Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-05, 08:40   #4981
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A czym i jak aplikowałaś?
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 18:14   #4982
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jak na razie to użyłam dwa razy,jako puder wykończeniowy a aplikowalam jakimś pędzlem no name
Jutro jak nie zapomnę to użyje przed podkładem,może tak się sprawdzi?
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 09:13   #4983
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

u mnie te mazidełka czekają na użycie jakoś nie mogę się do nich zabrać... a mam podkład, puder i róż chyba. Może ta zimowa aura mnie przekona do minerałów wreszcie;p
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 09:21   #4984
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Jak na razie to użyłam dwa razy,jako puder wykończeniowy a aplikowalam jakimś pędzlem no name
Jutro jak nie zapomnę to użyje przed podkładem,może tak się sprawdzi?
Spróbuj puszkiem albo flat topem wbić w skórę - jeszcze przed nałożeniem podkładu
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 16:26   #4985
jadwigamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez zviezdocka Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was porównywała Annabelle z Earthnicity??? Co wypada lepiej? Co polecacie? Pytałam też na innym wątku, ale ponieważ nie mogę się zdecydować na jedną z tych firm,to szukam gdzie tylko mogę
a ja zapytam przy okazji czy testowałyście może Moonlight z Earthnicity? to chyba nowy kolor!

wątek z E na wizażu prawie nie jest odwiedzany więc chyba nie cieszą się powodzeniem
cena za wysoka i mało odcieni a dla bladziochów to chyba nie ma tam nic!
jadwigamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 17:35   #4986
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jadwigamaj Pokaż wiadomość
a ja zapytam przy okazji czy testowałyście może Moonlight z Earthnicity? to chyba nowy kolor!

wątek z E na wizażu prawie nie jest odwiedzany więc chyba nie cieszą się powodzeniem
cena za wysoka i mało odcieni a dla bladziochów to chyba nie ma tam nic!
Ja miałam próbkę, ale nie mogę za dużo o nim napisać, bo próbkę przesypałam do 1g pudru EDM i wyszedł super rozświetlający puder pod oczy.

Edycja: Pomyliłam proszki. Powyżej piszę o Earthnicity Jedwabny Puder Wykończeniowy - Rozświetlający w kolorze Silk Glow Medium.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2016-12-07 o 09:02
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 18:56   #4987
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jestem po pierwszych testach bazy glinkowej i już mi się podoba! Pomalowałam się dziś o 6:30, czyli 12 godzin temu i makijaż nadal wygląda naprawdę dobrze (spokojnie mogłabym wyjść do ludzi ).

Mam przetłuszczającą się strefę T, więc podkład najszybciej wyciera mi się z nosa i brody. Zazwyczaj już ok. godziny 10:00 muszę robić pierwsze poprawki, a dziś nie było ani jednej (czyt. nie dokładałam podkładu)!

Skłamałabym gdybym powiedziała, że mat trzymał się cały dzień. Po kilku godzinach zaczęłam się błyszczeć, ale też na pewno mniej niż zawsze. Co więcej, nawet mi się to podobało - skóra wyglądała na zdrową i po prostu promienną. Ok. 14:00 nadmiar sebum odcisnęłam w chusteczkę higieniczną i tu zauważyłam kolejny plus bazy... Zazwyczaj (po odciśnięciu) na chusteczce odbijał mi się podkład, a tym samym ścierał z twarzy. Dziś nie było tego problemu. Puder cały dzień siedział na twarzy. I to chyba największa zaleta bazy - po prostu przedłuża trwałość makijażu

I kilka słów o aplikacji... Bazę stemplowałam flat topem Annabelle Minerals, potem tym samym pędzlem nałożyłam podkład Pixie Amazon Gold. Na koniec znów baza AM, ale już dużym puchaczem i tylko w okolicach strefy T (naprawdę minimalna ilość). Po kilku minutach spryskałam całość mgiełką nawilżającą z Vianka.

I tak mi się przypomniało na koniec - na bazie lepiej trzyma się też róż. Obecnie używam Pixie i ogólnie nie mam zastrzeżeń co do trwałości, ale wydaje mi się, że w ogóle nie starł się w ciągu dnia.
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu

Edytowane przez jestemann
Czas edycji: 2016-12-06 o 19:06
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-06, 20:45   #4988
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Jestem po pierwszych testach bazy glinkowej i już mi się podoba! Pomalowałam się dziś o 6:30, czyli 12 godzin temu i makijaż nadal wygląda naprawdę dobrze (spokojnie mogłabym wyjść do ludzi ).

