"musztardowe" dodatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-09-12, 10:54   #1
justitrzy
Rozeznanie
 
Avatar justitrzy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 884

"musztardowe" dodatki


sukienka :asos żakiet : H&M torebka , rajstopy : primark biżuteria : primark buty : osiedlowy sklep nn

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
justitrzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 10:56   #2
eternitka
#etergirl
 
Avatar eternitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 067
Dot.: "musztardowe" dodatki

bardzo klasycznie podoba mi się torebka
__________________
Nigdy się nie poddam!


Plan 2020:
Droga do marzeń...


2020, nadchodzę!
eternitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 11:08   #3
atlanta1987
Zadomowienie
 
Avatar atlanta1987
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 1 246
GG do atlanta1987
Dot.: "musztardowe" dodatki

torebka tak ale rajstopy...
__________________
elegancja- to coś więcej niż tylko styl, to sposób bycia
atlanta1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 11:10   #4
malenkarybunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malenkarybunia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2 296
Dot.: "musztardowe" dodatki

Sama bym się tak nie ubrała... Mam mieszanie uczucia... ale bardziej na
malenkarybunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 11:28   #5
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: "musztardowe" dodatki

Cytat:
Napisane przez atlanta1987 Pokaż wiadomość
torebka tak ale rajstopy...
Dokładnie ! Torebka jest świetna i bardzo mi się podoba, natomiast rajstopy bym zmieniła.
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 11:30   #6
jola0078
Rozeznanie
 
Avatar jola0078
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 560
Dot.: "musztardowe" dodatki

jestem na tak uwielbiam kolorowe rajstopy
jola0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 11:59   #7
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: "musztardowe" dodatki

Jestem na
nie wiem jak mozna do odkrytych butow ubrac rajstopy
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 12:02   #8
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: "musztardowe" dodatki

odkryte buciki i rajstopy? ;/
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 12:10   #9
MissSonia
Rozeznanie
 
Avatar MissSonia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: legowisko w kwiaty
Wiadomości: 913
Dot.: "musztardowe" dodatki

Istnieje zasada, że do odkrytych butów nie nosimy rajstop, natomiast w Twoim przypadku nie dość, że rajtki są grube i kryjące, to jeszcze w okropnym kolorze. Te wystające żółte palce
__________________
Włosomaniaczka od 08.2012:
-oleje, odżywki, maski, suplementy


28.09.2002

"Zaraz zrobimy kawę. Wprawdzie nie mam kawy, filiżanek i pieniędzy, ale od czego jest nadrealizm, metafizyka, poetyka snów."
- Tadeusz Różewicz, "Kartoteka"
MissSonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 12:26   #10
justitrzy
Rozeznanie
 
Avatar justitrzy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 884
Dot.: "musztardowe" dodatki

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Jestem na
nie wiem jak mozna do odkrytych butow ubrac rajstopy
jednak można nie raz widziałam takie zestawienie, sandałek na obcesie i skarpet też pewnie nie można a i takie połączenia widziałam !!

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez MissSonia Pokaż wiadomość
Istnieje zasada, że do odkrytych butów nie nosimy rajstop........
zasady są poto by je łamać " A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"

no ale ma prawo ci się nie podobać moje zestawienie, każdy ma prawo do własnego zdania.
__________________
instagram http://instagram.com/justiannat

You know it´s true
everything I do I do it for you.
justitrzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 12:46   #11
paulia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 462
Dot.: "musztardowe" dodatki

Gdyby do takich butow nie mozna bylo nosic rajstop, oznaczaloby to ze zima nikt by takich butow nie mogl zalozyc. no chyba, ze zwolenniczki golych stop wystapilyby na mroznym sylwestrze w golych nogach (!). Ja rozumiem, rajstopy do sandalow... to przegiecie, ale do peep toe? No dla mnie to tam zadne wielkie faux-pa nie jest.

a co do wieszaka, to podoba mi sie torebka, odcien rajstop juz mniej. ;]
paulia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 13:10   #12
MissSonia
Rozeznanie
 
Avatar MissSonia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: legowisko w kwiaty
Wiadomości: 913
Dot.: "musztardowe" dodatki

Cytat:
Napisane przez justitrzy Pokaż wiadomość
jednak można nie raz widziałam takie zestawienie, sandałek na obcesie i skarpet też pewnie nie można a i takie połączenia widziałam !!

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------


zasady są poto by je łamać " A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"

no ale ma prawo ci się nie podobać moje zestawienie, każdy ma prawo do własnego zdania.
Nie powiedziałam, że mi się nie podoba Twoje zestawienie po prostu uważam, że TE rajstopy nie pasują do TYCH butów, niezależnie od istniejących zasad. Wydaje mi się, że cieńsze, cieliste rajstopy byłyby bardziej na miejscu, gdybyś jednak chciała pozostać przy tych to może jakieś kryte czółenka bo te wystające "musztardowe" paluszki ale to jest moje zdanie...
__________________
Włosomaniaczka od 08.2012:
-oleje, odżywki, maski, suplementy


28.09.2002

"Zaraz zrobimy kawę. Wprawdzie nie mam kawy, filiżanek i pieniędzy, ale od czego jest nadrealizm, metafizyka, poetyka snów."
- Tadeusz Różewicz, "Kartoteka"
MissSonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 14:01   #13
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: "musztardowe" dodatki

Cytat:
Napisane przez justitrzy Pokaż wiadomość
jednak można nie raz widziałam takie zestawienie, sandałek na obcesie i skarpet też pewnie nie można a i takie połączenia widziałam !!

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------


zasady są poto by je łamać " A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"

no ale ma prawo ci się nie podobać moje zestawienie, każdy ma prawo do własnego zdania.
Mnie zawsze uczono,ze nie mozna,w szkole czy nawet na ostatnim kursie jaki odbyl sie pare miesiecy temu rowniez powiedziano,ze w zlym stylu jest ubranie rajstop to sandalek czy nawet peep toe to ale jak ktos lubi wygladac zle to prosze bardzo a co do skarpetek to blagam nie lacz ze soba 2 zupelnie innych styli bo delikatne,kobiece,fajne skarpetki najlepiej wykonczone delikatna koronka z odpowiednim zestawieniem wyglada bardzo ciekawie i wrecz sexy a to niestety nie wyglada ,pozatym jak juz tak bardzo sie spierasz to do kolorowych rajstop odkryte buty nigdy,no chyba ,ze chcesz wygldac tak a nie inaczej.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez paulia91 Pokaż wiadomość
Gdyby do takich butow nie mozna bylo nosic rajstop, oznaczaloby to ze zima nikt by takich butow nie mogl zalozyc. no chyba, ze zwolenniczki golych stop wystapilyby na mroznym sylwestrze w golych nogach (!). Ja rozumiem, rajstopy do sandalow... to przegiecie, ale do peep toe? No dla mnie to tam zadne wielkie faux-pa nie jest.

a co do wieszaka, to podoba mi sie torebka, odcien rajstop juz mniej. ;]
Ja nawet jak zima wychodze i mam ochote ubrac sandalki czy jakie kolwiek odkryte buty to ubieraz ale ZAWSZE NA GOLA STOPE tak samo zreszta jak wszystkie moje znajome czy rowniez nieznajome ktore widuje
niesmaczne jest ogladanie stop w rajstopach wyglada to wrecz NIEELEGANCKO.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response

Edytowane przez takaja13
Czas edycji: 2011-09-12 o 13:59
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 14:22   #14
Daeva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 179
Dot.: "musztardowe" dodatki

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Jestem na
nie wiem jak mozna do odkrytych butow ubrac rajstopy
Cytat:
Napisane przez justitrzy Pokaż wiadomość
jednak można nie raz widziałam takie zestawienie, sandałek na obcesie i skarpet też pewnie nie można a i takie połączenia widziałam !!
No tylko, że odkryte buty nie są uniwersalne. Nigdy nie założyłabym rajstop do odkrytych butów. To, że cała masa ludzi tak chodzi jeszcze nie znaczy, że wygląda to dobrze. Analogicznie: multum facetów zakłada białe skarpetki do sandałów, a chyba nikt nie powie, że to jest fajnie "bo przecież ktoś to nosi".

