Co mam z sobą zrobić? Silver1 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-02, 16:26   #31
SABRINKA
Raczkowanie
 
Avatar SABRINKA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Durów
Wiadomości: 292
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Ja tez myslalam ze tu jakas paskuda bedzie ale ty jestes śliczna Nie jedna dziewczyna chcialaby wygladac tak jak Ty Pozdrawiam
SABRINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 16:56   #32
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Ładna ładna z Ciebie dziewczyna piękne duże oczka , gladziutka cera moim zdaniem powinnaś podkreślić Swoje naturalne piękno - oczy tuszem może delikatnymi beżami ,brązami na powiekach, policzki morelowym różem i usta musnąć błyszczykiem najważniejsze jednak abyś uwierzyła w siebie w swoje piękno zalety Powinnaś przestać być nieśmiała i zrozumieć to że nie jeteś brzydka a wrecz przeciwnie śliczna i że masz bardzo bardzo duży potencjał
Del jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 18:05   #33
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

yaminishi chciałabym uwierzyc w siebie ale jakoś nie umiem dobija mnie fakt ze mam powodzenie tylko u "niektórych" chłopaków którzy niestety mnie sie nie podobają.. Tak strasznie mnie boli jak spodoba mi sie chłopak i kompletnie mnie nie zauważa. No moze jako koleżanke, doradczynie w sprawach sercowych (jak poderwac moją koleżanke) ja juz nie wiem (
1)A co zrobic z dziecinnym wyglądem? (ile byście dały mi lat)?
2) czy któraś wizażanka oprócz n@talia19 i _Magda widzi jeszcze mnie w bondzie? Czy raczej czekolada.?
Doceniam każdą odpowiedz
BUZIAK **
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 18:30   #34
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

a czy któraś z Was mogłaby sprawdzić w takim programie do fryzur mnie w jakiejs fryzurce z grzyweczką? bardzo bym prosiła
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 20:57   #35
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość

Pomyśl jak poczułaby się dziewczyna np. z trądzikiem czy nadwagą przeglądając twój wątek?! a no pewnie pomyślałaby sobie „skoro tak atrakcyjna dziewczyna pisze, że żaden chłopka jej nie zachce, że jest brzydka to co dopiero ja?”
Jesteś bardzo ładna, UWIERZ W TO.
Zgadzam się z powyższym.
A co do tego co pisałaś to ja nie dałabym Ci 15 lat tylko więcej.Owszem-może za mało mam okazji do przebywania z dzisiejszymi 15latkami i może wyglądają starzej(dlatego Ty przy nich na młodszą),ale nie wydaje mi się.Ja bym Ci dała około 16-17.Przyznaję,że miałam zawsze problem z ocenianiem wieku po wyglądzie więc może dziewczyny stwierdzą inaczej .
Co do tych chłopaków...Uroda to jedno,ale przede wszystkim działa na nich wspomniana przez yaminishi aura...Jeśli chłopak Ci się podoba to poflirtuj z nim.Nie bój się,że np się będzie śmiał bo zawsze możesz obrócić to w żart.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 22:36   #36
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Droga Silver1 doskonale rozumiem i znam Twoje rozterki każda z nas była kiedyś nastolatką. Ja mam 21 lat, więc do nastek już nie należę, mogę jedynie dawać Ci rady a raczej sugestie na podstawie własnych doświadczeń.
Chłopcy w Twoim wieku są jeszcze bardzo niedojrzali (jakkolwiek by starali się temu zaprzeczyć wierz mi, że tak jest) Nie da się też ukryć, że bardziej cenią sobie fizyczność niż osobowość jest to jednak tylko uogólnienie więc nie wrzucam wszystkich do jednego worka. To, że masz takiego nazwijmy to pecha, że strzały Amora trafiają nie tam gdzie trzeba to normalne i chyba nie ma bardziej „odpowiedniego” wieku dla takich incydentów niż Twój. Skoro jednak jakiś chłopak nie interesuje się Tobą tak bardzo jakbyś tego pragnęła to może warto rozejrzeć się za innym? Po co tracić czas na kogoś kto nas nie docenia?. A jeśli bardzo Ci na kimś zależy to tak jak radzi _Magda zrób ten pierwszy krok, nawet jeśli się nie uda to po latach będziesz się z tego śmiać a patrząc na Ciebie jestem pewna że się uda!
Czas stracony na zamartwianie się i dobijanie wykorzystaj na rozwijanie siebie a na pewno w przyszłości to zaprocentuje i nawet nie zauważysz kiedy a będziesz miała przy swoim boku zakochanego po uszy, gapiącego się w Ciebie jak ciele w malowane wrota super faceta.

