Rossmann - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 18:56   #3481
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
na mojej top liscie jest narazie balsam z mocznikiem w butli i olejki do ciała z wellnes&buty..co jeszcze polecacie??
Też niedługo wybieram się do Berlina i chyba wykupię całą serię W&B, ja się jeszcze czaje na takie i takie masło do ciała, bo u nas nie ma. No i pielęgnacja Alterra też jest niesamowita składowo.

Ja dziś kupiłam właśnie perełki do kąpieli Figa & Róża z W&B i tą nową odżywkę Isana w dużej butli 500 ml. Testy dzisiaj.

Edit: peeling z soli morskiej i olejków - Będzie mój.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2010-09-08 o 18:58
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:44   #3482
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: rossmann

szugarbejb- też się na niego zasadzam
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 22:22   #3483
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
kostka , alterra, kolorowka rdl tez obejrzyj, tania a sa perelki. z pielegnacji rdl jest dwufazowy plyn do zmywania oczu , chyba go jeszcze w pl nie ma.
dzięki wpisuje na listę wlasnie dwufazowego nie ma
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Też niedługo wybieram się do Berlina i chyba wykupię całą serię W&B, ja się jeszcze czaje na takie i takie masło do ciała, bo u nas nie ma. No i pielęgnacja Alterra też jest niesamowita składowo.
widzialam te masła fajnie wygladaja, no i te oliwki do ciała W&B czaje sie tez na nie

wogole weszlam dzisiaj do rosmana a tam puuustki na tej polce gdzie staly zele W&B szok zostały dwa pilingi i jeden ten z soli morskiej...zeli zadnych
ta alterra ma fajne sklady, szkoda, że u nas jest tak malo z tej serii

a wogole nie wiem czy tu bylo pisane o tym ale raczej wycofali ten super pilnik do stop za 3zł kochalam go miloscią szaloną...jest jakis nowy z żółtym pumeksem za ponad 10zł...
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 06:32   #3484
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
a wogole nie wiem czy tu bylo pisane o tym ale raczej wycofali ten super pilnik do stop za 3zł kochalam go miloscią szaloną...jest jakis nowy z żółtym pumeksem za ponad 10zł...
jesooo mówisz o tym pilniku http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...e-Rossmann.htm ?
no to faktycznie lipa by była bo ja go uwielbiam.... i co wchodzę do rosa, obojętnie gdzie (ostatnio nawet na wakacjach patrzałam) to ich nie ma....
czyli normalka, jak coś fajnego to do wycofania
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 07:11   #3485
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
szugarbejb- też się na niego zasadzam

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
wogole weszlam dzisiaj do rosmana a tam puuustki na tej polce gdzie staly zele W&B szok zostały dwa pilingi i jeden ten z soli morskiej...zeli zadnych
Ten peeling z soli morskiej u Ciebie jest normalnie w Rossie ? To muszę pobuszować.

Po wczorajszym testowaniu - perełki do kąpieli bardzo na tak (cudny zapach, robią różową wodę i zostawiają lekką powłoczkę na skórze), odżywka Professional na nie (za słaba).
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 07:28   #3486
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: rossmann

szugar- u mnie w Rossie był, ale nie brałam bo jako jedyny z serii W&B nie był w promocji. Nie , żeby był drogi (12,90), ale ja go tak naprawdę nie potrzebuję, więc kupię jak będzie na niego promocja.

Zwłaszcza, że na całą serie oprócz tego jednego produktu była....
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 07:37   #3487
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Eli - u mnie nie było promocji na żaden produkt z W&B, ani na żele, ani na balsamy ani na nic, tragedia jakaś.

