Najlepsze balsamy do ciała - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-30, 13:24   #271
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Kurczę widzę, że ciężko ze znalezieniem takowego a jak już podałyście nazwy to ciężko je dostać


a może coś o słodkim zapachu? Czekolada, karmel itp? Co polecicie? Najlepiej śliczny intensywny zapach

Jak to ciezko?? W kazdym rossmanie sa, w pharmie.....

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez majcia2 Pokaż wiadomość
Ja wiele balsamów już miałam bo ciągle szukam tego jedynego ale ostatnio przypadł mi do gustu Faromona Tutti Frutti melon i arbuz.... jest nawet fajny i czasem traktuję go jak perfum bo jego delikatny zapach utrzymuje się prawie cały dzień
oj tak ma cudowny zapach!

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Uwielbiam owocowe balsamy tylko ze one zwykle poza krotkotrwalym zapachem nie maja wiekszej wartosci dla skory. Na moje suche lydki malo co dziala :-( wiec setki balsamow przetestowalam. Najlepsze sa te apteczne lub ekologiczne z mala iloscia wody ale skaldnikami nawilzjacymi typu olwa, aloes, mocznik, maslo shea, skwalen. Moje ostatnie odkrycie w tym zakresie to beEco Flosleku. Czesto jest tak ze na nozki nakladam cos innego a na reszte ciala co innego
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 11:48   #272
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
Zastanawiające jest dla mnie , ze tyle kobiet sie truje .
Jak można na 100% powierchni swojego ciała wklepywac w siebie chemie o przepraszam powinnam napisać balsam .
Nie dość , ze taka skóra nie oddycha , pory wszelkie zapchane , to jeszcze 100% powierzchni waszego ciała kumuluje w organizmie cały ten chemiczny cyf i odkłada sie w tkankach , narzadach . Widać , ze reklama i marketing robią swoje , ale gdzie podział sie własny rozum . ?
Po co sie tym smarowac ? , dla zapachu? . Jak już ktoś ma problem z suchoscia skory , to dodajcie do mydla, zelu do mycia , oliwy z oliwek lub oliwy z pestek winogron . Nie dość , ze nawilzy , to jeszcze odzywi , złagodzi podraznienia , ale przede wszystkim jest zdrowe , bez tego całego chemicznego syfu.
Zdrowia życzę.
Niestety takie metody, jakie opisujesz nie zawsze sprawdzaja sie przy bardzo suchej skórze, która nawet po uzyciu mieszanki oliwkowo-żelowej moze miec problem z wysuszeniem i łuszczeniem, wiec skóra swedzi i piecze, trzeba ja ukoic balsamem. a wcale nie jest prawdą, ze po uzyciu balsamu skóra nie oddycha, balsam to nie oliwka!
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 17:21   #273
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
Zastanawiające jest dla mnie , ze tyle kobiet sie truje .
Jak można na 100% powierchni swojego ciała wklepywac w siebie chemie o przepraszam powinnam napisać balsam .
Nie dość , ze taka skóra nie oddycha , pory wszelkie zapchane , to jeszcze 100% powierzchni waszego ciała kumuluje w organizmie cały ten chemiczny cyf i odkłada sie w tkankach , narzadach . Widać , ze reklama i marketing robią swoje , ale gdzie podział sie własny rozum . ?
Po co sie tym smarowac ? , dla zapachu? . Jak już ktoś ma problem z suchoscia skory , to dodajcie do mydla, zelu do mycia , oliwy z oliwek lub oliwy z pestek winogron . Nie dość , ze nawilzy , to jeszcze odzywi , złagodzi podraznienia , ale przede wszystkim jest zdrowe , bez tego całego chemicznego syfu.
Zdrowia życzę.
Masz rację z tym, że nie ma co pakować na ciało chemii. Akurat z tym się mogę 100% zgodzić, bo jestem za naturą. Ale dodanie oleju do żelu czy mydła suchej skórze nie wystarczy. Może latem, ale zimą, kiedy skóra potrzebuje mocnej pielęgnacji? Nie da rady. Jednak można zamiast śmieciowych balsamów można używać oliwek do ciała lub balsamów naturalnych. Jest ich bardzo dużo! Chociażby tania rossmannowska Alterra. Lub Babydream (lekkie są, na lato dobre). Nie mówiąc już o innych, choć niedostępnych w Polsce markach kosmetyków naturalnych, certyfikowanych.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 19:39   #274
kasiazawadzka1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 42
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez betty8080 Pokaż wiadomość


