Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-19, 23:08   #3511
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
To i ja opowiem historię mojej grzywki
Jakiś czas temu poszłam do fryzjerki na samo podcięcie grzywki. Włosy spięłam w kucyk, a że grzywkę miałam już dosyć długą to jej część złapała się do kucyka, krótsze pasma spięłam na bok spinką. Jak weszłam do salonu okazało się, że szefowej nie ma (zawsze ona mnie obcinała) tylko jakaś młoda (prawdopodobnie młodsza ode mnie- miałam 19 lat), ale mimo to usiadłam na fotel. Ona nawet nie rozpuściła mi włosów tylko odpięła spinkę i ciach ciach Na mokro sięgała mi połowy mojego wysokiego czoła, do tego mam nad prawym okiem "suchego wilka". Jak to wyschło... wyglądałam jak idź i nie wracaj Nigdy więcej nie dam jej się dotknąć
Jak byłam podciąć swoją grzywkę (u tej fryzjerki od degażówek) to też mi z włosów klamry nie zdjęła Może dlatego, że myślą, że cała nasza grzywka swobodnie zwisa i nie jest taka długa, że może się gdzieś tak w klamrze czy za gumką chować Nie rozumiem takiego obcinania, zapłaciłam u niej 5 zł za samą grzywkę, więc może dlatego się nie przyłożyła Ja żeby uniknąć za krótkiej grzywki zawsze mówię, żeby ciachając na mokro nie była krótsza niż do brwii, później na sucho ewentualnie delikatnie można ją przyciąć jakby jeszcze była za długa

Hiciory z tymi fryzjerami, trzeba się podszkolić i samemu się ciachać

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
i powiem Ci, że ja tu właśnie widzę podstęp u mojego tżta, mu nie chodzi, że faceci wolą naturalne, chociaż on lubi bardzo, ale jeszcze bardziej platyne ja go znam wiec wiem, że mu chodzi o to, że za bardzo uwage zwracałam ale niech mu będzie, mi na reke zapuszczac swoje, chociaż mam takie dni, że mówie: farbuje!

co do zaznaczonego :
ale mówi się, że jak kobieta zmienia kolor włosów to zaczyna nowy etap w życiu, i zobacz, w Twoim przypadku tez tak było

ja bym mojemu jakbyśmy sie rozeszli to chyba na złość na blond pofarbowała znowu (o ile nie za bardzo szkoda mi by było naturalek)

moja sis też próbowała, wytrzymała 1.5 roku i pękła
ale fajnie, że Twoje koleżanki się zaraziły i też próbują do naturalek wrócić na pewno Ci to pomaga, bo macie wspólny cel

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

OMG zastrzeliłabym! może to praktykantka była?
Aaaa to chyba, że tak Zazdrośnik jeden

W sumie racja z tą zmianą koloru włosów i nowym etapem w życiu Ale mam nadzieję, że żeby rozpocząć kolejny nie będę musiała znów sięgać po farbę czy rozjaśniacz

Ale te baby wredne Ale dobrze, dobrze... Niech im serducho ściska

1,5 roku to i tak sporo, może jeszcze zatęskni za naturalnymi jak spojrzy na Twoje A co do koleżanek to jest to świetna motywacja Przecież teraz nie mogę się złamać Jaki ja dam im przykład
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 23:18   #3512
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Jak byłam podciąć swoją grzywkę (u tej fryzjerki od degażówek) to też mi z włosów klamry nie zdjęła Może dlatego, że myślą, że cała nasza grzywka swobodnie zwisa i nie jest taka długa, że może się gdzieś tak w klamrze czy za gumką chować Nie rozumiem takiego obcinania, zapłaciłam u niej 5 zł za samą grzywkę, więc może dlatego się nie przyłożyła Ja żeby uniknąć za krótkiej grzywki zawsze mówię, żeby ciachając na mokro nie była krótsza niż do brwii, później na sucho ewentualnie delikatnie można ją przyciąć jakby jeszcze była za długa

