Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3 - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-23, 10:36   #3811
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Obudziłam żeby to ubrać bo do tz musiałam to zawieźć jadąc do szkoły
Poszła prezentacja, tylko na zaliczenie była a nie na ocenę: o



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 10:40   #3812
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzień dobry

Jednak wczoraj popołudniu pojechaliśmy osłuchać M bo okropniaście kaszlała i nie radziła sobie momentami z odkrztuszaniem wydzieliny. Osłuchowo jest czysto więc mamy robić to co zwykle i czekać aż przejdzie...

Australia zazdro festiwalu pojadła bym oj pojadła....

A żeby sobie zrekompensiwać robię właśnie jagielnik zobaczymy czy mi wyjdzie i czy posmakuje komukolwiek więcej, bo mi na pewno (z kokosem robię ).
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 11:44   #3813
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzień dobry od 7:15 a dodam, że moja córcia spała od 20 :P bez żadnej pobudki. Zazdrościjcie !! :P

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry od 6.05
Jaka piękna pora na wstanie :P

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Dzień dobry od 6:15, I to jeszcze budząc dziecko o 6:45
Jadę do szkoły, trzymajcie kciuki bo dziś prezentacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry od około 7:15. Mamusia pije kawkę, a Ignacjo właśnie wali kupala do czystej pieluszki
Znowu u nas śnieg
Lena kciuki!
Moja też wali zawsze do czystej pieluchy..

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jednak wczoraj popołudniu pojechaliśmy osłuchać M bo okropniaście kaszlała i nie radziła sobie momentami z odkrztuszaniem wydzieliny. Osłuchowo jest czysto więc mamy robić to co zwykle i czekać aż przejdzie...

Australia zazdro festiwalu pojadła bym oj pojadła....

A żeby sobie zrekompensiwać robię właśnie jagielnik zobaczymy czy mi wyjdzie i czy posmakuje komukolwiek więcej, bo mi na pewno (z kokosem robię ).
Polecam inhalacje z soli fizjologicznej
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 12:49   #3814
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez zebrah Pokaż wiadomość
A ile czekasz między zażyciem tabletki a śniadaniem? Jak powinno być prawidłowo?
pół godziny powinno się no i teraz już tak robię wcześniej mi sie po 10 min zdarzało

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość

A to możliwe żeby po owulacji nie dostać okresu? Wydawało mi się że jak przyjdzie owulacja to około dwa tygodnie później musi przyjść @. Oświećcie mnie jeżeli się mylę.
przy kp tak może być, że zdarzają się spontaniczne owulacje a mimo to nie ma okresu. Dlatego kp to nie jest metoda antykoncepcji
Lena - jajeczko wydala się kilka dni po owu, nie widać tego jakos tak mocno. Miesiączka to złuszczająca się błona śluzowa macicy.

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry od około 7:15. Mamusia pije kawkę, a Ignacjo właśnie wali kupala do czystej pieluszki
Znowu u nas śnieg
Lena kciuki!
nie może tak być jaki snieeeg???


Ach, zapomniałabym się pochwalić <3 Krzysio zrobił wczoraj swoje pierwsze kroczki puścił się krzesła i przyszedł do mnie. Ze 2-3 kroczki na raz zrobił powtórzylismy to potem kilka razy a dzisiaj juz nie chciał ustawiłam go w takiej samej konfiguracji a on do mnie przyraczkował

Edytowane przez Paulinagm
Czas edycji: 2017-04-23 o 12:51
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 13:03   #3815
PikPik09
Raczkowanie
 
Avatar PikPik09
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Bosze, a my nadal u moich rodziców, no ale byle do poniedziałku. Chcę do domku...


Aaaa no właśnie, bo ja zapomniałam wcześniej PikPik odpisać - moja tak jak Honci - łóżeczkowa, jedynie przy sytuacjach kryzysowych biorę ją obok siebie.

Kaszel to pewnie od spływającego kataru. Oby się nic więcej nie rozwinęło! U nas katar nadal, ale chyba już mniejszy.
dzisiejsza noc już nie była taka super choć nie o łóżeczko chodzi. zasnąl prędzej bo w 20 min, ale równo jak przy budziku budzil się co 2 h. 5 razy robiłam mleko!!!! za kazdym razem wypijal wszystko, jego jednorazowa dawka to 120ml, i tak dostawal, o drugiej to juz 180ml dalam i tez wypił! i dalej po 2h znowu pobudka, szamotanina. wymeczona juz o 5 rano po butli wzielam go do lóżka mojego, moze pospi, ale! 6:49 na nogach! dramat jakis!!!

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
pół godziny powinno się no i teraz już tak robię wcześniej mi sie po 10 min zdarzało


przy kp tak może być, że zdarzają się spontaniczne owulacje a mimo to nie ma okresu. Dlatego kp to nie jest metoda antykoncepcji
Lena - jajeczko wydala się kilka dni po owu, nie widać tego jakos tak mocno. Miesiączka to złuszczająca się błona śluzowa macicy.


nie może tak być jaki snieeeg??

