Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-21, 18:01   #1
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372

Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II


Zapraszam do dyskusji w drugiej części wątku.

Link do części pierwszej znajdziecie TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Nanomi

Informacje o tym jak i gdzie można je kupić:


1. Zamawiać można na stronie www.everydayminerals.com.
2. Akceptowane formy płatności:
  • Visa
  • Mastercard
  • Paypal
3. Przesyłka do Polski liczona jest w zależności od wielkości zamówienia (wagi). Ceny są orientacyjne i podaję je z własnego doświadczenia. Wynosi ona (wersja najtańsza):
  • ok. $5 za zestaw 5 bezpłatnych próbek (Free Sample Makeup Kit),
  • ok. $10 za zestaw 6 dużych produktów (Personal Custom Kit - Full),
  • ok. $20 za zestaw 12 dużych produktów (Super Custom Kit - Full),
  • po zapełnieniu koszyka można sprawdzić ile wyniesie przesyłka na ich kalkulatorze,
4. Czas oczekiwania na paczkę to ok. 2 tygodnie. Firma EDM prosi jednak, by na przesyłkę poczekać do 25 dni roboczych. Dopiero po tym czasie, jeżeli nasza paczka wciąż nie doszła, piszemy maila do EDM. Szczegółowe informacje o takim mailu poniżej.


Rejestracja i zamawianie step by step:

Pojemności produktów:

  • big - słoiczek 25ml, 8g lub 6g produktu ,
  • mini - słoiczek 10ml, 4g produktu,
  • sample - słoiczek 5ml, 1g produktu.

Problemy z zamówieniem, VAT, PayPal:

  1. Próbuje dodać podkład do koszyka. Pomimo, że wybieram formułę "X" dodaje mi się "Y". Rozwiązanie: post 1372
  2. W wykazie zamówienia nie widać gratisowych produktów, wpisałam kod, kwota zamówienia była odpowiednia. Czy dostanę gratisowe produkty opisane na stronie z promocjami? Odpowiedź: Tak . W wykazie zamówienia gratisy nie są umieszczane, jeśli warunki promocji zostały spełnione to na pewno otrzymasz gratisy.
  3. VAT, cło a EDM? O co chodzi? Odpowiedź: post 1338 - czyli kosmetyki nie podlegają ocleniu, ALE możemy zapłacić VAT w wysokości 22%. Od stycznia 2009 roku sprawdzalność paczek ma być większa, co za tym idzie, bardziej prawdopodobne jest, że zapłacimy VAT. Za tę procedurę zapłacimy dodatkowo 6zł. Post pastereczki na temat opłat.
  4. Problemy z kartą, PayPal? Przeszukaj wątek, być może ktoś miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać.

Najczęściej powtarzające się pytania:

