Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-27, 21:49   #391
_MM_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
przesuwam tutaj, wątek zbiorczy - najprędzej uzyskasz info
dziękuję Tobie! i Wam Wizazanki za taka ciepłą pomoc !!!! nie wiecie ile to dla mnie znaczy!!! <3
_MM_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 10:26   #392
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Unhappy Podkład do cery z rozszerzonymi porami

Od kiedy pamiętam miałam problem z porami. Zawsze zazdrościłam koleżankom idealnie gładkiej cery. Mój problem jest tym większy, że mam dodatkowo cerę mieszaną. Używałam już całej masy podkładów, ale zawsze kończy się to albo zbyt ciężkim efektem albo świeceniem albo okropnymi zaskórnikami a czasem wszystkim na raz
Jak próbuję użyć lekkiego podkładu i pudru zawsze (nawet jeśli nałożę minimalną ilość pudru) kończy się to tak, że rozszerzone pory są jeszcze bardziej podkreślone, a ja wyglądam jak tania pudernica
Błagam dziewczyny, pomóżcie!
__________________
Włosy coraz dłuższe --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 11:07   #393
HellCommander
Raczkowanie
 
Avatar HellCommander
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Congleton, UK.
Wiadomości: 281
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Wizazanki, jeszcze raz bardzo dziekuje Wam za pomoc- zakupilam Physiogel, mam tez niesamowicie dobry krem (Jeunesse Luminesce na noc) i buzia juz sie poprawia. Dzieki dziewczyny, ten Physiogel naprawde dziala cuda. A teraz powoli do celu.

Atenya- DW Light jest IMHO o wiele lepszy od klasycznego DW. Nie zapycha az tak mocno, nic sie po nim ze skóra nie dzieje, i nie smierdzi tak paskudnie. Podklad godny polecenia- ale i tak u mnie najlepiej sprawdzil sie zupelnie inny podklad Estee Lauder- Nutritive.
__________________
Tutaj spiewam- wchodzisz/sluchasz na wlasna odpowiedzialnosc!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JRRbz9R7hhA


Journey through the ice and snow
To heed the hunter's call,
To slay my enemies as the runes foretold.
HellCommander jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 11:16   #394
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Podkład do cery z rozszerzonymi porami

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Pokaż wiadomość
Od kiedy pamiętam miałam problem z porami. Zawsze zazdrościłam koleżankom idealnie gładkiej cery. Mój problem jest tym większy, że mam dodatkowo cerę mieszaną. Używałam już całej masy podkładów, ale zawsze kończy się to albo zbyt ciężkim efektem albo świeceniem albo okropnymi zaskórnikami a czasem wszystkim na raz
Jak próbuję użyć lekkiego podkładu i pudru zawsze (nawet jeśli nałożę minimalną ilość pudru) kończy się to tak, że rozszerzone pory są jeszcze bardziej podkreślone, a ja wyglądam jak tania pudernica
Błagam dziewczyny, pomóżcie!
Myślę, że nie ma potrzeby zakładania nowego wątku, a tutaj uzyskasz odpowiedź .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 11:19   #395
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez HellCommander Pokaż wiadomość
Wizazanki, jeszcze raz bardzo dziekuje Wam za pomoc- zakupilam Physiogel, mam tez niesamowicie dobry krem (Jeunesse Luminesce na noc) i buzia juz sie poprawia. Dzieki dziewczyny, ten Physiogel naprawde dziala cuda. A teraz powoli do celu.

Atenya- DW Light jest IMHO o wiele lepszy od klasycznego DW. Nie zapycha az tak mocno, nic sie po nim ze skóra nie dzieje, i nie smierdzi tak paskudnie. Podklad godny polecenia- ale i tak u mnie najlepiej sprawdzil sie zupelnie inny podklad Estee Lauder- Nutritive.
Physiogel to dla mnie najlepszy krem A miałam bardzo duże problemy ze skórą, oj nacierpiałam się
Mam nadzieję, że DW Light nadaje się do suchej skóry Tak czy siak najpierw przetestuję. Dzięki
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 11:37   #396
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Physiogel to dla mnie najlepszy krem A miałam bardzo duże problemy ze skórą, oj nacierpiałam się
Mam nadzieję, że DW Light nadaje się do suchej skóry Tak czy siak najpierw przetestuję. Dzięki
..
nie jest stworzony do suchej skóry,jak wszystkie podkłady o przedłużonej trwałości jest z tych ''zastygających'' ale jak spilingujesz porządnie skórki i dasz dobrą pielęgnacje to powinien dac rade...nie sądze jednak żeby to był podkład na codzien dla Ciebie....ale kto wie
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 12:02   #397
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..
nie jest stworzony do suchej skóry,jak wszystkie podkłady o przedłużonej trwałości jest z tych ''zastygających'' ale jak spilingujesz porządnie skórki i dasz dobrą pielęgnacje to powinien dac rade...nie sądze jednak żeby to był podkład na codzien dla Ciebie....ale kto wie
No właśnie o to się boję...Ostatnio wypróbowałam podkład z Iwostinu, łagodzący o przedłużonej trwałości i niestety dla suchej skóry to on na pewno nie jest odpowiedni.

