Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-21, 17:01   #211
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Mam do oddania: claudette, sue jin i anastasia; wszystkie w formule CM
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 19:06   #212
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Mam do oddania: claudette, sue jin i anastasia; wszystkie w formule CM
A mogłabyś odnieść jakoś claudette i sue jin do anastasii (którą mam) - domyślam się że ciemniejsze ale na ile i czy sue jin jest brzoskiwiniowy bardziej czy żółtawy? i napisz proszę coby Cię ewentualnie interesowało...
(nie pisze tego jako priv bo może się takie porównanie przydać szerszemu gronu osób)
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 10:45   #213
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

jmw, ja ich nawet nie otwieram wiec ciezko orzec. Porownujac "na oko": Sue Jin faktycznie wydaje sie bardziej brzoskwiniowy niz Anastasia. Claudette plasuje sie jakos miedzy nimi. Z nich trzech Anastasia wydaje sie najbardziej napigmentowana zolcia.
Napisalam do EG, ze Roselyn jest dla mnie ciut za zolta i czy moge wymienic ja na cos innego. Odpisali szybciutko, ze moje zamowienie zostalo juz wyslane ale dosla mi tweaker do dostosowania koloru Roselyn i czego dokladnie bym od niego oczekiwala. Super!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 14:17   #214
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Jestem po 1 testach EGM.
W piątek do pracy L&N kolor Kelly, po powrocie z pracy od ok. 16 do wieczora testowałam CM Shannon i YG Mai Lee (po pół twarzy). Dziś od świtu znów pół twarzy dostało CM a pół YG (odpowiednio Malia i Natalie).

L&N - kolor Kelly, formuła mnie zachwyciła żadnych skórek (a miały prawo być bo eksperymentalnie podkrecam od kilku dni diacneal kwasem przed i żelem hialuronowym po), żadnego włażenia w pory, coś pieknego..Oczywiście matu nie bylo, jak to zwykle u mnie ale efektem ogólnym jestem zachwycona - żeby nie bylo tak cudownie kolor jest duzo za ciemny wygladałam jakbym miała nałożony brązer, bez golfa ani rusz
Czemu taki mały wybór??? kobietko Ty chyba najdłużej masz z nimi do czynienia, może się orientujesz czy oni dopiero zaczynaja z ta formułą i kolory dopiero będa dodawane
(...)
Nie mam pojęcia czemu w tej formule tak mało kolorów mają, ale ja ich tam bombarduję mailami i mi zawsze sprawnie odpisują więc nie zaszkodzi napisać do nich
Nie testowałam tej formuły, bo mi i Cover me i YG odpowiada, ale jak piszesz,że taka super to zamówię zaraz próbki, bo muszę jeszcze róże kliknąć w promocji i perfumy(to wina Pastereczki! )

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
jmw, ja ich nawet nie otwieram wiec ciezko orzec. Porownujac "na oko": Sue Jin faktycznie wydaje sie bardziej brzoskwiniowy niz Anastasia. Claudette plasuje sie jakos miedzy nimi. Z nich trzech Anastasia wydaje sie najbardziej napigmentowana zolcia.
Napisalam do EG, ze Roselyn jest dla mnie ciut za zolta i czy moge wymienic ja na cos innego. Odpisali szybciutko, ze moje zamowienie zostalo juz wyslane ale dosla mi tweaker do dostosowania koloru Roselyn i czego dokladnie bym od niego oczekiwala. Super!
Widzisz Judyto jacy mili tak myślałam, że tweeker by się przydał do Twojego koloru