Hiciory z tymi fryzjerami, trzeba się podszkolić i samemu się ciachać



Aaaa to chyba, że tak Zazdrośnik jeden

W sumie racja z tą zmianą koloru włosów i nowym etapem w życiu Ale mam nadzieję, że żeby rozpocząć kolejny nie będę musiała znów sięgać po farbę czy rozjaśniacz

Ale te baby wredne Ale dobrze, dobrze... Niech im serducho ściska

1,5 roku to i tak sporo, może jeszcze zatęskni za naturalnymi jak spojrzy na Twoje A co do koleżanek to jest to świetna motywacja Przecież teraz nie mogę się złamać Jaki ja dam im przykład
nie no teraz to już nie ma takiej opcji żeby wraz z nowym etapem zmieniać kolor! ewentualnie cięcie lub ułożenie

hehe no co, lepiej im troszkę na złość zrobić niżby mieli widzeć że płaczemy za nimi ale odpukać ja nie mam teraz takiego kłopotu

no nie daj się bo koleżanki też wymiękną, wzór dla nich musi być
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 07:59   #3513
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

A ja się wczoraj zapytałam mojej przyjaciółki, kiedy będzie farbować (ona zawsze ma delikatne jaśniejsze pasemka), a ona do mnie, że chyba już wogóle bo też chce wracać do naturalnych ostatni raz farbowałyśmy w tym samym czasie, więc mogę porównywać nasze odrosty a mamy mniej więcej takie same Ale świetne uczucie jak wiem, że ona też zapuszcza i razem będziemy chodzić z odrostami i jedna drugą wspiera

A już zaczynałam się wkurzać na moje włosy i chodziły mi po głowie głupie myśli nie, nie farbowanie ścięcie się na krótko, żeby nie mieć farbowańców Ale teraz nie ma takiej opcji zapuszczam i już!
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 08:44   #3514
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Mnie wspiera mama, która też przestała farbować zawsze ja jej malowałam włosy także już nie mam pokusy żeby sobie też pomalować jak farbuje jej. Obie dumnie chodzimy z odrostami, ja rudymi, ona blond
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 09:22   #3515
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

xyolax postaram się jakieś foto wrzucić jak już się w końcu zetnę na razie jeszcze dumam jak dokładnie mam się ciachnąć, bo jednego dnia chce tak innego inaczej i trochę się waham, ale skrócić na pewno chcę

a propos koleżanek to wiadomo, że przykład musisz im dawać, a jak!
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 09:23   #3516
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Mnie nie wspiera nikt, bo nikomu o tym nie mówiłam, no, oprócz siostry matka coś tam gada,że ładnie by mi było w naturalnych, ale ona powie wszystko, bylebym nie była w czerni
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 09:30   #3517
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