Ach, zapomniałabym się pochwalić <3 Krzysio zrobił wczoraj swoje pierwsze kroczki puścił się krzesła i przyszedł do mnie. Ze 2-3 kroczki na raz zrobił powtórzylismy to potem kilka razy a dzisiaj juz nie chciał ustawiłam go w takiej samej konfiguracji a on do mnie przyraczkował
super! pierwsze kroczki juz! moze główka jeszcze nie zapamietala ze sie udalo i znowu raczkuje hehe

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Obudziłam żeby to ubrać bo do tz musiałam to zawieźć jadąc do szkoły
Poszła prezentacja, tylko na zaliczenie była a nie na ocenę: o



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i tak wspaniale przy naszych obowiazakch

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Dzień dobry



A żeby sobie zrekompensiwać robię właśnie jagielnik zobaczymy czy mi wyjdzie i czy posmakuje komukolwiek więcej, bo mi na pewno (z kokosem robię ).
co to jest jagielnik?? domyslam sie ze jadalne i z kaszy jaglanej, ale coz dalej?
__________________
Doświadczenie przemawia: Istnieją tylko dwie bezwarunkowe miłości- miłość między matką,a dzieckiem oraz miłość Boga do ludzi.
PikPik09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 13:11   #3816
zebrah
Rozeznanie
 
Avatar zebrah
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry od 6.05
To śpisz dzisiaj na stojąco chyba.

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Dzień dobry od 6:15, I to jeszcze budząc dziecko o 6:45
Jadę do szkoły, trzymajcie kciuki bo dziś prezentacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki są

Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
pół godziny powinno się no i teraz już tak robię wcześniej mi sie po 10 min zdarzało


przy kp tak może być, że zdarzają się spontaniczne owulacje a mimo to nie ma okresu. Dlatego kp to nie jest metoda antykoncepcji
Lena - jajeczko wydala się kilka dni po owu, nie widać tego jakos tak mocno. Miesiączka to złuszczająca się błona śluzowa macicy.


nie może tak być jaki snieeeg???


Ach, zapomniałabym się pochwalić <3 Krzysio zrobił wczoraj swoje pierwsze kroczki puścił się krzesła i przyszedł do mnie. Ze 2-3 kroczki na raz zrobił powtórzylismy to potem kilka razy a dzisiaj juz nie chciał ustawiłam go w takiej samej konfiguracji a on do mnie przyraczkował
dla Krzysia!

U nas dzisiaj prześmieszna pogoda- co pół godziny w zależności od chmury mamy śnieg, słońce, deszcz, słońce i znowu deszcz i znowu słońce. Kwiecień plecień to mało powiedziane.
zebrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 16:21   #3817
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Dzień dobry od 7:15 a dodam, że moja córcia spała od 20 bez żadnej pobudki. Zazdrościjcie !!



Jaka piękna pora na wstanie



Kciuki



Moja też wali zawsze do czystej pieluchy..



Polecam inhalacje z soli fizjologicznej
Inhalujemy Mgiełką Zabłocką
Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
pół godziny powinno się no i teraz już tak robię wcześniej mi sie po 10 min zdarzało


przy kp tak może być, że zdarzają się spontaniczne owulacje a mimo to nie ma okresu. Dlatego kp to nie jest metoda antykoncepcji
Lena - jajeczko wydala się kilka dni po owu, nie widać tego jakos tak mocno. Miesiączka to złuszczająca się błona śluzowa macicy.


nie może tak być jaki snieeeg???


Ach, zapomniałabym się pochwalić <3 Krzysio zrobił wczoraj swoje pierwsze kroczki puścił się krzesła i przyszedł do mnie. Ze 2-3 kroczki na raz zrobił powtórzylismy to potem kilka razy a dzisiaj juz nie chciał ustawiłam go w takiej samej konfiguracji a on do mnie przyraczkował
Brawo za kroczki
Dziś odpoczywa a jutro ruszy z kopyta
Z tą owulacją to właśnie gdzieś czytałam, ze tak jest tylko teraz nie mogłam się dokopać gdzie
Cytat:
Napisane przez PikPik09 Pokaż wiadomość
dzisiejsza noc już nie była taka super choć nie o łóżeczko chodzi. zasnąl prędzej bo w 20 min, ale równo jak przy budziku budzil się co 2 h. 5 razy robiłam mleko!!!! za kazdym razem wypijal wszystko, jego jednorazowa dawka to 120ml, i tak dostawal, o drugiej to juz 180ml dalam i tez wypił! i dalej po 2h znowu pobudka, szamotanina. wymeczona juz o 5 rano po butli wzielam go do lóżka mojego, moze pospi, ale! 6:49 na nogach! dramat jakis!!!

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------



super! pierwsze kroczki juz! moze główka jeszcze nie zapamietala ze sie udalo i znowu raczkuje hehe

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------



i tak wspaniale przy naszych obowiazakch

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------



co to jest jagielnik?? domyslam sie ze jadalne i z kaszy jaglanej, ale coz dalej?
Jagielnik:
http://veganbanda.pl/index.php/recip...bez-pieczenia/
Ja zrobiłam z mlekiem krowim i posypałam prazonymi płatkami migdałów mąż stwierdził, że jak bh dodać czekolady to by się nie skapował, ze to z kaszy
Cytat:
Napisane przez zebrah Pokaż wiadomość
To śpisz dzisiaj na stojąco chyba.



Kciuki są



dla Krzysia!

U nas dzisiaj prześmieszna pogoda- co pół godziny w zależności od chmury mamy śnieg, słońce, deszcz, słońce i znowu deszcz i znowu słońce. Kwiecień plecień to mało powiedziane.
U nas podobnie z pogodą do tego wieje okropecznie

Dziewczyny słyszalyście o płukaniu noska dzieciom? Takie filmy znalazłam na yt
https://m.youtube.com/watch?v=FXJu_hmosMs
Czy to bezpieczne? Ktoś coś?
Bo ja bym momentami byla skłonna tak przepłukać nos M. Dzisiaj po prostu wszyscy jesteśmy usmarowani smarkami bo bez przerwy ma gluta
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-23, 17:06   #3818
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Heloł Na Foodtruckach w sumie średniawa, jadłam jedno coś a'la tortilla tyle że było zdaje się z kuchni bliskowschodniej, ciekawy smak nawet miało A w drodze powrotnej złapała nas straszna pizgawica, grad padał, śnieg, no armagiedon!