A ja wrzucę Wam jeszcze fotki z różami...może ktosia zamówi jeszcze w promocji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EGM roze.jpg (40,4 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EGM roze2.jpg (31,0 KB, 69 załadowań)
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 14:50   #215
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
jmw, ja ich nawet nie otwieram wiec ciezko orzec. Porownujac "na oko": Sue Jin faktycznie wydaje sie bardziej brzoskwiniowy niz Anastasia. Claudette plasuje sie jakos miedzy nimi. Z nich trzech Anastasia wydaje sie najbardziej napigmentowana zolcia.
Napisalam do EG, ze Roselyn jest dla mnie ciut za zolta i czy moge wymienic ja na cos innego. Odpisali szybciutko, ze moje zamowienie zostalo juz wyslane ale dosla mi tweaker do dostosowania koloru Roselyn i czego dokladnie bym od niego oczekiwala. Super!
dzięki za wskazówki, to ja chyba zamiast Tobie zawracać głowę, też wdam sie z nimi w konwersacje - mnie Anastasia żółtością w zasadzie odpowiada, zapytam jaki byłby ciemniejszy - ale wtedy może mieć z kolei tego żółtego za dużo, hmm będę molestować najwyżej mi doradzą zmieszać z beżowym ciemniejszym...

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia czemu w tej formule tak mało kolorów mają, ale ja ich tam bombarduję mailami i mi zawsze sprawnie odpisują więc nie zaszkodzi napisać do nich
Nie testowałam tej formuły, bo mi i Cover me i YG odpowiada, ale jak piszesz,że taka super to zamówię zaraz próbki, bo muszę jeszcze róże kliknąć w promocji i perfumy(to wina Pastereczki! )
Ja jestem nietypową fanka minerałów - najbardziej odpowiadaja mi takie które są na bazie/zawierają znaczący udział ryżu albo jedwabiu (zarówno w EGM jak i w szczególności w Lumiere), pudry i primery to samo im więcej skrobi tym lepiej, nie wiem czemu tak sie dzieje ale ciesze się że to odkryłam (ale ile to kosztowalo w międzyczasie)
Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
A ja wrzucę Wam jeszcze fotki z różami...może ktosia zamówi jeszcze w promocji
Kuszenie zawsze jest mile widziane
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 15:21   #216
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Zamowilam L&N, a co. Wzielam Gayle, w promocji Soft Focus Translucent (chce go mieszac z poprzednio zamowionym Golden), do tego sample zestawu highlight-contour w kolorze Peach&Cream. Tez chyba lubie ryz w proszkach, STF ryzowy bardzo mi podchodzil. Zachwycona tez jestem Soft Focusem (jest typowo sliski jak krzemionka ale nie suszy mnie tak jak krzemionka saute)
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:04   #217
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Jestem po 1 testach EGM.
W piątek do pracy L&N kolor Kelly, po powrocie z pracy od ok. 16 do wieczora testowałam CM Shannon i YG Mai Lee (po pół twarzy). Dziś od świtu znów pół twarzy dostało CM a pół YG (odpowiednio Malia i Natalie).

L&N - kolor Kelly, formuła mnie zachwyciła żadnych skórek (a miały prawo być bo eksperymentalnie podkrecam od kilku dni diacneal kwasem przed i żelem hialuronowym po), żadnego włażenia w pory, coś pieknego..Oczywiście matu nie bylo, jak to zwykle u mnie ale efektem ogólnym jestem zachwycona - żeby nie bylo tak cudownie kolor jest duzo za ciemny wygladałam jakbym miała nałożony brązer, bez golfa ani rusz
(...)
...
Jwm a jak kolorek Kelly , oprócz tego, że za ciemny nie był przerażliwie żółty? Jakbyś mogła go porównać do Shannon, oprócz tego że zdecydowanie ciemniejszy. Przy tak ubogich kolorach z L&N nie wiem ,co brać, a szukam ciepłego beżu z żółtymi tonami , ale nie dla Chinek
Obstawiam Myrdis ale boję się, żeby nie był zbyt brzoskwiniowy

