Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-13, 16:17   #1051
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;52748769]Hej Prosiłybyśmy jeszcze o opis pielęgnacji. Masz ładne włosy, wyglądają na zdrowe

Zrobiłam małe zamówienie na Skarbach Syberii, wrzuciłam do koszyka balsam regenerujący do normalnych i zniszczonych włosów z ekstraktem bławatka i maliny moroszki (dłuższej nazwy nie dało się wymyślić), poniżej wklejam skład:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Bis-Cetearyl Amodimethicone, Phospholipids, Glycine Soja Oil (olej sojowy), Glycolipids, Glycine Soja Sterols (fitosterole wyodrębnione z soi), Benzyl Alcohol, Cetyl Esters, Behentrimonium Chloride, Lauryl Glucoside, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cetrimonium Bromide, Centaurea Cyanus Flower Water* (hydrolat z chabra bławatka) , Glycerin, Rubus Chamaemorus Fruit Extract (ekstrakt z maliny moroszki), Parfum, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Citric Acid, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool



Oraz małą proteinową bombę dla moich proteinożernych włosów w postaci staroałtajskiej maski intensywna regeneracja, skład:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Quaternium-91, Cetrimonium Methosulfate, Hydrolyzed Wheat Protein (roślinne proteiny), Arctium Lappa Root Oil (olej łopianowy), Hippophae Rhamnoides Fruit Oil (olej rokitnika ałtajskiego), Aralia Mandshurica Root Extract (korzeń aralii mandżurskiej), Aloe Barbadensis Leaf Juice (sok liści aloesu), Bitumen (ałtajskie mumio), Capsicum Frutescens Fruit Extract (papryczka chili), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil (olej rycynowy), Organic Althaea Officinalis Root Extract (organiczny ekstrakt prawoślazu lekarskiego), Echinacea Purpurea Extract (ekstrakt z kwiatów echinacei purpurowej), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Parfum, Caramel, Citric Acid.


Czekam na paczuchę i dam znać jak co się sprawdza
[/QUOTE]


Zdjęcie z lampą, może dlatego Aczkolwiek nawet na takich zdjęciach widzę, że moje naturalne zdecydowanie bardziej błyszczą, nic na dole (tam są jaśniejsze, a to przez kombinowanie z farbami).
Moja pielęgnacja, hmmm... co któreś mycie olej, przeważnie na całą noc - mam makadamia i awokado z lotonu, sezamowy z lidla (u mnie sprawdza się zdecydowanie lepiej niż sezamowy z innych źródeł), czasem kokos, chociaż po nim jest puszek (ale ładnie błyszczą), czaaasem olej ryżowy, ale nic na moich włosach nie robi. Czasem na krótki czas amla dabur lub nafta kosmetyczna z olejem rycynowym.
Odżywek mam mało, ostatnio to sobie uprzytomniłam ;D Aktualnie wykańczam odżywkę life żółtą (z olejem arganowym), ostatnio zdenkowałam jeszcze jedną (chociaż nie pamiętam na ten moment jak się nazywała). Z psikadeł mam np różową schwarzkopfa bc. Szamponów mam full, ale że dopiero co myłam łazienkę w podłodze to mogę później napisać Niedawno kupiłam im ponownie czarną maskę marokańską, ale dopiero raz ją użyłam.

Dwa dni temu nałożyłam na włosy bezbarwną cassię, włosy nabrały nieco cieplejszego odcienia, ale jest to minimalna różnica, z kolei zaczęły trochę bardziej błyszczeć w słońcu.
W załączniku podsyłam zdjęcie, jedno ponownie z lampą, żeby było porównanie jak wyglądają po cassi, a drugie bez lampy, żeby zaprezentować jak się mają 'realnie'. Są spuszone, bo spałam w koczku i niczym ich nie suszyłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01751.jpg (84,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01754.jpg (105,3 KB, 33 załadowań)
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 18:46   #1052
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Załapałam się na olejki Loton w Biedrze, wzięłam kokosowy i macadamia.

Doriska piękna długość, czego teraz używasz?
A jak się używa tych olejków? Też je kiedyś widziałam, tylko zastanowiło mnie, czy będą dobre do tradycyjnego olejowania.


