Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-31, 13:00   #3151
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To koreańska marka a nie kosmetyk.

Moje pierwsze zakupy (ebay, polski sklep Misha, japan store, berdever):
-olejek DHC
-filtry: Biore Aqua Rich, Biore Kao UV Aqua Rich Watery Gel, Kose FASIO UV Protect Gel N - wszystko SPF50
-Misha zestaw Stem Cell: toner, serum, emulsja
-Innisfree z serii Green Seed: krem pod oczy, serum, krem i esencję z podlinii Fresh do tłustej skóry oraz puder No Sebum
-Hanyul Optimizing Serum
-Su:m37 Secret Programming Eye Creme oraz Losec Therapy Ampoule

Na razie używam tylko Mishy na noc. Są to rzeczywiście lekkie formuły, ale na dzień dla tłustej cery jednak ciut za ciężkie.

Od Berdever dostałam próbkę tonera ATrue Darjeeling, nie podrażnił mnie.
Jak już będziesz używać to daj znać jak się sprawdza puder No Sebum on w kompakcie jest? Ciekawa jestem jak wypada na tle krzemionki i dry flo. Miałam próbki serum Innisfree Green Seed ale nie lubiłam, nic u mnie nie robiło
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 14:02   #3152
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Jak już będziesz używać to daj znać jak się sprawdza puder No Sebum on w kompakcie jest? Ciekawa jestem jak wypada na tle krzemionki i dry flo. Miałam próbki serum Innisfree Green Seed ale nie lubiłam, nic u mnie nie robiło
Ja go miałam, wg mnie słabiej matuje niż krzemionka, ale daje lepszy efekt soft-focus niż czysta krzemionka, na poziomie domieszki z jedwabnym. Generalnie bez fajerwerków, ale wygodnie mieć w kosmetyczce.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 23:21   #3153
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 180
Question Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

- Jaką krzemionkę polecacie? Gdzie warto kupić?

- Jakie kosmetyki firmy su:m37 polecacie najbardziej? Są jakieś bestsellery?

Edytowane przez Mina1991
Czas edycji: 2016-03-31 o 23:23
Mina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 10:33   #3154
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Jak już będziesz używać to daj znać jak się sprawdza puder No Sebum on w kompakcie jest? Ciekawa jestem jak wypada na tle krzemionki i dry flo. Miałam próbki serum Innisfree Green Seed ale nie lubiłam, nic u mnie nie robiło
Sypki.
Zamówiłam z ciekawości i dlatego, że dość tani był, ale raczej na pewno będę go musiała zmieszać z pudrem sypkim Manhattan, bo transparentne białe pudry niestety przy drugiej aplikacji przestają być transparentne, a ja potrzebuję kilku poprawek dziennie i nie chcę mieć pobielonej twarzy. Jak do tej pory ten Manhattan to jedyny puder, który spełnia moje wymagania tzn nie widać go nawet po n-tym pudrowaniu, ma kolor, którego jednak nie widać na twarzy, nie daje żadnego krycia, matuje. No sebum to będzie mój pierwszy puder azjatycki, nie mam więc żadnego punktu odniesienia, ale widzę że tanie ich pudry nie są i przy moich mocach przerobowych może mi się to nie opłacać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 13:59   #3155
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Mina1991 Pokaż wiadomość
- Jaką krzemionkę polecacie? Gdzie warto kupić?

- Jakie kosmetyki firmy su:m37 polecacie najbardziej? Są jakieś bestsellery?