  • Czy darmowe próbki dostajemy przy zamawianiu czegoś innego czy można zamówić tylko próbki? - Można zamówić same próbki, płacimy wtedy tylko za przesyłkę. W darmowym zestawie jest 5 próbek (zawsze 3 podkłady, 1 róż, 1 korektor dowolnie przez nas wybrane). Pierwszy raz polecamy zamawianie próbek razem z pędzlem do podkładu.
  • Ile razy można zamawiać bezpłatne próbki? - Nie ma ograniczeń. Można nawet zamówić kilka kompletów jeden po drugim (w oddzielnych zamówieniach, za każde zapłacimy przesyłkę). Próbki są po to, abyśmy mogły dobrać nasz idealny odcień podkładu, korektora, różu.
  • Na ile wystarcza jedna próbka? - To zależy od osoby, jednym wystarcza tylko na 3 użycia, innym nawet na 2 miesiące używania. Średnio jest to 1 miesiąc używania/testowania. Podkład mineralny jest bardzo wydajny.
  • Co wchodzi w skład zestawu, tzw. kita? - Zamawiając zestaw produktów same dobieramy kosmetyki bądź akcesoria, które nas interesują. Nie ma ograniczeń typu jeden podkład, jeden pędzel, jeden róż. Może to być nawet 6 takich samych pędzli, lub trzy identyczne podkłady i trzy identyczne róże. Po prostu dobieramy produkty takie, na jakie pozwala nam dany zestaw. I oczywiście do każdego takiego zestawu również jak zawsze możemy zamówić darmowy zestaw próbek.
  • Który pędzel do podkładu zamówić jako pierwszy? - Polecamy Flat Top Brush (mocniejsze krycie) i Long Handled Kabuki (mniejsze krycie), oba są bardzo miękkie, delikatne, nie podrażnią nawet wrażliwej skóry. Niektóre osoby lubią też Foundation Brush.
  • Który pędzel najlepiej się nadaje do korektora? - Do korektora nadają się: Oval Concealer Brush (dłuższe włosie), Everyday Eye Shadow Brush (krótsze włosie) i Eye Kabuki Brush (jest większy ale nadaje się np. do korektora pod oczy, czy przy skrzydełkach nosa - idealnie pasuje do takich miejsc). To na jaki pędzel się zdecydujemy zależy wyłącznie od naszych osobistych preferencji.
  • Czy muszę w ogóle zamawiać pędzle? - Nie, ale polecamy pędzle EDM, bo są bardzo dobrej jakości, idealnie nakłada się nimi podkład mineralny i mają 90 dniową gwarancję - jeśli pędzel się rozpadnie, robimy mu zdjęcie, wysyłamy do EDM a oni przysyłają nowy.
  • Czym się różnią pudry STF Kaolin i STF Rice (Kaolin Powder i Rice Powder - nowe nazwy)? - oczywiście składem, a co za tym idzie efektem jaki dają. Większość z nas zaobserwowała, że wersja kaolinowa lepiej matuje, natomiast ryżowa bardziej wygładza cerę. Nie jest to jednak absolutnie regułą, część osób ma większy mat przy wersji ryżowej, zatem warto po prostu obie wersje przetestować na własnej skórze. Pudry przedłużają trwałość makijażu i ułatwiają aplikację podkładu. Mogą być stosowane zarówno jako primer (przed podkładem) lub/i jako puder wykańczający - stąd nazwa Start To Finish ("od początku do końca"). Obie wersje są mocno transparentne, zatem nie ma większego znaczenie czy wybierzecie odcień fair czy sunlight. Po prostu bladolicym polecamy odcienie jasne, ciemniejszym karnacjom odcienie ciemne.
  • Nie chce mi się czytać całego wątku czy "tu wstaw dowolne pytanie"? - (1) Jeśli odpowiedzi nie ma w pierwszym poście, użyj wyszukiwarki. (2) Jeśli odpowiedzi nie było w całym wątku, zadaj swoje pytanie.

Inne przydatne wskazówki:

  • Aktualny kurs dolara: money.pl
  • Przed złożeniem zamówienia warto sprawdzić czy są jakieś aktualne kody promocyjne - zwykle można zaoszczędzić kilka dolarów - na tej stronie można znaleźć kody.
  • Niektóre promocje zaczynają się o określonej godzinie czasu CST (Central Standard Time) - na tej stronie znajdziecie aktualny czas.
  • Do każdego zamówienia można dostać zestaw 5 bezpłatnych próbek - warto z nich korzystać, aby poznać nowe produkty.
  • Na tej stronie można znaleźć wiele zdjęć produktów zarówno w pojemniczach jak i na skórze.
  • Zamawiając pierwsze próbki wybierajcie różne formuły, aby się przekonać, która Wam najbardziej pasuje.
  • Problemy związane z zamówieniami i wysyłką należy zgłaszać tu: thanks@everydayminerals.c om
    • Temat: czego dotyczy mail
    • Treść: imię i nazwisko, numer zamówienia, ID transakcji oraz opis problemu.
    • Można też bezpośrednio zwrócić się do admina forum poprzez wiadomość prywatną.
  • Co zrobić, jeżeli nasza paczka z zamówieniem nie dotrze -> post gabs

Kategorie podkładów ze względu na kolor
:
  • Warm - ciepła, brzoskwiniowa, rumiana cera.
  • Golden - ciepła, żółtawa, złota cera.
  • Cool - chłodna, różowawa cera.
  • Beige - neutralne kolory, cera delikatnie złotawa lub różowa.
  • Buff - neutralne kolory, naturalne beże.
  • Olive - cera żółtawa z zielonymi tonami.