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Zamowilam L&N, a co. Wzielam Gayle, w promocji Soft Focus Translucent (chce go mieszac z poprzednio zamowionym Golden), do tego sample zestawu highlight-contour w kolorze Peach&Cream. Tez chyba lubie ryz w proszkach, STF ryzowy bardzo mi podchodzil. Zachwycona tez jestem Soft Focusem (jest typowo sliski jak krzemionka ale nie suszy mnie tak jak krzemionka saute)
Judyto, jak widać ja nadal myślę i nie wiem co brać Gayle na zdjęciach tych w słoiczku jest ciepły, ale zdjęcia w woreczku pokazują, że nie no i jak kolor pasuje Hexxanie ,to dla mnie będzie zbyt neutralny .
W koszyku już mam róże, próbki zestawu highlight-contour w kolorze Peach&Cream i zapachy ....i czekam z kliknięciem L&N.
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 17:13   #218
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Pytanie: ile szły Wam zamówienia z EGM? jest to pytanie wybitnie strategiczne- w Joppa przesyłka darmowa jest do 2.04, tam znalazłam podkład dla siebie (czyli Fair Linen SR). Z drugiej strony idą mi próbki z EGM i pokładam w nich swoje nadzieje (wszystko dzięki entuzjastycznym recenzjom małej_kobietki ) i jeżeli miałabym stwierdzić, że nie pasują mi w ogóle, chętnie bym zamówiła duże opakowanie z Joppa.
ciężkie życie kobiety...
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:17   #219
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

z egm tydzien -10 dni pakuja,a pozniej juz w miare szybko, bo mi nawet tonizujacy duzy spray w kopercie przyslali, a to jakos szybciej niz paczki idzie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:20   #220
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

no to chyba się nie wyrobie ale nic to, próbek trochę po drodze nazbierałam, więc jeśli nawet nie przedłużą promocji na Joppa, to z takimi zapasami doczekam się kolejnych!)
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:29   #221
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Frenka, a jakich kolorów szukasz?
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 17:37   #222
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

z EGM? jestem zagubiona w ilości kolorów. ja jestem takim średnim bledziochem, np. w EDM okolice Beige Fairly Light, w Lumiere- okolice Fairly Light Beige, w Joppa- Fair Linen (czyli coś pomiędzy Lightest a Light #1).
Także analizując kolory z innych firm wybrałam głównie tonację Beige. no zobaczymy. Trzymam za siebie kciuki
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:43   #223
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
z EGM? jestem zagubiona w ilości kolorów. ja jestem takim średnim bledziochem, np. w EDM okolice Beige Fairly Light, w Lumiere- okolice Fairly Light Beige, w Joppa- Fair Linen (czyli coś pomiędzy Lightest a Light #1).
Także analizując kolory z innych firm wybrałam głównie tonację Beige. no zobaczymy. Trzymam za siebie kciuki
To niestety nie ma żadnych próbek, żeby Cię poratować

Mam zagwostkę Hexxana mi napisała ,że "Gayle jest wybitnie cieplym bezem-nie ma w sobie NIC neutralnego"

Jwm litości opisz ten kolor Kelly bo nie wiem już jaki kolor z L&N zamawiać
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 18:00   #224
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Jwm a jak kolorek Kelly , oprócz tego, że za ciemny nie był przerażliwie żółty? Jakbyś mogła go porównać do Shannon, oprócz tego że zdecydowanie ciemniejszy. Przy tak ubogich kolorach z L&N nie wiem ,co brać, a szukam ciepłego beżu z żółtymi tonami , ale nie dla Chinek
Obstawiam Myrdis ale boję się, żeby nie był zbyt brzoskwiniowy



Judyto, jak widać ja nadal myślę i nie wiem co brać Gayle na zdjęciach tych w słoiczku jest ciepły, ale zdjęcia w woreczku pokazują, że nie no i jak kolor pasuje Hexxanie ,to dla mnie będzie zbyt neutralny .
W koszyku już mam róże, próbki zestawu highlight-contour w kolorze Peach&Cream i zapachy ....i czekam z kliknięciem L&N.
Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
To niestety nie ma żadnych próbek, żeby Cię poratować

Mam zagwostkę Hexxana mi napisała ,że "Gayle jest wybitnie cieplym bezem-nie ma w sobie NIC neutralnego"

