Hm potrzebuję waszej rady co do koloru... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-30, 10:52   #1
marta--1985
Przyczajenie
 
Avatar marta--1985
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18
Arrow

Hm potrzebuję waszej rady co do koloru...


Witam wszystkie Wizażankipostanowiłam Was zapytać o radę.widzicie mnie na avatarku,teraz mam nieco gorszą fryzure bo tamta była po miesiącu od wizyty u fryzjera.zawsze byłam blondynką,ale coś mi w głowie świta by na jesień piewszy raz w życiu zrobić sie brunetką tak dla sprawdzenia.ale niewiem co o tym sądzić-jaki kolor by mi pasował?czy zostać lepiej przy blondzie?hm acha no i mam problem bo nigdy sie niefarbowałam na ciemne więc czy farba (oczywiście u fryzjera) dobrze pokryje mi włosy? czy będę musiałą robić dekoloryzację czy coś takiego?z góry dziękuje za odpowiedzi!
__________________
Marcia
marta--1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 10:54   #2
marta--1985
Przyczajenie
 
Avatar marta--1985
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18
Dot.: Hm potrzebuję waszej rady co do koloru...

acha może niewidac ale mam niebieskie oczka, zwykle mam pastelowy makijaż a cerę jasną ,ale nie porcelanową.
__________________
Marcia
marta--1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 12:03   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Hm potrzebuję waszej rady co do koloru...

Marta ( moja imienniczko i odwrotnie brązik szczególnie taki jasny i zimny będzie Ci pasował ( nie trzeba żadnej dekoloryzacji - wykonuje się jąprzy schodzeniu z ciemnego na jasniejszy odcień-jedyne co Ci grozi to szybsze i nierównomierne schodzenie farby jeśli Twoje włosy były rozjaśniane)
Jednak ja widziałabym Cię raczej w obecnym kolorku i brązowych pasemkach , albo balayage brąz/ blond. Dlaczego ?? ano dlatego , ze teraz ( jak niegdys na blond) panuje mania farbowania na brąz,blond niedługo nie będzie już tak powszechny a Tobie w tym kolorze bardzo do twarzy i wyglądasz w nim swietnie.To były moje gorzkie żale ..... a tak obiektywnie, bez zabarwienia emocjonalnego- jak już pisałam jasny zimny brązik będzie wyglądał bardzo fajnie .
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 15:43   #4
marta--1985
Przyczajenie
 
Avatar marta--1985
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18
Dot.: Hm potrzebuję waszej rady co do koloru...

Hm w sumie masz rację, boję się tak radykalnej zmiany więc chyba wybiorę poprostu ciemny balejaż-ze 3 odcienie brązu choć fakt szybko mi to pewnie zejdzie...hm no ale lepiej jak bede miec kilka kolorków to wtedy to schodzenie farby nawet jak bedzie brzydkie to jakoś da sie zakamuflować
__________________
Marcia
marta--1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 16:00   #5
żanetka91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 688
GG do żanetka91
Dot.: Hm potrzebuję waszej rady co do koloru...

Sliczny kolorek sliczna fryzurka slicznie pasuje do Ciebie Ja bym nic nie zmieniala
żanetka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 16:29   #6
marta--1985
Przyczajenie
 
Avatar marta--1985
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18
Dot.: Hm potrzebuję waszej rady co do koloru...

ech no ja najlepiej bym też nic niezmianiała....ale jest to pewne ale chce dać odpocząć włosom od rozjaśniamia i balejaży...robię to co pół roku i moje włosy są w fatalnej kondycji-łamią sie, kruszą przy czesaniu...a ta zmiana na ciemniejszy to byłaby oczywiście na pół roku-do wiosny
__________________
Marcia
marta--1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 17:44   #7
natalia__
Raczkowanie
 
Avatar natalia__
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 84
Dot.: Hm potrzebuję waszej rady co do koloru...

Cytat:
Napisane przez marta--1985
ech no ja najlepiej bym też nic niezmianiała....ale jest to pewne ale chce dać odpocząć włosom od rozjaśniamia i balejaży...robię to co pół roku i moje włosy są w fatalnej kondycji-łamią sie, kruszą przy czesaniu...a ta zmiana na ciemniejszy to byłaby oczywiście na pół roku-do wiosny
Zdaje mi się, że w jasnych włosach jest ci bardzo dobrze Mogłabyś je nieco urozmaicić jakimś balejażem, ale nie za ciemnym. Ja radziłabym Ci do blondu dodać jakiś jasny brązik, ewentualnie z jakimiś miedzianymi refleksami. I pamiętaj, że powrót do jasnych włosów nie będzie już taki łatwy jak ich przyciemnienie.
natalia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 18:41   #8
fikcja_literacka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
Dot.: Hm potrzebuję waszej rady co do koloru...

jestes bardzo ladna dziewczyna i ladnie Ci w blondzie.Ale jezeli juz chcesz bardzo brąz to taki hmm... jasny by Ci pasowal
fikcja_literacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 18:52   #9
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Hm potrzebuję waszej rady co do koloru...