Uwielbiam owocowe balsamy tylko ze one zwykle poza krotkotrwalym zapachem nie maja wiekszej wartosci dla skory. Na moje suche lydki malo co dziala :-( wiec setki balsamow przetestowalam. Najlepsze sa te apteczne lub ekologiczne z mala iloscia wody ale skaldnikami nawilzjacymi typu olwa, aloes, mocznik, maslo shea, skwalen. Moje ostatnie odkrycie w tym zakresie to beEco Flosleku. Czesto jest tak ze na nozki nakladam cos innego a na reszte ciala co innego
A ja właśnie z tego FLOSLEKu używam balsamu i masła z serii Natulal Body. Jak dla mnie rewelacja!
Zapach utrzymuje się całkiem długo i skóra jest idealnie nawilżona.

Moje ulubione - balsam do ciała MANGO MARAKUJA
oraz masło do ciała TRUSKAWKA POZIOMKA

Polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zlozenie.jpg (45,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2024a.jpg (29,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg masla_do_ciala.jpg (31,2 KB, 40 załadowań)
kasiazawadzka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 22:43   #275
kaska_leg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja niedawno zaczęłam używać kosmetyków z nowej serii lirene głębokie nawilżanie. Mam balsam i żeby poprawić efekt serum. Świetnie się wchłaniają, cena była bardzo przystępna i efekt nawilżenia też łatwy do zauważenia!
kaska_leg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 22:51   #276
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

do
Cytat:
Napisane przez kaska_leg Pokaż wiadomość
Ja niedawno zaczęłam używać kosmetyków z nowej serii lirene głębokie nawilżanie. Mam balsam i żeby poprawić efekt serum. Świetnie się wchłaniają, cena była bardzo przystępna i efekt nawilżenia też łatwy do zauważenia!
zdecydowanie ja tez polecam kosmetyki lirene ja uzywalam balsamu wyszczuplajacego, mial cudowny zapach teraz mam odzwyczy i chwale go sobie za konsystencje dosc gesta,ale latwo sie wchlania ( nie lubie lejacych sie balsamow )
ponadto moim faworytem jest garnier czerwony:love :
ps. dodam tylko ze nie przepadam za balsamami owocowymi itp, wole klasyczne zapachy
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 20:00   #277
milena98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 36
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Patrzcie, co znalazłam w sieci
Balsam do ciała, który zawiera feromony - http://ecoplant-sklep.pl/sklep/balsa...-atrakcyjnosc/
Co o tym sądzicie? Fajna opcja
milena98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 21:34   #278
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Moim faworytem jest czerwona neutrogena-wspaniale nawilża i odżywia skóra,idealny na zime.Jeżeli chodzi o ujędrnianie to bardzo lubie żółtego garniera.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 19:02   #279
Bielka86
Raczkowanie
 
Avatar Bielka86
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ogólnie ta firma ma bardzo ładne zapachy
__________________
"Jeden pocałunek, mężczyzny, może złamać całe życie kobiet"
Bielka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 09:59   #280
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

moim NR 1 jest jak narazie garnier czerwony. ostatnio miałam przyjemnośc posmarować sie balsamem ziaja kozie mleko (w pompce)...jak tylko garnier sie skoczy przechodze na ziaję
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 15:41   #281
Bielka86
Raczkowanie
 
Avatar Bielka86
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

ja tez lubię Garniera, może nie pachnie tak ładnie jak te kosmetyki z BBWe, ale dobrze nawilża
__________________
"Jeden pocałunek, mężczyzny, może złamać całe życie kobiet"
Bielka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 16:04   #282
nienawidzebalsamow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Hej, ja nienawidzę smarować się balsamami, lecz moja skóra domaga się tego.. W zastępstwie używam do kąpieli aromatycznego olejku hb kosmetik. Jestem z niego bardzo zadowolona, bo po wyjściu z wanny mam bardzo gładką i nawilżoną skórę. Może mogłybyście mi polecić produkt o podobnym działaniu i równie dobry jak ten?
nienawidzebalsamow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 18:40   #283
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Znacie jakiś balsam/masło o zapachu takim jak maska Kallos Latte?

