Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-22, 12:17   #2191
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Zainteresowana olejami i hydrolatami przychodzę do Was z zapytaniem jakie oleje i hydrolaty są polecane przy cerze wrażliwej, alergicznej i suchej? A jakie niewskazane?
Używałam raz oliwki Hipp z olejkiem ze słodkich migdałów na twarz, ale szybko cera robiła się sucha i szorstka
Dlatego wolę zapytać się profesjonalistek

Myślałam o zakupie hydrolatów: migdałowego, róży stulistnej, oczarowego, kadzidłowca .
Oraz olejów: z pestek czarnej/czerwonej maliny, śliwkowego, z moreli.
A do tego NMF i niacynamid (do toników), masło shea, masło kakaowe i żurawinowe.

Może więcej pomysłów macie? Albo coś skreślić?
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-05-23 o 13:49
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 13:00   #2192
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Kobietki poratujcie !! trzymam w lodówce dwa oleje z mazideł : macerat z kasztanowca i olej z róży piżmowej Dopiero dzis spojrzałam na etykiete a tam data ważności 06/2011 a ja ich jeszcze nawet nie wykorzystałam do połowy! Jestem w szoku bo naprawde sumiennie mieszałam je z żelem minimum 3,4 razy/tydzień
Naprawde nie będę ich mogła już używać po dacie ?
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 17:40   #2193
banana split
Raczkowanie
 
Avatar banana split
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 225
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Nie mów nic do mnie o olejach. Wypadają mi z lodówki. Mam totalny szlaban na zakupy
Hihihihi Ostatnio podczas północnego ataku głodu otwieram lodówkę, a tu półka na jedzenie kompletnie pusta, za to składników kosmetycznych zapas na 2 miesiące. Mój brzuch dogryzał mi przez resztę nocy: "I po jaką cholerę nakupiłaś tyle tych olejów, teraz nawet nie ma czego na nich usmażyć"
__________________
Królik doświadczalny w służbie wszystkim atopikom.
banana split jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 17:49   #2194
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez banana split Pokaż wiadomość
Hihihihi Ostatnio podczas północnego ataku głodu otwieram lodówkę, a tu półka na jedzenie kompletnie pusta, za to składników kosmetycznych zapas na 2 miesiące. Mój brzuch dogryzał mi przez resztę nocy: "I po jaką cholerę nakupiłaś tyle tych olejów, teraz nawet nie ma czego na nich usmażyć"
Ty się nie śmiej. Ja sobie ostatnio tym postem wykrakałam.
Sobota, w końcu posprzątałam kuchnię - białe szafeczki i kafelki na podłodze błysk. Otwieram lodówkę, wyciągam lakier do paznkoci a tu pełna butelka olejku Diadermy wyskakuje, ułamek milisekundy... i już roztrzaskana na podłodze. Dla niewtajemniczonych: diaderma to mocno pomarańczowy olej, dość drogi w PL Jak taka mała butelka może mieć taką siłę rażenia?! Wszystko zbryzgane, szkło też wszędzie.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 18:00   #2195
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Ty się nie śmiej. Ja sobie ostatnio tym postem wykrakałam.
Sobota, w końcu posprzątałam kuchnię - białe szafeczki i kafelki na podłodze błysk. Otwieram lodówkę, wyciągam lakier do paznkoci a tu pełna butelka olejku Diadermy wyskakuje, ułamek milisekundy... i już roztrzaskana na podłodze. Dla niewtajemniczonych: diaderma to mocno pomarańczowy olej, dość drogi w PL Jak taka mała butelka może mieć taką siłę rażenia?! Wszystko zbryzgane, szkło też wszędzie.
Diaderma, olej, którego nie mam, co chwilę albo mi ktoś mowi jaki jest genialny albo jaki jest tragiczny...A propos tłukących się olejków-Nuxe zapamiętałam jako wyjątkowo perfidnie drobno się roztrzaskujący
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 18:04   #2196
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Ja go kocham za zapach - jest obłędny i nigdy mi się nie znudzi. Niestety napakowali tam wszystkie oleje prawie, w tym zapychacze - i efekt jest. Także od czasu do czasu tylko mogę stosować albo jako dodatek do kremu: daje zapach i kolorek. Ale prędko go nie będę miała, bo uważam że polska cena jest bandycka
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 10:01   #2197
Aventia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 41
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Liczyłam bardzo na olej z pestek śliwki. Pachnie fenomenalnie! Ale niestety po nocce z tym olejem świeciłam się cały następny dzień, mimo, że raczej mam tendencję do przesuszenia skóry i nie użyłam żadnego kremu. Miałam uczucie, jakby olej ze mnie wypływał )) Ostatecznie dodałam go do musu do ciała z masłem shea, kakaowym i mango. Ale mam straszną ochotę używać go na twarz, tak miło się zasypiało w otoczeniu marcepanowego zapachu...

