... Jakies dobre kosmetyki z Maca lub moze cos innego sprawdzonego?
Znam ten ból i u mnie sprawdził się mac face and body, tylko on ma lekkie do średniego krycie. Jest też mufe face and body, który ma ponoć lepsze krycie. Ja stosuje raz na tydzień peeling i na noc wale mocno odżywczego tłuściocha (martina gebhardt krem żeńszeniowy- bardzo fajny, ale niestety mało wydajny, teraz testuję ANTIPODES Avocado Pear Nourishing Night Cream)
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 12:01   #3192
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Aaaa, to chyba sobie daruję, to znaczy bardzo lubię Lickable, ale ona już jest trochę jaskrawa i widoczna
Wydaje mi się, że one są bardzo podobne (tak na oko, bo nie stawiałam ich obok siebie) i mogą dawać podobny efekt.
Tu jest swatchyk, na którym widać ją tak, jak ja ją zapamiętałam: http://i671.photobucket.com/albums/v...psekcuspnq.jpg
Jeśli chcesz, mogę przy następnej wizycie w MAC zestawić je ze sobą (Lickable i Flowerscope) i dać Ci znać, jak sytuacja wygląda, tyle że nie jestem w stanie zagwarantować, że wtedy jeszcze ta pomadka będzie dostępna

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
teraz testuję ANTIPODES Avocado Pear Nourishing Night Cream)
Maleńki offtop: bardzo Ci polecam wersję na dzień, Vanilla Pod - super krem dla sucharów. Ten Avocado Pear był ok, ale mnie nie powalił, za to do Vanilli uwielbiam wracać.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 12:04   #3193
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że one są bardzo podobne (tak na oko, bo nie stawiałam ich obok siebie) i mogą dawać podobny efekt.
Tu jest swatchyk, na którym widać ją tak, jak ja ją zapamiętałam: http://i671.photobucket.com/albums/v...psekcuspnq.jpg
Jeśli chcesz, mogę przy następnej wizycie w MAC zestawić je ze sobą (Lickable i Flowerscope) i dać Ci znać, jak sytuacja wygląda, tyle że nie jestem w stanie zagwarantować, że wtedy jeszcze ta pomadka będzie dostępna
Tamten swatch widziałam już wcześniej właśnie Dlatego tak sobie pomyślałam, że być może one są podobne.
Jeśli byłabyś tak uprzejma i przy okazji wizyty w MAC zrobila mi swatchyk, to byłabym bardzo wdzięczna, a jeśli jeszcze obok tych byś mi zestawiła Star Magnolię, Pickled Plum i Lovelorn tak dla porównania kolorystycznego, to już w ogóle bym oszalała z radości
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 12:10   #3194
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Vine, dzięki kochana zastanawiałam się czy go nie wziąć Miałaś może krem pod oczy tej firmy?

Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 12:15   #3195
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Tamten swatch widziałam już wcześniej właśnie Dlatego tak sobie pomyślałam, że być może one są podobne.
Jeśli byłabyś tak uprzejma i przy okazji wizyty w MAC zrobila mi swatchyk, to byłabym bardzo wdzięczna, a jeśli jeszcze obok tych byś mi zestawiła Star Magnolię, Pickled Plum i Lovelorn tak dla porównania kolorystycznego, to już w ogóle bym oszalała z radości
Postaram się Choć nie wiem, kiedy ta wizyta nastąpi, bo wczoraj zostawiłam w MAC zdecydowanie za dużo pieniędzy... Dobrze, że choć jedna szminka była za opakowania
Ale jako że natura ciągnie wilka do lasu, pewnie niedługo wynajdę jakiś powód, żeby tam kolejny raz zawitać Np. pędzel 286 - o proszę, już mam powód

A tak nawiasem mówiąc to po dłuższym czasie używania już totalnie przekonałam się do tego pędzla 125 z kolekcji Wash&Dry. Jednak niczym nie konturuje mi się lepiej niż nim. Nakłada produkt precyzyjnie, a potem ładnie rozciera, no super. Tak więc totalnie spontaniczny i czysto "chciejowy" zakup okazał się bardzo trafiony i dobry

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Vine, dzięki kochana zastanawiałam się czy go nie wziąć Miałaś może krem pod oczy tej firmy?

