Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-23, 13:08   #1291
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Dzien dobry


z tego wszystkiego od 6stej nie śpie

Bardzo mi miło że się Wam podoba Jest tyle pięknych pierscionków zareczynowych, że chyba nie chciałabym być mężczyzną i je wybierać

Idę po jedzonko i idę podziwiać Wasze zdjęcia.. Vio-ale duuuużo.. bede w każde zdjęcie się godzinami wpatrywać Kolory już mi się podobają i widzę że masz świetny gust...

Cotka-bo wszystko ma swój czas i miejsce.. ponad 3 lata temu płakałam jak mnie moj ex rzucił w sylwestra, 3 godziny przed imprezą, za która ja de facto zapłaciłam i gdyby nie to że wspólokatorka wyciągnęła mnie na silę z domu (moim towarzyszącym na tę imprezę był moj przyszły wspołkolator i najlepszy kolega w przyszłości) to bym pewnie siedziała sama w mieszkaniu(nawet nie w domu z rodziną) i
a poprzednich związków nawet nie chce analizować. pseudo gej, zlodziej, ex narkoman z sądowym zakazem zbliżania się do mnie, nieudany hip hopowiec z aspiracjami a bez talentu, eh.. nie chce mi się wymieniać. Gdzie ja ich znajdowałam
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:20   #1292
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Dzien dobry


z tego wszystkiego od 6stej nie śpie

Bardzo mi miło że się Wam podoba Jest tyle pięknych pierscionków zareczynowych, że chyba nie chciałabym być mężczyzną i je wybierać

Idę po jedzonko i idę podziwiać Wasze zdjęcia.. Vio-ale duuuużo.. bede w każde zdjęcie się godzinami wpatrywać Kolory już mi się podobają i widzę że masz świetny gust...

Cotka-bo wszystko ma swój czas i miejsce.. ponad 3 lata temu płakałam jak mnie moj ex rzucił w sylwestra, 3 godziny przed imprezą, za która ja de facto zapłaciłam i gdyby nie to że wspólokatorka wyciągnęła mnie na silę z domu (moim towarzyszącym na tę imprezę był moj przyszły wspołkolator i najlepszy kolega w przyszłości) to bym pewnie siedziała sama w mieszkaniu(nawet nie w domu z rodziną) i
a poprzednich związków nawet nie chce analizować. pseudo gej, zlodziej, ex narkoman z sądowym zakazem zbliżania się do mnie, nieudany hip hopowiec z aspiracjami a bez talentu, eh.. nie chce mi się wymieniać. Gdzie ja ich znajdowałam

Wtrącę się...
Ferg prześliczny ten pierścionek mam podobny tyle że z okrągłym kamieniem i też na początku bałam się nosic i co sekundę sprawdzałam czy dalej jest na palcu... zwłaszcza że jest troszkę za duży jak mam zimne dłonie. Gratuluję z całego serca
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:24   #1293
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Ciekawe, ja tez mojego mezczyzne zycia spotkalam, jak juz mialam kompletnie dosc wszystkich poprzednich.. Idac na impreze zarzekalam sie, ze koniec z facetami, co jeden to lepszy, poszlam nieumalowana, w bluzie od dresu i mialam wszystko gdzies. No i zagapil sie na mnie jeden okularnik
Ferg, ja Ci musze to wyznac, za kazdym razem teraz jak wchodze do nas, to widze tego Twojego szefa krecacego z rezygnacja glowa: "wisash..."
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:25   #1294
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
a poprzednich związków nawet nie chce analizować. pseudo gej, zlodziej, ex narkoman z sądowym zakazem zbliżania się do mnie, nieudany hip hopowiec z aspiracjami a bez talentu, eh.. nie chce mi się wymieniać. Gdzie ja ich znajdowałam
No nie mam pojęcia jak Ty ich wyszukiawałaś Miałaś jakiś klucz ?