Kategorie podkładów ze względu na formułę (skład)
:
Nie są to reguły, których trzeba bezwzględnie przestrzegać przy wyborze podkładu a jedynie wskazówki.
  • Original Glo - można za jego pomocą uzyskać "dewy look" czyli efekt swieżej, promiennej cery, bez płaskiego matu, polecany do cery normalnej i suchej. Niektórzy uważają, że podkreśla rozszerzone pory a inni, że są dzięki niemu mniej widoczne.
  • Semi-Matte - nie daje takiego efektu "glow" jak OG, polecany do cery normalnej i mieszanej.
  • Matte - matowa formuła polecana jest do cery normalnej, mieszanej i tłustej.
  • Intensive - polecany do każdego typu skóry, daje prawie matowy efekt, dodatkowo ma kontrolować miejsca przetłuszczające się. Ta formuła jest bardziej kryjąca od pozostałych.

Przyzwyczajanie się skóry do kosmetyków mineralnych:
  • Może się pojawić, ale nie musi. Jest to określanie jako "purging" czyli w dosłownym tłumaczeniu oczyszczanie. Na ten temat można poczytać na forum EDM: w wątku Purging vs. Irritation/Break Outs?
  • Opis zjawiska przez wizażankę - vril
  • Należy odróżnić reakcję alergiczną od oczyszczania (każdy zna swoją skórę najlepiej), w przypadku alergii radzę odstawić produkt, spróbować inne formuły, produkty o innych składach i ewentulanie spróbować znowu, gdy skóra wróci do normy.

Jak nakładać podkład mineralny?


Na sucho:
Na mokro (spryskanie pędzla raz lub dwa):Różne sposoby nakładania:
Pranie i suszenie pędzli:
  • Dla zachowania higieny pędzle powinno się myć po każdej aplikacji (lub co najmniej raz, dwa razy w tygodniu), jest to bardzo ważne dla zachowania zdrowej cery.
  • Pędzle pierzemy w łagodnym szamponie dla dzieci.
  • Tu znajdziecie filmik instruktażowy jak prać pędzle.
  • Polecam rozczapierzać pędzle typy Flat Top i Long Handled Kabuki - schną o wiele szybciej, Flat Top można dodatkowo postawić na włosiu (pionowo) co również przyspiesza schnięcie.
  • Nie suszymy pędzli na grzejniku ani przy pomocy suszarki.
  • Preparaty do odkażania pędzli np. MAC czy Sephora nie zastąpią prania pędzli.

Swatch(e) - czyli zdjęcia produktów na skórze.

Przykłady znanych osób i kolorów, które mogłyby używać:

Nasze zamówienia i kolekcje:

Mineralne promocje

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-05-17 o 22:29
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:03   #2
Fumico
Raczkowanie
 
Avatar Fumico
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 144
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

_________________________ _________________________ _______________

Świetnie, właśnie całego posta mi zżarło

Powinnam chyba zacząć pisać na zwątpieniowym. Znalazłam chyba póki co swój kolor i jest to sandy fair ale....ale mój filtr jakby z pod niego przebija i wyglądam nienaturalnie blado. Dziś dla porównani pomalowałam sie fair i look miałam znacznie przyjemniejszy, mimo, że fair zdaje się być ciut za ciemny. JUz sama nie wiem do czego mam dobierać kolory...chyba do filtrów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z opisem.jpg (79,6 KB, 969 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z opisem1.jpg (85,0 KB, 657 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z opisem2.jpg (81,2 KB, 613 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z opisem3.jpg (75,9 KB, 554 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sztuczne.jpg (80,9 KB, 800 załadowań)
__________________
minerałkowe wymianki KLIK

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-05-20 o 12:35 Powód: dopisek
Fumico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:04   #3
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Normalnie bijecie wszelkie rekordy jeśli chodzi o ilość pojawiających się postów
Aż ciężko nadążyć z czytaniem
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:07   #4
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Normalnie bijecie wszelkie rekordy jeśli chodzi o ilość pojawiających się postów
Aż ciężko nadążyć z czytaniem
Nom, ale za to teraz można śledzić wątek od początku. Mam nadzieję, że wiele osób na tym skorzysta.