Jwm litości opisz ten kolor Kelly bo nie wiem już jaki kolor z L&N zamawiać
Sorry wpadłam w trudną stronę dreamworld (brr) i mnie nie było Wydaje mi się że skoro Ty jesteś plus/minus o ton ciemniejsza ode mnie to Kelly powinna być OK, on ma nute brzoskiwinki, nie tylko sama żółć (nawet się bałam tej pomarańczowości ale ponieważ podkład ma lekką formulę jakoś tego nie wybijał u mnie przynajmniej) - cały czas zastrzegam że u mnie robiła za delikatny brązerek więc może nie do końca adekwatnie oceniam... wg mnie Gayle jest masakrycznie pomarańczowy (a la Golden Light z EDM), nie otworzyłam go nawet i fakt neutralności to tam nie uświadczysz...
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 18:10   #225
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Sorry wpadłam w trudną stronę dreamworld (brr) i mnie nie było Wydaje mi się że skoro Ty jesteś plus/minus o ton ciemniejsza ode mnie to Kelly powinna być OK, on ma nute brzoskiwinki, nie tylko sama żółć (nawet się bałam tej pomarańczowości ale ponieważ podkład ma lekką formulę jakoś tego nie wybijał u mnie przynajmniej) - cały czas zastrzegam że u mnie robiła za delikatny brązerek więc może nie do końca adekwatnie oceniam... wg mnie Gayle jest masakrycznie pomarańczowy (a la Golden Light z EDM), nie otworzyłam go nawet i fakt neutralności to tam nie uświadczysz...
O kurka, a takie nadzieje pokładałam w Gayle No cóż, jeszcze min.tydzień zanim przyjdzie paczka, poczekamy,zobaczymy.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 18:11   #226
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Sorry wpadłam w trudną stronę dreamworld (brr) i mnie nie było Wydaje mi się że skoro Ty jesteś plus/minus o ton ciemniejsza ode mnie to Kelly powinna być OK, on ma nute brzoskiwinki, nie tylko sama żółć (nawet się bałam tej pomarańczowości ale ponieważ podkład ma lekką formulę jakoś tego nie wybijał u mnie przynajmniej) - cały czas zastrzegam że u mnie robiła za delikatny brązerek więc może nie do końca adekwatnie oceniam... wg mnie Gayle jest masakrycznie pomarańczowy (a la Golden Light z EDM), nie otworzyłam go nawet i fakt neutralności to tam nie uświadczysz...
ja nadal nie wiem co brać z L&N a Judyta się załamie jak przeczyta, że Gayle jest masakrycznie pomarańczowy ....już nic nie napiszę więcej jak tak ma wyglądać neutralny kolor!
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 18:35   #227
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
O kurka, a takie nadzieje pokładałam w Gayle No cóż, jeszcze min.tydzień zanim przyjdzie paczka, poczekamy,zobaczymy.
spokojnie to tylko moje uczulenie na pomarańczowość, właśnie go wysupłałam z woreczka i na skórze nie jest az taki kiler no w każdym razie jest mniej pomarańczowy niż bambus Lancomowy (bo z wygladu podobny mi się wydawał hehe)
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 19:50   #228
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Jmw, Hexxana a jak jasność tych kolorów Kelly i Gayle ?
w sumie tą formułę chciałabym latem używać
macie porównanie do Lumiere w formule VV ? albo inne EGM ? bo porównianie do EDM to do mnie kiepsko przemawia
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:30   #229
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dziewczyny poratujcie językowo. Gdzie i co zamawiając należy wpisać, żeby dostać drugi pełnowymiarowy produkt ?
Chciałabym 1 pełnowymiarowy podkład, a drugi gratis w innym kolorze. Można tak ? Jesli tak to powiedzcie jak to zrobić ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 20:40   #230
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Jmw, Hexxana a jak jasność tych kolorów Kelly i Gayle ?
w sumie tą formułę chciałabym latem używać
macie porównanie do Lumiere w formule VV ? albo inne EGM ? bo porównianie do EDM to do mnie kiepsko przemawia
Gayle jest ciemniejszy niz Kelly (sprawdzam w świetle sztucznym) Porównywałám do EDM bo z nich widziałam duuuuuzo kolorów zanim się nauczyłam utrafiac w miarę sprawnie (i nauczyłam się że jestem żółta) - Lumiere od razu precyzyjnie trafiłam to co trzeba, innych nie widziałam, a w EGM inne formuły wzięłam raczej za jasne niż za ciemne
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:49   #231
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ratunku!!! pomaranczowy?! Dzizas jmw, czemu ja nie wiedzialam ze Ty masz Gayle, wyslalabym Ci wszystkie moje EG za niego!
Hm, moze zmienic na Linde? ten najjasniejszy z bezy? Jak szybko do nich napisza, to moze jeszcze uda sie zamienic kolor