Dysku piękne włosy, bardzo naturalnie to wyszło, zawsze takie chciałam mieć, ale do mnie kompletnie nie pasują (wiem bo miałam )
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:26   #1295
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

ferg, ale dorobek

dysk, no ja nie wiem co powiedzieć, Ty mi sie podobasz, widze dużą zmianę ale włosy, no to nie moja bajka, zawsze miałam hoopla na punkcie gładkich, błyszczących itd
jeśli sie dobrze w takich czujesz, super, ale dbać musisz potrójnie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:27   #1296
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cansado jak tam imprezka oprócz tego, że drętwo? Pozamawiałaś te super drogie potrawy i alkohole ?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:37   #1297
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Oto i one
To co trwała robiła kiedyś to jest zupełnie coś innego niż trwała dziś (kiedyś trwała ze wszystkim 5 godzin, teraz trwa godzinę)
Super że jesteś zadowolona

Mi czasem po głowie krążą myśli żeby zrobić sobie trwałą odbijającą włosy u nasady ale po moich doświadczeniach raczej się na to nie zdecyduję
Trwałą robiłam 5 i pół roku temu a nadal niektóre włoski odrastają mi kręcone (a swoje naturalne mam proste jak drut ) i to takie idealne sprężynki

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Cotka-bo wszystko ma swój czas i miejsce.. ponad 3 lata temu płakałam jak mnie moj ex rzucił w sylwestra, 3 godziny przed imprezą, za która ja de facto zapłaciłam i gdyby nie to że wspólokatorka wyciągnęła mnie na silę z domu (moim towarzyszącym na tę imprezę był moj przyszły wspołkolator i najlepszy kolega w przyszłości) to bym pewnie siedziała sama w mieszkaniu(nawet nie w domu z rodziną) i
a poprzednich związków nawet nie chce analizować. pseudo gej, zlodziej, ex narkoman z sądowym zakazem zbliżania się do mnie, nieudany hip hopowiec z aspiracjami a bez talentu, eh.. nie chce mi się wymieniać. Gdzie ja ich znajdowałam
Heh skąd ja to znam u mnie nie było może aż tak drastycznie ale też mocno nieciekawie do zakazu zbliżania też raz mało brakowało
Teraz mam normalnego TŻ-ta ale tego co Ty miałaś wczoraj i tak się nigdy nie doczekam... No chyba że go rzucę a Ty sklonujesz swojego
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 13:42   #1298
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ciekawe, ja tez mojego mezczyzne zycia spotkalam, jak juz mialam kompletnie dosc wszystkich poprzednich.. Idac na impreze zarzekalam sie, ze koniec z facetami, co jeden to lepszy, poszlam nieumalowana, w bluzie od dresu i mialam wszystko gdzies. No i zagapil sie na mnie jeden okularnik
Ferg, ja Ci musze to wyznac, za kazdym razem teraz jak wchodze do nas, to widze tego Twojego szefa krecacego z rezygnacja glowa: "wisash..."
kurcze to pocieszajace, ja w sumie spotkalam jednego (chociaz caly ten zwiazek to chwile trwal) co go moge spokojnie do jednego wora z bylymi ferg wrzucic, a ze mlodziutka bylam baardzo wtedy to sie tak zrazilam ze chcialam do konca zycia byc sama . w rezultacie bylam ledwo poltora roku czy 2 lata i napatoczyl sie obecny TZ.

Wisash jest przegenialny
wasze histore krzepia b. niz cukier

-15 stopni, a ja chcialam wyjsc gdzies.. brr kiedy ta zima sie skonczy wreszcie?

Widziala ktora 'wszstko co kocham'? wybiaram sie jutro
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2010-01-23 o 13:44
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:44   #1299
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Widziala ktora 'wszstko co kocham'? wybiaram sie jutro
Oczywiście, że ja widziałam i był świetny! Mam nadzieję, że Ci się spodoba
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:45   #1300
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość

Widziala ktora 'wszstko co kocham'? wybiaram sie jutro
No, chwaliłam tu go srylion razy Frenka też, chociaż nie srylion
edit: ale odzew
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:51   #1301
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez dominkab Pokaż wiadomość
no, chwaliłam tu go srylion razy frenka też, chociaż nie srylion
edit: Ale odzew
:d
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 13:54   #1302
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
dysk, no ja nie wiem co powiedzieć, Ty mi sie podobasz, widze dużą zmianę ale włosy, no to nie moja bajka, zawsze miałam hoopla na punkcie gładkich, błyszczących itd
jeśli sie dobrze w takich czujesz, super, ale dbać musisz potrójnie
Się czuję świetnie A pamiętam boba, że ja byłam głupia i sobie coś takiego wymyśliłam
A wiem - biblia dla zakręconych czeka na mnie
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:56   #1303
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
kurcze to pocieszajace, ja w sumie spotkalam jednego (chociaz caly ten zwiazek to chwile trwal) co go moge spokojnie do jednego wora z bylymi ferg wrzucic, a ze mlodziutka bylam baardzo wtedy to sie tak zrazilam ze chcialam do konca zycia byc sama . w rezultacie bylam ledwo poltora roku czy 2 lata i napatoczyl sie obecny TZ.