Wracając do tematu różów, to miałam zamiar skompletować prawie całą rodzinę sheen + kilka sztuk shimmer i matte, ale jak mam płacić 2,5$ za sampla, to trochę mnie to zniechęca. Z kolei wielkości big w ogóle nie wchodzą w grę.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-21 o 18:14
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:14   #5
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nom, ale za to teraz można śledzić wątek od początku. Mam nadzieję, że wiele osób na tym skorzysta.
Tak, ja skorzystam, nie pominę już żadnego posta
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:17   #6
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

witam Was w 2. czesci watku!
Frantic, swietnie uchwycilas moment!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:19   #7
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
witam Was w 2. czesci watku!
Frantic, swietnie uchwycilas moment!
No, akurat byłam w pobliżu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 18:21   #8
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Fumico Pokaż wiadomość
Świetnie, właśnie całego posta mi zżarło

Powinnam chyba zacząć pisać na zwątpieniowym. Znalazłam chyba póki co swój kolor i jest to sandy fair ale....ale mój filtr jakby z pod niego przebija i wyglądam nienaturalnie blado. Dziś dla porównani pomalowałam sie fair i look miałam znacznie przyjemniejszy, mimo, że fair zdaje się być ciut za ciemny. JUz sama nie wiem do czego mam dobierać kolory...chyba do filtrów.
jak dla mnie chyba sandy fair jednak najlepszy z nich wszystkich - zwłaszcza widoczne to jest na ostatnim zdjęciu.

Frantic :
też mi zeżarło posta
a do tematu ..... zakochałam się w Waffle Cone ...muszę go mieć. Zamówiłam Coffee break i widząc efekt wydaje mi się że nie będzie najgorzej, mam nadzieję że da się nim delikatnie modelować. W samplu zamówiłam Rapsberry Sherbet bo oczarowała mnie nazwa i opis..mam nadzieję że się nie rozczaruję.

Edytowane przez cwos
Czas edycji: 2009-02-21 o 18:26 Powód: dodanie komentarza
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:22   #9
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

A ja jestem zachwycona rodzina lucent, co prawda mam tylko jeden i to resztki wygrzebuje ze sloiczka ale jest wspanialy Zachecam do wypowiedzi inne uzytkowniczki tej rodzinki

EDIT:
a sheen jakie wlasciwie sa, Frantic?

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-02-21 o 18:25
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:34   #10
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

pranie mi własnie lucent rzuciły się w oczy, zamierzam zamówić kolor "soft touch" ... napisz coś więcej o wrażeniach
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:40   #11
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nom, ale za to teraz można śledzić wątek od początku. Mam nadzieję, że wiele osób na tym skorzysta.
Yum Ja też zamierzam śledzić całość

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez koletynka Pokaż wiadomość
pranie mi własnie lucent rzuciły się w oczy, zamierzam zamówić kolor "soft touch" ... napisz coś więcej o wrażeniach
Ja go mam, jak dla mnie jest za jasny..
Praktycznie w ogóle go na mnie nie widać, używam go w minimalnych ilościach dla rozświetlenia pućka, ale naprawdę mało.
Jeśli nałożę go na całą kość to sprawia wrażenie, jakbym miała różową podrażnioną skórę
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 19:03   #12
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Fumico Pokaż wiadomość
Świetnie, właśnie całego posta mi zżarło