Jesli 1991 w Twoim nicku to Twoj rocznik to z su:m37 dla Ciebie nie bedzie dobra seria Time Control. Dla mnie hitami jest ich esencja przekiszona, nawilzajaca z ostatnio wypuszczonych trzech esencji i secret programming eye cream. Jak chcesz sprobowac to wpadnij na watek zakupowy, niebawe, bedziemy robic zamowienie z gmarket.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 18:27   #3156
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Sypki.
Zamówiłam z ciekawości i dlatego, że dość tani był, ale raczej na pewno będę go musiała zmieszać z pudrem sypkim Manhattan, bo transparentne białe pudry niestety przy drugiej aplikacji przestają być transparentne, a ja potrzebuję kilku poprawek dziennie i nie chcę mieć pobielonej twarzy. Jak do tej pory ten Manhattan to jedyny puder, który spełnia moje wymagania tzn nie widać go nawet po n-tym pudrowaniu, ma kolor, którego jednak nie widać na twarzy, nie daje żadnego krycia, matuje. No sebum to będzie mój pierwszy puder azjatycki, nie mam więc żadnego punktu odniesienia, ale widzę że tanie ich pudry nie są i przy moich mocach przerobowych może mi się to nie opłacać.
a nie lepiej zamiast mieszania najpierw użyć krzemionki a na nią jakiś barwiony? U mnie też pigmenty przyspieszają tłuszczenie skóry i na białego sypańca nakładam lekko ujednolicające w kamieniu i jest ok, mat mam dłużej niż po wymieszaniu. Jak nakładałam barwiony bezpośrednio na serum/krem to lubił mi się zwarzyć. Muszę się temu Manhattanowi sypkiemu przyjrzeć, na razie używam ich pudru prasowanego soft compact i nawet lubię ale bez fajerwerków. Próbowałaś inne pudry tej firmy, np ten 2 w 1?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 20:12   #3157
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a nie lepiej zamiast mieszania najpierw użyć krzemionki a na nią jakiś barwiony? U mnie też pigmenty przyspieszają tłuszczenie skóry i na białego sypańca nakładam lekko ujednolicające w kamieniu i jest ok, mat mam dłużej niż po wymieszaniu. Jak nakładałam barwiony bezpośrednio na serum/krem to lubił mi się zwarzyć. Muszę się temu Manhattanowi sypkiemu przyjrzeć, na razie używam ich pudru prasowanego soft compact i nawet lubię ale bez fajerwerków. Próbowałaś inne pudry tej firmy, np ten 2 w 1?
W sensie że krzemionka jako pierwszy puder a potem barwione gotowce? Tego jeszcze nie próbowałam, ale ogólnie krzemionki (miałam z Kolorówki) trochę mnie rozczarowały właściwościami matującymi, bo jednak są u mnie gorsze niż Dry-flo. Z gotowców drogeryjnych bardzo mnie rozczarowały sypane Kobo (transparent i beige), Yves Rocher rzekomy transparent, Paese HD i prasowany Bell Hypoalergenic.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 20:39   #3158
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
W sensie że krzemionka jako pierwszy puder a potem barwione gotowce? Tego jeszcze nie próbowałam, ale ogólnie krzemionki (miałam z Kolorówki) trochę mnie rozczarowały właściwościami matującymi, bo jednak są u mnie gorsze niż Dry-flo. Z gotowców drogeryjnych bardzo mnie rozczarowały sypane Kobo (transparent i beige), Yves Rocher rzekomy transparent, Paese HD i prasowany Bell Hypoalergenic.
Tak, najpierw krzemionka/dry flo/ryżowy czy co tam najlepiej Cię matuje a potem barwiony by zniwelować białość. Przynajmniej u mnie ten sposób najdłuższy mat daje potem jeszcze pryskam mineralną wodą by scalić wszystko
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 22:54   #3159
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 180
Question Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Jesli 1991 w Twoim nicku to Twoj rocznik...

Tak, to mój rocznik


Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
z su:m37 dla Ciebie nie bedzie dobra seria Time Control...

Nie będzie dobra?
Mina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 09:25   #3160
grzyp1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Witam, czy polecacie stronę
http://azjatyckie-kosmetyki.pl/index.php

jest godna zaufania?
grzyp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 16:09   #3161
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Mam na pozbycie sie bb cream etude house precious mineral cotton fit, kolor W13, 60g została napewno połowa, bardzo wydajny. oraz probke tego drugiego perfect fit okolo 10 ml.

nie wiem na co bym to wymieniła, puder, krem na przebarwienia lub cos mega kryjacego
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-03, 19:06   #3162
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Mina1991 Pokaż wiadomość
Tak, to mój rocznik



Nie będzie dobra?


Nie będzie bo to seria do dojrzałej skory

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez grzyp1 Pokaż wiadomość
Witam, czy polecacie stronę

http://azjatyckie-kosmetyki.pl/index.php



jest godna zaufania?


Jeśli ktos pisze ze sprowadzi dla Ciebie kosmetyki to powinno ci sie włączyć tysiąc żarówek ostrzegawczych w głowie. To znaczy ze powierzasz komuś pieniądze ktory nie ma towaru. Juz tak działał pinkmelon ktory nabrał kasy od klientow i nie doczekali sie towaru. Kup sobie sama kosmetyki przez ebay, taniej i jak zapłacisz paypalem tp jestes objęta programem kupujących.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 09:56   #3163
grzyp1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziękuję za odp

Czy ktoś w takim razie może polecić mi kosmetyk do twarzy z volufiline? Używałyście? Jakie efekty?
grzyp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 21:29   #3164
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez grzyp1 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odp



Czy ktoś w takim razie może polecić mi kosmetyk do twarzy z volufiline? Używałyście? Jakie efekty?