mnie w sumie tez nikt nie wspiera, ale też nikt mi nie wierci dziury w brzuchu że mam się pofarbowac w końcu
sie uparłam i zapuszczam
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 10:21   #3518
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Wsparcie jest bardzo przydatne, kiedy nikt nie wytyka Ci " noo weź sie pofarbuj bo wyglądasz dziwnie" Takie dobre słowo od np chłopaka" Ale ślicznie Ci bedzie w naturalnych włosach" motywują dwa razy bardziej do dbania o włosy żeby szybciej rosły .
Najważniejsze to podjąć ten krok od teraz nie od jutra. A później już tylko z górki
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 10:55   #3519
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez JustCassie Pokaż wiadomość
Wsparcie jest bardzo przydatne, kiedy nikt nie wytyka Ci " noo weź sie pofarbuj bo wyglądasz dziwnie" Takie dobre słowo od np chłopaka" Ale ślicznie Ci bedzie w naturalnych włosach" motywują dwa razy bardziej do dbania o włosy żeby szybciej rosły .
Najważniejsze to podjąć ten krok od teraz nie od jutra. A później już tylko z górki
Dokładnie!!
Jak mi TŻ bawi się włosami i mówi: jakie miękkie i ładne, to od razu mam lepszy humor i wiem, że ktoś oprócz mnie docenia to, jak dbam o włosy
On też uważa, że dobrze robię wracając do naturalnych
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 11:04   #3520
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ostatnio powiedziałam mojemu przyjacielowi, że wracam do naturalnych to się ucieszył
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 11:05   #3521
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ja tam już powrót do naturalek mam za sobą ale potwierdzam mój też mówi" Widzisz jakie teraz są miękkie" i każe nimi robić sobie po brzuchu teraz to już tylko walka o porost i szaleństwa z vatiką jantarem olejami i zielskami
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 11:48   #3522
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Mnie wspiera tylko moja siostra-razem wracamy do naturalnych Ale nawet gdyby nikt tego nie robil to wszystkie siebie wspieramy i jestesmy dla siebie motywacja tutaj
Dziewczyny polecam plukanke z octu jablkowego-mam takie sliskie wlosy, chyba naprawde sie luski podomykaly
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 13:39   #3523
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Witajcie dziewczyny, chyba z miesiąc mnie tutaj nie było i jestem w szoku ile postów się tutaj pojawiło. Miałam kryzys okrutny i już chciałam farbować włosy, ale nie.. trzymam się 2 miesiące (dla mnie to naprawdę jakiś wyczyn jest biorąc pod uwagę, że farbowałam włosy bardzo często).
Aktualnie mam 3 kolorowy odrost na głowie, ale z racji tego, że to blond, to całkiem nieźle się to komponuje z moim jasno-blond odrostem
Podcięłam wczoraj końce, wycieniowałam podniszczone włosy i mam nadzieję, ze będzie coraz lepiej
Cieszę się, że i u was tak fajnie idzie to zapuszczanie!
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 13:58   #3524
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Teraz nie możecie wytrzymać bez farbowania a później bedziecie dostawać ataków paniki na słowo "farba" gwarantuje
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 13:58   #3525
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
jakbym czytała o sobie też mnie tk fryzjerka urządziła, tylko się potem dowiedziałam, że moja mama ją o to poprosiła, bo miałam cienkie włosy, a ona uważała, że jak będą ścięte to się wzmocnią


moja mama też mi proponuje, że mi zafunduje fryzjera jakaś masakra, bo to nie pomaga zbytnio
Chyba bym mamie głowę urwała

Cieszę się czasami że moja mama jest z gatunku tych nie dbających o siebie, bo dzięki temu nie wierci mi dziury w brzuchu o takie głupoty. Chociaż z drugiej strony czasami mnie irytuje stopniem swojego zaniedbania


Piszecie o ścinaniu, też się właśnie zastanawiam nad podcięciem, bo ostatnio ciachałam się w czerwcu. Ale to chyba dopiero w styczniu, tak na dobry początek roku Poza tym wtedy powinny podrosnąc już na tyle że nawet po podcięciu będę mogła nadal robic warkocz.
__________________


Edytowane przez Miss Transept
Czas edycji: 2011-11-20 o 18:12
Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 14:58   #3526
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

jakbym ścięła to bym pewnie żalowała zresztą na razie mam za krótkie odrosty swoje, a kumpela mówi, że nic nie widać na razie różnicy, więc nie rozjaśnialam farbowańców
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:10   #3527
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez JustCassie Pokaż wiadomość
Teraz nie możecie wytrzymać bez farbowania a później bedziecie dostawać ataków paniki na słowo "farba" gwarantuje
ja moge wytzrymać i wcale mi sie nie marzy farbowanie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:08   #3528
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
ja moge wytzrymać i wcale mi sie nie marzy farbowanie
mi też się nie marzy


właśnie wróciłam od fryzjera kombinowałam, 5 razy zmienialam zdanie w ciągu ostatniego tygodnia i w końcu tylko wycieniowałam i zeszłam z 2-3cm z długości, chociaż przy tym cieniowaniu miejscami i z 5-6cm poleciało