Czego używam na przyrost? Aktualnie niczego
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 19:07   #1053
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
A jak się używa tych olejków? Też je kiedyś widziałam, tylko zastanowiło mnie, czy będą dobre do tradycyjnego olejowania.


Czego używam na przyrost? Aktualnie niczego
Są dobre do tradycyjnego olejowania, bo mają bardzo naturalne składy. Sama mam makadamię, sięgnę jeszcze po kokosa (chociaż się go obawiam), a arganowy puszy mi włosy. Można je stosować tak, jak każdy inny olej.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 19:35   #1054
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Są dobre do tradycyjnego olejowania, bo mają bardzo naturalne składy. Sama mam makadamię, sięgnę jeszcze po kokosa (chociaż się go obawiam), a arganowy puszy mi włosy. Można je stosować tak, jak każdy inny olej.
Też obawiam się kokosa, jednak jeśli nie sprawdzi się na włosy, to będę używać go do ciała. Na obecną chwilę kończę olej lniany, już drugą butelkę i chcę coś zmienić w pielęgnacji. Kurcze, tylko nie wiem, czy jeszcze dostanę kokosa w Biedronce...
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 19:45   #1055
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Też obawiam się kokosa, jednak jeśli nie sprawdzi się na włosy, to będę używać go do ciała. Na obecną chwilę kończę olej lniany, już drugą butelkę i chcę coś zmienić w pielęgnacji. Kurcze, tylko nie wiem, czy jeszcze dostanę kokosa w Biedronce...
Racja, jak nie na włosy to do ciała. Ja mam połowę lnianego, ale piję go, także częściej ląduje w buzi niż na włosach. Mam makadamię, planuję kokosa dokupić, ale coś czuję, że mogę się nie załapać. Będę musiała się przejść do drugiej. Jak kupowałam makadamię to stało 6 olejków może, a jeszcze ktoś mi zrobił psikusa i otworzył buteleczkę w sklepie. Nie zauważyłam tego i trochę mi w siatce uleciało. Na szczęście nie dużo...
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 19:51   #1056
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Też obawiam się kokosa, jednak jeśli nie sprawdzi się na włosy, to będę używać go do ciała. Na obecną chwilę kończę olej lniany, już drugą butelkę i chcę coś zmienić w pielęgnacji. Kurcze, tylko nie wiem, czy jeszcze dostanę kokosa w Biedronce...
w carrefourze są kokoski z ktc, 500ml za 14-15zł . ale nie w tych mini.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 19:58   #1057
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Racja, jak nie na włosy to do ciała. Ja mam połowę lnianego, ale piję go, także częściej ląduje w buzi niż na włosach. Mam makadamię, planuję kokosa dokupić, ale coś czuję, że mogę się nie załapać. Będę musiała się przejść do drugiej. Jak kupowałam makadamię to stało 6 olejków może, a jeszcze ktoś mi zrobił psikusa i otworzył buteleczkę w sklepie. Nie zauważyłam tego i trochę mi w siatce uleciało. Na szczęście nie dużo...
Lniany swego czasu również piłam, dlatego zeszły mi aż dwie butelki. Też będę musiała pochodzić za tym kokosem, bo w mojej najbliższej Biedronce pewnie nie będzie, bo jest niewielka.

Co do tej odkręconej butelki - mam taką manię, że jak coś biorę, to zazwyczaj drugi produkt, nie ten pierwszy, co mnie ustrzega właśnie przed takimi sytuacjami. Oczywiście też delikatnie sprawdzam, czy był nieotwierany

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
w carrefourze są kokoski z ktc, 500ml za 14-15zł . ale nie w tych mini.
Nie mam u siebie carrefoura...
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-13, 20:37   #1058
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Lniany swego czasu również piłam, dlatego zeszły mi aż dwie butelki. Też będę musiała pochodzić za tym kokosem, bo w mojej najbliższej Biedronce pewnie nie będzie, bo jest niewielka.