Przy okazji przypomniała mi się akcja z panią dermatolog, która poleciła mi filtr w żelu-kremie o działaniu matującym Czasem mam wrażenie, ze wiem więcej o pielęgnacji skóry niż niektórzy dermatolodzy.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 12:11   #398
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
No właśnie o to się boję...Ostatnio wypróbowałam podkład z Iwostinu, łagodzący o przedłużonej trwałości i niestety dla suchej skóry to on na pewno nie jest odpowiedni.

Przy okazji przypomniała mi się akcja z panią dermatolog, która poleciła mi filtr w żelu-kremie o działaniu matującym Czasem mam wrażenie, ze wiem więcej o pielęgnacji skóry niż niektórzy dermatolodzy.
...
koniecznie poproś o próbkę w perfumerii <ewentualnie są próbki na all>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 12:17   #399
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
koniecznie poproś o próbkę w perfumerii <ewentualnie są próbki na all>
Tak zrobię.

Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 18:25   #400
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi Kiedyś gdzieś na wizażu widziałam, że ktoś napisał, że żółta cera jest piękna, promienna i zdrowo wygląda, a różowa (czy różowawa) jest sina, chora i brzydka. Miało to związek chyba z teorią pani od TBS czy Bobbi Brown, według której należy niezależnie od wyjściowej karnacji używać tylko żółtych podkładów, bo cera inna niż żółta - czyli np brzoskwiniowa, "krew z mlekiem", porcelanowa jest - uwaga - staroświecka

I jeszcze się rodzi w mojej głowie pytanie: czy w takim razie mówiąc o cerze różowej, mówimy o różowej, czy zaczerwnienionej?

Któraś z Was napisała że lepiej zawsze wybierać lekko ciepłe podkłady. Dlaczego? Jeśli mam chłodny odcień cery i skóry na całym ciele, to po co mi ciepły odcień?
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 18:38   #401
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Któraś z Was napisała że lepiej zawsze wybierać lekko ciepłe podkłady. Dlaczego? Jeśli mam chłodny odcień cery i skóry na całym ciele, to po co mi ciepły odcień?
??? co to za herezje odcień się dobiera indywidualnie do koloru i tonacji skóry.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 21:59   #402
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Rainberry Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi Kiedyś gdzieś na wizażu widziałam, że ktoś napisał, że żółta cera jest piękna, promienna i zdrowo wygląda, a różowa (czy różowawa) jest sina, chora i brzydka. Miało to związek chyba z teorią pani od TBS czy Bobbi Brown, według której należy niezależnie od wyjściowej karnacji używać tylko żółtych podkładów, bo cera inna niż żółta - czyli np brzoskwiniowa, "krew z mlekiem", porcelanowa jest - uwaga - staroświecka

I jeszcze się rodzi w mojej głowie pytanie: czy w takim razie mówiąc o cerze różowej, mówimy o różowej, czy zaczerwnienionej?

Któraś z Was napisała że lepiej zawsze wybierać lekko ciepłe podkłady. Dlaczego? Jeśli mam chłodny odcień cery i skóry na całym ciele, to po co mi ciepły odcień?
Bez przesady. Chłodna karnacja - to chłodny odcień. Jak ktoś ma zaczerwienioną czy zaróżowioną twarz, no to wtedy trzeba to zniwelować. Jest pomiędzy tymi kwestiami pewna różnica. Poza tym niektóre podkłady są bardzo różowe i niezbyt dobrze to wygląda, ale widocznie są nabywcy, skoro się sprzedają.

