wielbicielki żeli p0d prysznic :) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-21, 12:10   #361
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
a ja wróciłam do wakacyjnego żelu oliwka ziai jak nic innego kojarzy mi się z latem, uwielbiam zapach i to jak rozsmarowuje sie na ciele
ja z ziaji uwielbiam ten porzeczkowy, maziajki cola za to nie pasuje mi ten zielony z serii b;0lubel, a reszty niestety nie testowałam ale wszystko przede mna

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Moja miłość to żele Kamill - w moim krakowskim auchanie są wszystkie rodzaje
Teraz mam czekoladowy, z passiflorą i mandarynkowy.
Pachną nieziemsko, nawet w trakcie prysznica no i są taniutkie - 4zł
Używam też żeli isany, bo ma ładne zapachy, ale częściej do kąpieli.
Teraz mam kokos, wiśnię i mleko z miodem.

Palmolivy też lubię, ale ostatnio oszczędzam i kupuję tańsze żele
nigdy jakoś nie testowałam żeli kamil, ale pora to nadrobic mam ochotę na ten czekolada i kokos
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:00   #362
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Jak wąchałam żele Kamill to normalnie nie mogłam odejść od półki. Szczególnie czekolada z miętą, zapach idealny!

Cogato
, a mnie właśnie ta oliwka jakoś nie pasuje. Zapach kompletnie do mnie nie przemawia, momentami zalatuje mi... niedojrzałym jabłkiem.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:45   #363
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
To samo mi od razu wpadło do głowy, ta czereśnia jest trochę wiśniowa...
Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
z wiśnia kojarzy mi sie tylko isana, palmolive i czereśniowy YR, moze być podobny
Wiśniowa issana wcale nie pachnie (tak samo jak kokos od Palmolive). Jeszcze raz spróbuję tej czereśni, a jak nie to zostaje mi wisienka od YR
Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Moja miłość to żele Kamill - w moim krakowskim auchanie są wszystkie rodzaje
Teraz mam czekoladowy, z passiflorą i mandarynkowy.
Pachną nieziemsko, nawet w trakcie prysznica no i są taniutkie - 4zł
Używam też żeli isany, bo ma ładne zapachy, ale częściej do kąpieli.
Teraz mam kokos, wiśnię i mleko z miodem.

Palmolivy też lubię, ale ostatnio oszczędzam i kupuję tańsze żele
Kokosik Issany i kokosik Kamilla
Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość

nigdy jakoś nie testowałam żeli kamil, ale pora to nadrobic mam ochotę na ten czekolada i kokos
Przetestuj koniecznie, pachnie jak bounty i jest kremowy, miło się nim myje

Edytowane przez 201604211128
Czas edycji: 2010-06-21 o 13:47
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 14:13   #364
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Wiśniowa issana wcale nie pachnie (tak samo jak kokos od Palmolive). Jeszcze raz spróbuję tej czereśni, a jak nie to zostaje mi wisienka od YR

Kokosik Issany i kokosik Kamilla

Przetestuj koniecznie, pachnie jak bounty i jest kremowy, miło się nim myje
Isana ma niestety to do siebie, że wg mnie pachnie niestety tylko w opakowaniu, w trakcie mycia już nie - a szkoda.
A żele kamill naprawdę godne uwagi, wczoraj byłam pod prysznicem z czekoladowym, uwielbiam ten zapach, tak samo jak czekoladowy z miętą
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 17:55   #365
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Isana ma niestety to do siebie, że wg mnie pachnie niestety tylko w opakowaniu, w trakcie mycia już nie - a szkoda.
A żele kamill naprawdę godne uwagi, wczoraj byłam pod prysznicem z czekoladowym, uwielbiam ten zapach, tak samo jak czekoladowy z miętą
narobiłaś mi ochoty na żele kamila ten czekolada z miętą i czekolada z kokosem, a jakie ma jeszcze w ofercie żele ta firma?
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 18:10   #366
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
narobiłaś mi ochoty na żele kamila ten czekolada z miętą i czekolada z kokosem, a jakie ma jeszcze w ofercie żele ta firma?
Ja nie myszka ale oto Link do KWC
Myszko - dziękuję... faktycznie jak on ma pachnieć w butelce, to sobie podaruję. Za to chyba sprawie sobie Palmolive Sensual i ten z kwiatem wiśni () z kremowych. Postaram się też o zapas kamilla niebieskiego i może się skuszę na zielony. Dzisiaj wąchałam lawendowy Palmolive (z serii aromatherapy) i dla mnie śmierdzi