Cytat:
Napisane przez fikcja_literacka
jestes bardzo ladna dziewczyna i ladnie Ci w blondzie.Ale jezeli juz chcesz bardzo brąz to taki hmm... jasny by Ci pasowal
zgadzam sie. ja bym i tak nic nie zmieniala z kolorem masz lady kolorek, fajnie to wyglada u Ciebie, a farbowanko co pol roku to nie jest tak zle zadbaj po prostu o lepsze odzywki/maseczki dla nich i mysle ze bedzie lepiej. ja bym zmeinila z fryzurka cos ale nie z kolorem, np. inna grzywka czy dlugosc i koniecznie nam sie pokaz z nowa fryzura
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 19:25   #10
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Hm potrzebuję waszej rady co do koloru...

Zgadzam się z większością dziewczyn - świetnie wyglądasz w obecnym kolorku . I popieram: jakiś ładny balejaż i będzie git
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 19:29   #11
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Hm potrzebuję waszej rady co do koloru...

ladnie ci tak jak jest ale ciepla czekolada tez bylaby ok
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 21:04   #12
marta--1985
Przyczajenie
 
Avatar marta--1985
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18
Dot.: Hm potrzebuję waszej rady co do koloru...

Wiecie co dziewczyny,ja tak sobie myślę, że zrezygnuje z farbowania całości bo na moim balejazy po kilku myciach i tak zejdzie soczysty ciemny kolorek.bo ja na główce zawsze mam balejaż blond,całych nigdy nie farbowałam,ostatnio robiłam tylko blond , a wcześniej blond z brązem ale tego brązu bardzo niebyło widaćbo mam i tak więcej blondu no i ten brąz i tak sie lekko zmył.hm no i w związku z tym myślę by zrobić własnie jakiś czekoladowy,brązowy balejaż bo w takim układzie zostanie mi trochę mojego blondu, a do następnego farbowania na wiosne na tyle farba sie zmyje by znów paradować w blondzie boję sie ale niemogę sie powstrzymać od eksperymentu z ciemnymi włoskami
__________________
Marcia
marta--1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 22:48   #13
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Hm potrzebuję waszej rady co do koloru...

Jesli jednka jestes zdecydowana wybierz jednak szampon koloryzujący 9 farba raczej się nie zmyje całkiem, z szamponami jest różnie,ale napewno lepiej niż z farbami )
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 23:56   #14
MaGniFiQue
Raczkowanie
 
Avatar MaGniFiQue
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 121
Dot.: Hm potrzebuję waszej rady co do koloru...

Doradze Ci, a raczej odradze na wlasnym przykrym przykladzie. Cale zycie jestem jasna, platynowa blondynka, takze mialam nie raz ochote zmienic radykalnie kolor, co oczywiscie uczynilam Kolor ciemny braz, bardzo mi sie podobal, bo wygladalam inaczej niz zawsze, ludzie mnie nie poznawali na ulicy :P Jednak kolor sie znudzil i zapragnelam wrocic do mojego ukochanego jasnego blondu. Odbyla sie wiec masakryczna dekoloryzacja, polamane, wypadajace wlosy i powolne...baaardzo powolne wracanie do dawnego koloru, poprzez baleyage, okropne miodowe, zolte odcienie az do jasnej platyny. KOSZMAR!!! w tym kolorku wygladasz bardzo, bardzo ladnie, wiec szczerze Ci odradzam te eksperymenty. Pozdrawiam!
MaGniFiQue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 10:37   #15
marta--1985
Przyczajenie
 
Avatar marta--1985
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18
Dot.: Hm potrzebuję waszej rady co do koloru...

Maritiwiesz z szamponami na rozjaśnianych włosah lepiej nie eksperymentować,kiedyś taki kupiłam i chciałam zrobić sobie pasemka ale coś mnie tknęło i zrobiłam jedno na próbe pod spodem acha oczywiście ciemny brąż hehe no i na jaśniutkim blondzie wyszedł hehehe FIOLETOWY! wiec a szmpony wole niewchodziuc tymbardziej ze jak sie spłucze to niebedzie to ani blond ani ciemny hehe

MaGniFiQue hm wiesz ale ja juz zrezygnowałam z farbowania całości i teraz myślę już o pasemkach,hm a wiem ze zapewne i tak sie mzyją bo przedostatnio miałam balejaz blond+ciemny kolor i ten ciemny gdy był \na jasnych pasemkach poprostu powoli schodził ale niezupelnie,ostateczny kolor został taki jaki miałam naturalny kolor,a gdy robiłam kolejny balejaz tylko blond to spoko pokrył te ciemne włosy i je rozjaśnił .a częśc cimnych mi została-mi to nieprzeszkaza bo całych włosów nigdy równomiernie nie farbowałam
__________________
Marcia
marta--1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.