Dziś się przejdę do takiego mało odwiedzanego i dobrze zaopatrzonego Rossa, tam pobuszuję.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 08:09   #3488
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

u mnie też ten peeling welness już jest jakiś czas, ale też czekam na promocję

szugarbejb - w moim rosmanie też często coś jest w gazetce w prmocji a na półce w normalnej cenie, nawet dużo produktów, nie wiem czy powinnam wtedy sie upominać? chyba nie bo zawsze liczy się cena z półki

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ja ją mam i prawdę mówiąc nie jest wcale dla skóry delikatna - niby żadnych podrażnień ani uczulenia, ale okropnie przesusza i to w lecie! pewnie zimą w ogóle przestanę jej używać

kupiłam na to ostatnio jakieś mydło w rossmanie z nowej serii nazywa się arctz seife czy jakoś tak - na rossnecie jeszcze oczywiście go nie ma
ma być do skóry suchej, popróbuję do twarzy a jak będzie wysuszać to wyląduje w mydelniczce do rąk

edit - na niemickiej stronie oczywiście już jest
http://www.rossmann.de/qualitaetsmar...spezial-2.html
widzę też z olejkiem herbacianym u nas takiego nie było

Edytowane przez emma-e4
Czas edycji: 2010-09-09 o 08:28
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 08:56   #3489
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
u mnie też ten peeling welness już jest jakiś czas, ale też czekam na promocję
szugarbejb - w moim rosmanie też często coś jest w gazetce w prmocji a na półce w normalnej cenie, nawet dużo produktów, nie wiem czy powinnam wtedy sie upominać? chyba nie bo zawsze liczy się cena z półki
Hmm, no ja klótliwa jestem, więc na pewno zrobiłabym awanturę Tyle że ja rzadko zaglądam do gazetek i nie porównuję, więc nigdy nie wiem co jest w gazetce promocyjne a co nie, ale chyba zacznę to teraz sprawdzać.

No i jak widać ślepa jestem też nieźle, skoro tego peelingu nie zauważyłam nigdzie
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 09:34   #3490
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
szugarbejb - w moim rosmanie też często coś jest w gazetce w prmocji a na półce w normalnej cenie, nawet dużo produktów, nie wiem czy powinnam wtedy sie upominać? chyba nie bo zawsze liczy się cena z półki
Upominać się .
Ja jakiś czas temu chciałam kupić pilniczek szklany, który w gazetce był podpisany, że promocja z 11 z groszami na 9 z groszami. Podchodzę do półki, a tam 12,59 . Wzięłam go, a w kasie powiedziałam, że nie wiem czy go chcę, zależy po ile jest. Wszedł od razu w promocyjnej cenie, nie musiałam się nawet upominać. Co prawda to niedobrze, że zapominają powiesić promocyjne plakietki, ale ich brak nie oznacza, że promocji nie ma.
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 12:30   #3491
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: rossmann

Czy któraś używała niebieskiego Lotionu (do ciała) babydream jako mleczka do demakijażu? Gdzieś mi się obiło o uszy takie zastosowanie tego Lotionu Ma bardzo lekka konsystencję, dosłownie się przelewa przez palce i dlatego nie lubię go nakładać na ciało. Myślałam o takim innym, alternatywnym zastosowaniu zamiast balsamu do ciała.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 13:20   #3492
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: rossmann

Kupiłam 2 tygodnie temu odżywkę Isana Proffesional z olejem arganowym i nie jestem nią zachwycona - muszę jej nakładać sporo, a i nie nawilża jakoś cudownie, chyba dla moich włosów jest za słaba. Zużyć ją jakoś zużyję - mieszam ją z innymi odżywkami albo po niej nakładam jeszcze jakąś maskę - ale więcej nie kupię.

No i opakowanie okropne, jak już się zużyje trochę to strasznie ciężko wylatuje. Praktycznie cały czas stoi odwrócona żeby jakoś spływała.

Kuszą mnie jeszcze te odżywki w spray'u ale jakoś ta wyżej opisana przygoda mnie zniechęciła.