Powinnam chyba zacząć pisać na zwątpieniowym. Znalazłam chyba póki co swój kolor i jest to sandy fair ale....ale mój filtr jakby z pod niego przebija i wyglądam nienaturalnie blado. Dziś dla porównani pomalowałam sie fair i look miałam znacznie przyjemniejszy, mimo, że fair zdaje się być ciut za ciemny. JUz sama nie wiem do czego mam dobierać kolory...chyba do filtrów.
Jako, że ja stosuję filtry, to powiem Ci, że filtry rozjaśniają podkład i można/trzeba przez to stosować o 1 ton ciemniejsze podkłady. Tak jest u mnie przynajmniej. Ciemniejszy podkład nałożony na buzię bez filtra u mnie jest zbyt ciemny na buzi, z filtrem jest już ok
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 19:07   #13
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Ja z lucent mam everyday bronze. Trudno okreslic efekt, jaki on daje. Niby jest bezbarwny a jednak zostawia lekko opalony (nie bardzo, taki delikatny sunkiss) slad pelen blasku. Jestem nim zachwycona. Niestety pomylil mi sie z soft bronzerem blushem i dlatego nie kliknelam go w zeszlotygodniowym zamowieniu, jestem niepocieszona..
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 19:10   #14
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Normalnie bijecie wszelkie rekordy jeśli chodzi o ilość pojawiających się postów
Aż ciężko nadążyć z czytaniem
No wlasnie, ciezko nadazyc

Frantic, a moze dobrze bylo by wstawic tutaj tez do 1 posta wszystkie info o EDM?

Kurcze widze po fotkach ze lightest sie baaaaaaaaaadzo rozni w obydwu formulach To i byc moze FC light 1 byloby dla mnie idealne ..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 19:35   #15
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A ja jestem zachwycona rodzina lucent, co prawda mam tylko jeden i to resztki wygrzebuje ze sloiczka ale jest wspanialy Zachecam do wypowiedzi inne uzytkowniczki tej rodzinki

EDIT:
a sheen jakie wlasciwie sa, Frantic?
Lucent jest w ogóle bardzo zróżnicowaną rodziną, bo jest tam np. bardzo błyszczący champagne ale i całkowicie matowy soft bronzer.

A sheen to moja ulubiona kategoria i generalnie takich różów szukam w innych firmach zawsze. Mają drobinki, ale w ilości dającej rozświetlenie a nie efekt bombki. Matowych róży mam ledwie kilka sztuk, bo warto je w kosmetyczce też mieć. Czasem po prostu sytuacja lub makijaż wymagają matowych policzków. Zdecydowanie jednak najczęściej stosuję róże typu sheen, bo taki delikatny blask na policzku według mnie działa odmładzająco.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jako, że ja stosuję filtry, to powiem Ci, że filtry rozjaśniają podkład i można/trzeba przez to stosować o 1 ton ciemniejsze podkłady. Tak jest u mnie przynajmniej. Ciemniejszy podkład nałożony na buzię bez filtra u mnie jest zbyt ciemny na buzi, z filtrem jest już ok
U mnie jest dokładnie tak samo.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No wlasnie, ciezko nadazyc

Frantic, a moze dobrze bylo by wstawic tutaj tez do 1 posta wszystkie info o EDM?
Chyba pomyślałyśmy o tym samym.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 19:38   #16
JoannaLN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

To już tyle się uzbierało, że powstała II część wątku?

Edytowane przez JoannaLN
Czas edycji: 2009-03-02 o 18:29
JoannaLN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 19:41   #17
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

z lucent mam natural, wet sand i soft touch.
Dwa pierwsze są bardzo drobikowe, natural daje lekki rumieniec wet sand tylko rozświetla. Soft touch jest bardzo jasnym matowym różem, świetny dla bladolicych dla delikatnego efektu.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 19:43   #18
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Jestescie niesamowite, ledwo nadązam czytac
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 19:51   #19
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

rety, wyszłam dosłownie na godzinkę, a Wy juz zdążyłyście II część wątku wyprodukować

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Wracając do tematu różów, to miałam zamiar skompletować prawie całą rodzinę sheen + kilka sztuk shimmer i matte, ale jak mam płacić 2,5$ za sampla, to trochę mnie to zniechęca. Z kolei wielkości big w ogóle nie wchodzą w grę.
ja mam tak samo, z tym, że ja WIEM, ze skompletuję
Co prawda na razie się wstrzymuję, bo wciąż się łudzę, że jednak kurs dolara wkrótce będzie bardziej przyjazny, ale z drugiej strony, jak pomyślę, że jeszcze niedawno potrafiłam wydać ponad 100 zł na jeden róż, to te 2,5 $ nie brzmi już tak strasznie, nawet pomnożone przez 10 sampli

a mnie wersja matte jakoś nie przekonuje.. Może dlatego, że u mnie mało sytuacji, gdy matowy róż jest konieczny

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-21 o 19:53
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 19:53   #20
Ally_
Raczkowanie
 
Avatar Ally_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Bosze nie mogę Was czytać, ze świadomością, że moje sample będę mogła odebrać dopiero w poniedziałek
Dziś przejeżdżałam koło agencji pocztowej i na poważnie rozważałam włam do magazynu w celu oswobodzenia mojej EDM'owej paczuszki.