Miałam, ale nie przypadł mi do gustu jakoś. Z Antipodes lubię najbardziej ten krem waniliowy i maskę z miodem manuka. Kremy do ciała też są fajne.
A pod moje saharowe oczy najlepiej sprawdza się krem Kiehl's z awokado - nie ma konkurencji i nawet nie widzę powodu, żeby mu jej szukać.
Dobra, kończę offtop, bo dostaniemy karę Jakby coś pisz na priv, chętnie pomogę, jeśli będę mogła
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 12:34   #3196
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Vine, dzięki. A właśnie mam pytanko, który róż wybrałybyście do używania przez cały rok melbe, warm soul, czy jeszcze jakiś inny?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 12:53   #3197
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Postaram się Choć nie wiem, kiedy ta wizyta nastąpi, bo wczoraj zostawiłam w MAC zdecydowanie za dużo pieniędzy... Dobrze, że choć jedna szminka była za opakowania
Ale jako że natura ciągnie wilka do lasu, pewnie niedługo wynajdę jakiś powód, żeby tam kolejny raz zawitać Np. pędzel 286 - o proszę, już mam powód

A tak nawiasem mówiąc to po dłuższym czasie używania już totalnie przekonałam się do tego pędzla 125 z kolekcji Wash&Dry. Jednak niczym nie konturuje mi się lepiej niż nim. Nakłada produkt precyzyjnie, a potem ładnie rozciera, no super. Tak więc totalnie spontaniczny i czysto "chciejowy" zakup okazał się bardzo trafiony i dobry
Haha, powód jakiś zawsze się znajdzie szczególnie dla nas - uzależnionych Ja pewnie gdybym mieszkała w tym mieście na stałe, to bym codziennie była w MACu (ale miejmy nadzieję, że za jakiś czas się przeprowadzimy, bo taki jest plan). Tak to zawsze mi pozostaje zamawianie w ciemno online...

A co do pędzla - ja nie lubię takich "dziwaków", ale wiem, że dla każdego coś miłego, także pozostaje mi się tylko cieszyć, że jesteś zadowolona

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Vine, dzięki. A właśnie mam pytanko, który róż wybrałybyście do używania przez cały rok melbe, warm soul, czy jeszcze jakiś inny?
Wczoraj macałam Melbę, ona mi się jakaś taka mocno pomarańczowa wydaje, niestety Warm Soul zapomniałam zmacać
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 13:03   #3198
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Przytargalam nowy tusz i darmowe 3 pomadki: Sweet Sakura, Little Buddha i Star Magnolia.
W planach mam jeszcze 2 Maty i tyle. Potem pędzle z wrześniowej limitki i nowy podkład i Miley 2, a w październiku paletka 9 i pewno znów jakieś szminki z tej limitki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 13:05   #3199
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przytargalam nowy tusz i darmowe 3 pomadki: Sweet Sakura, Little Buddha i Star Magnolia.
W planach mam jeszcze 2 Maty i tyle. Potem pędzle z wrześniowej limitki i nowy podkład i Miley 2, a w październiku paletka 9 i pewno znów jakieś szminki z tej limitki
Do jakiej pomadki ze stałej kolekcji jest podobna Star Magnolia?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 13:08   #3200
maaite
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przytargalam nowy tusz i darmowe 3 pomadki: Sweet Sakura, Little Buddha i Star Magnolia.

W planach mam jeszcze 2 Maty i tyle. Potem pędzle z wrześniowej limitki i nowy podkład i Miley 2, a w październiku paletka 9 i pewno znów jakieś szminki z tej limitki

Jestem chyba nie w temacie. Jakas kolekcja pedzli ma wyjsc we wrzesniu?
maaite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 13:19   #3201
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Hej dziewczyny, a ten tusz to konkretnie jaki daje efekt na rzęsach?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 13:27   #3202
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Haha, powód jakiś zawsze się znajdzie szczególnie dla nas - uzależnionych Ja pewnie gdybym mieszkała w tym mieście na stałe, to bym codziennie była w MACu (ale miejmy nadzieję, że za jakiś czas się przeprowadzimy, bo taki jest plan). Tak to zawsze mi pozostaje zamawianie w ciemno online...