Wisash jest przegenialny
wasze histore krzepia b. niz cukier

-15 stopni, a ja chcialam wyjsc gdzies.. brr kiedy ta zima sie skonczy wreszcie?

Widziala ktora 'wszstko co kocham'? wybiaram sie jutro
wyłaź wyłaź, moja trzylatka przeżyła i jeszcze ochrzan dostałam [od niej], że ją po godzinie ściągnęłam na siłę do domu to Ty też przeżyjesz
jest cudnie na zewnatrz
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:01   #1304
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...m=350240576220



Ten sam sprzedawca sprzedaje Motyle(ma dwie sztuki).
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:06   #1305
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

aaaa Ferg, Ty niedobra.. i czarnego paddingtona tyż ma
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:07   #1306
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...m=350240576220



Ten sam sprzedawca sprzedaje Motyle(ma dwie sztuki).
Podła kusicielka
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:08   #1307
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...m=350240576220



Ten sam sprzedawca sprzedaje Motyle(ma dwie sztuki).
chcesz powiedzieć, że je chcesz, tak?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:12   #1308
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
chcesz powiedzieć, że je chcesz, tak?

no chce
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:17   #1309
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Pozwolicie, ze sie wtrace i ja....

Jesli beda jakies wspolne zakupy GT rowniez bylabym chetna....(to chyba jedyne, meteorytki, ktore mnie pociagaja) ale sama nie chce calego pudla... bo w zyciu niezuzyje
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 14:19   #1310
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
no chce
to w czy jest problem??
ale ja tam motyli nie widzę
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:21   #1311
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

dzien dobry! Ferg, śliczny jest!!!!
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kamilko, my mielismy jechac teraz wlasnie.. no ale plany sie zmienily, z dzieckiem w brzuchu nie pojade.
QUOTE]
no my właśnie w 4 mcu polecieliśmy i było super. zastrzyk energii, słońca na najbliższe 2 lata
QUOTE=pranie;16656489]A ja nie wiem gdzie jechac wlasnie. TZ konczy niedlugo prace, bedzie freelancerowal. I z tej okazji chcemy sobie zafundowac male wakacje, ale gdzie ma jechac kobieta w ciazy z malym dzieckiem? moj syn oswiadczyl ze boi sie samolotow. Boi sie rowniez Muminkow, ale to inna sprawa
Ja na szczescie jestem na odwyku zakupowym. Po co mi ciuchy, jak zaraz beda za male. Moge sie skupic na szczotkach do wlosow
ototo, jak i ja tyle,że efekt taki,że takich jakby ciążowych mam a tak się przed nimi broniłam. no nie lubię ich i już. U nas ostatnim rzutem afryka - tunezja - najbardziej europejsko ze wzgl. na jedzenie. i o tą temp iście letnią chodziło, żadne zwiedzanie w grę, laby na plaży, morzu i hotelu, było super a mała z morza nie wychodziła. miała specjalne kółko z majtkami, więc dla nas super wygoda. No ale to zalezy jak się czujesz i co lubisz.
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
I chyba strasznie podatna jestem na wasze sugestie, bo ja też już chcę spróbować tych kremów bilendy....
chyba???? ja to już po sobie wiem - NA PEWNO

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ciekawe, ja tez mojego mezczyzne zycia spotkalam, jak juz mialam kompletnie dosc wszystkich poprzednich.. Idac na impreze zarzekalam sie, ze koniec z facetami, co jeden to lepszy, poszlam nieumalowana, w bluzie od dresu i mialam wszystko gdzies. No i zagapil sie na mnie jeden okularnik
no to prawie jak u mnie. gdy czlowiek dojrzewa własnie do takich wniosków ma silne postanoweinie, to zawsze go trafi strzałka słodkiego tłuścioszka w pupcię. ja to dodatkowo postanowiłam memu udowodnić,że jestem taaaka wredna, taaaka zołza, złosliwa itd. no i efekt tego kółko na ręce plus dwie laseczki


Ach dziewczyny super macie te wnętrza!!!

tak sobie pomyslałam,że co jakiś czas się czymś kusimy i ciągle ktoś sie gubi, znika. może by założyć taki wątek np. "dzielimy się" i byłyby właśnie tam już takie niemineralne zakupy nasze (i tam konkretne domówienia, po odzewie np na plotkowym, taki luźny zakupowy i plotkowy na konkretny asortyment) a wspólne dla tańszych kosztów, no nie wiem, tir mąki, hurt z nieba (meteoryty), współne cyckowe, ale co na to moderatorzy? no nic najwyżej zakażą albo zamkną wątek