Jak tylko zużyję jakieś żele (też Isany, jogurtowa i tropikalna) i balsamy to zaopatrzę się w coś z tej nowej serii Wellnes&Beauty, bo pachną smakowicie.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 14:02   #3493
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Kupiłam 2 tygodnie temu odżywkę Isana Proffesional z olejem arganowym i nie jestem nią zachwycona - muszę jej nakładać sporo, a i nie nawilża jakoś cudownie, chyba dla moich włosów jest za słaba. Zużyć ją jakoś zużyję - mieszam ją z innymi odżywkami albo po niej nakładam jeszcze jakąś maskę - ale więcej nie kupię.
No i opakowanie okropne, jak już się zużyje trochę to strasznie ciężko wylatuje. Praktycznie cały czas stoi odwrócona żeby jakoś spływała.
Mam o niej dokładnie takie samo zdanie po wczorajszych testach. Mam wrażenie, że ta odżywka jakoś dziwnie "znika" nałożona na włosy, jakby była po prostu wodą. Zero osiadania na włosach, zero ochrony, po spłukaniu włosy są szorstkie jak były. Wydostać ją z butelki to faktycznie prawie ekwilibrystyka Nie wiem co z nią zrobić, może dodam silikon, bo jest nie do używania w takiej postaci.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 16:16   #3494
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Mam o niej dokładnie takie samo zdanie po wczorajszych testach. Mam wrażenie, że ta odżywka jakoś dziwnie "znika" nałożona na włosy, jakby była po prostu wodą. Zero osiadania na włosach, zero ochrony, po spłukaniu włosy są szorstkie jak były. Wydostać ją z butelki to faktycznie prawie ekwilibrystyka Nie wiem co z nią zrobić, może dodam silikon, bo jest nie do używania w takiej postaci.
Już myślałam, że to moje włosy są jakieś dziwne, bo w innym wątku czytałam, że ta odżywka jest świetna - wygładza, nawilża i odżywia. No ale może chodziło o inną wersję, bo ta niestety mi nie odpowiada.

Żeby włosy były miękkie i gładkie musiałam użyć jeszcze spray'u Gliss Kura do farbowanych i odżywki b/s Joanny.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 16:23   #3495
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: rossmann

Dziewczyny nie moge w kwc znalezc zadnego profuktu Wellness & beauty.zalezy mi najbardziej na opinii balsamow,plynow do kapieli i peelingow
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 16:59   #3496
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Już myślałam, że to moje włosy są jakieś dziwne, bo w innym wątku czytałam, że ta odżywka jest świetna - wygładza, nawilża i odżywia. No ale może chodziło o inną wersję, bo ta niestety mi nie odpowiada.
Żeby włosy były miękkie i gładkie musiałam użyć jeszcze spray'u Gliss Kura do farbowanych i odżywki b/s Joanny.
Może ta odżywka będzie dobra dla krótkich i niewymagających włosów. Dla długich, podsuszonych i trochę zniszczonych (czyli do takich jakich wg producenta jest dedykowana) nie nadaje się wcale. Ja się ratowałam Elseve
Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie moge w kwc znalezc zadnego profuktu Wellness & beauty.zalezy mi najbardziej na opinii balsamow,plynow do kapieli i peelingow
Jeśli chodzi o balsamy to są dwa rodzaje : Bodylotion (pomarańcza, trawa cytrynowa) i Bodymilk (kakao i grejpfrut). Lotiony są bardzo słabe - lekkie i wodniste, nic nie nawilżają, mleczka są o wiele lepsze - bardziej treściwe, ale ładnie się wchłaniają i zostawiają fajną powłoczkę.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 17:05   #3497
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
kupiłam na to ostatnio jakieś mydło w rossmanie z nowej serii nazywa się arctz seife czy jakoś tak - na rossnecie jeszcze oczywiście go nie ma
ma być do skóry suchej, popróbuję do twarzy a jak będzie wysuszać to wyląduje w mydelniczce do rąk

edit - na niemickiej stronie oczywiście już jest
http://www.rossmann.de/qualitaetsmar...spezial-2.html
widzę też z olejkiem herbacianym u nas takiego nie było
Mam to mydło, od paru dni myje nim ciało bo wyskoczyły mi jakieś alergiczne kroski i spisuje się świetnie, nie wysusza, nie zostawia osadu [co robi większość mydeł] i nie pachnie Spisuje się dobrze, mi podgoiło te zmiany alergiczne, myślę że zużyję całą kostke do ciała a potem spróbuję wersji Sensitive
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 19:40   #3498
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Eli - u mnie nie było promocji na żaden produkt z W&B, ani na żele, ani na balsamy ani na nic, tragedia jakaś.