Cytat:
Napisane przez PikPik09 Pokaż wiadomość
dzisiejsza noc już nie była taka super choć nie o łóżeczko chodzi. zasnąl prędzej bo w 20 min, ale równo jak przy budziku budzil się co 2 h. 5 razy robiłam mleko!!!! za kazdym razem wypijal wszystko, jego jednorazowa dawka to 120ml, i tak dostawal, o drugiej to juz 180ml dalam i tez wypił! i dalej po 2h znowu pobudka, szamotanina. wymeczona juz o 5 rano po butli wzielam go do lóżka mojego, moze pospi, ale! 6:49 na nogach! dramat jakis!!!

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------



super! pierwsze kroczki juz! moze główka jeszcze nie zapamietala ze sie udalo i znowu raczkuje hehe

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------



i tak wspaniale przy naszych obowiazakch

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------



co to jest jagielnik?? domyslam sie ze jadalne i z kaszy jaglanej, ale coz dalej?
Może po prostu musisz mu tego mleka więcej robić niż 120? Skoro 180 Ci wypił bez problemu.

Cytat:
Napisane przez zebrah Pokaż wiadomość
To śpisz dzisiaj na stojąco chyba.



Kciuki są



dla Krzysia!

U nas dzisiaj prześmieszna pogoda- co pół godziny w zależności od chmury mamy śnieg, słońce, deszcz, słońce i znowu deszcz i znowu słońce. Kwiecień plecień to mało powiedziane.
Powiem Ci, że już chyba jakoś przywykłam, bo cały tydzień, odkąd jesteśmy u rodziców, mam takie pobudki... Niemniej jednak mam nadzieję, że po powrocie wrócimy chociaż do tej 7

Oj to u nas to samo z pogodą, raz wiosna, a raz zima - masakra!
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 17:35   #3819
zebrah
Rozeznanie
 
Avatar zebrah
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny słyszalyście o płukaniu noska dzieciom? Takie filmy znalazłam na yt
https://m.youtube.com/watch?v=FXJu_hmosMs
Czy to bezpieczne? Ktoś coś?
Bo ja bym momentami byla skłonna tak przepłukać nos M. Dzisiaj po prostu wszyscy jesteśmy usmarowani smarkami bo bez przerwy ma gluta
Honcia myślę, że to chyba nie najgorsza metoda- ciągłe dawanie soli morskiej i potem wyciąganie aspiratorem męczy śluzówki bardziej. Obejrzałam ten filmik i potem kliknęłam obok jak wyciągać woskowinę z ucha i mało nie zrobiłam blee.

Australia- grad?! Szkoda, że u nas nie ma foodtrucków.

Byłam na spacerze pomiędzy opadami z Leosiem i wywietrzyło mi chłopinkę.
zebrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 18:33   #3820
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Paulina oooo dobrze wiedzieć z tą miesiączka nam na biologii mówili ze jajeczko + zluszczajaca się szyjka
Dlatego coś mi nie pasowało

Pik Pik dzięki

Franek niby wie że może na nóżkach iść, bo się bardzo cieszy jak mu wyjdzie, ale chyba woli jednak na czterech

Pik Pik Franek w nocy też pije więcej mleczka niż w dzień spróbuj dac więcej na noc i w nocy, ja tak robię



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 20:26   #3821
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Honcia ja robiłam kiedyś ten jagielnik ale wyszedł mi za rzadki i potem upiekłam biszkopt i użyłam go jako masy

Fajne to płukanie noska. Ciekawe czemu u nas w ogóle się tego nie propaguje. Chyba by trzeba mieć taką odpowiednią strzykawkę
Niedawno Anna Ibisz pokazywała w swoim programie takie dzbanuszki do płukania nosa właśnie ale nie wiem czy to się nadaje dla takich małych dzieci.

Paulina brawa dla Krzysia za pierwsze kroczki

Kurczę czyli jednak możliwe że pomimo braku @ ma się owulację... :-( Nie fajnie... Teraz to już w ogóle będę mieć problem z przytulankami

PikPik współczuję nocki. 5 razy mleko robić! Masakra...

Lena padłam ze złuszczającej się szyjki

U nas dzisiaj też taka szalona pogoda. Wszystko było- deszcz, śnieg, grad i piękne słońce.

A Ignaś właśnie baluje obok mnie. Po raz kolejny pospał 5 minut przy wieczornym karmieniu i mu to starczyło do dalszej super zabawy

Byłam dzisiaj ze starszakami u mojej kuzynki, która jest chrzestną Igi zaprosić ją na komunię. Ma dwójkę dzieci- 3latka i 1,5 roczniaczkę. No armagedon tam był! Myślałam, że trochę odpocznę od jęczka mojego, a wróciłam z bólem głowy. Jeszcze mieli chyba w domu ze 30 stopni Wiem, że ona jest ciepłolubna i zawsze jej u mnie zimno, ubrałam sobie cienki t-shirt ale to i tak nic nie dało. Moje dzieci porozbierały sie ile mogły a po zabawach z maluchami byli mokrzuteńcy. A jej dzieci w podkoszulkach i bluzkach z długimi rękawami! I nie spocone!
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-23, 20:38   #3822
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Hej,
U nas po 2 fatalnych nocach wyszedł Łucji drugi ząbek! Teraz zaczęła ładniej jeść i ma znowu tylko 3 pobudki w nocy

Na feedo.pl jest teraz promo na piekuchomajtki pampersa 2 paczki kosztują 60 zł.