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2010-01-23 o 14:33
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:29   #1312
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

No wlasnie, moj glos w sprawie motyli pewnie juz sie zgubil..
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:40   #1313
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Mnie Afryka nie pociąga jakoś (narazie )
Moje największe marzenie podróżnicze to Argentyna Chcę zjeść stek z argentyńskiej krowy, popić winem i zatańczyć tango
A ja z tych wpatrzonych w Afrykę Egipt ubóstwiam i choćbym tam co roku była to mi się nie znudzi. Tunezja w 2008 zaliczona, chcę jeszcze do Maroka. Od biedy przystanę na pozaafrykańską Turcję generalnie kraje muzułmańskie to moja bajka.


Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
no porownujc ze zwyklym papierosem to jest dobroczynny
tam jest ledwo glikol propylenowy (i on akurat nie jest trujacy!!! no ale jak sie napisze w gazecie ze to glikol dietylenowy to mozna siac panike ), nikotyna i aromaty. nie fajczysz substancji smolistych (przyczyna raka w tym wypadku) i choc nikotyna jest faktycznie toksyczna (no ale duzo rzeczy generalnie jest) to akurat ciezko ja przedawkowac, bo organizm sie broni, chyba ze ktos se w zyle da :P (zreszta na tej zasadzie dzialajaa plastry- ze jak potem zapalisz to masz jakies rewelacje, bo za duzo nikotyny. po prostu maja ci obrzydzic palenie)
ale dla mnie to temat rzeka i bede murem za bo dzieki temu mam niepalacego TZta
zrsezta sama tez polecam, bo mnie czasem ciagnie na imprezach
A no w porównaniu z papierosem to wiem. Ale po co to w ogóle? Ja nigdy nie paliłam i żyję, i dobrze mi z tym...

Fizyki i zakupów gratuluję


Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
Wtrącę się...
Ferg prześliczny ten pierścionek mam podobny tyle że z okrągłym kamieniem i też na początku bałam się nosic i co sekundę sprawdzałam czy dalej jest na palcu... zwłaszcza że jest troszkę za duży jak mam zimne dłonie. Gratuluję z całego serca
Enaiv wszelki duch, kopę lat!
Pokaż pierścionek bo skoro okrągły to chyba taki o jakim ja marzę


Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Super że jesteś zadowolona

Mi czasem po głowie krążą myśli żeby zrobić sobie trwałą odbijającą włosy u nasady ale po moich doświadczeniach raczej się na to nie zdecyduję
Trwałą robiłam 5 i pół roku temu a nadal niektóre włoski odrastają mi kręcone (a swoje naturalne mam proste jak drut ) i to takie idealne sprężynki
Nie wolno Ci robić żadnej trwałej tak jest super!
Ja raz miałam tę najsłabszą - przed komunią mama nie mogła sobie poradzić z moimi długimi falami, więc tak je ujarzmiła


Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
tak sobie pomyslałam,że co jakiś czas się czymś kusimy i ciągle ktoś sie gubi, znika. może by założyć taki wątek np. dzielimy się i byłyby właśnie tam już takie niemineralne zakupy nasze (i tam konkretne domówienia, po odzewie np na plotkowym, taki luźny zakupowy i plotkowy na konkretny asortyment) a wspólne dla tańszych kosztów, no nie wiem, tir mąki, hurt z nieba (meteoryty), współne cyckowe, ale co na to moderatorzy? no nic najwyżej zakażą albo zamkną wątek
Moderatorzy na pewno się nie zgodzą vril nieraz mówiła, że oficjalnie nam takich rzeczy urządzać nie wolno... aż dziwne że nikt nas nie pogonił wczoraj czy przedwczoraj za te kulkowe akcje

Vril jak wróci i zobaczy ile stron nastukane to zwątpi



No, a ja wróciłam z kina Księżniczka i żaba - bardzo przyjemna bajka (mówi to doświadczony widz tego rodzaju dzieł ), jak świetlik odszedł do Ewangeliny to prawie się popłakałam a dziewczynka 2 rzędy wyżej tak strasznie płakała... biedna chrześnica moja dzielnie sie trzymała, grzeczna była Przed seansem zabroniła mi jeść popkornu, nawet jednego ziarenka, bo się bała że na filmie przez to braknie
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:48   #1314
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Vioooo.. jakie masz piękne... salony Bo pokojem tego nie nazwę.. Pieknie.. Co to za zasłony?? I co to za tablica?? I jak ładnie Nigdy nie myslałam o fioletach tak intensywnie jak teraz
Kusi mnie strasznie połącznie fioletowych ścian-taki odcien jak u Ciebie ten wyrazisty-z zielenią.. taką nie oliwkową.. nie pistacjową.. taką.. no taką... ciepłą, ciut jaśniejszą butelką i do tego ciemne drewniane panele(ciemny bardzo brąz) i czerwona skórzana kanapa... Do tego rzeźby jakie ma Pranie (super jest Twoj salon) a Frenka zaprojektuje gabinet ?



Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Pozwolicie, ze sie wtrace i ja....

Jesli beda jakies wspolne zakupy GT rowniez bylabym chetna....(to chyba jedyne, meteorytki, ktore mnie pociagaja) ale sama nie chce calego pudla... bo w zyciu niezuzyje
no ja bym chciała.. ale mam taki limit finansowy do kwietnia..;( ale może uda się połowkę GT. To co, bierzemy? Serio serio..

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
to w czy jest problem??
ale ja tam motyli nie widzę
chcemy do kwietnia spłacic kredyt. I wreszcie jechać na wakacje.. A tak to poł wypłaty rozejdzie mi się na kulki i pierdoły. Muszę się wziąźć w garść. Dobrze że bonus i podwyżka w marcu



Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
dzien dobry! Ferg, śliczny jest!!!!

..


no to prawie jak u mnie. gdy czlowiek dojrzewa własnie do takich wniosków ma silne postanoweinie, to zawsze go trafi strzałka słodkiego tłuścioszka w pupcię. ja to dodatkowo postanowiłam memu udowodnić,że jestem taaaka wredna, taaaka zołza, złosliwa itd. no i efekt tego kółko na ręce plus dwie laseczki



Ach dziewczyny super macie te wnętrza!!!

tak sobie pomyslałam,że co jakiś czas się czymś kusimy i ciągle ktoś sie gubi, znika. może by założyć taki wątek np. "dzielimy się" i byłyby właśnie tam już takie niemineralne zakupy nasze (i tam konkretne domówienia, po odzewie np na plotkowym, taki luźny zakupowy i plotkowy na konkretny asortyment) a wspólne dla tańszych kosztów, no nie wiem, tir mąki, hurt z nieba (meteoryty), współne cyckowe, ale co na to moderatorzy? no nic najwyżej zakażą albo zamkną wątek
dziekuje
właśnie też mysle że może załozymy oddzielny na takie zakupy meteorytów itp.. ale z drugiej strony to nie są wspolne zakupy mineralne.. wiec to chyba nei jest wbrew regulaminowi..? Zapytajmy Vril najlepiej


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
No wlasnie, moj glos w sprawie motyli pewnie juz sie zgubil..
Nie nie nie, ja o Tobie pamietam.

Facet na ebayu ma 2 sztuki. jak odpisze za ile są motyle razy dwa plus przesylka do PL to klikam
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:54   #1315
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Ferg.. Ja bardzo chetna Tak wiec mow tylko kiedy

Violl sliczne to Twoje krolestwo I moje kolory rowniez, mnie w tym roku tez poszlo na violety i pomalowalam 2 sciany na fiolecik W polaczeniu z szarym wyglada niezle... chociaz mnie juz wnerwia...
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:57   #1316
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Vioooo.. jakie masz piękne... salony Bo pokojem tego nie nazwę.. Pieknie.. Co to za zasłony?? I co to za tablica?? I jak ładnie Nigdy nie myslałam o fioletach tak intensywnie jak teraz
Kusi mnie strasznie połącznie fioletowych ścian-taki odcien jak u Ciebie ten wyrazisty-z zielenią.. taką nie oliwkową.. nie pistacjową.. taką.. no taką... ciepłą, ciut jaśniejszą butelką i do tego ciemne drewniane panele(ciemny bardzo brąz) i czerwona skórzana kanapa... Do tego rzeźby jakie ma Pranie (super jest Twoj salon) a Frenka zaprojektuje gabinet ?