Co do tej odkręconej butelki - mam taką manię, że jak coś biorę, to zazwyczaj drugi produkt, nie ten pierwszy, co mnie ustrzega właśnie przed takimi sytuacjami. Oczywiście też delikatnie sprawdzam, czy był nieotwierany

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------



Nie mam u siebie carrefoura...
Ja się cieszyłam, że jeszcze są i że jest makadamia. A poza tym, jak leżała na taśmie to nic się nie wylało, dopiero jak wzięłam do ręki w domu to była cała tłusta.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 21:59   #1059
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

vyenna i sandrek witajcie na watku

dorriska ale dlugasne wlosy, sporo Ci urosly

Kamilah daj znac jak beda sie sprawdzac nowe produkty

Jutro czeka mnie fryzjer. Postanowilam ze pozbede sie ok. 5 cm wlosow. Niestety lato im nie posluzylo i sa strasznie poprzerzedzane na koncach
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 22:17   #1060
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
vyenna i sandrek witajcie na watku

dorriska ale dlugasne wlosy, sporo Ci urosly

Kamilah daj znac jak beda sie sprawdzac nowe produkty

Jutro czeka mnie fryzjer. Postanowilam ze pozbede sie ok. 5 cm wlosow. Niestety lato im nie posluzylo i sa strasznie poprzerzedzane na koncach
Dziękuję za miłe przyjęcie
Ja też ostatnio podcięłam 5 cm, bo końcówki były takie matowe, trochę suche. Fajna zmiana.

Brała któraś z Was Silicę lub Vita miner?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 09:25   #1061
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
A jak się używa tych olejków? Też je kiedyś widziałam, tylko zastanowiło mnie, czy będą dobre do tradycyjnego olejowania.


Czego używam na przyrost? Aktualnie niczego
Nakładam jak każdy olej, albo na suche włosy i potem emulguje albo na odżywkę. To taki bardziej konkretny olej, wystarczy odrobina, naprawdę fajne
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 11:20   #1062
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe przyjęcie
Ja też ostatnio podcięłam 5 cm, bo końcówki były takie matowe, trochę suche. Fajna zmiana.

Brała któraś z Was Silicę lub Vita miner?
Brałam Silice, mialam to wieksze opakowanie. Nie zauwazylam u siebie zadnych efektow. Wcześniej bralam CP i po nim wypadanie wlosow ograniczylo mi sie o jakieś 80%.
Ale u Ciebie moze byc zupelnie inaczej
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 11:23   #1063
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Nakładam jak każdy olej, albo na suche włosy i potem emulguje albo na odżywkę. To taki bardziej konkretny olej, wystarczy odrobina, naprawdę fajne
Hmm... brzmi kusząco tylko gdzie ja teraz znajdę ten olejek, jak swego czasu widziałam go w Biedrze jakieś 2 miesiące temu.


A ja zrobiłam peeling skóry głowy i teraz siedzę z maską miodową pod czepkiem
Ostatnio też chodzi za mną taka fryzura - http://styl.fm/item/3041805 tylko boję się aż tyle skrócić. Mam chęć zmiany.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie

Edytowane przez doriiska
Czas edycji: 2015-09-14 o 11:24
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 12:07   #1064
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Brałam Silice, mialam to wieksze opakowanie. Nie zauwazylam u siebie zadnych efektow. Wcześniej bralam CP i po nim wypadanie wlosow ograniczylo mi sie o jakieś 80%.
Ale u Ciebie moze byc zupelnie inaczej
No tak, zależy jakie mamy niedobory. Kusi mnie ta Silica.





Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Hmm... brzmi kusząco tylko gdzie ja teraz znajdę ten olejek, jak swego czasu widziałam go w Biedrze jakieś 2 miesiące temu.


A ja zrobiłam peeling skóry głowy i teraz siedzę z maską miodową pod czepkiem
Ostatnio też chodzi za mną taka fryzura - http://styl.fm/item/3041805 tylko boję się aż tyle skrócić. Mam chęć zmiany.
Teraz jest promocja to pewnie ciężko będzie je dostać. Ja wczoraj robiłam peeling skóry głowy. A jutro będę rycynować skalp. Za mną chodzi taka grzywka rozdzielajaca się na pół.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 12:59   #1065
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Hmm... brzmi kusząco tylko gdzie ja teraz znajdę ten olejek, jak swego czasu widziałam go w Biedrze jakieś 2 miesiące temu.


