Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna porady i dyskusje związane z zabiegami chirurgii plastycznej. Uzyskasz tu informacje na temat takich zabiegów jak korekcja uszu lub nosa, powiększanie piersi i wielu innych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 12:11   #4591
201707261519
Konto usunięte

Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez patricia_ventura Pokaż wiadomość
Serio jest az tak zle?? kurde.
Im większy (i cięższy) biust tym większa deformacja. Jest kilka dziewczyn w wątku ze zwisami pociążowymi po większym biuście. Dodaj do tego implant, który tez swoje waży i masz do robienia oprócz implantu też plastykę. Mi przez ciąże biust zmalał z 75DD/E do 75B. A skóra zostaje...
201707261519 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 12:14   #4592
arwena123
Przyczajenie

Mnie z 70B urósł do 70F a potem zmalał z powrotem, zostawiając rozciągniętą skórę. Woreczki/naleśniki z lekkim zwisem.
arwena123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 13:16   #4593
maleficenta
Zadomowienie

Dzień dobry!
Mi tam w ciąży niewiele urosły,ale wcale mi się nie podobały 😜 lepsze sylikony 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
Maleficenta - hmm jak bylam w ciazy mialam takie pelne C, a po juz tylko male B, I tak sobie mysle, zeby wrocic do C , tylko inna droga . A gdzie sie zdecydowalas?

Arwena123 - rozumiem, ze polecasz Estetike, dzwonie jutro, moze znajda jakis szybki termin

Ismenka - tak, juz od prawie 6 lat, Katowice niestety odpadaja, bo nie zdaze. Czy ja poprawnie czytam z A do E ... WOOW

I mam do Was pytanie, o co pytac na konsultacji?
Się zdecydowałam,ale nie zrobiłam... jeszcze na A.B z Wawy. Czekam na odpowiedni moment

O co pytać?przede wszystkim dokładnie przedstawić swoje oczekiwania! Wyjaśnić czego dokładnie oczekujesz i co się Tobie podoba.Nie zważając na gust doktora,ani innych dookoła.To będą Twoje cyce i mają być dla Ciebie najlepsze! Mów śmiało jakie chcesz,pokazuj zdjęcia cyców,które Ci się podobają.I koniecznie umów się na kilka konsultacji.

22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Planowana operacja: A.B. 2017r

Edytowane przez maleficenta
Czas edycji: Wczoraj o 13:20
maleficenta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 13:52   #4594
ona33ch
Wtajemniczenie

Bry ⁉

Wyliczanka :

kociak902 - 27.07 - 2

Kinia00sokp - 11.09 - 47

Luka_ja - 25.09 - 61

ona33ch - 04.10 - 70 ( poprawka )

demona1979 - 06.12 - 133

Wzrost 183 cm / 69 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
W tali 83
W biodrach 93

Poprawka (.)(.) 2017

04/10/2017 👉 J.S B-Biała = wymiana Sebbin na Polytech Replicon + lift metoda Le Jour
ona33ch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 14:27   #4595
maleficenta
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ijegrina Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Przepraszam ale od czasu do czasu was podczytuje, jednak do tej pory nie miałam odwagi napisać.
Teraz piszę bo mam wielki stres, nie do końca wiem co mam robić, dlatego proszę o radę.
Jakiś czas temu siostra wynalazła program w jednej z klinik chirurgii plastycznej dotyczący przeszczepu tkanki tłuszczowej do biustu. Poszukiwano kobiet które będą spełniały pewne wymagania. Nigdzie nie było to nagłaśniane a chętnych mieli sporo. Poszłam z siostrą. Niestety ona się nie załapała przez problemy zdrowotne, mnie zakwalifikowano. Było to jakies 2 miesiące temu i wszystko podziało się tak szybko, że tak naprawdę nawet nie miałam czasu się nad tym zastanowić. Teraz za tydzień mam mieć zabieg a ja się strasznie boję, zastanawiam się, co mi do głowy strzeliło. Jako, że jest to program 3 zabiegi miałabym zupełnie za darmo, kiedy normalnie jeden kosztuje ok 10 tys.
Program polega na tym, że do jednej piersi mają wstrzyknąc tłuszcz jednym sposobem a do drugiej innym, żeby porównac obie metody i zbadać która jest skuteczniejsza. To przy pierwszym zabiegu. Przy dwóch kolejnych wyrównali by potencjalną asymetrię, która by powstała. Drugim problemem jest to, że nienawidzę swojego brzucha. Byłam pewna, że przy pierwszym zabiegu wezmą mi tłuszcz z brzucha a wczoraj lekarz powiedział, że od wszystkich pacjentek borą najpierw z nóg. Boję się, że będę miała blizny na udach, do tego upały a ja będę musiała pomykać 3 tygodnie w bieliźnie uciskowej no i w tym roku mogę zapomnieć o szortach bo blizn nie można opalać. No i ta cała liposukcja. Niby dużo nie pobiorą tłuszczu więc nie powinno być komplikacji ale tak naprawdę nigdy nie wiadomo ile czasu potrwa gojenie ran i czy nie powstaną nierówności.
Nie wiem co robić, czy nowe cycki są warte takich katuszy? Chyba zaczynam panikować
Hej koleżanko Odezwij się.Jestem ciekawa czy zdecydowałaś się na zabieg... Jeśli tak to jak się czujesz? I jak efekty??