Jeśli chodzi o foodtrucki to u nas jest ich pełno i o ile nie stanowią jakiegoś ukrytego kompleksu to niestety szpecą jak kiedyś kebaby i budki z hod dogami. Mimo to uwielbiam frytki belgijskie z foodtrucków

dla Krzysia i Franka za postępy w chodzeniu!
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 20:58   #3823
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Honcia ja robiłam kiedyś ten jagielnik ale wyszedł mi za rzadki i potem upiekłam biszkopt i użyłam go jako masy

Fajne to płukanie noska. Ciekawe czemu u nas w ogóle się tego nie propaguje. Chyba by trzeba mieć taką odpowiednią strzykawkę
Niedawno Anna Ibisz pokazywała w swoim programie takie dzbanuszki do płukania nosa właśnie ale nie wiem czy to się nadaje dla takich małych dzieci.

Paulina brawa dla Krzysia za pierwsze kroczki

Kurczę czyli jednak możliwe że pomimo braku @ ma się owulację... :-( Nie fajnie... Teraz to już w ogóle będę mieć problem z przytulankami

PikPik współczuję nocki. 5 razy mleko robić! Masakra...

Lena padłam ze złuszczającej się szyjki

U nas dzisiaj też taka szalona pogoda. Wszystko było- deszcz, śnieg, grad i piękne słońce.

A Ignaś właśnie baluje obok mnie. Po raz kolejny pospał 5 minut przy wieczornym karmieniu i mu to starczyło do dalszej super zabawy

Byłam dzisiaj ze starszakami u mojej kuzynki, która jest chrzestną Igi zaprosić ją na komunię. Ma dwójkę dzieci- 3latka i 1,5 roczniaczkę. No armagedon tam był! Myślałam, że trochę odpocznę od jęczka mojego, a wróciłam z bólem głowy. Jeszcze mieli chyba w domu ze 30 stopni Wiem, że ona jest ciepłolubna i zawsze jej u mnie zimno, ubrałam sobie cienki t-shirt ale to i tak nic nie dało. Moje dzieci porozbierały sie ile mogły a po zabawach z maluchami byli mokrzuteńcy. A jej dzieci w podkoszulkach i bluzkach z długimi rękawami! I nie spocone!
W jednym filmiku gościu robił to taką plastikową buteleczką jakby po kroplach czy coś. Muszę coś poszukać takiego w domu...
Mnie jest za gorąco przy 20stopniach 30 to maaaasakra w domu
Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Hej,
U nas po 2 fatalnych nocach wyszedł Łucji drugi ząbek! Teraz zaczęła ładniej jeść i ma znowu tylko 3 pobudki w nocy

Na feedo.pl jest teraz promo na piekuchomajtki pampersa 2 paczki kosztują 60 zł.

Jeśli chodzi o foodtrucki to u nas jest ich pełno i o ile nie stanowią jakiegoś ukrytego kompleksu to niestety szpecą jak kiedyś kebaby i budki z hod dogami. Mimo to uwielbiam frytki belgijskie z foodtrucków

dla Krzysia i Franka za postępy w chodzeniu!
Brawo za ząbka
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 22:55   #3824
majkela12
Zadomowienie
 
Avatar majkela12
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 656
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dobry wieczór

Ja też się cieszę, że już po świętach nie lubię wielkanocy, a te święta były wyjątkowo....ciężkie. Może uda nam się za rok ich uniknąć i gdzieś się schować a teraz żyjemy majówką, robimy wypad na tydzień w góry, więc pomału zaczynamy pakowanie

agusiia69 o masz strachu się najadłaś, zdrówka ja to też jestem zołza i na złość teściowej bym zrobiła, ale ja bym poszła w ecru (moja tak była ubrana)lub pudrowy róż
chudziaszek11 hej hej kupę lat wpadaj częściej. Super, że tak się u Was wszystko układa. Ale młody tatusia załatwił, zdrówka dla tż-ta
Lena_Marlena dla Frania za pierwsze kroczki. Jak tam idą remonty? widać koniec? Randki w kinie zazdroszczę, my ostatnio byliśmy chyba we wrześniu, przy czym tż w kinie został do końca, a ja na syrenie musiałam wracać do domu. Fajne prezenty. Co do wyrażania złości u Franka nie pomogę, może zapytaj pediatrę. No ale na chłopski rozum, to przecież różnie ludzie się złoszczą Zabezpieczenie pierwszorzędne
miszkaaa zdrówka, fajny zajączek szkoda mamy, że tak się w to wciągnęła. Kurcze nawet nie wiedziałam, że takie sekty istnieją i to kościelne
fiazo dużo sił i cierpliwości, zaraz odpoczniesz w pracy
sliweczka85 ach ci tatusie i co faktycznie to był atrament od pióra? mój ostatnio robił synkowi kółeczka w samochodzie zabawce, tylko że nie przytrzymał drzwiczek i zgubił synka a co do znajomych co mają dziecko, stram się nie oceniać, bo sama napisałaś, że to długo wyczekane dziecko....ale ja też należę do popaprańców Co do anty, to my tradycyjnie na razie, tj.gumy, a co dalej to nie wiem. Jedno jest pewne nie wrócę do tabletek. Brałam 7 lat i wiem, że szkoda się truć. Ale Wasza kicia ma długą sierść, nie dziwię, że się wkurzasz na kudły. Mama moja ma zwykłego dachowca, a sierść jest wszędzie ..
Madzia9999 o widzę, że i u Was niewesołe święta
Honcia zęba, a teściowa śliczne zdjęcie moja 3 latka nie ma tyle włosów co Twoja córa
justynan01 kciuki za starania. U nas pierworodny-strzał za pierwszym razem. Na córcie musieliśmy czekać przeszło rok, aż chodziłam do gina na monitorowanie cyklu itp, a najmłodszy pojawił się po 5 miesiącach.
australia87, Honcia,sliweczka85 zdrówka dla dzieciaczków u nas też już cała trójka jest pociągająca
zullugula u Was guz, a u nas siniak na siniaku
PikPik09 za diete. Może tak jak dziewczyny pisały za mało mleka dajesz jednorazowo skoro tak często się budzi, tu niektóre dziewczyny pisały że dają nawet 270ml
Paulinagm dla Krzysia za pierwsze kroczki
neesanek ząbka
__________________
majkela12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:19   #3825
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Halo! Dzień dobry! U nas dziś od 5.50 Na szczęście jesteśmy już w drodze do domu i naiwnie wierzę w normalne godziny pobudki od jutra
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:56   #3826
CarycaKatharina
Zadomowienie
 