A ja zrobiłam peeling skóry głowy i teraz siedzę z maską miodową pod czepkiem
Ostatnio też chodzi za mną taka fryzura - http://styl.fm/item/3041805 tylko boję się aż tyle skrócić. Mam chęć zmiany.
bardzo ladna fryzurka ale faktycznie musialabys bardzo duzo wlosow sciac.
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 13:07   #1066
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Doriiska bardzo ladna ta fryzura, moje wlosy przy takiej dlugosci niestety nie chca sie w tak ladnej linii ukladac, choc bym nie wiem jak cudowala ze stylizacja...
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 13:18   #1067
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Ostatnio też chodzi za mną taka fryzura - http://styl.fm/item/3041805 tylko boję się aż tyle skrócić. Mam chęć zmiany.
Piękna fryzura! Trzeba tylko dobrze czuć się w takiej wersji. A może jednak warto zaryzykować?
Ja zmian nigdy nie żałuję, włosy nie ręka, odrosną, a może się okazać, że bardzo było Ci takiej zmiany potrzeba i po prostu dobrze czujesz się w takich włosach
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 14:21   #1068
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;52761171]Piękna fryzura! Trzeba tylko dobrze czuć się w takiej wersji. A może jednak warto zaryzykować?
Ja zmian nigdy nie żałuję, włosy nie ręka, odrosną, a może się okazać, że bardzo było Ci takiej zmiany potrzeba i po prostu dobrze czujesz się w takich włosach [/QUOTE]
równe prawdopodobne jest, że źle się będzie w krótkich włosach czuć - i to przez kilka dobrych lat, póki włosy nie odrosną
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 15:22   #1069
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Zamówiłam sobie Vatikę kokosową w promocji z Sesą. Można takie olejki używać na przemian? Np. 1 tydzień x2 jeden, a następny tydzień drugi, czy lepiej wykorzystać najpierw jeden, a potem drugi?
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 16:10   #1070
201608241255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 59
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Oh dziewczyny! Ja to jestem agentka.

Tyle czasu zapuszczałam włosy aż osiągnęłam wymarzoną długość do pasa. Ale zaczęły mnie denerwować, czułam się w nich tak nijako, więc w ruch poszły nożyczki.
Wycieniowałam je sobie i ścięłam na długości z 5 cm. Teraz jak je przerzucę do przodu to tak ledwo ledwo do końca biustu sięgają.
No i stwierdziłam, że w sumie to mogłyby być dłuższe, więc znowu zaczynam zapuszczanie.
201608241255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 16:51   #1071
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Alea1 Pokaż wiadomość
Oh dziewczyny! Ja to jestem agentka.

Tyle czasu zapuszczałam włosy aż osiągnęłam wymarzoną długość do pasa. Ale zaczęły mnie denerwować, czułam się w nich tak nijako, więc w ruch poszły nożyczki.
Wycieniowałam je sobie i ścięłam na długości z 5 cm. Teraz jak je przerzucę do przodu to tak ledwo ledwo do końca biustu sięgają.
No i stwierdziłam, że w sumie to mogłyby być dłuższe, więc znowu zaczynam zapuszczanie.
5cm? Toż to kosmetyczne podcięcie, nie akcja

Witamy na wątku i zgodnie z tradycją prosimy o wkupne włosowe (foto włosów + opis pielęgnacji).

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie Vatikę kokosową w promocji z Sesą. Można takie olejki używać na przemian? Np. 1 tydzień x2 jeden, a następny tydzień drugi, czy lepiej wykorzystać najpierw jeden, a potem drugi?
Totalnie bez sensu. Będziesz używać na przemian, to ciekawe jak potem określisz działanie obu na przestrzeni tak krótkiego okresu.
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 17:13   #1072
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Co do tej odkręconej butelki - mam taką manię, że jak coś biorę, to zazwyczaj drugi produkt, nie ten pierwszy, co mnie ustrzega właśnie przed takimi sytuacjami. Oczywiście też delikatnie sprawdzam, czy był nieotwierany
ja przekopuję się do ostatniego produktu i zawsze sprawdzam czy nie był otwierany jak jestem pewna że chcę coś kupić tu i teraz .

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Alea1 Pokaż wiadomość
Oh dziewczyny! Ja to jestem agentka.

Tyle czasu zapuszczałam włosy aż osiągnęłam wymarzoną długość do pasa. Ale zaczęły mnie denerwować, czułam się w nich tak nijako, więc w ruch poszły nożyczki.
Wycieniowałam je sobie i ścięłam na długości z 5 cm. Teraz jak je przerzucę do przodu to tak ledwo ledwo do końca biustu sięgają.
No i stwierdziłam, że w sumie to mogłyby być dłuższe, więc znowu zaczynam zapuszczanie.
chyba do talii? jest znacznie więcej cm niż 5 między pasem a długością za biust, nawet jeżeli włosy się przerzuci do przodu. jakoś sobie nie potrafię tego wyobrazić
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 18:22   #1073
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Alea1 Pokaż wiadomość
Oh dziewczyny! Ja to jestem agentka.