Ciesz się z młodego wyglądu, sama dobrze wiesz, że nie jest ona dany na wieczność Podkreślaj delikatnie to co w Tobie piękne a więc szliczne oczy ( nie wiem co Ty tam sobie ubzdurałaś z tą mongolską fałdą, pierwszy raz spotkałam się z tym, że ktoś tak określa swoją skórę wokół oczu tj. powieki ), gładką cerę, ładne, pełne usta. Nie jestem ekspertem w sprawach metamorfozy ale co do tego blondu to bym się wstrzymała. Ale z drugiej strony, świat nie kręciłby się gdyby nie ciągłe eksperymenty, więc próbuj, poszukuj własnego JA wyrażaj się jak chcesz. Jeśli ma to być gotycka czerń to ok., jeśli anielski blond też nie mam nic przeciwko. Dziewczyny na pewno dobrze Ci doradzą, ja proponowałabym zmianę cięcia.
Wiem, pewnie nie łatwo być nastolatką ale trzeba ten wiek przeżyć tak by niczego później nie żałować, a jak mówią można żałować tylko tego co można było zrobić a się nie zrobiło...
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 10:56   #37
Aiwlys
Raczkowanie
 
Avatar Aiwlys
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Zewsząd ;]
Wiadomości: 230
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Masz bardzo ładną twarz. I co do Twoich problemów, to raczej nie tkwią one w wyglądzie, tylko psychice/podejściu etc. Pamiętam z wcześniejszych lat, że np. koleżanki ładne, szczupłe ale raczej nieśmiałe, niewybijające się nie miały specjalnego powodzenia u chłopaków, za to te "brzydsze", mniej zadbane, właściwie nie zwracające nawet specjalnej uwagi na wygląd zgarniały wszystkich przystojniaków swoją przebojowością. Były głośne, odważne, czasem bezczelne wręcz w zachowaniu. Nie znaczy to, że sugeruję żebyś nagle zaczęła szaleć czy coś. Myślę, że raczej powinnaś zmienić nastawienie do siebie i uwierzyć że jest w Tobie coś, czego inne nie mają. Stajesz przed lustrem i patrzysz. Co widzisz? Jasna cera - jak twierdzisz - blada. Czemu nie? Porcelanowa karnacja jest bardzo pożądana. Masz przepiękne oczy, do których pasują włosy zarówno ciemne, jak i jasne, które wtedy będą ciekawie kontrastować z tęczówką. Z Twoim wyglądem jest wszystko w porządku, jeśli tego nie dostrzegasz, wybierz się do fryzjera, na małe zakupy itd. Nowy modny ciuszek, nieznaczna zmiana obcięcia potrafi podnieść na duchu i wydobyć te dobre cechy, których u siebie nie zauważasz.
Przede wszystkim życzę jednak wiary w siebie i swój charakter. Bo ładnej buzi wiele dziewczyn może Ci pozazdrościć, więc problem pewnie w nastawieniu
Pozdrawiam.
Aiwlys jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 13:14   #38
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Niestety czasem faceci "łapią" się na głośne,odważne zachowania.Mam taką koleżankę która głośno się śmieje,głośno opowiada,jak przechodzi jakiś fajny facet to akurat "przypadkiem" wykona jakiś taneczny,seksowny ruch(że niby akurat coś nam pokazuje czy coś)-i choć nie jest piekna to takie zachowanie sprawia,że zwraca uwage a następnie zainteresowanie.Ja też nie namawiam do zmiany Twojego zachowania na takie,ale...czasem można sobie pozwolić na odrobine kokieterii
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 13:54   #39
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

rany ale jesteś śliczna!!!!!!!
masz wogóle piękną cere!
i eh no masz takie fajne usta... strasznie mi sie podobaja takie pełne ładne usta..
kobieta ja bym oddała złoto co bym mogła tak wyglądać!
no i kobieto ty się nieprzejmuj facetami... faceci to nie wszystko! rób wszystko co byś była szczęśliwa ... dla siebie! a nie dla innych!
i głowa do góry!!!!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 14:16   #40
paula00
Rozeznanie
 