Póki co używam oleju z pestek arbuza z jedną/dwoma kroplami serum na blizny z BU. Chyba jest ok.
Aventia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 15:15   #2198
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Aventia - zapach śliwki jest na tyle intensywny, że wystarczy odrobinę zmieszać z innymi olejami i będzie ci pachnieć bez skutków ubocznych.

Dziewczyny, gdzie najtaniej wyjdzie większa ilość oleju sezamowego - w mazidlanych czy w sklepie zwykłym?Oczywiście najlepiej nierafinowany. Potrzebuję większą ilość do masaży.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:59   #2199
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Diaderma, olej, którego nie mam, co chwilę albo mi ktoś mowi jaki jest genialny albo jaki jest tragiczny...A propos tłukących się olejków-Nuxe zapamiętałam jako wyjątkowo perfidnie drobno się roztrzaskujący
Właśnie opłakuję roztrzaskany z pestek moreli
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 06:37   #2200
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Dziewczyny czy te wszystkie owocowe oleje, z zurawiny, z pestek malin, z czarnej porzeczki nadaja sie do cery tradzikowej? Czy one są 'lekkie' czy ktorys zapycha? Macie moze porownanie z olejem z orzecha włoskiego (tego uzywam i mnie nie zapycha)?
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 15:00   #2201
eyelash69
Raczkowanie
 
Avatar eyelash69
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

witajcie własnie dotarł do mnie olej tamanu zBU czy moge go nałożyć na całą twarz bez żadnego rozcieńczenia ?
eyelash69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 16:30   #2202
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez eyelash69 Pokaż wiadomość
witajcie własnie dotarł do mnie olej tamanu zBU czy moge go nałożyć na całą twarz bez żadnego rozcieńczenia ?
mozesz ale najpierw przetrzyj twarz hydrolatem zeby sie lepiej wchlonal
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 18:01   #2203
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II

Ahhh a ja ubolewam usilnie, że na DOZ nie dostarczają próbeczek niektórych rzeczy tj. frakcja z naturalis! Mam na to ochotę, ale nie chcę płacić za przesyłkę

http://naturaliskosmetyki.pl/glukono...pak-p-161.html co o tym sadzicie?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 19:45   #2204
eyelash69
Raczkowanie
 
Avatar eyelash69
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
mozesz ale najpierw przetrzyj twarz hydrolatem zeby sie lepiej wchlonal
a może być zwykły tonik ogórkowy z Ziaji? jeszcze się nie zaopatrzyłam w hydrolat
eyelash69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 01:11   #2205
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez eyelash69 Pokaż wiadomość
a może być zwykły tonik ogórkowy z Ziaji? jeszcze się nie zaopatrzyłam w hydrolat
No coz, skoro nie ma hydrolatu to dawaj ziaję.

W co sie jeszcze zaopatrzalas z BU ostatnimi czasy?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 08:18   #2206
eyelash69
Raczkowanie
 
Avatar eyelash69
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

to było moje pierwsze zaopatrzenie ,więc na dobry początek kupiłam olejek tamanu i żel hialuronowy z witB5 i pantenolem
eyelash69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 11:04   #2207
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

ten żel fajniutki jest!
tylko nie do końća wiem jeszcze czylepiej działa w połączeniu z kremem czy olejkiem
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 11:19   #2208
eyelash69
Raczkowanie
 
Avatar eyelash69
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

no mnie troche jakby ściąga. Ale spróbuje wymieszać go z olejkiem jojoba
eyelash69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:00   #2209
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

a stosujesz na zwilżoną twarz? bo podobno jak się samego stosuje to na wilgotną trzeba, bo może wysuszać.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 14:31   #2210
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Czy ktoś może używał maceratu z zielonej herbaty z ZSK ?
I hydrolatu z zielonej herbaty ?
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 18:23   #2211
eyelash69
Raczkowanie
 
Avatar eyelash69
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

stosuje na nawilżona
eyelash69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 15:28   #2212
kesera
Raczkowanie
 
Avatar kesera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 46
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Jak pachnie macerat z alg z Mazideł? I czy bardzo intensywnie? Mam nadzieję, że nie tak jak spirulina.
kesera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 08:06   #2213
Black Casshmere
Rozeznanie
 
