Wiecznie brudne w³osy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2020-03-11, 18:15   #1
Punia992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 5

Wiecznie brudne w³osy


Drogie Panie mo¿e pomo¿ecie - mam wiecznie brudne w³osy tak jakby niedomyte nawet ¶wie¿o po myciu. U¿ywa³am ju¿ chyba wszystkich szamponów. Z ka¿dej pó³ki cenowej. Tak¿e fryzjerskich a nawet myd³a. Za ka¿dym razem to samo.
Punia992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-11, 18:52   #2
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 55 635
Dot.: Wiecznie brudne w³osy

Peeling do skory glowy powinien rozwi±zaæ sprawê. Raz w tygodniu u¿ywaæ.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-12, 18:15   #3
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomo¶ci: 882
Dot.: Wiecznie brudne w³osy

Mo¿e warto wybraæ siê do trychologa.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-12, 18:25   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 327
Dot.: Wiecznie brudne w³osy

[1=b86fbd8625d9b7713dc397c 4b023b1c18a236704_5f3b0c8 5ccdaa;87654710]Mo¿e warto wybraæ siê do trychologa.[/QUOTE]

Warto, chocby po to, zeby zobaczyc stan swojej glowy pod kamerka. Potem dobrac odpowiednia pielegnacje: peelingi, szampony, technika mycia. Zastanowic sie, co stoi za tym stanem.
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-14, 00:56   #5
monpij12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Wiecznie brudne w³osy

Nie wiem czy to w twoim przypadku ma znaczenie i siê sprawdzi ale mi kiedy¶ polecono przy³o¿yæ wiêksz± wagê do sp³ukiwania szamponu po myciu w³osów. Okaza³o siê ¿e przez po¶piech i niedbalstwo nie splukiwalam w³osów odpowiednio i zostawia³am na nich resztki szamponu który obci±¿a³ moje w³osy i sprawia³ ¿e drugiego dnia by³y oklapniête i przet³uszczaj± siê jakbym ich w ogóle nie my³a. Od kiedy wiêcej czasu po¶wiêcam by dok³adnie je sp³ukaæ s± bardziej i d³u¿ej ¶wie¿e. A je¿eli problem u Ciebie jest zupe³nie inny polecilabym wybraæ siê jednak do specjalisty tam dowiesz siê dok³adnie co konkretnie dla Ciebie by³oby najlepszym rozwi±zaniem 😀
monpij12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-14, 01:20   #6
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomo¶ci: 11 718
Dot.: Wiecznie brudne w³osy

Cytat:
Napisane przez monpij12 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem czy to w twoim przypadku ma znaczenie i siê sprawdzi ale mi kiedy¶ polecono przy³o¿yæ wiêksz± wagê do sp³ukiwania szamponu po myciu w³osów. Okaza³o siê ¿e przez po¶piech i niedbalstwo nie splukiwalam w³osów odpowiednio i zostawia³am na nich resztki szamponu który obci±¿a³ moje w³osy i sprawia³ ¿e drugiego dnia by³y oklapniête i przet³uszczaj± siê jakbym ich w ogóle nie my³a. Od kiedy wiêcej czasu po¶wiêcam by dok³adnie je sp³ukaæ s± bardziej i d³u¿ej ¶wie¿e. A je¿eli problem u Ciebie jest zupe³nie inny polecilabym wybraæ siê jednak do specjalisty tam dowiesz siê dok³adnie co konkretnie dla Ciebie by³oby najlepszym rozwi±zaniem
Dok³adnie.

Autorko, masowanie i sp³ukiwanie.
Wyobra¼ sobie, ¿e myjesz brudny motocykl. Nie polewasz go tylko p³ynem i wod±, ale wycierasz, ¿eby brudy zesz³y, a potem dok³adnie sp³ukujesz preparat myj±cy, ¿eby nie zosta³y po nim smugi.
Z w³osami to oczywi¶cie bardziej z³o¿ona sprawa, ale tak na ch³opski rozum jest. W ten sposób kiedy¶ wyt³umaczy³am by³emu facetowi, jak myæ g³owê.

I zwróæ uwagê, ¿eby w szamponie nie by³o silikonów.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-15, 11:02   #7
chichoootek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Wiecznie brudne w³osy

Warto zwróciæ na to uwagê. Do dzisiaj tak mam, ¿e gdy mam za ma³o czasu i ¼le sp³uczê g³owê to tak czy siak muszê j± myæ jeszcze raz. Dodatkowo gdy na³o¿y siê zbyt du¿o pielêgnacji, jaki¶ maseczek i sp³ucze niedok³adnie to w³osy wygl±daj± na brudniejsze ni¿ wczesniej. Najlepiej w³osy myæ dwa razy. Najpierw z tego brudu a potem juz pielêgnacyjne.
chichoootek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2020-03-29, 10:53   #8
Kasska1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Wiecznie brudne w³osy

Ja te¿ zawsze myjê dwa razy, trochê to uci±¿liwe, ale ju¿ przywyk³am.

Od d³u¿szego czasu stosujê siê te¿ do rad, które us³ysza³am, czyli: 1. delikatne masowanie (wyd³u¿a to czas mycia w³osów co prawda..), ale chodzi o to, aby nie szorowaæ g³owy, sp³ukiwaæ letni± (a nie gor±c±) wod±.

Mo¿e to oczywiste rzeczy, ale ja np przez d³ugi czas szorowa³am w³osy, przez co uszkadza³am skórê.
Kasska1981 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-05-17, 00:01   #9
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Wiecznie brudne w³osy

Cytat:
Napisane przez monpij12 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem czy to w twoim przypadku ma znaczenie i siê sprawdzi ale mi kiedy¶ polecono przy³o¿yæ wiêksz± wagê do sp³ukiwania szamponu po myciu w³osów.
Moja siostra mia³a to samo, my³a g³owê, suszy³a a w³osy by³y od razu "brudne" g³owi³y¶my siê do¶æ d³ugo co to mo¿e byæ, bo wydawa³o siê to zupe³nie bez sensu - dopóki nie zobaczy³am jej pod prysznicem i tego jak p³ucze w³osy. Broni³a siê, ale to by³o to. I nie nak³adaj od¿ywki na sam czubek g³owy to te¿ mo¿e pomóc.

Edytowane przez ula_ka
Czas edycji: 2020-05-17 o 00:03
ula_ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-05-21, 14:10   #10
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomo¶ci: 29 331
Dot.: Wiecznie brudne w³osy

Brudne tzn przetluszczone? Moze wizyta u dermatologa? Plus przyjrzenoe sie samej technice mycia.
Rena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-21 14:10:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.