Edytowane przez 201604211128
Czas edycji: 2010-06-21 o 18:13
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 19:09   #367
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Ja nie myszka ale oto Link do KWC
Myszko - dziękuję... faktycznie jak on ma pachnieć w butelce, to sobie podaruję. Za to chyba sprawie sobie Palmolive Sensual i ten z kwiatem wiśni () z kremowych. Postaram się też o zapas kamilla niebieskiego i może się skuszę na zielony. Dzisiaj wąchałam lawendowy Palmolive (z serii aromatherapy) i dla mnie śmierdzi
Zielony kamill jak dla mnie też boski, choć mojemu TŻ-towi nosek od niego wykręca i mu się nie podoba, ale mi się ma podobać
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 19:55   #368
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Dziewczyny piękne macie zbiory U mnie z żelami skromniutko: 4 stoją pod prysznicem i tylko 2 w zapasie. Staram się kupować nowe nabytki w miarę zużywania starych, coby nie miec dużych wyrzutów sumienia

Obecnie wykańczam:
- YR Jardis du Monde kawa - kiedyś uwielbiałam ten zapach, ostatnio działa mi na nerwy i już nie mogę się doczekać, kiedy sięgnę po nowy zapach z zapasów - ziarna kakao
- YR Les Plaisirs Nature Oliwka- miniaturka (50 ml) dostałam gratis przy zakupach, fajna ale nie powala na kolana, wg TŻ z deka zajeżdża klejem
- Isana kremowa z ekstraktem z jedwabiu - kupiłam na próbę, bo była promocja, niestety totalnie mi nie poszedł inaczej pachnie w opakowaniu, a na skórze zmienia się w smrodek :sad: więcej nie kupię
- Palmolive happyfull z bergamotką - wg mnie najładniejszy z serii aromatherapy, co jakiś czas do niego wracam

Mam jeszcze wielką butlę ziaji kozie mleko, którą kupiłam sobie w nagrodę za zdanie bardzo trudnego egzaminu Bardzo fajna konsystencja, zapach, cena, wydajność
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:20   #369
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Dziewczyny piękne macie zbiory U mnie z żelami skromniutko: 4 stoją pod prysznicem i tylko 2 w zapasie. Staram się kupować nowe nabytki w miarę zużywania starych, coby nie miec dużych wyrzutów sumienia

Obecnie wykańczam:
- YR Jardis du Monde kawa - kiedyś uwielbiałam ten zapach, ostatnio działa mi na nerwy i już nie mogę się doczekać, kiedy sięgnę po nowy zapach z zapasów - ziarna kakao
- YR Les Plaisirs Nature Oliwka- miniaturka (50 ml) dostałam gratis przy zakupach, fajna ale nie powala na kolana, wg TŻ z deka zajeżdża klejem
- Isana kremowa z ekstraktem z jedwabiu - kupiłam na próbę, bo była promocja, niestety totalnie mi nie poszedł inaczej pachnie w opakowaniu, a na skórze zmienia się w smrodek :sad: więcej nie kupię
- Palmolive happyfull z bergamotką - wg mnie najładniejszy z serii aromatherapy, co jakiś czas do niego wracam

Mam jeszcze wielką butlę ziaji kozie mleko, którą kupiłam sobie w nagrodę za zdanie bardzo trudnego egzaminu Bardzo fajna konsystencja, zapach, cena, wydajność
też miałam ten żel u mnie na skórze nie zostawiał zapachu, ale za to ładnie wysuszył mi skórę
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:58   #370
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Zielony kamill jak dla mnie też boski, choć mojemu TŻ-towi nosek od niego wykręca i mu się nie podoba, ale mi się ma podobać
Dokładnie... choć wiśniowy będę mieć specjalnie dla lubego
Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Dziewczyny piękne macie zbiory U mnie z żelami skromniutko: 4 stoją pod prysznicem i tylko 2 w zapasie. Staram się kupować nowe nabytki w miarę zużywania starych, coby nie miec dużych wyrzutów sumienia

Obecnie wykańczam:
- YR Jardis du Monde kawa - kiedyś uwielbiałam ten zapach, ostatnio działa mi na nerwy i już nie mogę się doczekać, kiedy sięgnę po nowy zapach z zapasów - ziarna kakao
- YR Les Plaisirs Nature Oliwka- miniaturka (50 ml) dostałam gratis przy zakupach, fajna ale nie powala na kolana, wg TŻ z deka zajeżdża klejem
- Isana kremowa z ekstraktem z jedwabiu - kupiłam na próbę, bo była promocja, niestety totalnie mi nie poszedł inaczej pachnie w opakowaniu, a na skórze zmienia się w smrodek :sad: więcej nie kupię
- Palmolive happyfull z bergamotką - wg mnie najładniejszy z serii aromatherapy, co jakiś czas do niego wracam

