Prosze o pomoc gdzie teraz na nauki we Wrocławiu??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-16, 12:56   #1
Alikbe
Raczkowanie
 
Avatar Alikbe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 118

Prosze o pomoc gdzie teraz na nauki we Wrocławiu???


Witam

Przyznam się szczerze, ze trochę za lekko podeszliśmy do tematu wydawało mi się, ze jest jeszcze kupa czasu do nauk itp. a tu niestety otrzymalismy prztyczka w nos Ślub we wrześniu no i miałam nadzieje na jakieś nauki w czerwcu moze w lipcu,a tu okazuje się, że w wiekszości parafii we Wrocku (obdzowniliśmy prawie wszystkie) już się nauki rozpoczęły lub kończą, a następne po wakacjach Więc mam gorącą prośbę: moze któraś z Was orientuje się czy sa jeszcze jakies wolne miejsca. Z góry wielkie dzieki
Alikbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 13:20   #2
sonia1981
Raczkowanie
 
Avatar sonia1981
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 410
Dot.: Prosze o pomoc gdzie teraz na nauki we Wrocławiu???

Cześć!! A kiedy masz ten ślub we wrześniu?? Ja co prawda nie jestem z Wrocławia, ale mogę Ci doradzić, ze jeśli gdzies jeszcze trwają to idźcie i zacznijcie od końca!! Ja z moim TŻ też zaczeliśmy od 3 nauki, a potem uzupełniliśmy 1 i 2!! lepsze to niż nic!!
sonia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 13:45   #3
Alikbe
Raczkowanie
 
Avatar Alikbe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 118
Dot.: Prosze o pomoc gdzie teraz na nauki we Wrocławiu???

Dzieki nie pomyslałam w sumie nad tym w takim razie uderzamy gdzieś i bedziemy próbowali sie wbić no i kto by pomyslał, ze z tym moze być taki problem. aha ślub mamy 23 września
Alikbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 14:20   #4
sonia1981
Raczkowanie
 
Avatar sonia1981
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 410
Post Dot.: Prosze o pomoc gdzie teraz na nauki we Wrocławiu???

Jak masz 23 września to możecie pozostałe nauki nadrobić zaraz na początku września!! U nas kartkę z naukami oddaje sie dwa dni przed ślubem na umówieniu liturgii!! Dowiedz sie jak jest u Was i się nue przejmuj!! Wszytsko da sie załatwić
sonia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 08:40   #5
agniefka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 56
Dot.: Prosze o pomoc gdzie teraz na nauki we Wrocławiu???

ja chodze wlasnie na nauki ale tam cie nie przyjma z tego co wiem to w czerwcu maja byc w parafii sw, jozefa, a poza tym to caly rok sa nauki w jakims duszpasterstwie co piatek o 19 moze mi sie to uda znalezc to dam znac gdzie nie martw sie bedzie dobrze. a numer do jozefa to: 71 7927261
agniefka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 08:43   #6
agniefka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 56
Dot.: Prosze o pomoc gdzie teraz na nauki we Wrocławiu???

no znalazlam)) z tego co pamietam to bylo u sw, maksymiliana na horbaczewskiego tel (071) 351-54-61, ale radze najpierw sie u jozefa dowiedziec to jest na olbinskiego i te nauki mialy trwac tydzien tylko a nie po 10 czy wioecej spotkanpowodzenia
agniefka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 09:45   #7
Alikbe
Raczkowanie
 
Avatar Alikbe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 118
Dot.: Prosze o pomoc gdzie teraz na nauki we Wrocławiu???

Wielkie dzięki zaraz mój TŻ będzie dzownił i molestował księzy ZAdzowniliśmy do jednego Kościoła już nawet nie pamietam bo tyle ich było i koscielny mówi, ze są cały rok w piątki o 19 a ile trwają? - 12 spotkań no po prostu się załamałam ale teraz bedziemy próbować
Alikbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 10:07   #8
Alikbe
Raczkowanie
 
Avatar Alikbe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 118
Dot.: Prosze o pomoc gdzie teraz na nauki we Wrocławiu???

agniefka - wielkie dzięki okazało się ze się rozpoczynają od 5 czerwca i faktycznie trwają tydzień no byłoby wprost cudownie, pojedziemy tam się wszytskiego dokładnie dowiedzieć. A Ty moze brałaś udział w tych naukach wiesz mozę jako one wyglądają?
Alikbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 11:36   #9
agniefka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 56
Dot.: Prosze o pomoc gdzie teraz na nauki we Wrocławiu???

ja mialam zaczac tam ale balam sie czekac bo nie bylo pewne czy one w ogole beda. Ja zaczelam na mlodych technikow i jestem po 4 spotkaniach ogolnie jest smiesznie calkiemwesolo, czasami nudno. czasami to masz ochote nakrzyczec na nich takie bzdury gadaja, ale ogolnie to do przejscia jest wszystko, wystarczy tylko siedziec i nie zasnac)) nic zlego ja tam sie z moim narzeczonym posmialam troche. dostajemy tez gazetki do domu wiec dopiero w domu jest najwiekszy ubaw. A co do ksiezy z olbinskiej, to moja parafia, ja tam za nimi nie przepadam, jeden uciekla z koledy u mnie w domu bo mu powiedziala co o ksiezach mysle i chyba mu sie to nie spodobalo ale jak sie nie mowi za duzo to tez sie czepiac nie beda Nom to chyba tyle mojego zdania na ten temat. Bawcie sie tam dobrze))
agniefka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 12:18   #10
Alikbe
Raczkowanie
 
Avatar Alikbe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 118
Dot.: Prosze o pomoc gdzie teraz na nauki we Wrocławiu???

o matko to zaczełam się bać a tak w ogóle ty my tez mieliśmy się wbić na młodych techników ale środa nam wybitnie nie pasowała. Jakoś będziemy musieli przeżyć zwłaszcza ze to ma być tylko 5 spotkań (jakaś forma przyspieszona)- nawet nie bede próbowała się wychylać na tych spotkaniach (zwłaszcza ze z moim TŻ mieszkamy razem) jedno co mnie zastanowiło to bezproblemowe podejście do sprawy zapałty - pani od razu (bez krygowania się typu że przecietnie, to... lub nie mnie niż ze 25c zł od łeba i już. Tak wiec bede to traktowała jako pewnie rodzaj usługi i to wszytsko Dzięki naprawde uratowałaś mi zycie
Alikbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 13:54   #11
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Prosze o pomoc gdzie teraz na nauki we Wrocławiu???

Moj narzeczony ma juz nauki, wiec sama pewnie bede lazila ehh:P Gdzie sa jakies fajne we Wroclawiu? Chodzi mi o takie najbardziej lightowe do przejscia Moj slubik w lipcu 2007 ale chce sobie szybk zrobic i miec z glowy...
Dominikanie nie robia może?
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 07:15   #12
agniefka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 56
Dot.: Prosze o pomoc gdzie teraz na nauki we Wrocławiu???

Eh tam a ja myslalam ze to tylko my musielismy placic. Kolega moj mial to wliczone w tzw. "co laska", wiec chyba wszedzie jest tak samo. A nie wiecie czasem ile sie kasy daje na to "co laska" bo ja musze sie niebawem wybrac do ksiedza a nie bardzo wiem ile mu zaniesc
agniefka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.