prośba o opinię - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-11, 14:54   #1
alice'
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 110

prośba o opinię


Mam cienkie włosy. Fryzjerka zaproponowała fryzurkę z prostą, "gruba" grzywką, włosy powyżej ramion, zawijane pod spód. Pierwszym razem jak mnie tak "ścięła" włosy wygladały rewelacyjnie. Grubsze, same "zawijały" sie pod spód (w strone twarzy). Za drugim razem niestety nie. Po ułożeniu fryzury na szczotkę i dotarciu do pracy już smętnie zwisają z obydwu stron. Jak to możliwe? Czy może zbytnie wycieniowanie ich z przodu powoduje , że nie chcą się podwijać? Co o tym myślicie?
alice' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 19:01   #2
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: prośba o opinię

sądzę że to wina fryzjerki i złego ścięcia.. niestety będziesz musiała poczekać do kolejnej wizyty..

poza tym, fryzjerzy używają takich preparatów, o których nam się nie śniło, więc praktycznie niemożliwe jest uzyskanie takiego samego efektu jak po wyjściu z salonu, po ponownym umyciu...
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 13:31   #3
alice'
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 110
Dot.: prośba o opinię

No właśnie cos z tym ścięciem nie tak. Preparaty to nie, bo po pierwszym ścięciu układały sie idealnie, a po drugim już nie. Coś mi to cieniowanie sie nie podoba. Marzy mi sie fryzjer, który wie jak dane włosy będą sie układały po konkretnym ścięciu, ale chyba takich brak :-(
Najdziwniejsze jest to, że za pierwszym razem fryzjerka tylko "ciachnęła" włosy a tym razem strasznie przy nich wydziwiała a efekt jest dużo gorszy.
alice' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.