Avatar CarycaKatharina
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Apropos kobiecej biologii to polecam bloga/fb mamaginekolog. Fajnie i przystepnie kobitka pisze. Ostatnio byly posty o mitach związanych z @.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Żona 8.11.2014
ZHDK
CarycaKatharina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:57   #3827
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Halo! Dzień dobry! U nas dziś od 5.50 Na szczęście jesteśmy już w drodze do domu i naiwnie wierzę w normalne godziny pobudki od jutra
haha trzymamy kciuki

nie wiem jak ja mam sie dostosowac do tego mojego dziecka - już kilka dni z rzędu spał 1 raz około 12-13, a dzisiaj zasnął 9:30... a już go miałam na spacer ubierać
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 09:24   #3828
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Majkela dzięki że pytasz o remont, właśnie miałam się chwalić ze jest CIEPLO! Od soboty wieczór ruszył piec
Niestety teraz mamy tydzień przerwy bo dwa samochody popsuly się na raz i nawet nie ma jak się ruszyć. Jest mała nadzieja ze w środę się pojedzie na popołudnie, ale raczej nie liczę na to ;(
A z dobrych wiadomości to zostało już tylko malowanie i podłoga w dużym pokoju i finito
Drugie utrudnienie jest takie ze tz postanowił się samodoskonalic i idzie pisać maturę, więc kolejny tydzień jest do odwleczenia.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 09:56   #3829
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzień dobry

My już po spacerze Wyszłam akurat podczas drzemki Kini i spała aż 30 minut pewnie pośpi dłużej popołudniu a ja może z nią
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-24, 10:35   #3830
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Frania dziadek wziął na spacer, a ja sobie umieram w zaciszu domowym.

Dostałam ten wyczekiwany długo okres, jest straszny. Mam naraz tampon i podpaske bo tampon night wytrzymuje godzinę- półtorej i przecieka zanim dobiegne do łazienki. Do tego plecy i brzuch to mi chyba eksploduja.
No i do tych plag żeby nie było nudno wczoraj się przeziebilam. Ehhh.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 12:11   #3831
PikPik09
Raczkowanie
 
Avatar PikPik09
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Frania dziadek wziął na spacer, a ja sobie umieram w zaciszu domowym.

Dostałam ten wyczekiwany długo okres, jest straszny. Mam naraz tampon i podpaske bo tampon night wytrzymuje godzinę- półtorej i przecieka zanim dobiegne do łazienki. Do tego plecy i brzuch to mi chyba eksploduja.
No i do tych plag żeby nie było nudno wczoraj się przeziebilam. Ehhh.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja wczoraj dostałam okres niby to dobrze, bo zaczyna sie ustawiac ale ...jednak czas bez tego byl owiele milszy. juz poprzedzajace PMS mnie dobija a teraz jeszcze bóle brzucha i ciała z zewnatrz pachwiny az do polowy ud. tak mam jakby mnie ktos uderzyl zawsze tak mialam,nie dosc ze boli w srodku to jeszcze na zewnatrz...

Benula od wczoraj ma stany podgoraczkowe i to na zęby! kolejny... dlatego tyle pobudek. i jeszcze brzydkie bąki go w nocy budzily. w nocy dawalam ibum i spal ze mna oczywiscie. karmilam o 23, 2 i 5.zaczyna sie powoli cofac do poprzedniego trybu. ale nr mi odwalil (za moja zgoda) bo byl obolaly i zasnal przed 19. spał do 20 i potem hulaj dusza 23! ale zasnal u siebie w lozeczku. o tej 2 go wzielam do siebie. tak ze jest git. jak mu przejda te zeby to pocwiczymy dalej.

ogólny mój nastrój dołowo-depresyjny

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Hej,
U nas po 2 fatalnych nocach wyszedł Łucji drugi ząbek! Teraz zaczęła ładniej jeść i ma znowu tylko 3 pobudki w nocy

Na feedo.pl jest teraz promo na piekuchomajtki pampersa 2 paczki kosztują 60 zł.