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-03-22 o 20:56
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:54   #232
ghostdog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 112
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Mariola13:
  1. At checkout in "customer notes" say "BOGO", and list your free items here. We will include the free BOGO items with your order.

*** Not Included ***
(Samples, Kits, Bath and Body, Facial Care and Prep, Hair Care, Tools)
(This promotion cannot be combined with any other offers, discounts or coupons).

Czyli osobno na kartce napisz sobie nazwy produktow ktore chcesz za darmo a jak juz bedziesz sie z nimi rozliczala w kasie "checkout" to w "customer notes" wpisz"BOGO' i obok liste tych produktow. W oferte nie wchodza probki, zestawy,pedzle itp, ani kremy do twarzy i nic do kapieli i nic do wlosow...czyli tylko make upowe kolorki

Moje zamowienie wyslali w piatek wiec pewnie sobie poczekam zanim bede wiedziala o czym Wy tutaj pisujecie
ghostdog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:02   #233
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez ghostdog Pokaż wiadomość
Mariola13:
  1. At checkout in "customer notes" say "BOGO", and list your free items here. We will include the free BOGO items with your order.


*** Not Included ***



(Samples, Kits, Bath and Body, Facial Care and Prep, Hair Care, Tools)


(This promotion cannot be combined with any other offers, discounts or coupons).



Czyli osobno na kartce napisz sobie nazwy produktow ktore chcesz za darmo a jak juz bedziesz sie z nimi rozliczala w kasie "checkout" to w "customer notes" wpisz"BOGO' i obok liste tych produktow. W oferte nie wchodza probki, zestawy,pedzle itp, ani kremy do twarzy i nic do kapieli i nic do wlosow...czyli tylko make upowe kolorki

Moje zamowienie wyslali w piatek wiec pewnie sobie poczekam zanim bede wiedziala o czym Wy tutaj pisujecie

Dziękuję Ci bardzo Bo jak wpisywałam ten kod w pole coupon code to nic się nie działo i zwątpiłam, gdzie to w końcu wpisać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:02   #234
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ratunku!!! pomaranczowy?! Dzizas jmw, czemu ja nie wiedzialam ze Ty masz Gayle, wyslalabym Ci wszystkie moje EG za niego!
Hm, moze zmienic na Linde? ten najjasniejszy z bezy? Jak szybko do nich napisza, to moze jeszcze uda sie zamienic kolor
Ty chyba zamówiłaś wcześniej niż ja ją nawet widziałam...Teraz wszytskie najjasniejsze z L&N z beige, yellow i olive wzięłam, podpinając się do zamówienia pastereczki - pewnie będą za jakieś 10 dni jak dobrze pójdzie
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:08   #235
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dzisiaj zamowilam I oczywiscie zosia samosia nie wpadlam na to, zeby sie wczesniej pochwalic. Z drugiej strony mialam malo czasu bo TZ poszedl na tenisa Ok, napisalam do nich, jakos zawsze mi odpisywali wiec moze szybko zareaguja. Napisalam, ze Roselyn jest dla mnie ok jasnoscia, ze mialam sie przypomniec z tweakersami i jesli uwazaja, ze Gayle jest ciemniejsza od Roselyn, to poprosze o zmiane na Linde. Oby sie udalo.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:13   #236
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie językowo. Gdzie i co zamawiając należy wpisać, żeby dostać drugi pełnowymiarowy produkt ?
Chciałabym 1 pełnowymiarowy podkład, a drugi gratis w innym kolorze. Można tak ? Jesli tak to powiedzcie jak to zrobić ?
Ghostdog już wytłumaczyła, pewnie że można inny podkład, ważne jest, że drugi pełnowymiarowy produkt otrzymać można jeżli kosztuje tyle samo lub mniej niż ten kóry wrzucasz do koszyka i za który płacisz, tak więc jak weźmiesz róż to podkładu za free nie dostanie ale na odwrót oczywiście ( chociaż się nie opłaca taki deal )
A jakie kolorki wybralaś na full size?