Avatar paula00
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 610
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

o moj boze........!!! jestes sliczna !! jak mozesz takie rzeczy pisac ?!?!? wiesz ile na swiecie jest chorych , oszpeconych, naprawde brzydkich dziewczyn... :/ wystarczy o sobie troche zadbac! lekki puder brazujacy masz ladna cere szkoda nakladac jeszcze podladu , wyprostowac i pocienowiac wlosy , wytuszowac rzesy , podkrecic zalotka , nalozyc jakis cukierowy lekki blyszczyk masz takie cudne usta do tego fajnie sie ubrac i juz jestes laleczka !!! proponowalabym cos z brwiami zrobic ale to juz kosmetyczka jest od tego...
__________________
... just ask me.
paula00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 15:30   #41
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Jeżeli chodzi o tego Chłopaka do którego czujesz coś więcej to według mnie powinnaś z nim poflirtować ,jeżeli jednak " nie złapie haczyka " to oznacze , że raczej nie jest wart twojej uwagi jednak najważniejsze jest to abyś byla pewna siebie , nie zawracaj sobie głowy tym co inni mogą pomyśleć ! Kup sobie jakiś fajny ciuszek , który np. zawsze Ci sie podobał , ale bałas sie go kupić I zapamiętaj nie ma kobiet brzydkich , wszystkie mamy potencjał na to , aby stac sie piękne tylko musimy odnaleźć w sobie swoje zalety i umiejętnie je podkeślić co do Twoich pytań to uważam, że nie masz dziecinnej twarzyczki , dałabym Ci z 17 lat natomiast co do kwestii fryzury to najlepiej abyś sobie poeksprymentowała pozdrawiam
Del jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 15:34   #42
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

no strasznie podoba mi sie blond a pod spodem czekolada .. troszke się naczytałam na innych forach ze to nieładne ale mnie sie podoba.No i do tej fryzurki taka ciemna karnacja i .... hehe
A jeśli chodzi o zachowanie to jestem odważna przy koleżankach zawsze wygadana zwariowana :P a jak jestem sam na sam z chłopakiem ... to koniec nie wiem czemu.. szczególnie takim który mi się podoba.
Ja tak pisze ponieważ głównie obracam sie w środowisku ładnych dziewczyn i kompleksów jak tu nie dostac.?? Ale ja juz nie wiem czego chca faceci? daleka koleżanka jest blondynką obciętą do szyji (nie podoba mi się) długa na skos grzywka. strasznie pyzata na buzi... zawsze wytapetowana (kilogram tepety) oczy to wręcz czarne i nie ma chłopaka który by do niej nie wzdychał.. kompletne bezguście (ubrania) i figury tez nie ma za ładnej <---- nie chce byc wredna ale mnie sie nie podoba...
Buzi dzięki za miłę słowa.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 18:35   #43
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

a mogłybyście mi doradzić w jakich kolorach byłoby mi dobrze.. no i chciałabym kupic sobie kredke do brwi ale nie wiem jaki koleorek moze któras z was ma jakąś propozycje?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 20:42   #44
Malajka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

proponowalabym cos z brwiami zrobic ale to juz kosmetyczka jest od tego...[/quote]
Paula co Ci się nie podoba w jej brwiach? moim zdaniem są okej, heh
Malajka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 20:44   #45
Malajka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Paula00 co Ci się nie podoba w jej brwiach? moim zdaniem są okej
Malajka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-07, 20:16   #46
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

napewno nie czarny ;P..jak juz chcesz podkreslic brwi to lekki brazik..w sumie moglby byc ciemniejszy braz,ale nie przesadzaj masz ladne brwi i ladna buzke ...a zawsze mozesz sobie zrobic lekka henna u kosmetyczki to wygodniejsze niz codzienne malowanie brwi ...i jak zdecydowalas sie na jakas nowa fryzurke ?!.... i prosze CIe jeszcze raz uwierz w siebie ;] bos piekna pozdrawiam !
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 19:26   #47
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

wiesz N@talia ... troszke sobie pocieniowałam grzyweczke (sama) nie wiem czy ładnie (raczej nie) ale wole tak niz tamte kłaki :P co do fryzurki (farbowaniu i tak ogólnie) to trosze się wstrzymam jeszcze zeby nauczyciele sie nie pluli ;P a później to mi mogą na gwizdac narazie bieram inforacje buziak
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 21:02   #48
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

i dobrze nie niszcz wlosow ;P bo potem bedziesz miala takie siano na glowie jak ja ;P hehe.... w sumie to moglabys zaprezentowac ta grzyweczke pozdrowkiiii
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-09, 16:41   #49
kreciczek
Raczkowanie
 