Dziś się przejdę do takiego mało odwiedzanego i dobrze zaopatrzonego Rossa, tam pobuszuję.
Może to była promocja na otwarcie Rossa ( nowy otwarty koło mojej pracy )
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 08:44   #3499
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie moge w kwc znalezc zadnego profuktu Wellness & beauty.zalezy mi najbardziej na opinii balsamow,plynow do kapieli i peelingow
bo żaden nie jest jeszcze zgłoszony
ja zgłosze jeden żel który miałam to moze za parę dni się pojawi

nic więcej nie miałam z tej serii więc ci nie pomogę, żele podobne jakością do isany
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 09:02   #3500
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o balsamy to są dwa rodzaje : Bodylotion (pomarańcza, trawa cytrynowa) i Bodymilk (kakao i grejpfrut). Lotiony są bardzo słabe - lekkie i wodniste, nic nie nawilżają, mleczka są o wiele lepsze - bardziej treściwe, ale ładnie się wchłaniają i zostawiają fajną powłoczkę.
Z bodymilk jest jeszcze Vanilia i Macadamia,którą mam i z której nie jestem zadowolona Użyłam ten balsam 4 raz na całe ciało i zostało mi w opakowaniu tyle,że na jeszcze jeden raz starczy.Balsam,który starcza na 5 razy to jest moim zdaniem przegięcie nawet jak na produkt za 5 zł Zapach jest śliczny,ale na dłuższą metę męczący.Nie wiem jak w przypadku innych zapachów,ale ten bardzo bardzo długo utrzymuje się na ubraniach, pościeli,a jeżeli człowiek używa innych kosmetyków zapachowych to może stworzyć mieszankę prowadzącą do bólu głowy
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 10:14   #3501
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: rossmann

ja chciałam zgłosić na KWC ale zdjęć nigdzie znaleźć nie mogę.. :/
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 11:35   #3502
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: rossmann

Hej dziewczyny,
Może i pytanie to było już zadawane i odeślecie mnie do wyszukiwarki ale może ktoś ma chwilkę by mi odpowiedzieć. Pytanie kieruję głównie do Mam Wybieram się dziś po południu z przyjaciółką która niedawno urodziła do rossmanna po zakupy dla maleństwa. Córcia jest podrażniona przez płyn do kąpieli Johnsons baby. Co polecacie dla tygodniowego dzieciaczka za płyn, krem, chusteczki?
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 11:39   #3503
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Może i pytanie to było już zadawane i odeślecie mnie do wyszukiwarki ale może ktoś ma chwilkę by mi odpowiedzieć. Pytanie kieruję głównie do Mam Wybieram się dziś po południu z przyjaciółką która niedawno urodziła do rossmanna po zakupy dla maleństwa. Córcia jest podrażniona przez płyn do kąpieli Johnsons baby. Co polecacie dla tygodniowego dzieciaczka za płyn, krem, chusteczki?

Ja dzieciaczka nie mam,ale dobre składy ma Hipp Ale jak mówię ja dzieci nie mam
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 11:58   #3504
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Może i pytanie to było już zadawane i odeślecie mnie do wyszukiwarki ale może ktoś ma chwilkę by mi odpowiedzieć. Pytanie kieruję głównie do Mam Wybieram się dziś po południu z przyjaciółką która niedawno urodziła do rossmanna po zakupy dla maleństwa. Córcia jest podrażniona przez płyn do kąpieli Johnsons baby. Co polecacie dla tygodniowego dzieciaczka za płyn, krem, chusteczki?
jak jest podrazniona przez Johnosona to witaj w klubie
moje córki tez tak na niego reagują..... i ja moje laski myłam tylko mydłem bambino i oliwkowałam oliwką, też bambino... obie tak do około pół roku, później (i teraz też) od czasu do czasu wlewam im emolim do kąpieli i smaruje je emulsjką emolium.... co jakiś czas kupuję babydreama ale po dłuższym używaniu laski mają wysuszoną skóre więc zamieniam na bambino...... a jak zejdzie to znowu babydream...

powodzenia
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:00   #3505
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: rossmann

Dobre sklady ma BabyDream... w zasadzie kazdy...