A co do pędzla - ja nie lubię takich "dziwaków", ale wiem, że dla każdego coś miłego, także pozostaje mi się tylko cieszyć, że jesteś zadowolona

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------


Wczoraj macałam Melbę, ona mi się jakaś taka mocno pomarańczowa wydaje, niestety Warm Soul zapomniałam zmacać
tego się obawiam, że melba będzie za pomarańczowa.
Cytat:
Napisane przez maaite Pokaż wiadomość
Jestem chyba nie w temacie. Jakas kolekcja pedzli ma wyjsc we wrzesniu?
haute dog.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 13:42   #3203
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, a ten tusz to konkretnie jaki daje efekt na rzęsach?
Efekt drag queen Maksymalne podkręcenie, uniesienie i pogrubienie. I takie wielkie otwarcie oka. Na moich długich rzęsach wygląda to aż przesadnie, więc wystarczy mi 1 warstwa. Ale jeśli ktoś ma krótsze rzęsy to wydaje mi się, że ten tusz może odmienić jego życie
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 13:46   #3204
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Efekt drag queen Maksymalne podkręcenie, uniesienie i pogrubienie. I takie wielkie otwarcie oka. Na moich długich rzęsach wygląda to aż przesadnie, więc wystarczy mi 1 warstwa. Ale jeśli ktoś ma krótsze rzęsy to wydaje mi się, że ten tusz może odmienić jego życie
Chce zmienić swoje życie. Chyba sobie odpuszczę Nippona i bb krem i wezmę ten tusz.. Nie zamówiłam wczoraj a po recenzji Neath mam duże wątpliwości czy Nippon będzie mi służył. .
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 13:58   #3205
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Chce zmienić swoje życie. Chyba sobie odpuszczę Nippona i bb krem i wezmę ten tusz.. Nie zamówiłam wczoraj a po recenzji Neath mam duże wątpliwości czy Nippon będzie mi służył. .
No Nippon może nie wyglądać tak zabójczo przy ciemniejszej karnacji... A przynajmniej nie wiadomo na pewno, czy się sprawdzi. Za to tusz, jeśli lubisz efekt sztucznych rzęs (i mówimy o naprawdę mocnym efekcie), na pewno Ci się spodoba
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 14:18   #3206
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

czy Nippon jest najjaśniejszy z tej kolekcji?
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 14:20   #3207
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
czy Nippon jest najjaśniejszy z tej kolekcji?
Koi Coral jest jasniejszy jak wczoraj je u siebie swatchowalam
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 14:23   #3208
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Koi Coral jest jasniejszy jak wczoraj je u siebie swatchowalam
OK , to sobie zamówię Koi Coral
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 14:24   #3209
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Efekt drag queen Maksymalne podkręcenie, uniesienie i pogrubienie. I takie wielkie otwarcie oka. Na moich długich rzęsach wygląda to aż przesadnie, więc wystarczy mi 1 warstwa. Ale jeśli ktoś ma krótsze rzęsy to wydaje mi się, że ten tusz może odmienić jego życie
To ja też ten tusz chcę! Tylko mam jeszcze inne 3 w zapasie a używam jednego (bo nie chcę, żeby schły za szybko, jak jest za dużo otwartych), na szczęscie ten wchodzi do stałej, więc jeszcze zdążę kupić
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 17:06   #3210
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja wczoraj kliknęłam ten tusz w Douglasie, razem z FoF (to tak na fali mojej niechęci do retro mattów ). Miałam kupić jakąś szminkową nowość, ale że słoczy nowych matów i cremesheenów za wiele nie ma, a ostatnio niezbyt udają mi się zakupy w ciemno, to tymczasowo odpuściłam . Na razie do przetestowania nadal w planach D for Danger oraz Sweet Sakura.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.