Avatar kreciczek
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 69
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

uwierz w siebie, warto
kreciczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-12, 15:56   #50
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Kochane a moze któraś z was dobrała by mi fryzurke i make up w photoshopie? bardzo bym prosiła.. (na innym wątku tak łądnie dziewczyne "zrobiłyście") buziaki
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 18:32   #51
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Cytat:
Napisane przez Aiwlys Pokaż wiadomość
Masz bardzo ładną twarz. I co do Twoich problemów, to raczej nie tkwią one w wyglądzie, tylko psychice/podejściu etc. Pamiętam z wcześniejszych lat, że np. koleżanki ładne, szczupłe ale raczej nieśmiałe, niewybijające się nie miały specjalnego powodzenia u chłopaków, za to te "brzydsze", mniej zadbane, właściwie nie zwracające nawet specjalnej uwagi na wygląd zgarniały wszystkich przystojniaków swoją przebojowością. Były głośne, odważne, czasem bezczelne wręcz w zachowaniu. Nie znaczy to, że sugeruję żebyś nagle zaczęła szaleć czy coś. Myślę, że raczej powinnaś zmienić nastawienie do siebie i uwierzyć że jest w Tobie coś, czego inne nie mają. Stajesz przed lustrem i patrzysz. Co widzisz? Jasna cera - jak twierdzisz - blada. Czemu nie? Porcelanowa karnacja jest bardzo pożądana. Masz przepiękne oczy, do których pasują włosy zarówno ciemne, jak i jasne, które wtedy będą ciekawie kontrastować z tęczówką. Z Twoim wyglądem jest wszystko w porządku, jeśli tego nie dostrzegasz, wybierz się do fryzjera, na małe zakupy itd. Nowy modny ciuszek, nieznaczna zmiana obcięcia potrafi podnieść na duchu i wydobyć te dobre cechy, których u siebie nie zauważasz.
Przede wszystkim życzę jednak wiary w siebie i swój charakter. Bo ładnej buzi wiele dziewczyn może Ci pozazdrościć, więc problem pewnie w nastawieniu
Pozdrawiam.
uwierz w siebie, bo naprawde jestes sliczna !
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-20, 18:49   #52
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Dziewczyny jak widac na zdjęciu mam niewidoczną ruchomą górna powieke..no i oczywiście moje mikro rzęsy. nie wiem co z tym zrobic to mój bardzo duży kompleks... próbowałam powiekszac oczy ale nie wychodzi Prosze o pomoc
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-20, 22:31   #53
iro
Raczkowanie
 
Avatar iro
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Cool Dot.: Co mam z sobą zrobić??

proszę bardzo z grzywką prosta nie bardzo mi sie podobasz - co najwyzej grzywka skosna. A w kolorze kazdym jest Ci ladnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg silver.JPG (28,1 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silv.jpg (29,9 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 451ca1f8a80c44566c0c6fca14feccb5.jpg (28,0 KB, 139 załadowań)
iro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-21, 07:28   #54
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

wersja srodkowa Iro mi sie podoba a i w pierwszym kolorku Ci ladnie
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-21, 21:23   #55
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

No i jednak bląd!W blądzie najładniej!
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 13:45   #56
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

tak?? blond ładnie..?? dziękuje bardzo za metamorfoze Iro i za ocenke...
jak zobaczyłam ten przydymiony makijaz to normalnie hhe podoba mi sie bardzo ale jak rrobie to mam takie małe oczka..
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 17:12   #57
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Cytat:
Napisane przez silver1 Pokaż wiadomość
tak?? blond ładnie..?? dziękuje bardzo za metamorfoze Iro i za ocenke...
jak zobaczyłam ten przydymiony makijaz to normalnie hhe podoba mi sie bardzo ale jak rrobie to mam takie małe oczka..

nio bo powinnas uzywac jasnych cieni ..co do opadajacej powieki to juz Ci pisalam kiedys jak ja malowac ...a wiesz w blond wygladasz swietnie
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 21:04   #58
awunia
Zakorzenienie
 
Avatar awunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 709
GG do awunia
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

yyyy.....

popieram poprzednie wypowiedzi....

...

masakra :P

zamień się! :P
__________________
awunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 17:29   #59
quality
Rozeznanie
 
Avatar quality
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 548
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

blond spoko
__________________

Nie ważne co robisz.
Ważne jak wyglądasz.
quality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 19:10   #60
frida26
Rozeznanie
 
Avatar frida26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Nie rozumiem dlaczego wiekszośc doradza Ci farbowanie zmienianie swojego wyglądu jak nie ma co poprawiać!!!!!!!Jesteś śliczna NATURALNA!!!! JAk za duzo będziesz kombinowała to możesz się oszpecić ,a szkoda by było
frida26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.