fajnie mnie obcieła, że mogę przedziałek robić jak mi się podoba (wcześniej mialam tak scięte, że tylko z prawej strony), wreszcie może częsciej będę podpinać grzywkę tak do góry - nie będzie mnie wnerwiać, że z prawej strony mam krótsze pasma włosów niż z lewej
i najważniejsze - pozbyłam się kupy farbowańców
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:51   #3529
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez JustCassie Pokaż wiadomość
Wsparcie jest bardzo przydatne, kiedy nikt nie wytyka Ci " noo weź sie pofarbuj bo wyglądasz dziwnie" Takie dobre słowo od np chłopaka" Ale ślicznie Ci bedzie w naturalnych włosach" motywują dwa razy bardziej do dbania o włosy żeby szybciej rosły .
Najważniejsze to podjąć ten krok od teraz nie od jutra. A później już tylko z górki
No właśnie, wsparcie się przydaję. Dlatego cieszę się, że mojemu TŻ się marzy żebym miała długie, zdrowe i naturalne włoski Nawet nie pozwala mi się zatrzymywać przy pólkach z farbami
Ale są i takie osoby które niby tylko z ciekawości dopytują się "no i co teraz zamierzasz? przyciemnisz włosy czy rozjaśnisz TEN odrost?"
i czuję kiedy ktoś tak po prostu pyta, a kiedy z taką złością i naciskiem na TEN jak by to jakiś pasożyt był wrednych ludzi nie brakuje, ale nie zwracajmy na nich uwagi, zapuszczajmy i słuchajmy tylko osób które wspierają

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
mi też się nie marzy


właśnie wróciłam od fryzjera kombinowałam, 5 razy zmienialam zdanie w ciągu ostatniego tygodnia i w końcu tylko wycieniowałam i zeszłam z 2-3cm z długości, chociaż przy tym cieniowaniu miejscami i z 5-6cm poleciało

fajnie mnie obcieła, że mogę przedziałek robić jak mi się podoba (wcześniej mialam tak scięte, że tylko z prawej strony), wreszcie może częsciej będę podpinać grzywkę tak do góry - nie będzie mnie wnerwiać, że z prawej strony mam krótsze pasma włosów niż z lewej
i najważniejsze - pozbyłam się kupy farbowańców
Zazdorszczę, zawsze to krok to przodu fajnie jest się pozbyć farbowańców, jak ja ponad miesiąc temu pozbyłam się 4 cm to też mi było lżej i nie było mi żal mimo,że usilnie zapuszczam.

Kurcze tak mnie oko znów boli zakropliłam, zdjęłam soczewki i jak zdjęłam to mi chyba jeszcze gorzej. Na szczęście na razie nie jest czerwone.
Idę zmyć biovaxa z głowy, nie myłam ich od piątku popołudniu , bo miałam aktywny weekend + uczelnia ale i tak się dobrze trzymały.
A teraz muszę im coś w nagrodę zafundować
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 12:38   #3530
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ja się pozbyłam w piątek prawie 4 cm farbowańców a teraz głaskam moje odrosty - są takie mięciutkie i gładkie.
Za tydzień minie równe 5 miesięcy od mojego ostatniego farbowania, ale zleciało
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 13:01   #3531
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczyny,aktualizuję włosy,zafarbowałam rozjaśniane końce ciemnym blondem Garnier(poniżej białej linii) i normalnie nie widać różnicy.
17 miesięcy bez farbowania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na wizaz 2.jpg (23,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosynawizaz.jpg (37,7 KB, 98 załadowań)
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 13:12   #3532
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

bardzo fajnie to wyszlo!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 13:16   #3533
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,aktualizuję włosy,zafarbowałam rozjaśniane końce ciemnym blondem Garnier(poniżej białej linii) i normalnie nie widać różnicy.
17 miesięcy bez farbowania.
Piękny naturalny kolor, różnica prawie niewidoczna
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 13:19   #3534
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,aktualizuję włosy,zafarbowałam rozjaśniane końce ciemnym blondem Garnier(poniżej białej linii) i normalnie nie widać różnicy.
17 miesięcy bez farbowania.
super, w ogole nie widać różnicy
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 13:58   #3535
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,aktualizuję włosy,zafarbowałam rozjaśniane końce ciemnym blondem Garnier(poniżej białej linii) i normalnie nie widać różnicy.
17 miesięcy bez farbowania.
Woow super Widac tez ze wloski w dobrej kondycji
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:51   #3536
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

no, nie widac roznicy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 15:04   #3537
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,aktualizuję włosy,zafarbowałam rozjaśniane końce ciemnym blondem Garnier(poniżej białej linii) i normalnie nie widać różnicy.
17 miesięcy bez farbowania.
O matko, chciałabym po 17 miesiącach miec taki odrost A poza tym fakt, w ogóle nie widac różnicy
__________________

Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 17:21   #3538
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
bardzo fajnie to wyszlo!
Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
Piękny naturalny kolor, różnica prawie niewidoczna
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
super, w ogole nie widać różnicy
Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Woow super Widac tez ze wloski w dobrej kondycji
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
no, nie widac roznicy
Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość
O matko, chciałabym po 17 miesiącach miec taki odrost A poza tym fakt, w ogóle nie widac różnicy
Cieszę się,że się podoba . Jeszcze2 lata temu ,bym nie pomyślała,że będę miała takie włosy w naturalnym kolorze (byłam przez 7 lat maniaczką farbowania).Także zapuszczajcie dziewczyny ,zapuszczajcie ,póki można (tj. póki nie siwieją ).
Też jestem zaskoczona mile efektem,ale w kondycji jest znaczna różnica,chociaż na zdjęciu tego nie widać.Te końce są takie w dotyku szorstkie i ciężko się rozczesują.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 17:37   #3539
jo4nna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ricca166 cudowne włosy! i takie długie...

Ja też dzisiaj wstawię moje podopieczne Zapuszczam już ponad rok, od sierpnia/września 2010 o ile mnie pamięć nie myli...
Ostatnio intensywnie zaczęłam stosować pielęgnację przeznaczoną do kręconych włosów. Ponadto w ostatnim miesiącu zrobiłam sobie kurację seboradinem- ampułkami i mogę śmiało powiedzieć, że warto. Pomimo, że nie mam problemu z wypadaniem włosów to postanowiłam wzmocnić włosy jesienią i na prawdę włosy wyglądają lepiej, a przede wszystkim szybciej rosną. Teraz stosuję lotion Seboradin Niger i wodę brzozową i również polecam
A oto moje włosy:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 221118.jpg (54,5 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 221122.jpg (50,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlochy.jpg (37,7 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (34,5 KB, 52 załadowań)

Edytowane przez jo4nna
Czas edycji: 2011-11-21 o 17:40
jo4nna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 18:06   #3540
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
mi też się nie marzy
pozbyłam się kupy farbowańców
to jest ulga ja niestety nie mogę ściąć jeszcze, bo mam krótkie, a na chłopaka jednak zdecydowałam się nie obcinać
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość

Kurcze tak mnie oko znów boli zakropliłam, zdjęłam soczewki i jak zdjęłam to mi chyba jeszcze gorzej. Na szczęście na razie nie jest czerwone.
Idę zmyć biovaxa z głowy, nie myłam ich od piątku popołudniu , bo miałam aktywny weekend + uczelnia ale i tak się dobrze trzymały.
A teraz muszę im coś w nagrodę zafundować
ojoj soczewki. ja bym się brzydziła stosować, nie wiem czemu. ogólnie ejstem taka jakaś 'obrzydliwa' i na krew, na oko itd.
Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
Ja się pozbyłam w piątek prawie 4 cm farbowańców a teraz głaskam moje odrosty - są takie mięciutkie i gładkie.
Za tydzień minie równe 5 miesięcy od mojego ostatniego farbowania, ale zleciało
a jaka dumna potem możesz z siebie być
Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,aktualizuję włosy,zafarbowałam rozjaśniane końce ciemnym blondem Garnier(poniżej białej linii) i normalnie nie widać różnicy.
17 miesięcy bez farbowania.
śliczne włoski! i naturalne a róznicy naprawdę nie widać
wiadomo, to często zależy od światła, ale ogólnie to bardzo ładne
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.