Tyle czasu zapuszczałam włosy aż osiągnęłam wymarzoną długość do pasa. Ale zaczęły mnie denerwować, czułam się w nich tak nijako, więc w ruch poszły nożyczki.
Wycieniowałam je sobie i ścięłam na długości z 5 cm. Teraz jak je przerzucę do przodu to tak ledwo ledwo do końca biustu sięgają.
No i stwierdziłam, że w sumie to mogłyby być dłuższe, więc znowu zaczynam zapuszczanie.
Jesteś bardzo niska? 140cm? Bo jeśli miałaś włosy do pasa, ścięłaś 5 cm i są do końca biustu to jakaś magia i czarodziejstwo, albo masz wielki biust i nie nosisz stanika
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 20:53   #1074
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ostatnio poniosło mnie w Yves Rocher i kupiłam sobie ich olejek do włosów. Podoba mi się jego konsystencja. Mam też wrażenie, że wchłania się we włosy, ciekawe, jakie po nim będą
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 22:05   #1075
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ostatnio poniosło mnie w Yves Rocher i kupiłam sobie ich olejek do włosów. Podoba mi się jego konsystencja. Mam też wrażenie, że wchłania się we włosy, ciekawe, jakie po nim będą
Dla mnie to cudo, po niczym nie mam tak ładnych i gładkich włosów jak po tym olejku
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 22:27   #1076
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Kurcze, no przecież Faktycznie jakbym to działanie potem miała ocenić. Jutro jak dotrą olejki to wybiorę jeden, który zużyję pierwszy.
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 22:36   #1077
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Dziewczynki, mi ta fryzura bardzo się podoba, ale ogólnie lepiej czuje się w dłuższych włosach i pewnie bym z pół roku płakała po obcięciu choć wszystko ma plusy i minusy - krótkie to szybsze suszenie. Słyszałam, że jak fryzjer dobrze zetnie, to one same powinny się układać tak, jak na zdjeciu, czyli nie wywijać się na 4 strony świata, a wszystkie w jedną stronę.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 23:07   #1078
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Dziewczynki, mi ta fryzura bardzo się podoba, ale ogólnie lepiej czuje się w dłuższych włosach i pewnie bym z pół roku płakała po obcięciu choć wszystko ma plusy i minusy - krótkie to szybsze suszenie. Słyszałam, że jak fryzjer dobrze zetnie, to one same powinny się układać tak, jak na zdjeciu, czyli nie wywijać się na 4 strony świata, a wszystkie w jedną stronę.
Potwierdzam. Jako fanka bobów różnej maści, miałam ich na głowie pie*dyliard. Jak był dobrze ścięty to układał się sam i jako fale i jako nie-fale.
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 05:35   #1079
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Dla mnie to cudo, po niczym nie mam tak ładnych i gładkich włosów jak po tym olejku
Ja też coś czuję, że się polubimy

Mnie ostatnio znowu kusi trochę podciąc włosy, chyba przejdę się w przyszłym miesiącu. Tylko najpierw zaciągnę Tż, bo ma dłuższe włosy ode mnie. Nic nie robi i szybko mu rosną, ech
Swoją drogą jestem ciekawa, jakie moje kudełki mają tempo wzrostu, ale nigdy nie umiem tego zmierzyć
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 07:42   #1080
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ostatnio poniosło mnie w Yves Rocher i kupiłam sobie ich olejek do włosów. Podoba mi się jego konsystencja. Mam też wrażenie, że wchłania się we włosy, ciekawe, jakie po nim będą
Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Dla mnie to cudo, po niczym nie mam tak ładnych i gładkich włosów jak po tym olejku
Jeden z przyjemniejszych olejkowych produktów, ale dla mnie głównie ze względu na zapach

Czekam na moje zamówienie ze Skarbów Syberii. Ostatecznie zakup maseczki odłożyłam na później, ale czeka mnie drugie zamówienie w październiku
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.