Avatar Black Casshmere
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 652
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Witajcie Dziewczyny!
Zaczęłam stosować produkty z ZSK, mianowicie:
Olejek konopny, awokado, z pachnotki, masło shea do tego czasami HA i kurcze nie wiem czy któryś z nich nie podrażnił mi twarzy...
Zakupiłam jeszcze aloes zatężony 10-krotnie i planuję zrobić tonik.
Myślicie, że złagodzi mi te moje podrażnienie i swędzenie skóry?
Pozdrawiam
Black Casshmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 21:19   #2214
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

dziewczyny jesli mam cere naczynkowa, sklonna do zaczerwien i jednoczesnie z niespodziankami i wagrami na nosie, to jaki olejek (chodzi mi glownie o mycie twarzy) bylby najlepszy?
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 22:17   #2215
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Dziewczyny! Mam mieszane uczucia co do Waszego genialnego hydrolatu oczarowego. Niewiele tonizuję, dobrze oczyszcza nawilżając jednocześnie i przede wszystkim - zachowuje dzieki niemu moja skora twarzy rownowage. Ale jak mowie - to za malo... Nie stosuje zadnego peelingu ani innego toniku oprocz owego hydrolatu (zanim uzywam hydrolatu, oczyszczam sie olekiem pomaranczowym, co drugi dzien rowniez dokladam zelu hialurynowego do kremu) i efektem jest wyjatkowe wypryszczenie, jak na mnie - to sa znaczne wypryski, nie wie co robic. pomozcie, prosze...
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 22:45   #2216
RougeAddict
Raczkowanie
 
Avatar RougeAddict
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
dziewczyny jesli mam cere naczynkowa, sklonna do zaczerwien i jednoczesnie z niespodziankami i wagrami na nosie, to jaki olejek (chodzi mi glownie o mycie twarzy) bylby najlepszy?
Ja na naczynkową, wrażliwą cerę używam:
- oleju jojoba- jest delikatny i nie zapycha,
-maceratu z kasztanowca- uspokaja naczynka.
Na wągry dobra jest glinka (biała jest najdelikatniejsza).
RougeAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 23:25   #2217
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

A czy na pęknięte naczynko można czymś zaradzić? By już więcej się nie pojawiło takowych pajączków i by nie był bardzo widoczny ten obecny, tudzież, zmniejszył się nieznacznie?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 13:16   #2218
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez RougeAddict Pokaż wiadomość
Ja na naczynkową, wrażliwą cerę używam:
- oleju jojoba- jest delikatny i nie zapycha,
-maceratu z kasztanowca- uspokaja naczynka.
Na wągry dobra jest glinka (biała jest najdelikatniejsza).
maceratu moge uzywac do mycia twarzy? do tej pory z olejow mialam do czynienia tylko z kokosem
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 21:19   #2219
RougeAddict
Raczkowanie
 
Avatar RougeAddict
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
maceratu moge uzywac do mycia twarzy? do tej pory z olejow mialam do czynienia tylko z kokosem
Macerat jest bardzo podobny do oleju. Na stronie ZSK pisze:
"Oleje ziołowe, maceraty, wyciągi olejowe są to oleje roślinne zawierające wyciągi roślinne. Produkt ten zawiera oprócz bogactw oleju bazowego, wszystkie rozpuszczalne w tłuszczach substancje aktywne z wyciągu danej rośliny (olejki eteryczne, chlorofile, karoteny, ksantofile, enzymy oraz witaminy rozpuszczalne w tłuszczach (A,D,E,K,F), żywice, woski, kwasy tłuszczowe, alkaloidy i in.,). Oleje ziołowe uzyskujemy poprzez zalanie olejem rozdrobnionego surowca roślinnego. Aby zachować wszystkie cenne składniki przy produkcji kremu macerat dodajemy do fazy tłuszczowej na końcu, a do mydeł w procesie uszlachetniania." Oleje ziołowe, maceraty, wyciągi olejowe są to oleje roślinne zawierające wyciągi roślinne. Produkt ten zawiera oprócz bogactw oleju bazowego, wszystkie rozpuszczalne w tłuszczach substancje aktywne z wyciągu danej rośliny (olejki eteryczne, chlorofile, karoteny, ksantofile, enzymy oraz witaminy rozpuszczalne w tłuszczach (A,D,E,K,F), żywice, woski, kwasy tłuszczowe, alkaloidy i in.,). Oleje ziołowe uzyskujemy poprzez zalanie olejem rozdrobnionego surowca roślinnego. Aby zachować wszystkie cenne składniki przy produkcji kremu macerat dodajemy do fazy tłuszczowej na końcu, a do mydeł w procesie uszlachetniania.
RougeAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:34   #2220
Kaska*
Raczkowanie
 
Avatar Kaska*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 63
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Witam! Dopiero zaczynam swoja przygode z olejami i wlasnie dostalam pierwsze zmowienie z e-bay, bo niestety nie mam dostepu do mazidel itp. Hydrolat oczarowy jest swietny, ale olej kokosowy mnie zawiodl... Tyle sie naczytalam na temat jego gestej konsystencji, a moj jest calkiem plynny ( nawet po wlozeniu do lodowki) nie ma zapachu i jest taki jakby zolty... zupelnie jakby ktos tam nalal zwyklego oleju kuchennego... a moze sie myle? czy olej kokosowy moze tak wygladac? Wlasciwie to sprzedawca ma bardzo dobre opinie...
Kaska* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-23 14:14:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.