Bobbi Brown tak powiedziała?Trochę to dziwne.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-10-28 o 22:01
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 11:17   #403
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Bez przesady. Chłodna karnacja - to chłodny odcień. Jak ktoś ma zaczerwienioną czy zaróżowioną twarz, no to wtedy trzeba to zniwelować. Jest pomiędzy tymi kwestiami pewna różnica. Poza tym niektóre podkłady są bardzo różowe i niezbyt dobrze to wygląda, ale widocznie są nabywcy, skoro się sprzedają.
Hmmmmm chyba zaczynam łapać, ale czy różowości nie można równie dobrze, a bardziej naturalnie zniwelować neutralnym lub chłodnym beżem? Przecież jeśli podkład jest kryjący, to różowość przebijać nie będzie.

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Bobbi Brown tak powiedziała?Trochę to dziwne.
Cytat ze strony BB:
Cytat:
Look for foundations that have a slightly yellowish cast to them. This may surprise you, but whether you’re pale or dark, you have some yellow undertones in your complexion. (Even if you’re extremely pale, a pink, peach or whitish shade will look chalky and old-fashioned.) A yellow-based foundation will blend beautifully into your skin tone, making it look fresh and healthy, which is exactly what a great foundation should do.
Czyli dokładnie napisała, że KAŻDA z nas ma żółte tony w skórze, nawet jeśli jest bardzo blada, a tony różowe, brzoskwiniowe czy białawe będą wyglądać staroświecko (ekhem, w którym dokładnie okresie historycznym kobiety używały wyżej wymienionych odcieni podkładów?) No, a podkłady na bazie żółci się pięknie wtopią i sprawią, ze skóra będzie wyglądała zdrowo i świeżo. Niezależnie od odcienia wyjściowego

Edytowane przez Rainberry
Czas edycji: 2013-10-29 o 11:21
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 12:21   #404
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Rainberry Pokaż wiadomość
Hmmmmm chyba zaczynam łapać, ale czy różowości nie można równie dobrze, a bardziej naturalnie zniwelować neutralnym lub chłodnym beżem? Przecież jeśli podkład jest kryjący, to różowość przebijać nie będzie.
Jeżeli podkład jest kryjący, to tak. Pisałam właśnie wcześniej o tym, że beże i odcienie neutralne (ani zbyt żółte ani zbyt różowe) są chyba najbezpieczniejsze jeśli ktoś nie ma jak przetestować podkładu. To i tak kwestia indywidualna. Poza tym można zielonym korektorem zakryć zaczerwienione miejsca.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 12:54   #405
czornula1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cześć jestem tu nowa i zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc nie potrafie sobie dobrać dobrego podkładu ani koloru ani konsystencji ;( na tą chwile posiadam około 15 może mnie podkładów fluidów itp i przeróżnej gamie kolorów i to dalej nie to mam podkłady od tych tańszych po te droższe. Tu moje pytanie w jaki sposób wam to wszystko przedstawić może jak dodam zdjęcie siebie bez podkładu i później wszystkich podkładów po kolei to czy ktoś będzie wstanie mi pomóc ? nie mam już sił albo jestem taką tępotą ze nie potrafie sobie dobrac odpowiedniego podkladu albo moja cena jest taka zlosliwa albo nie wiem Czy macie pomysł w jaki sposób przedstawić Wam mój problem ? Proszę bardzo o pomoc bo sama nie dam rady. Kilka krotnie zwracałam sie z prośba do różnych kosmetyczek kupowalam to co mi doradzaly i efekt byl taki ze albo mialam maske na twarzy albo kilka odcieni za ciemny podklad albo bylam biala jak śmierć co kosmetyczna to inaczej okreslala moja cera juz nie wiem co robic. Pomożecie?
czornula1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 13:08   #406
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez czornula1990 Pokaż wiadomość
Cześć jestem tu nowa i zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc nie potrafie sobie dobrać dobrego podkładu ani koloru ani konsystencji ;( na tą chwile posiadam około 15 może mnie podkładów fluidów itp i przeróżnej gamie kolorów i to dalej nie to mam podkłady od tych tańszych po te droższe. Tu moje pytanie w jaki sposób wam to wszystko przedstawić może jak dodam zdjęcie siebie bez podkładu i później wszystkich podkładów po kolei to czy ktoś będzie wstanie mi pomóc ? nie mam już sił albo jestem taką tępotą ze nie potrafie sobie dobrac odpowiedniego podkladu albo moja cena jest taka zlosliwa albo nie wiem Czy macie pomysł w jaki sposób przedstawić Wam mój problem ? Proszę bardzo o pomoc bo sama nie dam rady. Kilka krotnie zwracałam sie z prośba do różnych kosmetyczek kupowalam to co mi doradzaly i efekt byl taki ze albo mialam maske na twarzy albo kilka odcieni za ciemny podklad albo bylam biala jak śmierć co kosmetyczna to inaczej okreslala moja cera juz nie wiem co robic. Pomożecie?
Nie wiem jak mamy pomóc, bo w sumie nic nam nie napisałaś o swojej cerze
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 13:47   #407
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny co polecacie z podkładów w musie do cery mieszanej z niedoskonałościami?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 14:08   #408
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Dziewczyny co polecacie z podkładów w musie do cery mieszanej z niedoskonałościami?
...
Revlon Whhiped Cream...krycie srednie ,ale mozna stopniować,inne musy to dla mnie nieporozumienie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 14:27   #409
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
Revlon Whhiped Cream...krycie srednie ,ale mozna stopniować,inne musy to dla mnie nieporozumienie.
Ciekawa propozycja przyjrzę mu się bliżej. Dzięki
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-29, 15:37   #410
HellCommander
Raczkowanie
 