Nie lubię takich żółto - "niewiadomojakich" dodatków, ale cały zestaw nawet fajny, rajstopy mogłyby być, tylko buty zmieniłabym na zakryte.
Daeva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 14:25   #15
justitrzy
Rozeznanie
 
Avatar justitrzy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 884
Dot.: "musztardowe" dodatki

[QUOTE=takaja13;29353835] a co do skarpetek to blagam nie lacz ze soba 2 zupelnie innych styli nie łacze ze sobą tych styli podałam to jako przykład tylko, ponieważ od dawna to było faux-pa i wielu osobom po może się nie podobać





[QUOTE=takaja13;29353835]Ja nawet jak zima wychodze i mam ochote ubrac sandalki czy jakie kolwiek odkryte buty to ubieraz ale ZAWSZE NA GOLA STOPE [/QUOTE]

co kto lubi !!!
jestem w stanie przyznać że w przypadku tego koloru rajstop rzeczywiscie źle dobrałam buty, ale nie wyobrazam sobie w Polsce zima sandałek czy odkrytych butów i gołej stopy ja mieszkam do 4 lat w Irlandii i nawet tu żadko widuje coś takiego
__________________
instagram http://instagram.com/justiannat

You know it´s true
everything I do I do it for you.
justitrzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 14:40   #16
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: "musztardowe" dodatki

mnie sie tam podoba
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 14:59   #17
paulia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 462
Dot.: "musztardowe" dodatki

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość



Ja nawet jak zima wychodze i mam ochote ubrac sandalki czy jakie kolwiek odkryte buty to ubieraz ale ZAWSZE NA GOLA STOPE tak samo zreszta jak wszystkie moje znajome czy rowniez nieznajome ktore widuje
niesmaczne jest ogladanie stop w rajstopach wyglada to wrecz NIEELEGANCKO.
skoro tak lubisz, to przeciez mozesz nosic. ja mialam na mysli dokladniej to, ze noszenie rajstop do peep toe jest ok, kiedy ktos potrafi to umiejetnie robic. Rajstopy powinny byc przede wszystkim bezszwowe i bezpalczaste, bo wystajacego, pogniecionego szwu to sobie po prostu nie wyobrazam. I wszystko zalezy tez od buta, bo jak wiadomo jeden drugiemu nie rowny. Niby peep toe, a niektore odkrywaja tylko jeden palec, a niektore dwa, a nawet trzy. Jesli odkrywaja wlasnie wiecej niz jeden, to to juz moim zdaniem rajstopy w ogole wyklucza. Za to jeden odkryty paluszek, w czarnych wysokich platformach plus kryjace czarne rajstopy, to nic wielkiego.. wiekszosc nawet nie zauwazy, ze buty maja odkryty palec. ;] No i wszystko zalezy od prywatnych preferencji czlowieka.. np moja naga stopa nie czuje sie dobrze w zadnych butach oprocz japonek, klapek i plaskich sandalkow.. dlatego mam tylko jedna pare wysokich peep toe.
paulia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 15:08   #18
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: "musztardowe" dodatki

Tylko torebka mi się podoba.
__________________
TOTALLY OBSESSED WITH FASHION
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 15:10   #19
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: "musztardowe" dodatki

ładna torebka.
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 16:39   #20
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: "musztardowe" dodatki

Cytat:
Napisane przez paulia91 Pokaż wiadomość
skoro tak lubisz, to przeciez mozesz nosic. ja mialam na mysli dokladniej to, ze noszenie rajstop do peep toe jest ok, kiedy ktos potrafi to umiejetnie robic. Rajstopy powinny byc przede wszystkim bezszwowe i bezpalczaste, bo wystajacego, pogniecionego szwu to sobie po prostu nie wyobrazam. I wszystko zalezy tez od buta, bo jak wiadomo jeden drugiemu nie rowny. Niby peep toe, a niektore odkrywaja tylko jeden palec, a niektore dwa, a nawet trzy. Jesli odkrywaja wlasnie wiecej niz jeden, to to juz moim zdaniem rajstopy w ogole wyklucza. Za to jeden odkryty paluszek, w czarnych wysokich platformach plus kryjace czarne rajstopy, to nic wielkiego.. wiekszosc nawet nie zauwazy, ze buty maja odkryty palec. ;] No i wszystko zalezy od prywatnych preferencji czlowieka.. np moja naga stopa nie czuje sie dobrze w zadnych butach oprocz japonek, klapek i plaskich sandalkow.. dlatego mam tylko jedna pare wysokich peep toe.
Zgadzam sie z Twoja wypowiedzia co do slowa

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

[QUOTE=justitrzy;29354577][QUOTE=takaja13;29353835] a co do skarpetek to blagam nie lacz ze soba 2 zupelnie innych styli
nie łacze ze sobą tych styli podałam to jako przykład tylko, ponieważ od dawna to było faux-pa i wielu osobom po może się nie podobać





Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Ja nawet jak zima wychodze i mam ochote ubrac sandalki czy jakie kolwiek odkryte buty to ubieraz ale ZAWSZE NA GOLA STOPE [/QUOTE]

co kto lubi !!!
jestem w stanie przyznać że w przypadku tego koloru rajstop rzeczywiscie źle dobrałam buty, ale nie wyobrazam sobie w Polsce zima sandałek czy odkrytych butów i gołej stopy ja mieszkam do 4 lat w Irlandii i nawet tu żadko widuje coś takiego
No nie wiem bo ja co wyjscie na obiad czy kolacje czy nawet gdzies do lokalu to widuje wszystkie babki tutaj ktore maja gole stopy do takich bucikow , a jestem tutaj dluuuuugo i jak tu zyje to nie widzialam irlandek czy angielek z rajstopami nawet w najbardziej deszczowe czy zimne dni.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 17:33   #21
justitrzy
Rozeznanie
 
Avatar justitrzy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 884
Dot.: "musztardowe" dodatki

takaja13 ,ok dalsza polemika na ten temat sensu nie ma, każda z nas ma swoje zdanie, mimio to dzieki za konstruktywną krytykę,
mogę się zgodzić że w przydatku tych konkretnych rajstop i tych butów nie wyglada to zbyt ciekawie, ale myślę że prawda leży gdzieś pośrodku i najlepiej ujeła to paulia91.

__________________
instagram http://instagram.com/justiannat

You know it´s true
everything I do I do it for you.
justitrzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 18:11   #22
fangora81
Rozeznanie
 
Avatar fangora81
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 676
Dot.: "musztardowe" dodatki

Nawet nie zwróciłam uwagi na te palce, bo to mi za bardzo nie przeszkadza w przypadku rajstop o zdecydowanym kolorze, gdzie nie prześwitują palce.
Co najbardziej razi to dysonans pomiędzy jasną cerą, włosami,a tym napastliwym kolorem nóg. Bo wygląda tak, tak jakbyś posmarowała się samoopalaczem na nogach zapominając o reszcie ciała. A ładna z ciebie dziewucha
__________________
fangora81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 18:51   #23
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: "musztardowe" dodatki

Cytat:
Napisane przez milkandsugar;293509[FONT="Lucida Console"
35]Dokładnie ! Torebka jest świetna i bardzo mi się podoba, natomiast rajstopy bym zmieniła.


[/FONT]
zgadzam się.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 18:59   #24
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: "musztardowe" dodatki

Kolor musztardowy jest niestety zdecydowanie nie dla Ciebie, bardzo gryzie sie z Twoja uroda... Sprobuj fuksji!
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:49   #25
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: "musztardowe" dodatki

nie podoba mi się torebka (ale to kwestia gustu), ale całkiem czarna góra + żółte nogi nie wyglądają dobrze widzę te rajtki w jakimś luźniejszym zestawie, nei takim czarno- żółtym

Co do otwartych butów, to owszem- rajtki- ale bez zaznaczonych palców
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:34   #26
justitrzy
Rozeznanie
 
Avatar justitrzy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 884
Dot.: "musztardowe" dodatki

Cytat:
Napisane przez fangora81 Pokaż wiadomość
Nawet nie zwróciłam uwagi na te palce, bo to mi za bardzo nie przeszkadza w przypadku rajstop o zdecydowanym kolorze, gdzie nie prześwitują palce.
Co najbardziej razi to dysonans pomiędzy jasną cerą, włosami,a tym napastliwym kolorem nóg. Bo wygląda tak, tak jakbyś posmarowała się samoopalaczem na nogach zapominając o reszcie ciała.
dzięki za konkretny komentarz bardzo podoba mi się ten kolor, ale nie byłam przekonana czy mi pasuje, dlatego zaiwestowałam tylko w rajtki i torebkę choć miałam chrapkę na więcej, teraz już wiem kolor nie dlamnie, rajstopy pójdą w odstawkę

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez solll Pokaż wiadomość
nie podoba mi się torebka (ale to kwestia gustu), ale całkiem czarna góra + żółte nogi nie wyglądają dobrze widzę te rajtki w jakimś luźniejszym zestawie, nei takim czarno- żółtym

Co do otwartych butów, to owszem- rajtki- ale bez zaznaczonych palców
one są bez zaznaczonych palców
__________________
instagram http://instagram.com/justiannat

You know it´s true
everything I do I do it for you.
justitrzy jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.