Z czym nosić jeansy z prostą nogawką? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-01, 14:00   #1
niezdecydowana_dusza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 70

Z czym nosić jeansy z prostą nogawką?


Mam 17 lat i 158 cm. Ostatnio brat przywiózł mi kilka par spodni Levisa z USA w tym spodnie z prostą nogawką (granatowe, ciemne), od chyba końca podstawówki noszę spodnie rurki dlatego nie mam pojęcia do czego powinnam nosić te spodnie, czy bardziej luźne koszulki czy bardziej dopasowane? Spodnie podwinąć czy zostawić trochę dłuższe (mówiąc dłuższe mam namyśli prawie o 8 cm za długie ciężko znaleźć na mnie dopasowane na długość spodnie) Budowę ciała mam raczej prostą, brak wcięcia praktycznie biodra mam prawie zaraz pod żebrami, mogłybyście cos doradzić? szukałam na internecie jednak nic nie znalazłam, jeżeli już był taki temat to bardzo przepraszam.
niezdecydowana_dusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 14:30   #2
zua
Wtajemniczenie
 
Avatar zua
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 364
Dot.: Z czym nosić jeansy z prostą nogawką?

Myślę, że i luźne i bardziej dopasowane koszulki mogłyby być. Ja bym je skróciła na odpowiednią długość (tylko iść do zaufanego krawca!! - zrobi tak, że nie będzie w ogóle widać, że były skracane )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mb4.jpg (26,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dzins02.jpg (41,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Newzu-Jean-Straight-Women-Pants-Women-Autumn-Casual-Trousers-Cattle-Wear-White-Pleated-Light-Blu.jpg (122,2 KB, 39 załadowań)
zua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.