Avatar HellCommander
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Congleton, UK.
Wiadomości: 281
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
No właśnie o to się boję...Ostatnio wypróbowałam podkład z Iwostinu, łagodzący o przedłużonej trwałości i niestety dla suchej skóry to on na pewno nie jest odpowiedni.

Przy okazji przypomniała mi się akcja z panią dermatolog, która poleciła mi filtr w żelu-kremie o działaniu matującym Czasem mam wrażenie, ze wiem więcej o pielęgnacji skóry niż niektórzy dermatolodzy.

DW Light nie przesuszyl mnie tak bardzo jak klasyczny DW, ale mimo to zmieszalam go z odrobina silnie nawilzajacego kremu. Tragedii udalo sie uniknac.
__________________
Tutaj spiewam- wchodzisz/sluchasz na wlasna odpowiedzialnosc!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JRRbz9R7hhA


Journey through the ice and snow
To heed the hunter's call,
To slay my enemies as the runes foretold.
HellCommander jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 16:09   #411
Dafne89
Przyczajenie
 
Avatar Dafne89
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mam do sprzedania podkład anti blemish clinique 02. Używałam przez tydzień. Wolę coś bardziej kryjącego. Sprzedam za 70 zł zapraszam na priv.
Dafne89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 17:12   #412
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Dafne89 Pokaż wiadomość
Mam do sprzedania podkład anti blemish clinique 02. Używałam przez tydzień. Wolę coś bardziej kryjącego. Sprzedam za 70 zł zapraszam na priv.
Sprzedaż na Wizażu jest niezgodna z regulaminem.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:08   #413
czornula1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

bo sama nie potrafie jej okreslic to jest moj problem nie mam tlustej cery wydaje mi sie ze jest mieszana bo w strefie T sie swiece tylko sama nie wiem jak wam przedstawic moj problem czy moze na zdjeciach bylo by lepiej ? bardzo zalezy mi na waszych radach i pomocy
czornula1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:26   #414
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez czornula1990 Pokaż wiadomość
bo sama nie potrafie jej okreslic to jest moj problem nie mam tlustej cery wydaje mi sie ze jest mieszana bo w strefie T sie swiece tylko sama nie wiem jak wam przedstawic moj problem czy moze na zdjeciach bylo by lepiej ? bardzo zalezy mi na waszych radach i pomocy
...
ciężko cięzko tak na odległość,wstawianie zdięć niewiele pomoże,moja propozycja-idz do dobrej perfumerii i tam konsultanki Ci coś dobiorą metoda prób i błędów,moga Cię nawet pomalowac na miejscu lub poproś o próbki podkładów do domu...kazda z nas przechodzi/przechodziła przez takie coś ,podkład to chyba najtrudniejszy kosmetyk do dobrania.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:44   #415
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ciężko cięzko tak na odległość,wstawianie zdięć niewiele pomoże,moja propozycja-idz do dobrej perfumerii i tam konsultanki Ci coś dobiorą metoda prób i błędów,moga Cię nawet pomalowac na miejscu lub poproś o próbki podkładów do domu...kazda z nas przechodzi/przechodziła przez takie coś ,podkład to chyba najtrudniejszy kosmetyk do dobrania.
próbki to dobry pomysł, ale naprawdę myślisz, że konsultantki w większości perfumerii znają się na rzeczy? Zawsze chcą 'ocieplać' karnację przez proponowanie pomarańczowego podkładu

