Dziecko z astma w samolocie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-18, 11:33   #1
ewcia23
Raczkowanie
 
Avatar ewcia23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 251

Dziecko z astma w samolocie.


Czy mozecie mi podpowiedziec jak wyglada sprawa wniesienia lekow na poklad samolotu Wizzair,chodzi mi o inhalator dla dziecka ktore ma astme.Synek ma 3,5l i pierwszy raz lece z nim odkad ma podejrzenie astmy wiec troche sie denerwuje co i jak.Na stronce wizzair nic nie moge znalesc a na glownej stronce lotniska Luton pisza ze zalezy od lini lotniczych gdyz czasem wymagaja zaswiadczenia od lekarza.Cudem udalo sie nam zalatwic Salbutamol zeby byl w kazdej chwili do odebrania w aptece ale nie pytajcie jaka droge musialam przejsc z lekarzami bo dla nich nic zlego sie nie dzialo chociaz syn od urodzenia alergik na mleko krowie i chociaz do tego czasu nie moze jesc nic z nabialu pojawila sie astma wysilkowa a ostatnio ataki astmy bez powodu,ciezko stwierdzic co mu jeszcze szkodzi,juz chyba wszystko zapisuje co je zeby dojsc jaki jeszcze alergen go uczula.Dlatego tez lece do Polski wykonac testy alergiczne,wiem ze nie wychodza zawsze wiarygodne ale nie moge tak siedziec i nic z tym nie robic,chce tez wykonac badania na pasozyty bo synek zle spi w nocy,zgrzyta zebami.Czy zdarzylo wam sie ze dziecko zle reagowalo na lot samolotem-mialo problem z oddychaniem,chcialabym sie przygotowac jak moze zareagowac.W lipcu bylam z nim w Pl i super zniosl lot ale od wrzesnia zaczely sie u niego problemy z oddychaniem i podejrzenie astmy wiec teraz moze byc juz zupelnie inaczej.
ewcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-18 11:33:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.