22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Planowana operacja: A.B. 2017r
maleficenta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 15:03   #4596
paaulinaa90
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
potwierdzam. Ja dopiero od kilku miesięcy mogę biegać, skakać bez dyskomfortu, ale i tak w mega mocnym sportowcu. A sutki długo były nadwrażliwe, teraz jest juz ok
To mnie uspokoiłyście uff
Cytat:
Napisane przez pamaaa Pokaż wiadomość
Kochana ja przez 5mc nie moglam biegac bo mnie az cycki palily. Nawet w za☠☠☠istym shockabsorberze. Najwidoczniej potrzebujesz wiecej czasu na regeneracje. Ja mam cycki teraz 8mc i dopierocmoge biegac bez bolu (oczywiscie w staniku). Sutki potrafie miec tak drazliwe, ze bije po lapach chlopaka jak mnie dotykamimo wszystko jest to normalne. Moj lekarz powiedzial ze rok minie i powinno byc wszystko dobrze ufam mu :p

Stary Wczoraj, 18:13   #4597
Cotton2015
Raczkowanie

Wy tak tu sobie piszecie o zwisach i piersiach do kolan po ciąży, a u mnie rachunek wygląda prosto: 0 dzieci (jeszcze), dwie operacje piersi za sobą i implant 600 ml. Nie wiem czy się śmiać, czy płakać :p Po ciąży będę więc chudą szczapą, z wielgachnymi cycami do kolan, a że planuję dwójkę... hmm...
Stary Wczoraj, 18:31   #4598
myselfe
Raczkowanie

hahaha cotton strzelilas w 10, bo ja dokladnie o tym samym pomyslalam moje 450 podczas ciazy pewnie przybiora ogromny rozmiar, a po ciazy bede je zbierac z podlogi
chyba serio zaczne myslec o wymianie na mniejsze..
Stary Wczoraj, 19:27   #4599
Ijegrina
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Hej koleżanko Odezwij się.Jestem ciekawa czy zdecydowałaś się na zabieg... Jeśli tak to jak się czujesz? I jak efekty??