Już widzę te nagłówki lokalnych gazet: "Zdesperowana kobieta zdemolowała agencję pocztową i wykradła z niej pakiet próbek. Grożą jej 3 lata więzienia"

Musze się koniecznie skontaktować z moim psychoterapeutą
Ally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 19:55   #21
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Ally_ Pokaż wiadomość
Bosze nie mogę Was czytać, ze świadomością, że moje sample będę mogła odebrać dopiero w poniedziałek
Dziś przejeżdżałam koło agencji pocztowej i na poważnie rozważałam włam do magazynu w celu oswobodzenia mojej EDM'owej paczuszki.

Już widzę te nagłówki lokalnych gazet: "Zdesperowana kobieta zdemolowała agencję pocztową i wykradła z niej pakiet próbek. Grożą jej 3 lata więzienia"

Musze się koniecznie skontaktować z moim psychoterapeutą
Ally_- ja Cię doskonale rozumiem, bo na początku mojej przygody z EDM i innymi firmami, mało się nie obraziłam na mojego listonosza, że nie ma dla mnie żadnej paczki z minerałami...Ledwo mu "do widzenia" raczyłam odpowiedzieć, taka zła byłam
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 20:06   #22
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Moj tez ostatnio nic nie przyniosl, dybalam na niego na korytarzu i kiedy stwierdzil ze nic nie ma i "troche sie pani uspokoila z tymi paczkami" to wrzasnelam ze to dlatego ze mi je kradna i poszlam sobie
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 20:10   #23
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja mam tak samo, z tym, że ja WIEM, ze skompletuję
Co prawda na razie się wstrzymuję, bo wciąż się łudzę, że jednak kurs dolara wkrótce będzie bardziej przyjazny, ale z drugiej strony, jak pomyślę, że jeszcze niedawno potrafiłam wydać ponad 100 zł na jeden róż, to te 2,5 $ nie brzmi już tak strasznie, nawet pomnożone przez 10 sampli
Cathy ja pewnie też... ale po pierwsze będzie to trwało znacznie dłużej, bo będę te róże głównie kompletować z darmowych sampli i przy okazji innych zamówień. Nie skuszę się np. na zamówienie wyłącznie różów.

P.S. Mam na mojej wish liście 21 różów z EDM.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 20:22   #24
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A sheen to moja ulubiona kategoria i generalnie takich różów szukam w innych firmach zawsze. Mają drobinki, ale w ilości dającej rozświetlenie a nie efekt bombki. Matowych róży mam ledwie kilka sztuk, bo warto je w kosmetyczce też mieć. Czasem po prostu sytuacja lub makijaż wymagają matowych policzków. Zdecydowanie jednak najczęściej stosuję róże typu sheen, bo taki delikatny blask na policzku według mnie działa odmładzająco.
Ciesze sie zatem na moj Sprung ktory mam nadzieje, juz do mnie leci
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 20:23   #25
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Ally_ Pokaż wiadomość
Już widzę te nagłówki lokalnych gazet: "Zdesperowana kobieta zdemolowała agencję pocztową i wykradła z niej pakiet próbek. Grożą jej 3 lata więzienia"
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Ally_- ja Cię doskonale rozumiem, bo na początku mojej przygody z EDM i innymi firmami, mało się nie obraziłam na mojego listonosza, że nie ma dla mnie żadnej paczki z minerałami...Ledwo mu "do widzenia" raczyłam odpowiedzieć, taka zła byłam
ahhahahaha nie mogę z Wami
Jednak to bardzo pocieszające, że nie tylko ja tak reaguję
w ogóle to mam ochotę spalić swoją pocztę w odwecie, za to że jeszcze nie dostarczyli drugiej przesyłki.. pewnie ją ktoś ukradł i teraz sprzedaje na allegro
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 20:27   #26
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Moj tez ostatnio nic nie przyniosl, dybalam na niego na korytarzu i kiedy stwierdzil ze nic nie ma i "troche sie pani uspokoila z tymi paczkami" to wrzasnelam ze to dlatego ze mi je kradna i poszlam sobie



Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy ja pewnie też... ale po pierwsze będzie to trwało znacznie dłużej, bo będę te róże głównie kompletować z darmowych sampli i przy okazji innych zamówień. Nie skuszę się np. na zamówienie wyłącznie różów.

P.S. Mam na mojej wish liście 21 różów z EDM.
(a mi sie zaczna coraz wiecej podobac....)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 20:35   #27
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Moj tez ostatnio nic nie przyniosl, dybalam na niego na korytarzu i kiedy stwierdzil ze nic nie ma i "troche sie pani uspokoila z tymi paczkami" to wrzasnelam ze to dlatego ze mi je kradna i poszlam sobie

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy ja pewnie też... ale po pierwsze będzie to trwało znacznie dłużej, bo będę te róże głównie kompletować z darmowych sampli i przy okazji innych zamówień. Nie skuszę się np. na zamówienie wyłącznie różów.

P.S. Mam na mojej wish liście 21 różów z EDM.
ej, to Ty jednak lepsza jesteś, bo ja do tych 10 odcieni, które już mam, chcę jeszcze TYLKO 16 21 różów...? Przesada
Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
ahhahahaha nie mogę z Wami
Jednak to bardzo pocieszające, że nie tylko ja tak reaguję
w ogóle to mam ochotę spalić swoją pocztę w odwecie, za to że jeszcze nie dostarczyli drugiej przesyłki.. pewnie ją ktoś ukradł i teraz sprzedaje na allegro
Mnie ostrzegano, iż rozpoczęcie przygody z minerałami grozi silnymi objawami uzależnienia, ale nie przypuszczałam, że aż tak to będzie wyglądało
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 20:39   #28
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

U mnie tez lista z różami które chce mieć ciągle rośnie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 20:49   #29
Fumico
Raczkowanie
 
Avatar Fumico
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 144
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jako, że ja stosuję filtry, to powiem Ci, że filtry rozjaśniają podkład i można/trzeba przez to stosować o 1 ton ciemniejsze podkłady. Tak jest u mnie przynajmniej. Ciemniejszy podkład nałożony na buzię bez filtra u mnie jest zbyt ciemny na buzi, z filtrem jest już ok
Czyli nie zostaje nam nic innego jak dobrać sobie dwa odcienie, jeden na codzień i jeden na wieczorne wyjścia a i jeszcze raz taki zestaw na lato, chociaż ja sie raczej nie opalam
Sandy fair jest ok bez Avene, jutro sprawdzę jeszcze jak się ma na Antku. Następny po sandy fair jest sunkissed chyba ale on wogóle dla mnie jest za ciemny to moze zdecydować się jednak na fair na Avene.
Nie zakręciłam za mocno ?
__________________
minerałkowe wymianki KLIK
Fumico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 21:19   #30
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Fumico Pokaż wiadomość
Czyli nie zostaje nam nic innego jak dobrać sobie dwa odcienie, jeden na codzień i jeden na wieczorne wyjścia a i jeszcze raz taki zestaw na lato, chociaż ja sie raczej nie opalam
Sandy fair jest ok bez Avene, jutro sprawdzę jeszcze jak się ma na Antku. Następny po sandy fair jest sunkissed chyba ale on wogóle dla mnie jest za ciemny to moze zdecydować się jednak na fair na Avene.
Nie zakręciłam za mocno ?

Fumico
, a nie mozesz pomieszac sandy z sunkissed? Antek tez moim zdaniem pobiela mocno, nie wiem ktorego masz, ale bielenie raczej murowane przy wiekszosci
Napisalam do Ciebie na wymiankowym
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.