Albo o takim zapachu jak wycofany https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ym-cukrem.html ?

Edytowane przez orzech_w_karmelu
Czas edycji: 2013-11-03 o 18:54
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 15:56   #284
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

A ja właśnie uwielbiam balsamy i różne inne smarowidła Używam ich codziennie po wyjściu z kąpieli. Z natury mam suchą skórę i bez nich po prostu nie potrafię się obyć.
Od kilku dni używam balsamu z olejkiem arganowym marki CeCe - cudownie nawilża, doskonale się wchłania i nie zostawia lepiącej powłoki na ciele.
Skusiłam się na niego po tym jak przetestowałam ich linię do włosów i po przeczytaniu pozytywnych opinii na blogach, na przykład tutaj: http://kosmetyczne-sekrety.blogspot....=1386000123531
Ma delikatny orientalny zapach który uwielbia mój mąż
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 23:04   #285
Ciekawska_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cześć Dziewczyny!

Byłam dziś w Salonie Kosmetycznym na zabiegu manicure, gdzie Pani Kosmetyczka na koniec zabiegu polała mi dłonie palącą się świecą. Jestem pod wrażeniem efektu ponieważ miałam bardzo przesuszone dłonie a teraz są meeeeeeega nawilżone i mam wrażenie, że dużo bardziej zregenerowane!!!

Nie wiecie gdzie mogę taką świeczkę kupić? Na opakowaniu było napisane Est La Chaleur.

Błagam pomóżcie!!!
Ciekawska_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 11:41   #286
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez Ciekawska_123 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Byłam dziś w Salonie Kosmetycznym na zabiegu manicure, gdzie Pani Kosmetyczka na koniec zabiegu polała mi dłonie palącą się świecą. Jestem pod wrażeniem efektu ponieważ miałam bardzo przesuszone dłonie a teraz są meeeeeeega nawilżone i mam wrażenie, że dużo bardziej zregenerowane!!!

Nie wiecie gdzie mogę taką świeczkę kupić? Na opakowaniu było napisane Est La Chaleur.

Błagam pomóżcie!!!
Raz w sklepie z naturalnymi mydełkami oglądałam balsamy w postaci świec. Ekspedientka powiedziała, że się je zapala, wosk się rozpuszcza i to się nakłada na ciało. Może popytaj w mydlarniach. Ale moim zdaniem taki efekt osiągniesz albo maską z ciepłej parafiny, albo zwykłym masłem shea (też trzeba je ocieplić, żeby zrobiło się płynne, myślę że ta świeca była albo z parafiny albo z wosku bądź masła jakiegoś).
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 13:02   #287
True88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 30
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Moim wybrankiem jest balsam do ciala environ z witaminami skora nie klei się po nim , super wsiąka i nawilza moja popękaną skóre pięknie paaachnie jest świetny !!!
True88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 16:24   #288
Foczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja polecam balsam Palyboy Play it sexy- oczywiście jeśli ktoś lubi słodkie waniliowe nuty... Balsam ma delikatna konsystencje, szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze lepkiego filtru. Skóra po nim jest miękka delikatna i idealnie nawilżona a zapach utrzymuje się przez długii czas po nalożeniu dając przyjemne uczucie świeżości.
Foczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 20:26   #289
Foczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Kazdy cos poleca to moze ja z innej bajki...
Playboy seria alsamow do ciala Play it sexy...
Znacie? Nie znacie?
Próbowałyście?
Jakie opinie?
A może chciałybyście przeestować...?
Foczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 07:21   #290
Foczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Przesyłam najlepszy domowy sposób jaki znam:
Trzeba rozgotować na papkę 2 łyżeczki płatków owsianych (można użyć eż papki z 1 łyżeczki rozgotowanego ryżu )
Gdy papka przestygnie dodajemy 2 łyżeczki płynnej gliceryny (86 % glicerynę można nabyć w aptece)
Następnie nakładamy masę na dłonie na ok 15 min. Po upływie czssu zmywamy ciepłą wodą.
Ja na zakończenie nakładam jeszcze cienka warstwę ulubionego balsamu- dłonie nie tylko są doskonale nawilżone ale dzięki ulubionemu balsamowi ładnie pachną...
Polecam
Foczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 21:59   #291
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja jestem bardzo zadowolona z masła do ciała Czarna oliwka Bielendy. Mam bardzo przesuszona skórę, a to masło jako jedno z niewielu jest w stanie ją nawilżyć, na dłużej niz tylko moment po posmarowaniu. To masło zawiera oliwę z oliwek więc może dlatego efekt nawilżenia jest taki dobry
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 22:55   #292
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Jeśli chodzi o nawilżanie to u mnie najlepiej sprawdziło się mleczko Vichy Nutriextra
a jeśli chodzi o zapach i kosmetyk który bardzo długo pachnie na skórze to najdłużej pachniało u mnie masło Victoria Secret Love Spell
wieczorem się smarowałam a rano jeszcze czułam zapach,pachniała moja piżama ,nawet pościel
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 20:06   #293
Foczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

A co z Playboyem...? testował ktoś? Jakie macie wrażenia...?
Foczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 13:52   #294
anielka20
Raczkowanie
 
Avatar anielka20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 157
GG do anielka20
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Witajcie, ja znam balsamy Playboya i polecam każdej kobiecie. Zapachy są cudowne, choć mi odpowiadają wszystkie cztery to wielu znajomych preferuje jeden lub dwa. Bardzo szybko się wchłaniają, pozostawiają skórę miękka, gładka i nawilżoną.Cena jest niska jak na tak dobry balsam do ciała. Polecam warto spróbować
__________________
anielka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 21:02   #295
Foczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Anielka dzieki za opinie,
Ja właśnie testuję jeden z tych balsamów- Play it sexy
Krótko o tym balsamie:
Zapach- wanilia
Pojemność opakowania- 250 ml
Plusy:
Opakowanie dobrze "leży" w ręce- wygdne
Zapach długo utrzymuje się na ciele- można używać zamiast perfum
Szybko się wchłania
Dobrze nawilża
Konsystencja- nie zbyt wodnista i nie za ciężka- w sam raz
Przystępna cena
Minusy:
Zapach- intensywna wanilia- jeśli ktoś nie lubi tej nuty zapachowej to jego intensywność i długi czas utrzymywania się na ciele może drażnić
W sklepach w mojej okolicy ciężko go dostać
(W ogóle balsamy Playboy chyba szybko schodzą bo w "moim" Rossmanie widziałam je na półce tylko pare razy)





Cytat:
Napisane przez anielka20 Pokaż wiadomość
Witajcie, ja znam balsamy Playboya i polecam każdej kobiecie. Zapachy są cudowne, choć mi odpowiadają wszystkie cztery to wielu znajomych preferuje jeden lub dwa. Bardzo szybko się wchłaniają, pozostawiają skórę miękka, gładka i nawilżoną.Cena jest niska jak na tak dobry balsam do ciała. Polecam warto spróbować
Foczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 14:27   #296
MonikaMonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Moim ulubionym balsamem jest balsam z AA o zapachu malinowym.
MonikaMonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 22:58   #297
Konwalijka123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Stolyca
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja uwielbiam dermoprotektor z cetaphilu. W zasadzie można powiedzieć, że jest bezzapachowy, ja go cenię za efekt jaki daje. Ładnie też rozprowadza się na skórze.
Konwalijka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 09:59   #298
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Fenjal Sensitive jest bardzo dobry.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 22:06   #299
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

ja uwielbiam maslo do ciala bielendy z serii apetizing body te owocowe zapachy moglabym wachac calymi dniami i mam mieciutka skorke po nich
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 16:56   #300
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja ostatnio odkryłam masła i suflety do ciała Organique - nigdy wcześniej nie miałam tak dobrze nawilżonej, gładkiej i miękkiej skóry.

Przez długi czas myślałam, że ich kosmetyki są stanowczo za drogie, że przecież są masła i balsamy po 10-20zł i to w większych pojemnościach...Jednak po spróbowaniu widzę, że nie ma porównania z drogeryjnymi kosmetykami. W dodatku nawilżacze Organique są niesamowicie wydajne, wystarczy odrobina, bo bez problemu się rozprowadzają, nie są tępe czy tłuste. Mają też naprawdę dobre składy. Moim zdaniem całkowicie warte swojej ceny i będę do nich wracać

Cenowo podobne do np. maseł The Body Shop czy kremów do ciała Rituals, ale działanie, wydajność, skład i zapachy nieporównywalnie lepsze.
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-02 10:31:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.