Z tego wszystkiego zapomniałam napisać o swojej decyzji.
Pojechałam dzień przed zabiegiem, spotkałam się z lekarzem i powiedziałam mu o swoich wątpliwościach. Pokazał mi zdjęcia dziewczyn po przeszczepie tłuszczu (twarzy nie było widać), wyjaśnił wszystko co i jak, tak że się uspokoiłam.
Poznałam też dwie dziewczyny, które były już po zabiegu i były bardzo zadowolone.
Ja jestem 11 dni po przeszczepie tłuszczu. Nogi mam lekko posiniaczone ale z dnia na dzień jest coraz lepiej. Myślę, że jeszcze tydzień i śladu po nich nie będzie. Nacięcia na nogach mam niewielkie ok 1-2mm po 5 na nodze. Jeszcze mam szwy, za 2 dni jadę na zdjęcie ich.
Z piersi opuchlizna zeszła po kilku dniach. Strupki już mi odpadły. Co do efektu, na początku piersi były opuchnięte, po kilku dniach opuchlizna zeszła. Są jędrniejsze i większe tak ok 1 rozmiar ale to dopiero 2 tygodnie, mogą jeszcze zmaleć i za pewne tak się stanie. Nie ma żadnej asymetrii, nawet wydaje mi się, że są równiejsze niż przed zabiegiem.
W styczniu mam mieć drugi zabieg.
Co do samego zabiegu. Już wieczorem tego samego dnia byłam w stanie normalnie chodzić, tylko byłam lekko zamulona narkozą. Na drugi dzień czułam się zupełnie normalnie. Szwy na nogach lekko ciągnęły ale w niczym to nie przeszkadzało. Po 2 dniach uczucie ciągnięcia zupełnie przeszło, tak, że na trzeci dzień poszłam normalnie do pracy. Piersi były tkliwe i lekko obolałe przez jakieś 3-4 dni ale ból był tylko jak je dotykałam.
Najgorsze z tego wszystkiego jest chodzenie w bieliźnie uciskowej ale na szczęście nie ma strasznych upałów, czego najbardziej się obawiałam, choć nie powiem, z wielką chęcią pozbyłabym się tych gatek.

Edytowane przez Ijegrina
Czas edycji: Wczoraj o 19:32
Ijegrina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:06   #4600
motylek3212
Raczkowanie

Dziewczyny wiem,że to nie tu powinnam pisać,ale szukam dobrego ortopedy we Wro/polanica/kłodzko.Mam zapalenie ścięgna achillesa i potrzebuje dobrego specjalisty.Zawsze coś mi wyskoczy przed tymi cyckami😂 i tak planuje na przyszły rok operacje,ale te problemy zdrowotne,co chwile coś nowego

Stary Wczoraj, 21:30   #4601
Ashia
Rozeznanie

O co pytać?przede wszystkim dokładnie przedstawić swoje oczekiwania! Wyjaśnić czego dokładnie oczekujesz i co się Tobie podoba.Nie zważając na gust doktora,ani innych dookoła.To będą Twoje cyce i mają być dla Ciebie najlepsze! Mów śmiało jakie chcesz,pokazuj zdjęcia cyców,które Ci się podobają.I koniecznie umów się na kilka konsultacji.

Dzieki za rady, tak tez zrobie , mam juz jedna w przyszlym tyg
Stary Wczoraj, 21:49   #4602
Sonka29
Zadomowienie

Pamaa chętnie zobaczę te twoje dwie koleżanki, które tak samo długo karmiły ...przed i po ;-) sama ciekawa jestem ... Myślę, że co innego płaska wejściówka i mały implant a co innego gdy się swojego gruczołu jednak trochę ma

Dziewczyny nie obawiajcie się na zapas mnie np skóra się nie rozciągnęła ... Kurka nawet nie wiedziałam że tyle jest tu młodych dziewczyn przed ciążą i porodem .., czuję się jak emerytka

Buziaki spokojnego wieczoru i nocy

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Demona konto usunęła ???? :-( czy mi się tylko wydaje :-(
27.12.16 B-B J.S.
158 cm, 50 kg
Sonka29 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 05:41   #4603
myselfe
Raczkowanie

Ehh rzeczywiscie demona zniknela! A mialam pytac jakiej firmy implanty bedzie miala..
Pama jakby twoje kolezanki sie zgodzily niech zrobia kilka zdjec po ciazy dla nas, chetnie zobaczymy
Sonka nie przesadzaj, jaka z ciebie emerytka?

Stary Dzisiaj, 05:50   #4604
crippled
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez paaulinaa90 Pokaż wiadomość
Mnie z 330ml wyszło 75C wiec brać jak największe; )
A mi z 335 wyszło D.
Jednak mililitry nie mają aż takiego znaczenia jak wymiary implantu

Nowe wątki na forum Chirurgia Plastyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 5 (1 użytkowników i 4 gości)
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości