dieta 600kcal - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-28, 16:55   #31
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Dot.: dieta 600kcal

Zgadzam się, Kalakiria - jak widać nasze rady nie przemawiają,sama się godzi na takie coś,jej sprawa.
I tylko szkoda,że chce sprawdzić błędy innych na własnej skórze.
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 17:48   #32
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: dieta 600kcal

jadla 600 kalorii dziennie... schudla duzo w krotkim tempie..wyszla z diety stopniowo.. troche cwiczyla.. je jak normalny człowiek.. cieszy sie szczupola syklwetka
jestes pewna ze ta twoja kolezanka nie ma zadnych zaburzed ed?


BULIMIA. np.
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 17:59   #33
1ZwiaMnieMarlena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez Kalakiria Pokaż wiadomość
Wiesz, to się zawsze tak zaczyna, i każdemu się wydaje że jemu się to nie może przytrafić... no ale tego Ci oczywiście nie życzę, jedynie więcej rozsądku
za wszelkie rady dziekuje , doceniam bezinteresowna pomoc . Nie potraie jednak przejsc na diete wolniejsza(czyt.rozsadnie jsza). obiecuje wszystkim z KZ iz w momencie kiedy osiagne wymarzona wage , przejde na zdrowe odzywianie . bede jadla jak kazdy normalny czlowiek - lecz z umiarem , krory niestety u mnie szawankuje . mam nadzieje ze uda mi sie ominac chodz troche efekt jojo i utrzymac wage .
zastanawiam sie tylko ile moge schudnac w miesiac na takiej "diecie 600kcal"??
1ZwiaMnieMarlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 19:51   #34
Ija
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 551
Dot.: dieta 600kcal

naprawdę liczysz, ze któraś z dziewczyn odpowie Ci na to pytanie? Tak swoją drogą jesteś juz na tej diecie? jak długo? mogłabys podać swój przykladowy jadlospis? uwierz, że można schudnąć dużo i stosunkowo szybko, niekoniecznie stosując dietę 600kcal... poza tym, twierdzisz, że nie podoba Ci się Twoje ciało. ok, rozumiem to, faktycznie, masz kilka kilo za dużo, ale wyobraź sobie siebie, szczuplejszą (taaaak! w końcu!), ALE! pół łysą, z zapadniętymi oczami, policzkami, szarą cerą, obwisłą skórą, zero życia, w oczach zero blasku... Spójrz w lustro! Sądzisz, że będziesz wtedy szczęśliwsza? Sądzisz, że to jest piękne? Nie musisz mi odpowiadać, wiem, ze jestes przekonana do tego co chcesz zrobić... poprostu proszę Cię, żebyś sama sobie to przemyślała... to tyle ode mnie...


wiem, że to naiwne z mojej strony, ale mam szczerą nadzieję, że się opamiętasz...
Ija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 21:37   #35
Locus Horridus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: dieta 600kcal

Podepnę się bezczelnie pod ten wątek, jeśli można-jak mniemam nie chodzi Wam raczej o to, żeby mnożyły się one jak króliki.


Tak sobie kombinuję od jakiegoś czasu z tą "dietą", bo w sumie niczego sensowniejszego nie znalazłam. Inaczej może-znajdowałam, ale było bezskuteczne-hospitalizacje, diety, różne treningi...przez 10 lat nazbierało mi się doświadczenia...i kolejnych kilogramów. Przez ostatnie 5 miesięcy straciłam plus minus 10 kg, ale moje BMI jest w dalszym ciągu przerażające-34.
Zastanawiam się, czysto hipotetycznie ile czasu może minąć zanim mój organizm zacznie zjadać sam siebie? Czy też może to jest tak, że od razu zamiast tłuszczu spalam tkankę mięśniową?