Facet na ebayu ma 2 sztuki. jak odpisze za ile są motyle razy dwa plus przesylka do PL to klikam
Dziękuję te firanki kupiłam w małym osiedlowym sklepiku... mama mi upatrzyła, sama nie zwróciłabym na nie uwagi. A tablica - zwykła korkowa, kiedyś tu mówiłam że powiesiłam na niej konspekt pracy i zakreślam to, co już mam zrealizowane dziś zakreślę kolejny punkt

Fiolet ślicznie wygląda z limonkową zielenią - pomyśl nad tym
Ja mam fazę na szare wnętrza z mocniejszym akcentem w danym, żywym kolorze, np. szare ściany, szara kanapa i turkusowe poduchy i turkusowy bieżnik na białej ławie kiedyś sobie tak urządzę jakiś salon, czy gabinecik...

a co do motyli -
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:58   #1317
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

A no w porównaniu z papierosem to wiem. Ale po co to w ogóle? Ja nigdy nie paliłam i żyję, i dobrze mi z tym...
ty nie palisz i nie palilas, ale sa tacy ktorzy pala i lepiej aby mieli alternatywe
nawet ministerstwo zdrowia zaleca palaczom z wieloletnim stazem, ktorzy nie moga rzucic, aby stosowali alternatywne zrodla nikotyny

jesli chodzi o afryke, to mnie nie ciagnie szczegolnie (za to karaiby), ale mojej przyjaciolki mama pomieszkuje na zanzibarze i jak ogladam zdjecia to
na samolot nie moge sie dozbierac ale z tegorocznej pracy nie bede przepuszczac kasy
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 15:16   #1318
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
A ja z tych wpatrzonych w Afrykę Egipt ubóstwiam i choćbym tam co roku była to mi się nie znudzi. Tunezja w 2008 zaliczona, chcę jeszcze do Maroka. Od biedy przystanę na pozaafrykańską Turcję generalnie kraje muzułmańskie to moja bajka.


Pokaż pierścionek bo skoro okrągły to chyba taki o jakim ja marzę
Moderatorzy na pewno się nie zgodzą vril nieraz mówiła, że oficjalnie nam takich rzeczy urządzać nie wolno... aż dziwne że nikt nas nie pogonił wczoraj czy przedwczoraj za te kulkowe akcje

Vril jak wróci i zobaczy ile stron nastukane to zwątpi
ja też lubię taka lekko muzułmańską egzotykę nie pseudoturystyczna pod publiczkę jak np w hurgadzie i te wycieczki na gwizdki. Turcja, turcja!!! tam jest przepieknie, najpiekniejsze cuda natury, raj, egzotyka przyrodnicza, same skarby staroźytne, takich w Abu Simbel to tam na pęczki! polecam, polecam, No ale oczywiście nie Alania, chyba, że do leżenia!!!
A ja też mam podobny okrągły
oj współczuję wszystkim co wypadną na chwilkę
Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
właśnie też mysle że może załozymy oddzielny na takie zakupy meteorytów itp.. ale z drugiej strony to nie są wspolne zakupy mineralne.. wiec to chyba nei jest wbrew regulaminowi..? Zapytajmy Vril najlepiej
Nie nie nie, ja o Tobie pamietam.

Facet na ebayu ma 2 sztuki. jak odpisze za ile są motyle razy dwa plus przesylka do PL to klikam
No trzeba się wczytac w regulamin dokładniej, ale nie wydaje mi się, by to było zabronione. Przecież są wspólne ciuchowe, perfumowe, kosmetyczne, ba nawet ebajowe czy truskawkowe i funkcjonują. Dlaczego zatem na mineralnym nie może być taki plotkowy offtopowy zakupowy? Jeżeli będzie zapotrzebowanie i ładnie będzie funkcjonować to dlaczego by nie?Nie będziemy przynudzać innych znudzonych kulkami, szczotkami do włosów itd... Cel jest jeden - tańsze zakupy we wspólnym gronie - czyli jak na innych
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 15:24   #1319
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Ja sie troche najezdzilam, kiedys sluzbowo. Z nietypowych Islandia, Laponia, z dalszych Madagaskar, Namibia. Na Bali jest pieknie, ale tylko w Afryce sa takie wschodzy slonca, ze pamieta sie na cale zycie. A w tle slychac lwy, prawdziwe, na wolnosci..
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 15:31   #1320
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Dzień dobry wszystkim

ja tylko na sekundkę, Ferg przyjmij moje przedzaręczynowe gratulacje

Violl ładne masz to swoje poddasze... pozazdrościć przestrzeni

Frenka gabinet świetny

Pranie Twoje salony także urocze.

a teraz uciekam... psychiatria sądowa mnie wzywa... normalnie nie wierzę, jak mogłam sobie coś takiego wybrać z własnej, nieprzymuszonej woli

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2010-01-23 o 15:34
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.