Azjatycki cukier na blogu wymieniała jakies konkretne marki
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 07:50   #3165
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 180
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez grzyp1 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odp

Czy ktoś w takim razie może polecić mi kosmetyk do twarzy z volufiline? Używałyście? Jakie efekty?
Już kiedyś pytałam o to samo na tym forum...

Dziewczyny napisały, że Volufiline firmy Sidmool, który sprzedaje m.in. Azjatycki Cukier nie przynosi żadnych efektów i nie wiedzą skąd na jej blogu pozytywne opinie.
Mina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 07:57   #3166
2cats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Potwierdzam.
Volufiline Sidmoola nie przynosi zadnych efektow.

Ale mysle, ze to nie Sidmool, ale ogolnie Volufiline.

Jedyne badania odnosnie rezultatow Volufiline jakie udalo mi sie znalezc byly albo przeprowadzone przez firme, ktora Volufiline produkuje (Sederma), albo sponsorowane przez nia, albo w kolaboracji z nia.


Sent from my SHL24 using Tapatalk
2cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 11:48   #3167
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Mina1991 Pokaż wiadomość
Już kiedyś pytałam o to samo na tym forum...



Dziewczyny napisały, że Volufiline firmy Sidmool, który sprzedaje m.in. Azjatycki Cukier nie przynosi żadnych efektów i nie wiedzą skąd na jej blogu pozytywne opinie.


Ja mam to samo z oligopeptydowym serum z sidmool. Zużylam całe ale nie rozprezylo mi zmarszczek na czole. Myśle ze u mnie to juz niestety kwestia wieku, 34 lata to juz raczej czas na ostrzykiwanie

Zato serum z pueraria mam wrażenie ze odbudowało mi trochę policzki
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 13:01   #3168
drozdobyx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 18
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

ja też miałam z oligopeptydowym serum z sidmool i nic nie pomogło
drozdobyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 15:15   #3169
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Jak już będziesz używać to daj znać jak się sprawdza puder No Sebum on w kompakcie jest? Ciekawa jestem jak wypada na tle krzemionki i dry flo. Miałam próbki serum Innisfree Green Seed ale nie lubiłam, nic u mnie nie robiło
Puder jest bardzo drobno zmielony, niestety bieli, więc używam na razie tylko raz dziennie, na twarz "zagruntowaną" tonerem, serum, emulsją i kremem Innisfree Green Tea do tłustej cery.
Bardzo dobrze matowi, ma lekki, świeży zapach.

Z serii Innisfree Green Tea jestem póki co zadowolona, idealna do tłustej cery na dzień.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 15:38   #3170
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Puder jest bardzo drobno zmielony, niestety bieli, więc używam na razie tylko raz dziennie, na twarz "zagruntowaną" tonerem, serum, emulsją i kremem Innisfree Green Tea do tłustej cery.
Bardzo dobrze matowi, ma lekki, świeży zapach.

Z serii Innisfree Green Tea jestem póki co zadowolona, idealna do tłustej cery na dzień.
i nie masz wrażenia ciężkości przy wieloetapowym nakładaniu? Mi serum ani trochę nie ograniczało przetłuszczania i miałam wrażenie że drobne krostki mi po nim wyskakują
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 15:48   #3171
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
i nie masz wrażenia ciężkości przy wieloetapowym nakładaniu? Mi serum ani trochę nie ograniczało przetłuszczania i miałam wrażenie że drobne krostki mi po nim wyskakują
Nie mam i to jest dla mnie samej duże zaskoczenie Dziwne są te konsystencje, serum jest lejące i trochę lepkie, następna po nim emulsja ma postać niby-kremu, ale topnieje pod wpływem ciepła, za to ostatni w kolejności krem to bardzo lekki galaretowaty żel.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 19:30   #3172
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja też stosuję pielęgnację warstwową i też jestem w szoku, że się sprawdza
Przy dotychczasowym stosowaniu tylko filtra i podkładu mineralnego, po 2 godzinach świeciłam się jak choinka i wkurzało mnie to niezmiernie. Od niedawna używam tonera, serum, żelu, filtra i kremu BB i świecę się dopiero na wieczór. Koreańskie czary
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 21:23   #3173
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