Klasyczne, konsekwentnie stosowane 1200 nic mi nie dawało, zresztą nigdy nie jadłam porcji proporcjonalnie monstrualnych do moich wymiarów, a i tak przybierałam na wadze.
Moja wiedza w zakresie medycyny/dietetyki mimo wszystko jest dość ograniczona...co nie wyniszczającego, a skutecznego mogłabym ze sobą zrobić?

Pytam, bo trochę się zaczynam bać, podupadłam ostatnio na zdrowiu i nie wiem, czy to kwestia ograniczenia kalorii, czy papierosów (na wszelki wypadek rzuciłam). Jakie są objawy przegięcia z taką kaloryczną partyzantką?
__________________
Shut up and enjoy
the incoming act of great
violence against you.



http://shadow-of-a-saiyan.deviantart.com

:::tandetowe love:::
Locus Horridus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 14:12   #36
yazmat
Rozeznanie
 
Avatar yazmat
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 717
Dot.: dieta 600kcal

@marlena

na diecie 600kcl schudniesz szybko, to jasne. niedobor kalorii zawsze prowadzi do spadku wagi. tylko ze z takim niedoborem kalorii jednoczesnie zafundujesz sobie brak wielu skladnikow odzywczych (i niestety przyjmowanie zadnej multiwitaminy tego nie wyprostuje). moze bedziesz wazyc 10 kg mniej,ale wypadnie Ci polowa wlosow, skora bedzie pekac przy najmniejszym napieciu. bedzie robic Ci sie slabo "bez przyczyny". trafisz do lekarza, dostaniesz nakaz odstawienia diety, duzo lekow. po odstawieniu diety wrocisz do pktu zero z nawiazka, bo jo-jo jednak da o sobie znac. wlosy odrosna, ale nie za predko, przez pare miesiecy bedziesz wygladac jak nastroszony pudel. skore wyleczysz, ale tez nie od razu. z ladnym biustem raczej bedziesz sie musiala pozegnac, bo ciezko naprawic.

moze zamiast tego zastanow sie czy gdzies w okolicy nie masz jakiegos fajnego studia fitness, wywal z diety cukier.
yazmat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 16:31   #37
1ZwiaMnieMarlena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez yazmat Pokaż wiadomość
@marlena

na diecie 600kcl schudniesz szybko, to jasne. niedobor kalorii zawsze prowadzi do spadku wagi. tylko ze z takim niedoborem kalorii jednoczesnie zafundujesz sobie brak wielu skladnikow odzywczych (i niestety przyjmowanie zadnej multiwitaminy tego nie wyprostuje). moze bedziesz wazyc 10 kg mniej,ale wypadnie Ci polowa wlosow, skora bedzie pekac przy najmniejszym napieciu. bedzie robic Ci sie slabo "bez przyczyny". trafisz do lekarza, dostaniesz nakaz odstawienia diety, duzo lekow. po odstawieniu diety wrocisz do pktu zero z nawiazka, bo jo-jo jednak da o sobie znac. wlosy odrosna, ale nie za predko, przez pare miesiecy bedziesz wygladac jak nastroszony pudel. skore wyleczysz, ale tez nie od razu. z ladnym biustem raczej bedziesz sie musiala pozegnac, bo ciezko naprawic.

moze zamiast tego zastanow sie czy gdzies w okolicy nie masz jakiegos fajnego studia fitness, wywal z diety cukier.
wiem, wiem to wszystko .... ale ... ale ... ale chyba chec bycia szczuplejsdza przewyzsza moj zdrowy rozsadek. jestem swiadoma tych wszystkich strasznych skutkow ubocznych jednak zaryzykuje ...
to moj 5 dzien diety .
1ZwiaMnieMarlena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 12:57   #38
yazmat
Rozeznanie
 
Avatar yazmat
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 717
Dot.: dieta 600kcal

mysle ze powinnas sie wybrac do psychologa zanim zrobisz sobie krzywde..