Jak kiedys bede miec bejbi a BD skladow nie zmieni to bede sie tylko w to zaopatrywac...

Plyn do Kapieli- z rumiankiem lub nagietkiem...-oba swietne i BARDZO delikatne
Oliwka BD- naturalne olejki a nie parafina jak w przypadku przereklamowanej J&J
Kremy na odparzenia- wszystkie z cynkiem z BD sa swietne nie tylko na odparzenia i podraznienia
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:07   #3506
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

powiem wam jako mama z doświadczeniem: składy składami a rzeczywistość swoje....
niby rumianek czy nagietek nie powinny podrażniać i uczulać... a uczulają....
uważam że im prostszy skład tym lepiej....
nasze mamy dla nas używały mydeł bobas, bambino czy kajtek i co? zyjemy, podejrzewam, że uczulenie malo która z was miała....
a babydream jest fajny tyle że po dłuższym używaniu u moich dziewczyn wysusza skórę.... używałam ja- mam to samo, używał mąż- to samo.....
dlatego mówię... lepiej zacząć od prostszych i tańszych (co nie znaczy że gorszych) kosmetykow
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:29   #3507
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: rossmann

Mysle, ze kwestia wysuszania i alergii skorych to powody wielu czynnikow...nie tylko tego czego sie uzywa do kapieli i po...

Duzy wplyw maja geny, duzy wplyw woda...To, ze kiedys nie bylo alergi skorynych czy podraznien to tez inna sprawa... nie bylo tylu zanieczyszen... no i byla inna flora bakteryjna...
Ja zawsze mialam sucha skore i BARDZO pomogl mi baby dream+oliwka dla kobiet w ciazy...
Jak kiedys musialam nakladac oliwke+jeszcze po paru godzinach balsam i moja skora i tak byla sucha tak teraz nic nie musze i przez 24h moja skora jest normalna

Co do dzieci... dzieci nie mam..ale maja znajomi i wiem, ze niekotrzy bardzo chwala sobie BD bo dzieciom nic po nich nie jest... inni znajomi maja dzieci, ktore zostaly wychowane na calej pielegnacji J&J i tez nic ich nie ruszalo...zadne przesuszenia czy podraznienia... tak wiec nie ma co generalizowac, ze kajtek jest lepszy czy bd jest lepszy... bo to dobre-co komu pasuje..
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:33   #3508
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: rossmann

Dziękuję Wam bardzo dziewczyny za odpowiedzi
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:34   #3509
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

nie napisałam że coś jest lepsze czy gorsze....
napisałam, że na podstawie własnych doświadczeń mogę coś powiedzieć...
poza tym pamietajmy o jednym: każde dziecko jest inne i to co pomaga jednemu, innemu może zaszkodzić....
koleżanka pytała, co polecamy... więc ja napisałam, co ja polecam....
"przyjdzie" ktoś inny i poleci coś innego bo wiadomo, że jednemu coś pasuje a drugiemu nie...
i tyle w tej kwestii....
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:44   #3510
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Może i pytanie to było już zadawane i odeślecie mnie do wyszukiwarki ale może ktoś ma chwilkę by mi odpowiedzieć. Pytanie kieruję głównie do Mam Wybieram się dziś po południu z przyjaciółką która niedawno urodziła do rossmanna po zakupy dla maleństwa. Córcia jest podrażniona przez płyn do kąpieli Johnsons baby. Co polecacie dla tygodniowego dzieciaczka za płyn, krem, chusteczki?
Moje, a raczej doświadczenia mojego dziecka z BD nie były dobre, tych wszystkich wysypek i suchych placków długo nie mogłam wyplenić. Chociaż osobiście mi BD krzywdy nie robił, mimo to przestałam go zupelnie kupować i potulnie wróciłam do ukochanych kosmetyków Penaten i Hipp które szczerze polecam.
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.