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ratunku!!! pomaranczowy?!
(...)
...wiedziałam że taka będzie reakcja! nie mogłam się nie uśmiać , ale nie martw się i pisz do nich szybciutko
Ja nie wiem teraz jakie kolory z L&N mam brać a czas ucieka

Cytat:
Napisane przez ghostdog Pokaż wiadomość
Mariola13:
  1. At checkout in "customer notes" say "BOGO", and list your free items here. We will include the free BOGO items with your order.


*** Not Included ***


(Samples, Kits, Bath and Body, Facial Care and Prep, Hair Care, Tools)


(This promotion cannot be combined with any other offers, discounts or coupons).



Czyli osobno na kartce napisz sobie nazwy produktow ktore chcesz za darmo a jak juz bedziesz sie z nimi rozliczala w kasie "checkout" to w "customer notes" wpisz"BOGO' i obok liste tych produktow. W oferte nie wchodza probki, zestawy,pedzle itp, ani kremy do twarzy i nic do kapieli i nic do wlosow...czyli tylko make upowe kolorki

Moje zamowienie wyslali w piatek wiec pewnie sobie poczekam zanim bede wiedziala o czym Wy tutaj pisujecie


" Quae non sunt prohibita, permissa intelleguntur" czyli perfumki też można, a co

mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:17   #237
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Ghostdog już wytłumaczyła, pewnie że można inny podkład, ważne jest, że drugi pełnowymiarowy produkt otrzymać można jeżli kosztuje tyle samo lub mniej niż ten kóry wrzucasz do koszyka i za który płacisz, tak więc jak weźmiesz róż to podkładu za free nie dostanie ale na odwrót oczywiście ( chociaż się nie opłaca taki deal )
A jakie kolorki wybralaś na full size?
[/center]
Poszło zamówienie Muszę przestać tu zaglądać, bo jeszcze nie doszły próbki, a już zamówiłam pełnowymiarowe

Wzięłam pełnowymiarowe SARAH i SUSAN oraz próbkę AMY
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:18   #238
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Nie zadzieraj z prawnikiem
Mysle, ze zdaza mi doradzic i zmienic kolor jakby co, poprzednie zamowienie kompletowali ponad tydzien
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:22   #239
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dzisiaj zamowilam I oczywiscie zosia samosia nie wpadlam na to, zeby sie wczesniej pochwalic. Z drugiej strony mialam malo czasu bo TZ poszedl na tenisa Ok, napisalam do nich, jakos zawsze mi odpisywali wiec moze szybko zareaguja. Napisalam, ze Roselyn jest dla mnie ok jasnoscia, ze mialam sie przypomniec z tweakersami i jesli uwazaja, ze Gayle jest ciemniejsza od Roselyn, to poprosze o zmiane na Linde. Oby sie udalo.
ale ja dzis paniki spowodowałam, najpierw jak szalona zaczęłam chwalic tę formułę a teraz zamieszanie z kolorami robię
pranie ta formuła jest cudownie leciutka, wydaje mi się że nawet minimalnie za ciemny odcień bedzie sie dopasowywał, bo podkład de facto jest prawie niekryjący...
Spokojnie, w najgorszym wypadku bedziesz miec odcień wakacyjny...
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:25   #240
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Poszło zamówienie Muszę przestać tu zaglądać, bo jeszcze nie doszły próbki, a już zamówiłam pełnowymiarowe

Wzięłam pełnowymiarowe SARAH i SUSAN oraz próbkę AMY
Jestem lepsza bo zamowilam pelnowymiarowe, nie zamawiajac probek bo bylam pewna ze nie dojda przed koncem promocji
Nawet nie wchodze na strone i porownuje z tym co tu piszecie, zeby sie nie denerwowac
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.