nota bene na south beach mozna latwo i zdrowo zjechac z wagi, jesli sie trzyma zasad to i bez efektow ubocznych. sprawdzone.
yazmat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 14:03   #39
1ZwiaMnieMarlena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez yazmat Pokaż wiadomość
mysle ze powinnas sie wybrac do psychologa zanim zrobisz sobie krzywde..

nota bene na south beach mozna latwo i zdrowo zjechac z wagi, jesli sie trzyma zasad to i bez efektow ubocznych. sprawdzone.
ile kg w ile czasu ?
1ZwiaMnieMarlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 14:27   #40
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez 1ZwiaMnieMarlena Pokaż wiadomość
ile kg w ile czasu ?
50 kg w dwa dni.
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 14:31   #41
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
50 kg w dwa dni.

To nie ma sensu, ja chcę szybciej! Mam do zrzucenia 13 kilo w 3 minuty, co mi możesz polecić?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 14:45   #42
Twisted94
Rozeznanie
 
Avatar Twisted94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 583
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
To nie ma sensu, ja chcę szybciej! Mam do zrzucenia 13 kilo w 3 minuty, co mi możesz polecić?
obetnij sie od pasa w dol. to naprawde pomaga












()
__________________
Cicho! Bo i tak będzie cudnie.

Świeżynka
Twisted94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 14:48   #43
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez Twisted94 Pokaż wiadomość
obetnij sie od pasa w dol. to naprawde pomaga












()
O rany, jaki świetny pomysł! Ale czy to wystarczy? Może jeszcze jedną rękę, hm...

Co prawda słyszałam, że to trochę niezdrowe, ale co tam, będę chuda i piękna!
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 21:12   #44
1ZwiaMnieMarlena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
O rany, jaki świetny pomysł! Ale czy to wystarczy? Może jeszcze jedną rękę, hm...

Co prawda słyszałam, że to trochę niezdrowe, ale co tam, będę chuda i piękna!
ironia wcale nie jestu tu potrzebna . zalozykam ten watek badz co badz na KW poniewaz potrzebuje wsparcia ( psychicznego w pewnym sensie)
nie chce by ktos szydzil ze mnie i krytykowal tak dosadnie ...
1ZwiaMnieMarlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 22:51   #45
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Dot.: dieta 600kcal

Niestety,ale raczej wątpie by ktoś udzielił Ci wsparcia w dążeniu do szczupłej sylwetki za cenę zdrowia..
Założenie tego wątku na KZ NIE USPRAWIEDLIWIA Twojego sposobu odżywiania.
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 11:19   #46
yazmat
Rozeznanie
 
Avatar yazmat
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 717
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
O rany, jaki świetny pomysł! Ale czy to wystarczy? Może jeszcze jedną rękę, hm...

Co prawda słyszałam, że to trochę niezdrowe, ale co tam, będę chuda i piękna!
wcale nie bedziesz chuda.. bez nog to BMI poleci w kosmos :P

@marlena

no nic nie poradze, jak chcesz sobie zrobic krzywde to rob, ale wsparcia raczej nie dostaniesz..
yazmat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:02   #47
1ZwiaMnieMarlena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: dieta 600kcal

wiem ze wsparcia nie dostane , jednak prosze was nie sprawiajcie mi przykrosci . wiem ze wyniszczam siebie , ale nie potrafie zniesc swojego wygladu . chce byc szczupla i koniec ... szybko ....
i wystarczy. dosyć składania niemoralnych propozycji użytkowniczkom.

Edytowane przez iza_wiosenna
Czas edycji: 2010-03-04 o 16:42
1ZwiaMnieMarlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 16:44   #48
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: dieta 600kcal

zamykam wątek.
Autorko droga, nie możesz nikogo namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, ani zapraszać w tym celu do prywatnej korespondencji.
mam nadzieję, że sytuacja się nie powtórzy, bo będę zmuszona wręczyć Ci;-)) punkty karne lub... gorzej.
pozdrawiam.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.