Tanie kosmetyki na sesje zdjęciowe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-10, 18:55   #31
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Tanie kosmetyki na sesje zdjęciowe

Co do sztucznych rzęs to kup ardell demi wispies bo jakiekolwiek inne które mają GRUBY CZARNY paseczek to będzie tragedia w zakładaniu, jestem tego przykładem musi być bezbarwny i cienki, taka żyłka
Sama bardzo polecam revlon colorstay, osobiście mieszam 2 odcienie (3 piewsze czyli ivory, buff, sand beige byłyby najuniwersalniejsze, a nie wychodzi to przypadkiem cena jednego z maca?) albo są z maca jakieś takie rozbielacze, które można mieszać z za ciemnym podkładem
Co do pudru, ja mam kryolan i jest fajny. Podobno efekt photoshopa robią krzemionka czy velvet spheres z kolorówki, a cena groszowa. (wszystkie te pudry hd za 150+ to zwykła krzemionka..) słoiczek zaś za 3zł..
I teraz wylazły nowe cienie hean o podobno genialnej pigmentacji.
Te moje przykłady to złoto, naprawdę.
Mam nadzieję, że jakieś tam pojęcie o makijażu masz.. Bo mieć kosmetyki a umieć, to różnica.
Mam nadzieję że to nie archeologiczne wykopalisko, ten mój post .
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 19:37   #32
Noir_noir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 64
Dot.: Tanie kosmetyki na sesje zdjęciowe

Dziewczyny, pozwolę sobie skopiować i uzupełnić moją wypowiedź z innego wątku, może ktoś zajrzy akurat tu ( a nie tam) i będzie mógł udzielić odpowiedzi

"Ok dziewczyny
Mam nadzieję, że jakaś dobra dusza pomoże.
Więc w skrócie : zaczęłam naukę w szkole wizażu, chciałabym kupić kosmetyki póki co do tego, żeby ćwiczyć malowanie na innych osobach - żeby się wprawiać, trenować umiejętności nabyte w szkole; wcześniej nie próbowałam iść nawet w tym kierunku i kompletować pod to swoich kosmetyków, stąd teraz mam braki i chciałabym kupić "coś" co pozwoli mi na pracę na buźkach innych. Niestety nie mam na to przeznaczonej dużej kwoty i z drugiej strony nie wiem, czy na 1sze makijaże dobrą opcją wydawać jest 100 zł na podkład, kiedy nie mam nawet pewności, że nie będzie zmyty 10 min po moim ukończeniu "dzieła". Wiecie o co chodzi
W szkole pracujemy na pudrach kryolanu, podkładach pease, revlon, loreal, max factor. Cienie są głównie z inglota, glazel.
Chciałabym kupić parę podkładów i tu zastanawiam się nad jakimi?
Chciałam kupić paese 1 i 2 z tej serii matującej, ale one bardzo ciemnieją... Zostaje mi z tych najbardziej polecanych chyba maxfactor i revlon, tylko nie wiem w jakie odcienie celować. Z revlonu odcienie dla cer suchych i tłustych różnią się, nawet jeżeli to ten sam numer. Mogłybyście podać mi w jakie podkłady i odcienie same byście na początek celowały? Myślałam o 150 i 180 z revlonu, ale nie wiem który typ cery. A do tego panie mają buźki z większą ilością żółtego pigmentu bądź idą w stronę chłodną... Z maxfactora 100, 105 i może 102?
Nie wiem też, jakie róże w palecie wybrać.. Może inglot, ten system freedoom? Czy coś do komponowania polecacie jeszcze?
Cienie w paletkach z inglota i hean.
Nie wiem jak ugryźć temat korektorów i kamuflaży; korektor z inglota w słoiczku nie kosztuje dużo i ma opinie ani dobre ani złe, sama dobrych doświadczeń z korektorami niskopółkowymi nie mam. Kamuflaż z catrice jest fajny, ale nei nadaje się pod oczy tak samo jak punktowe stosowanie dermacolu, a tu potrzebne jest coś "mocne" i w jednocześnie w miarę lekkie, żeby nie zważyło się od razu... Niestety mac i wyżej póki co odpada.
Pędzle mam, kufer na oku też. Najbardziej spędza mi sen z powiek właśnie podkład(odcienie), róż, bronzer i korektor. Będę wdzięczna za pomoc w nieutopieniu pieniędzy w czymś, czego nie będę w stanie użyć

Czy z firmy hean i paese możecie coś polecieć poza cieniami co może się przydać do kufra? W przyszły weekend będzie tam ta zniżka gazetowa więc chętnie bym skorzystała jeżeli będzie warto
Noir_noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-16 20:37:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.