To ja jeszcze dodam, że przekonałam się na własnej skórze, że jak już inwestować w te kosmetyki, to w zestaw. Moje pierwsze zetknięcie z azjatyckimi produktami było już dość dawno temu, ale były to pojedyncze rzeczy, krem Mizona, jakieś BB i byłam niezadowolona, ale przy reszcie mojej ówczesnej pielęgnacji nie mogło się to inaczej skończyć.
Przez pomyłkę zamówiłam emulsję Innisfree Green Tea do cery suchej zamiast tłustej, więc dałam ją koleżance z taką właśnie cerą. Oddała mi je po tygodniu, bo jak stwierdziła "To nic nie robi".
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 10:42   #3174
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

A do mnie po przeprowadzce przestały rzeczy z ebaya przychodzić Nie wiem, co jest grane, strawberry normalnie dociera, ali też , a paczki ebayowe 'giną'.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 11:01   #3175
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A do mnie po przeprowadzce przestały rzeczy z ebaya przychodzić Nie wiem, co jest grane, strawberry normalnie dociera, ali też , a paczki ebayowe 'giną'.
Może na ebayu masz przypadkiem zły adres? Bo dziwne, jeśli z innych stron przychodzi
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 14:38   #3176
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Może na ebayu masz przypadkiem zły adres? Bo dziwne, jeśli z innych stron przychodzi
albo na paypalu
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 14:51   #3177
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie mam i to jest dla mnie samej duże zaskoczenie Dziwne są te konsystencje, serum jest lejące i trochę lepkie, następna po nim emulsja ma postać niby-kremu, ale topnieje pod wpływem ciepła, za to ostatni w kolejności krem to bardzo lekki galaretowaty żel.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To ja jeszcze dodam, że przekonałam się na własnej skórze, że jak już inwestować w te kosmetyki, to w zestaw. Moje pierwsze zetknięcie z azjatyckimi produktami było już dość dawno temu, ale były to pojedyncze rzeczy, krem Mizona, jakieś BB i byłam niezadowolona, ale przy reszcie mojej ówczesnej pielęgnacji nie mogło się to inaczej skończyć.
Przez pomyłkę zamówiłam emulsję Innisfree Green Tea do cery suchej zamiast tłustej, więc dałam ją koleżance z taką właśnie cerą. Oddała mi je po tygodniu, bo jak stwierdziła "To nic nie robi".
i pewnie to jest klucz do sukcesu zaciekawił mnie ten krem skoro ma taką konsystencję

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A do mnie po przeprowadzce przestały rzeczy z ebaya przychodzić Nie wiem, co jest grane, strawberry normalnie dociera, ali też , a paczki ebayowe 'giną'.
a bierzesz rejestrowane? Może na poczcie ktoś ma lepkie ręce jeśli przesyłki nierejestrowane
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 17:30   #3178
Sukuba
Wtajemniczenie
 
Avatar Sukuba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 2 569
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

.
__________________
Proszę odpisuj u mnie

Wymieniam
[B]
Kosmetyki i perfumy

szukam

Edytowane przez Sukuba
Czas edycji: 2016-04-11 o 17:50
Sukuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 18:14   #3179
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
strawberry normalnie dociera
A co to takiego? Znam tylko ebay i aliexpress.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 19:50   #3180
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Może na ebayu masz przypadkiem zły adres? Bo dziwne, jeśli z innych stron przychodzi
Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
albo na paypalu
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a bierzesz rejestrowane? Może na poczcie ktoś ma lepkie ręce jeśli przesyłki nierejestrowane
Adres dobry, płatności kartą kredytową/wirtualną/PP, raz dopłaciłam za rejestrowaną - też nie doszła. Cyrk normalnie. Może Korea mnie nie lubi, bo w sumie na ebayu tylko stamtąd zamawiam. Wiadomo, kasę oddają, ale jestem odcięta od tamtejszych kosmetyków i to wcale nie jest miłe.

Dzięki za chęć pomocy dziewczyny, musiałam to z siebie wyrzucić, kolejna paczka mi nie przyszła i już raczej nie dotrze, i smutek.

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
A co to takiego? Znam tylko ebay i aliexpress.
KLIK

Jak dolar był tańszy, to bardziej się opłacało, ale nadal można coś ciekawego upolować, zwłaszcza z makijażu, bo przesyłka gratis i szybko przychodzi (przynajmniej do mnie ).
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.