Mam przetłuszczającą się strefę T, więc podkład najszybciej wyciera mi się z nosa i brody. Zazwyczaj już ok. godziny 10:00 muszę robić pierwsze poprawki, a dziś nie było ani jednej (czyt. nie dokładałam podkładu)!

Skłamałabym gdybym powiedziała, że mat trzymał się cały dzień. Po kilku godzinach zaczęłam się błyszczeć, ale też na pewno mniej niż zawsze. Co więcej, nawet mi się to podobało - skóra wyglądała na zdrową i po prostu promienną. Ok. 14:00 nadmiar sebum odcisnęłam w chusteczkę higieniczną i tu zauważyłam kolejny plus bazy... Zazwyczaj (po odciśnięciu) na chusteczce odbijał mi się podkład, a tym samym ścierał z twarzy. Dziś nie było tego problemu. Puder cały dzień siedział na twarzy. I to chyba największa zaleta bazy - po prostu przedłuża trwałość makijażu
Kobieto, ale kusisz! Właśnie czegoś takiego mi potrzeba, a cerę też mam mieszaną i w strefie T lubi mi się świecić jak psu wiadoma część ciała. Muszę go spróbować... Tylko z tego co widzę, to nawet próbki nie są dostępne. A cena jak na 4 gramy jest dość wysoka, dopiero co kupiłam kapoka, więc to chyba będzie musiało poczekać.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 22:06   #4989
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jestem chodząca antyreklamą silnej woli, jeśli w grę wchodzą minerały.
Przed zakupem każdego ciucha dumam i dumam, a tu lekka ręką to podkład, to puder, to róż.
A teraz znów tak chwalicie ten puder glinkowy ... I jeszcze w dodatku nie mam niczego o podobnym składzie, bo baza Neauty oparty jest na pudrze bambusowym, puder EDM i Mineral Veil na pudrze kukurydzianym, Lucy Finishing na ryżowym, a Kapok Matte na kapoku. Co prawda puder Lily Lolo jest na bazie kaolinu, ale nie ma w skłądzie "illite", jakkolwiek ta glinka się nazywa po polsku.
Czyli jakby nie patrzeć muszę go wypróbowac, a próbek nie ma
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 23:00   #4990
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

I po co ja tu wlazlam?
Przecież to gorsze od hazardu!
Też chce glinkiwy

Jestemann dopiero teraz przeczytałam Twoją radę-jutro się zastosuje
Tymczasem dzisiaj wtarlam kapoka pędzlem kabuki pod podklad.Cudnie zamaskowal rozszerzone pory na policzkach,na to warstwa Pixie AG i znowu Kapok na nos bo tam mam największy problem (w sumie jedyny :suche skórki zaskorniki i wiecznie wciągający się lub warzacy podkład )
Po 4 godz wszystko oprócz nosa wyglądało dobrze,po 6 na nosie były suche skórki,w jednych miejscach zwarzony podkład w innych suche placki ) Potem już nie sprawdzałam.Teraz podczas demakijażu okazalo sie ze mało co podkladu zostało po 10 godzinach.

Jutro test z top flatem.
Jak Kapok nie zda to się chyba skuszę na ten AM
Wydaje się z Twojego opisu ze mógłby się u mnie sprawdzić