Jeśli chodzi o foodtrucki to u nas jest ich pełno i o ile nie stanowią jakiegoś ukrytego kompleksu to niestety szpecą jak kiedyś kebaby i budki z hod dogami. Mimo to uwielbiam frytki belgijskie z foodtrucków

dla Krzysia i Franka za postępy w chodzeniu!
brawo dla Łucji, o góry czy na dole? a szanowna pani nowa tutaj, czy ja taka do tylu starsznie jestem. chyba w poprzednim wątku się nie widzialysmy hę?? przyznac się...

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Inhalujemy Mgiełką Zabłocką

Brawo za kroczki
Dziś odpoczywa a jutro ruszy z kopyta
Z tą owulacją to właśnie gdzieś czytałam, ze tak jest tylko teraz nie mogłam się dokopać gdzie

Jagielnik:
http://veganbanda.pl/index.php/recip...bez-pieczenia/
Ja zrobiłam z mlekiem krowim i posypałam prazonymi płatkami migdałów mąż stwierdził, że jak bh dodać czekolady to by się nie skapował, ze to z kaszy

U nas podobnie z pogodą do tego wieje okropecznie

Dziewczyny słyszalyście o płukaniu noska dzieciom? Takie filmy znalazłam na yt
https://m.youtube.com/watch?v=FXJu_hmosMs
Czy to bezpieczne? Ktoś coś?
Bo ja bym momentami byla skłonna tak przepłukać nos M. Dzisiaj po prostu wszyscy jesteśmy usmarowani smarkami bo bez przerwy ma gluta
Honcia, pytanko. CZy te ilości z przepisu sprawdziły ci się czy powiększałaś ? jak to w praktyce wychodzi, nie przymało tej kaszy?
__________________
Doświadczenie przemawia: Istnieją tylko dwie bezwarunkowe miłości- miłość między matką,a dzieckiem oraz miłość Boga do ludzi.
PikPik09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 12:37   #3832
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzień dobry

Australia już w domu? Marysia pewnie raniutko wstała bo bardzo chciała wracać

Lena biedna odpoczywaj

Pikpik przepis jest ok. Kasza jak wchlonela płyn to zrobilo jej się na prawdę dużo a po zblendowaniu to już w ogóle

U nas okropny kaszel dziś M bardzo osłabła i tylko tuli się na rękach, a w nocy spała z nami od 1 bo po karmieniu o 24 dostala ataku kaszlu i przez godzinę ją męczyło biedulinkę dopiero jak się rozgrzała pod naszą koldrą i przytuliła to jej przeszło...
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 13:04   #3833
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

neesanek gratki ząbka!

majkela
Udanej majówki! Oby pogoda dopisała. Gdzie wyruszacie?
Tak, to był atrament, bo przedwczoraj jak odkurzałam znalazłam w kuchni pod meblami nabój do pióra...

Kicia już ma te długie kudły ma tylko na grzbiecie, głowie i ogonie. Boki obydwa już wygolone, jeszcze trochę brzuszka zostało ale dzisiaj już kotu skończyła się cierpliwość i chciał nas zabić. Wygląda jak debil Kot z irokezem

australia jak w domku? Home sweet home co nie?
Kciuki za dłuższe spanko jutro

Paulina u nas też dziwnie z tymi drzemkami. Nigdy nie wiadomo jaki plan dnia będzie...

Lena super że już postępy duże w remoncie! I dobrze, że tz chce się dokształcać! No szkoda tylko że te auta się tak psują. Moje też aktualnie czeka na wymianę świec...
Współczuję takiego okresu... Odpoczywaj póki możesz.

Honcia zdrówka dla Marcelinki

Mój mąż pojechał na shopping. Ma w planach kupić sobie garnitur na Igi komunię. Aż się boję z czym przyjedzie
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 14:36   #3834
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Babcia przyjechała na pomoc więc polezalam i odpoczelam a teraz jem babcina zupkę
Trochę mi lepiej


Sliweczko odważnie faceta samego po garnitur puścić!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 15:18   #3835
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj ze starszakami u mojej kuzynki, która jest chrzestną Igi zaprosić ją na komunię. Ma dwójkę dzieci- 3latka i 1,5 roczniaczkę. No armagedon tam był! Myślałam, że trochę odpocznę od jęczka mojego, a wróciłam z bólem głowy. Jeszcze mieli chyba w domu ze 30 stopni Wiem, że ona jest ciepłolubna i zawsze jej u mnie zimno, ubrałam sobie cienki t-shirt ale to i tak nic nie dało. Moje dzieci porozbierały sie ile mogły a po zabawach z maluchami byli mokrzuteńcy. A jej dzieci w podkoszulkach i bluzkach z długimi rękawami! I nie spocone!
Myślę, że ten ból głowy to też od takiej wysokiej temperatury w domu...
Swoją drogą, to ja kiedyś byłam takim przesadnym ciepłolubem - ledwo spadała temperatura, a ja już grzejnik odkręcałam, także pewnie takie minimum 25 stopni to u mnie na porządku dziennym Odkąd jest Marysia, tylko w łazience często jest włączony grzejnik, a tak to już jakoś nie mam parcia na przesadne ciepełko. Za to mój mąż czasem marudzi, że mu zimno

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Ja też się cieszę, że już po świętach nie lubię wielkanocy, a te święta były wyjątkowo....ciężkie. Może uda nam się za rok ich uniknąć i gdzieś się schować a teraz żyjemy majówką, robimy wypad na tydzień w góry, więc pomału zaczynamy pakowanie
Ale Wam fajnie z tymi górami! Też planowałam jechać w góry, no ale w niedzielę 30 kwietnia przypada komunia mojej siostrzenicy, więc niestety. Ale szczerze mam nadzieję, że na Wielkanoc za rok gdzieś wybyjemy!

Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
haha trzymamy kciuki

nie wiem jak ja mam sie dostosowac do tego mojego dziecka - już kilka dni z rzędu spał 1 raz około 12-13, a dzisiaj zasnął 9:30... a już go miałam na spacer ubierać
Dzięki za kciuki

Bożesztymój, jak dobrze, że moja nadal ma 2, a czasem nawet 3 drzemki (odpukać!!!)


Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Australia już w domu? Marysia pewnie raniutko wstała bo bardzo chciała wracać

Lena biedna odpoczywaj

Pikpik przepis jest ok. Kasza jak wchlonela płyn to zrobilo jej się na prawdę dużo a po zblendowaniu to już w ogóle

U nas okropny kaszel dziś M bardzo osłabła i tylko tuli się na rękach, a w nocy spała z nami od 1 bo po karmieniu o 24 dostala ataku kaszlu i przez godzinę ją męczyło biedulinkę dopiero jak się rozgrzała pod naszą koldrą i przytuliła to jej przeszło...
Już w domku Moja mama to samo dzisiaj stwierdziła

Jeju, biedna Marcelinka A jak w ciągu dnia? Dajesz jej coś na kaszel?

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
australia jak w domku? Home sweet home co nie?
Kciuki za dłuższe spanko jutro

Mój mąż pojechał na shopping. Ma w planach kupić sobie garnitur na Igi komunię. Aż się boję z czym przyjedzie
Oj tak tak Za dużo sobie od rodziców nie odpocznę, bo na weekend jedziemy tam znowu, na komunię No ale pojedziemy dopiero w sobotę, a nie w piątek

O matko, ciekawe w co się wystroi
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 17:30   #3836
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Bylyśmy na spacerku bo w koncu zrobiło się jako tako a teraz dziecię śpi... Zobaczymy o której pójdzie spać na noc
Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
neesanek gratki ząbka!

majkela
Udanej majówki! Oby pogoda dopisała. Gdzie wyruszacie?
Tak, to był atrament, bo przedwczoraj jak odkurzałam znalazłam w kuchni pod meblami nabój do pióra...

Kicia już ma te długie kudły ma tylko na grzbiecie, głowie i ogonie. Boki obydwa już wygolone, jeszcze trochę brzuszka zostało ale dzisiaj już kotu skończyła się cierpliwość i chciał nas zabić. Wygląda jak debil Kot z irokezem

australia jak w domku? Home sweet home co nie?
Kciuki za dłuższe spanko jutro

Paulina u nas też dziwnie z tymi drzemkami. Nigdy nie wiadomo jaki plan dnia będzie...

Lena super że już postępy duże w remoncie! I dobrze, że tz chce się dokształcać! No szkoda tylko że te auta się tak psują. Moje też aktualnie czeka na wymianę świec...
Współczuję takiego okresu... Odpoczywaj póki możesz.

Honcia zdrówka dla Marcelinki

Mój mąż pojechał na shopping. Ma w planach kupić sobie garnitur na Igi komunię. Aż się boję z czym przyjedzie
I co tam mężulo nakupił? Mój raz jeden pojechał po garniak sam (z teściem ale beze mnie) to kupił brązowy
Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Myślę, że ten ból głowy to też od takiej wysokiej temperatury w domu...
Swoją drogą, to ja kiedyś byłam takim przesadnym ciepłolubem - ledwo spadała temperatura, a ja już grzejnik odkręcałam, także pewnie takie minimum 25 stopni to u mnie na porządku dziennym Odkąd jest Marysia, tylko w łazience często jest włączony grzejnik, a tak to już jakoś nie mam parcia na przesadne ciepełko. Za to mój mąż czasem marudzi, że mu zimno


Ale Wam fajnie z tymi górami! Też planowałam jechać w góry, no ale w niedzielę 30 kwietnia przypada komunia mojej siostrzenicy, więc niestety. Ale szczerze mam nadzieję, że na Wielkanoc za rok gdzieś wybyjemy!


Dzięki za kciuki

Bożesztymój, jak dobrze, że moja nadal ma 2, a czasem nawet 3 drzemki (odpukać!!!)



Już w domku Moja mama to samo dzisiaj stwierdziła

Jeju, biedna Marcelinka A jak w ciągu dnia? Dajesz jej coś na kaszel?


Oj tak tak Za dużo sobie od rodziców nie odpocznę, bo na weekend jedziemy tam znowu, na komunię No ale pojedziemy dopiero w sobotę, a nie w piątek

O matko, ciekawe w co się wystroi
Mamy kropelki Sinecod na noc ale moje dziecko nie reflektuje nawet tych 10kropelek pluje dalej niż widzi...
My na komunię idziemy za 2 tygodnie, a tak mi sięęę nieeee chce

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Aaaa kwitną już mlecze i pomyślałam, że moze zrobię z nich syropu tylko net pełen przepisów a czy ktoś ma jakiś sprawdzony??
Cierpliwość nasza eko gospodyni? ekspertka od przetworów
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 18:53   #3837
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

U mnie jakas dezorganizacja i chaos. Nie mogę jakoś sobie dnia ułożyć. Święta u teściów, szybko zlecialy. Teraz weekend u szwagierki w Olsztynie plus ja zaliczyłam male spotkanie blogerskie. Majowka nr 1 u moich rodziców, we wtorek w domu i potem znowu do teściów. Także w rozjazdach.
Igiemu muszę włosy obciąć i nie mam kiedy. Gabi raczkuje z prędkością światła, na nogi staje, ale nie robi tego często. Fajnie sie bawią razem, a ja nie mogę się napatrzec

Nie nadazam tutaj, fb kompletnie odpuscilam:/
Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Hej,
U nas po 2 fatalnych nocach wyszedł Łucji drugi ząbek! Teraz zaczęła ładniej jeść i ma znowu tylko 3 pobudki w nocy

Na feedo.pl jest teraz promo na piekuchomajtki pampersa 2 paczki kosztują 60 zł.