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez czornula1990 Pokaż wiadomość
bo sama nie potrafie jej okreslic to jest moj problem nie mam tlustej cery wydaje mi sie ze jest mieszana bo w strefie T sie swiece tylko sama nie wiem jak wam przedstawic moj problem czy moze na zdjeciach bylo by lepiej ? bardzo zalezy mi na waszych radach i pomocy
No ale kolor jaki? Jasny, ciemny? Cieply, chlodny? A może napisz, w czym wyglądałaś za ciemno, a w czym ja jasno? W którym wyglądałaś najzdrowiej i najbardziej promennie?
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:58   #416
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

[QUOTE=Rainberry;43490318]próbki to dobry pomysł, ale naprawdę myślisz, że konsultantki w większości perfumerii znają się na rzeczy? Zawsze chcą 'ocieplać' karnację przez proponowanie pomarańczowego podkładu[COLOR="Silver"]

...
na szczescie wiele się zna <oczywiscie są wyjątki>w większych sklepach typu Sephora Daglas,Mario... nie mówie o Natuach i Rossmanach
kwestia naszej asertywnosci,prosisz o kolor idealnie zbliżony do własnej skóry...no i trzeba upierać się o próbki...


...............
a zupełnie inny problem niezależy od konsultantek jest taki,że tańsze podkłady,takie dogeryjne mają zazwyczaj oganiczoną game kolorystyczną,są niewystarczająco jasne i przeważnie beżowo-różowe albo własnie ciemne i podbite pomaańczką...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-10-30 o 11:43
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 13:17   #417
GdzieWioletta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny pomocy!

Jaki byście poleciły podkład do cery mieszanej? Próbowałam już miliona marek i cały czas mi nie pasuje ;c
__________________
<ciach_reklama>
GdzieWioletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 14:08   #418
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez GdzieWioletta Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!

Jaki byście poleciły podkład do cery mieszanej? Próbowałam już miliona marek i cały czas mi nie pasuje ;c
To może chociaż napisz jakich używałaś do tej pory i co w nich było nie tak?
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 14:25   #419
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez GdzieWioletta Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!

Jaki byście poleciły podkład do cery mieszanej? Próbowałam już miliona marek i cały czas mi nie pasuje ;c
..
może używasz zbyt wysuszającej pielegnacji,za mało nawilżasz skóę przed makijażem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 17:04   #420
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez czornula1990 Pokaż wiadomość
Cześć jestem tu nowa i zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc nie potrafie sobie dobrać dobrego podkładu ani koloru ani konsystencji ;( na tą chwile posiadam około 15 może mnie podkładów fluidów itp i przeróżnej gamie kolorów i to dalej nie to mam podkłady od tych tańszych po te droższe. Tu moje pytanie w jaki sposób wam to wszystko przedstawić może jak dodam zdjęcie siebie bez podkładu i później wszystkich podkładów po kolei to czy ktoś będzie wstanie mi pomóc ? nie mam już sił albo jestem taką tępotą ze nie potrafie sobie dobrac odpowiedniego podkladu albo moja cena jest taka zlosliwa albo nie wiem Czy macie pomysł w jaki sposób przedstawić Wam mój problem ? Proszę bardzo o pomoc bo sama nie dam rady. Kilka krotnie zwracałam sie z prośba do różnych kosmetyczek kupowalam to co mi doradzaly i efekt byl taki ze albo mialam maske na twarzy albo kilka odcieni za ciemny podklad albo bylam biala jak śmierć co kosmetyczna to inaczej okreslala moja cera juz nie wiem co robic. Pomożecie?
Spróbuję pomóc, sama też miałam długi czas problemy z doborem podkładu, teraz idzie mi lepiej i nawet przez internet potrafię sobie dobrać kolor.

Napisz w ten sposób:
- które podkłady były w miarę dobre
- które na pewno złę, np. X odrobinę za jasny/ Y za ciemny
- co ci w nich przeszkadzało
- czy twoja twarz jest ciemniejsza czy jaśniejsza od szyi
- jaki masz odcień twarzy i szyi (chłodny czy ciepły)
- czy masz zaczerwienienia lub piegi
- jaki typ cery (tłusta/sucha)

Ja chcesz to mozesz przesłac zdjęcie dla z bliska i w dobrym świetle (mozesz na priva jak nie chcesz twarzy na forum pokazywac)

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez GdzieWioletta Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!

Jaki byście poleciły podkład do cery mieszanej? Próbowałam już miliona marek i cały czas mi nie pasuje ;c
Napisz co nie pasowało.

Często duże znaczenie ma to co kładziesz pod podkład.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.