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Jadwigamaj ja z Earthnicity zadowolona.Tak szczerze to na moim problematycznym nosie zachowuje sie najlepiej z wszystkich trzech obecnie stosowanych (earth pixie i lily lolo) Jednak jest cos co mi w nim nie pasuje,ale nie umiem tego sprecydzowac...moze zbyt pudrowe wykonczenie ..?
Teraz używam odcienia Sunrise ale mam porównanie do moonlight i moim zdaniem jest duża różnica.
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 06:37   #4991
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Jestem chodząca antyreklamą silnej woli, jeśli w grę wchodzą minerały.
Przed zakupem każdego ciucha dumam i dumam, a tu lekka ręką to podkład, to puder, to róż.
A teraz znów tak chwalicie ten puder glinkowy ... I jeszcze w dodatku nie mam niczego o podobnym składzie, bo baza Neauty oparty jest na pudrze bambusowym, puder EDM i Mineral Veil na pudrze kukurydzianym, Lucy Finishing na ryżowym, a Kapok Matte na kapoku. Co prawda puder Lily Lolo jest na bazie kaolinu, ale nie ma w skłądzie "illite", jakkolwiek ta glinka się nazywa po polsku.
Czyli jakby nie patrzeć muszę go wypróbowac, a próbek nie ma
O jeny, ja to samo ciuchów mam mało i często jest tak, że nie mam w co się ubrać stosownie do okazji, ale podkładów, kosmetyków... Bez komentarza
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-07, 08:32   #4992
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Kobieto, ale kusisz! Właśnie czegoś takiego mi potrzeba, a cerę też mam mieszaną i w strefie T lubi mi się świecić jak psu wiadoma część ciała. Muszę go spróbować... Tylko z tego co widzę, to nawet próbki nie są dostępne. A cena jak na 4 gramy jest dość wysoka, dopiero co kupiłam kapoka, więc to chyba będzie musiało poczekać.

Wybacz! Choć myślę, że z Kapoka też będziesz zadowolona. Zużyłam dwa opakowania (solniczkę i pełnowymiarowe) i przy najbliższej promocji na pewno skuszę się na kolejnego biga. To bardzo dobry puder - taki aksamitny i dobrze zmielony. Był ze mną na wakacjach w Grecji i zdał egzamin na 5!
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 17:05   #4993
jadwigamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Jadwigamaj ja z Earthnicity zadowolona.Tak szczerze to na moim problematycznym nosie zachowuje sie najlepiej z wszystkich trzech obecnie stosowanych (earth pixie i lily lolo) Jednak jest cos co mi w nim nie pasuje,ale nie umiem tego sprecydzowac...moze zbyt pudrowe wykonczenie ..?
Teraz używam odcienia Sunrise ale mam porównanie do moonlight i moim zdaniem jest duża różnica.
o dzięki za odpowiedź! w końcu ktoś kto testował E
mnie akurat podobało się to wykończenie pudrowe ale co kto lubi
ale co do moonlight i sunrise to na czym polega ta duża różnica? moonlight dużo jaśniejszy? a w ogóle podobne do siebie??
do AM też by się przydało porównanie albo do neauty
miałam próbki wszystkich z E ale wtedy nie było moonlight i kolorystycznie nic nie zasłużyło na biga chociaż faktycznie dobrze się trzymały i wykończenie też ok

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Ja miałam próbkę, ale nie mogę za dużo o nim napisać, bo próbkę przesypałam do 1g pudru EDM i wyszedł super rozświetlający puder pod oczy.

Edycja: Pomyliłam proszki. Powyżej piszę o Earthnicity Jedwabny Puder Wykończeniowy - Rozświetlający w kolorze Silk Glow Medium.
moje próbki w końcu też poszły na zmieszanie
jadwigamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 17:18   #4994
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 190
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

czym nakladacie AM ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 19:36   #4995
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
czym nakladacie AM ?
Najczęściej flat topami i kabuki. Jesli temat cie interesuje, to zajrzyj do wątku "Pędzle do kosmetyków mineralnych".

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2016-12-07 o 20:31
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 21:20   #4996
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jadwigamaj jako wykończenie wolę delikatne glow
Tak,sa podobne,ciepłe ale moonlight jaśniejszy,czy ton czy dwa nie umiem określić bo dobieralam kolory stacjonarnie,Pani pomaziala mi troszke zuchwe sunrise i moonlight i obydwie stwierdziliśmy że ten pierwszy.I tyle mojego doswiadczenia z tym odcieniem,ale zuzylam jedno opakowanie biga od Earthnicity i bardzo sobie chwale
Bdb krycie,lekkie i trwałe.
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 13:19   #4997
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziś kolejny dzień z pudrem glinkowym i chyba mam swojego ulubieńca!
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu

Edytowane przez jestemann
Czas edycji: 2016-12-08 o 13:52
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 14:13   #4998
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 701
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Prośba o założenie nowej części wątku
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 22:27   #4999
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, co się stało z flat topem? W sklepie nie ma go wcale...
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-14, 11:52   #5000
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 701
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Nowa, 2 część wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1053841

Zapraszamy
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.