Jeśli chodzi o foodtrucki to u nas jest ich pełno i o ile nie stanowią jakiegoś ukrytego kompleksu to niestety szpecą jak kiedyś kebaby i budki z hod dogami. Mimo to uwielbiam frytki belgijskie z foodtrucków

dla Krzysia i Franka za postępy w chodzeniu!
Brawo dla Lucji!

LENA jak remont?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 20:18   #3838
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Bylyśmy na spacerku bo w koncu zrobiło się jako tako a teraz dziecię śpi... Zobaczymy o której pójdzie spać na noc

I co tam mężulo nakupił? Mój raz jeden pojechał po garniak sam (z teściem ale beze mnie) to kupił brązowy

Mamy kropelki Sinecod na noc ale moje dziecko nie reflektuje nawet tych 10kropelek pluje dalej niż widzi...
My na komunię idziemy za 2 tygodnie, a tak mi sięęę nieeee chce

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Aaaa kwitną już mlecze i pomyślałam, że moze zrobię z nich syropu tylko net pełen przepisów a czy ktoś ma jakiś sprawdzony??
Cierpliwość nasza eko gospodyni? ekspertka od przetworów
A bo Sinecod jest ble, więc wcale jej się nie dziwię Suchy ma ten kaszel? To może Petit Drill, on jest słodki

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Hej Elaine Nocki lepsze u Was?
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 20:18   #3839
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez PikPik09 Pokaż wiadomość
ja wczoraj dostałam okres niby to dobrze, bo zaczyna sie ustawiac ale ...jednak czas bez tego byl owiele milszy. juz poprzedzajace PMS mnie dobija a teraz jeszcze bóle brzucha i ciała z zewnatrz pachwiny az do polowy ud. tak mam jakby mnie ktos uderzyl zawsze tak mialam,nie dosc ze boli w srodku to jeszcze na zewnatrz...

Benula od wczoraj ma stany podgoraczkowe i to na zęby! kolejny... dlatego tyle pobudek. i jeszcze brzydkie bąki go w nocy budzily. w nocy dawalam ibum i spal ze mna oczywiscie. karmilam o 23, 2 i 5.zaczyna sie powoli cofac do poprzedniego trybu. ale nr mi odwalil (za moja zgoda) bo byl obolaly i zasnal przed 19. spał do 20 i potem hulaj dusza 23! ale zasnal u siebie w lozeczku. o tej 2 go wzielam do siebie. tak ze jest git. jak mu przejda te zeby to pocwiczymy dalej.

ogólny mój nastrój dołowo-depresyjny

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------


brawo dla Łucji, o góry czy na dole? a szanowna pani nowa tutaj, czy ja taka do tylu starsznie jestem. chyba w poprzednim wątku się nie widzialysmy hę?? przyznac się...

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------



Honcia, pytanko. CZy te ilości z przepisu sprawdziły ci się czy powiększałaś ? jak to w praktyce wychodzi, nie przymało tej kaszy?
Hej Pikpik jestem tu od ok 3 mc ale może też za często się nie udzielam Łucja ma dopiero 2 dolne ząbki. Nawet nie wiem czy nie 1,5 bo ten drugi to raczej taki mały fragmencik ząbka. Z linku umieszczonego na 1 stronie wynika, że dolne jedynki wychodzą do 10 miesiąca więc ledwo bo ledwo ale mieści się w normie
Kiedyś słyszałam, że bolesne miesiączki są wynikiem jakiejś choroby organizmu lub stresu. Ja po wyleczeniu jelit nie dostałam żadnej bolesnej @ a wcześniej była masakra.
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 20:36   #3840
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dziewczyny powiem Wam że mężunio się wystroił , że aż się zdziwiłam! Kupił ładniejszy garnitur niż miał na ślubie. Miał szczęście bo poszedł do sklepu, w którym okazało się, że pracuje jego koleżanka z podstawówki no i ma garnitur z ceną 1399 za 700 zł.i do tego gratis koszulę!
Kurczę, teraz ja obok niego będę wyglądać jak jakaś bida. Mam taką zwykłą, granatową (tanią i marnej jakości) sukienkę i biały żakiet.
Nie wiem w ogóle czy to się nadaje... Muszę zrobić fotkę i ocenicie No i w ogóle nie mam pojęcia jakie buty do takiego zestawu. Na obcasie mam aż jedną parę-czarne, mam jeszcze w kolorze nude ale te są na koturnie.

Honcia moja babcia robiła takie syropy. Pamiętam jak daaaaawno temu chodziłyśmy po łąkach i zbierałyśmy mlecze. Oczywiście nie wiem jak to się robi

Dzisiaj Ignaś chciał zrobić taki numer jak wczoraj czyli nie chciał zasnąć przy karmieniu wieczornym ale dzisiaj postanowiłam nie odpuszczać i tak zasypialiśmy 45 minut! Warczy, ciągnie mnie za bluzkę, wierzga nogami. Jak sę karmimy na leżąco to wstaje na nogach, przewraca się na brzuch... No dramat jakiś!
Jeszcze ten katar go co chwilkę wybudza. Można oszaleć generalnie .
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-01 14:20:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.