wysokie i szczupłe dziewczyny pomocy...! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-23, 21:02   #1
katterina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Unhappy

wysokie i szczupłe dziewczyny pomocy...!


Mam taki problem, że jestem wysoka-prawie 180cm i w miarę szczupła-noszę rozmiar 36-38. Więc przyzwyczaiłam się już do tego że spodnie mogę kupować tylko w markowych sklepach typu bigstar itp., które mają oddzielną rozmiarówkę na długość i szerokość. Bo żebym na jakimkolwiek bazarku kupiła (zawsze trochę taniej) to bez szans-wszystkie mają za krótkie nogawki...
Ale co z bluzkami? a najgorzej z kurtkami! Jestem zrozpaczona po dzisiejszych poszukiwaniach kurtki zimowej, bo o ile moża jakoś przeżyć że kurta jest za luźna to już za krótkich rękawów nie da rady znieść...
Znacie może jakieś sklepy dla takich ludzi jak ja-wysokich i szczupłych?

P.s. Najbardziej wkurza mnie to że wszystkie manekiny są chude jak anorektyczki,ale ciuchy na nie założone są pozapinane z tyłu agrafkami żeby nie wisiały...
katterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 22:32   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: wysokie i szczupłe dziewczyny pomocy...!

Cytat:
Napisane przez katterina Pokaż wiadomość
Mam taki problem, że jestem wysoka-prawie 180cm i w miarę szczupła-noszę rozmiar 36-38. Więc przyzwyczaiłam się już do tego że spodnie mogę kupować tylko w markowych sklepach typu bigstar itp., które mają oddzielną rozmiarówkę na długość i szerokość. Bo żebym na jakimkolwiek bazarku kupiła (zawsze trochę taniej) to bez szans-wszystkie mają za krótkie nogawki...
Ale co z bluzkami? a najgorzej z kurtkami! Jestem zrozpaczona po dzisiejszych poszukiwaniach kurtki zimowej, bo o ile moża jakoś przeżyć że kurta jest za luźna to już za krótkich rękawów nie da rady znieść...
Znacie może jakieś sklepy dla takich ludzi jak ja-wysokich i szczupłych?

P.s. Najbardziej wkurza mnie to że wszystkie manekiny są chude jak anorektyczki,ale ciuchy na nie założone są pozapinane z tyłu agrafkami żeby nie wisiały...


tzn może Ci w kwestii kurtki nei doradzę bo pojęcia nie mam gdzie taka znajdziesz ale

spodnie z dlugasna nogawka znajdziesz np,. w terranovie, ja mam 170cm wzrostu i kupione tam za niecałe 40zł rurki były na mnie dobre 7-8cm za długie wiec sądzę że dla ciebie by byly idealne

poza tym na allegro czesto pani borsuk reklamuje spodnek w cenach 30-50zł z bardzo długą nogawką ( 110cm)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 09:29   #3
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: wysokie i szczupłe dziewczyny pomocy...!

ja tez mam prawie 180cm i rozmiar 36-38 i jakos daje sobie rade. ostatnio kupiłam sobie kurtke w HOUSIE, całkiem ciepła i ładna. za 130zł tu masz do niej link http://www.sklep.house.pl/pl/open/ca...oduct/id/27550
mysle,ze jak sie postarasz to na pewno znajdziesz.
oprócz tego kurtki dobre na mnie znajduje też w Zarze,Orsayu,Bershce, po prostu trzeba dobrze poszukać i się nie zniechęcać!
a jeszcze co do spodni to prawie zawsze kupuje je właśnie w Zarze! są śliczne niezbyt drogie (koło 200zł a jak są wyprzedaze to 100zł) i idealnie na mnie leżą...
pozdrawiam i życze powodzenia!
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.