Mam jeszcze wielką butlę ziaji kozie mleko, którą kupiłam sobie w nagrodę za zdanie bardzo trudnego egzaminu Bardzo fajna konsystencja, zapach, cena, wydajność
Ten od YR jest cudowny Kawa jest boska Ciekawa jestem ziaren kakao, muszę poniuchać
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 11:53   #371
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
też miałam ten żel u mnie na skórze nie zostawiał zapachu, ale za to ładnie wysuszył mi skórę
Ja tylko raz go użyłam po prysznicem A nie wiem czy wysusza, bo ja nim myje nogi i podłogę

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Ten od YR jest cudowny Kawa jest boska Ciekawa jestem ziaren kakao, muszę poniuchać
Kawa jest boska - przyznaję, ale gdzieś tak po 3 opakowaniu zaczęła mnie męczyć. Może to kwestia pory roku. W okresie jesienno-zimowym fajnie się jej używało, teraz na lato wolę coś lżejszego. I takie właśnie są ziarna kakao. Zapach ciepły, kremowy ale łagodniejszy od kawy
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 22:13   #372
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
J
Kawa jest boska - przyznaję, ale gdzieś tak po 3 opakowaniu zaczęła mnie męczyć. Może to kwestia pory roku. W okresie jesienno-zimowym fajnie się jej używało, teraz na lato wolę coś lżejszego. I takie właśnie są ziarna kakao. Zapach ciepły, kremowy ale łagodniejszy od kawy
Mam straszną ochotę na te żele z YR - właśnie na kawę i kakao
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 17:03   #373
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Dołączam do wątku i pokażę Wam to co mam aktualnie.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 17:15   #374
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Widzę nosku że lubisz pomarańczowo-lawendowe klimaty
Ja w przyszłym tygodniu muszę się obkupić znowu w żele kamill, pewnie znowu będzie to mięta z czekoladą i kokosik
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 19:31   #375
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

A ja kupiłam dzisiaj olejek pod prysznic Nivea na wyjazdy, bo pewnie nie będzie mi się chciało smarować całego ciała balsamem. Aczkolwiek ubolewam nad tym, że nie pachnie zbyt intensywnie.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 19:55   #376
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
A ja kupiłam dzisiaj olejek pod prysznic Nivea na wyjazdy, bo pewnie nie będzie mi się chciało smarować całego ciała balsamem. Aczkolwiek ubolewam nad tym, że nie pachnie zbyt intensywnie.
Który kupiłaś? Bo ten z limonką mam i zapach właśnie jest bardzo intensywny. Toleruję ten żel tylko po wizycie w stadninie, bo super zbija koński zapach(bądź co bądź cudny, ale nie mam ochoty pachnieć tak na spotkaniu z przyjaciółmi czy w mieście ), a przy okazji nawilża moje ciało. Na pewno wypróbuję inne warianty.

noseknosek - z Twojego obecnego zbiorku miałam Nivea - ok, ale lepszy zapach miał happy time, lubiłam go za właściwości pielęgnacyjne, mimo to, nie przepadam za żelami tej firmy, zupełnie nie wiem dlaczego. Palmolive lawenda - tu nie podszedł mi zapach, a szkoda, bo zwykle lubię lawendę w kosmetykach. No i mam ochotę na ten żel-peeling Luksji, który mi zrecenzowałaś.

Edytowane przez Reavela
Czas edycji: 2010-06-25 o 19:57
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:02   #377
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

ja kocham przede wszystkim żele Palmolive zwłaszcza grejpfrutowy! Nivea też jest fajna, ładnie pachnie i pielęgnuje skórę, ale też bardziej podobał mi się Happy Time lawendę w kosmetykach uwielbiam, ale ten Palmolive pachnie bardziej ylang ylang niż lawendą, ale i tak go lubię
Niedawno odkryłam też żele YR, piękne zapachy mają. Póki co nie chce powiększać zbioru, ale jak coś zużyję to kupię właśnie żel YR.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:08   #378
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

nooo żele palmolive są ekstra! Moim faworytem jest kremowa mandarynka i granat&mango Obecnie mam dwa żele YR - brzoskwinię i ten ekologiczny (dostałam gratis) i jest oaczarowana, bardziej niż palmolive. Przede wszystkim nawilżenie jest dwa razy większe! Myślałam, że to nie możliwe. Zapachy też są cudne no i wydajne, gęste. Jeśli uda mi się być w KRK w najbliższej przyszłości to kupię (mimo, że nie powinnam, bo mam dużo żeli) czereśnię, oby zapach był bardzo naturalny.

Edytowane przez Reavela
Czas edycji: 2010-06-25 o 20:11
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 08:17   #379
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

a widziałyście już nowy rossmanowski na lato? nie miałam okazji wachać, ale ma być teraz w promocji i pewnie sie skuszę, bo jest owocowy
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 09:30   #380
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Będę dziś w rossmannie to powącham i zdam relację
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:53   #381
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
a widziałyście już nowy rossmanowski na lato? nie miałam okazji wachać, ale ma być teraz w promocji i pewnie sie skuszę, bo jest owocowy
co to za żel?
jak pachnie?
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 14:16   #382
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

nie wiem właśnie jak pachnie, nazywa się tropical island, więc mam nadzieję na cos pysznego
w gazetce jest teraz w promocji za 3zł
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 15:09   #383
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
nie wiem właśnie jak pachnie, nazywa się tropical island, więc mam nadzieję na cos pysznego
w gazetce jest teraz w promocji za 3zł
to jest żel Isana?
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 15:17   #384
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
Który kupiłaś? Bo ten z limonką mam i zapach właśnie jest bardzo intensywny. Toleruję ten żel tylko po wizycie w stadninie, bo super zbija koński zapach(bądź co bądź cudny, ale nie mam ochoty pachnieć tak na spotkaniu z przyjaciółmi czy w mieście ), a przy okazji nawilża moje ciało. Na pewno wypróbuję inne warianty.
Kupiłam ten klasyczny, sam olejek. Myślę, że będzie lepiej nawilżał od tych z takimi perełkami...

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
nooo żele palmolive są ekstra! Moim faworytem jest kremowa mandarynka i granat&mango Obecnie mam dwa żele YR - brzoskwinię i ten ekologiczny (dostałam gratis) i jest oaczarowana, bardziej niż palmolive. Przede wszystkim nawilżenie jest dwa razy większe! Myślałam, że to nie możliwe. Zapachy też są cudne no i wydajne, gęste. Jeśli uda mi się być w KRK w najbliższej przyszłości to kupię (mimo, że nie powinnam, bo mam dużo żeli) czereśnię, oby zapach był bardzo naturalny.
Czereśnia jest naprawdę fajna, zużywam teraz próbkę. Zapach bardzo udany.

P.S. Uwielbiam "Niewinność".

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
a widziałyście już nowy rossmanowski na lato? nie miałam okazji wachać, ale ma być teraz w promocji i pewnie sie skuszę, bo jest owocowy
Nie widziałam, ale już kusi... Kocham takie zapachy.

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
to jest żel Isana?
Meell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 17:02   #385
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Kupiłam ten klasyczny, sam olejek. Myślę, że będzie lepiej nawilżał od tych z takimi perełkami...
P.S. Uwielbiam "Niewinność".
no ktoś na yt napisał, że to o Edycie i tak na dobrą sprawę pasuje.

Daj znać jak przetestujesz - miałam go dzisiaj prawie w koszyku. Skoro zeszłam na temat zakupów - dziś ponownie zagościł u mnie żel Luksji - wake up, miałam kupić inny z tej serii, ale no... zauroczył mnie obiecuję, że po weekendzie dodam zdjęcia.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 12:35   #386
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość

Cogato
, a mnie właśnie ta oliwka jakoś nie pasuje. Zapach kompletnie do mnie nie przemawia, momentami zalatuje mi... niedojrzałym jabłkiem.
o jaaa, a ja go uwielbiam 1 raz kupiłam rok temu w sierpniu na wyjazd na mazury, od tamtej pory kojarzy mi się z wakacjami ehhh ale mojej mamie też nie odpowiada, ją w ogóle odstrasza, że to mydło do kąpieli, nie rozumiem dlaczego, ale jej sprawa, kupuje sobie oddzielnie żel
Kobieto, gdzie Ty tam czujesz jabłko? ;D
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 19:14   #387
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Ech... podziękowałam aromatom wiśnowym
Obecnie mi się tylko z jednym draniem kojarzy więc dziękuję za wisienkę.
Za to zagustowałam w kosmetykach naturalnych i sobie coś z tego kupię
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 20:04   #388
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Wklejajcie kochane moje swoje zbiorki, uwielbiam na nie patrzeć
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 20:21   #389
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

mój zbiorek, to faktycznie zbiorek albo nawet zbioreczek bo to zawsze jedna butelka żelu. obecnie wybitnie mam 2, wspomnianą ziaje oliwkową i żel-peeling Arko. słaby to peeling, ale przyjemnie pachnie i skóra jest po nim miło miękka
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/25/17623.jpg
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 20:33   #390
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Kupiłam wczoraj mój ukochany olejek na lato Bielenda - Zielona Herbata i Paczula Nie wysusza skóry i długo pachnie na skórze (a nie tylko w łazience).
Obiecywałam sobie, że narazie nic nie kupię, ale mam sentyment do tego olejku
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 21:46:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.