Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-16, 11:29   #31
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

do mnie w ogole nie dzwonia, raz na ruski rok, ale spoko, sama dostaje oferty, na koncie te linki, to jak chce debet, to klikam i za chwile go mam, nie chce, olewam linki

a telefon juz dawno ustawilam na ni przyjmowanie numerow nieznanych, wiec mam z tym spokoj , jak dzwonia to wyswietla numer

ale nikt nigdy nie byl namolny, wrecz przeciwnie pomogl i to szybko

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

i jeszcze jest ta fajna opcja, fakt 5 zl kosztuje, ale ten przelew błyskawiczny na innym koncie
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 11:41   #32
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez Karolablue Pokaż wiadomość
Od kilku dobrych lat mbank.

A na konsultantów no cóż, moja pierwsza praca to była infolinia, oni mają ciężar rozmowy przerzucić na Twoją stronę, przepychają go pytaniem otwartym. Oni są specjalnie szkoleni, żebyś to Ty miała problem z rozłączeniem a nie oni. Nie ma co się przejmować, jak grzecznie nie rozumieją, to trzeba zrzucać i tyle. Im za rozmowy z Tobą płacą, Tobie za Twój zmarnowany czas nie
zgadzam się, też pracowałam "z drugiej strony" i naprawdę nikogo się nie urazi tym, że się odbiera i od razu odrzuca połączenie
swoją drogą z wbk nie dzwonią z zastrzeżonego, spryciarze
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 13:19   #33
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
zgadzam się, też pracowałam "z drugiej strony" i naprawdę nikogo się nie urazi tym, że się odbiera i od razu odrzuca połączenie
swoją drogą z wbk nie dzwonią z zastrzeżonego, spryciarze
Raz kiedyś się rozłączyłam z mamą (jako dziecko) , później miałam pogawędkę jak to świadczy o mojej kulturze. Jakoś tak to weszło mi do głowy, że rozłączyć się nie mogę , a wiem że to konsultant , nie członek rodziny czy znajomy :P

Praktykuje od niedawna zasadę odrzucania wszystkich połączeń od zastrzeżonych numerów , jak ktoś wyżej napisał .

Nie wiem jak to jest , że do Was tak mało dzwonią, mam pecha :P Wyczuli moją słabość i sprawdzają moją cierpliwość , może się już nawet zakładają , kto ze mną dłużej pogada :P Mam mBank 4 lata i śmiało mogę powiedzieć , że dzwonili z 10 razy.

Zawsze mnie zastanawiało , bo jak pracowałam na infolinii to mogłam poświęć rozmówcy max. 10 min , a raz Pani zaproponowała mi wszystkie produkty , od wypłaty za 5zł , po ubezpieczenia i skończywszy na kredycie , a było to 15 min



Z plusów mBanku przypomniałam sobie jeszcze dwie rzeczy .

- kiedyś się zamyśliłam przy bankomacie , pierwszy raz w życiu coś takiego miałam w czasie wypłacania pieniędzy :P , no ale bankomat je zabrał . Zadzwoniłam na infolinie i oni się skontaktowali z firmą euronet i dostałam zwrot na konto .

- kilka razy z roztrzepania wpisałam , złe hasło przy logowaniu . Miałam tak stresujący okres w pracy i szkole , że w domu nie potrafiłam skupić się na najprostszej rzeczy , więc co dwa dni przez 2 tyg dzwoniłam na infolinie i resetowałam hasło. Odbywało się to bez problemu i szybko , nikt też nie zapytał czy coś jest nie tak ze mną
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 15:05   #34
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

BGŻ zdecydowanie.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 15:44   #35
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Dziękuje wam dziewczyny za wszystkie odpowiedzi Mam wątpliwości co do mbanku, pod tym względem, że jakoś lubię mieć taką opcję, że w razie czego mogę iść do siedziby i coś załatwić, no i w moim mieście nie ma wpłatomatu
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 15:49   #36
KOOL SHEN
Rozeznanie
 
Avatar KOOL SHEN
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 612
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

A ja polecam Alior Sync wszytkie bankomaty zadarmo, nikt nie dzwoni, mam też konto w Credit-Agricole też jest zadarmo.
__________________
Jak mawiał kardynał Richelieu " Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę".
KOOL SHEN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 23:34   #37
Ewulecc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Ja mam konto za zero w PKO BP i jestem zadowolona bo nie płacę za nić dodatkowo teraz pobrałam sobie aplikację na telefeon IKO i generalnie nie muszę nawet nosić karty, bo pieniądze z bankomatu wypłacam za pośrednictwem telefonu, tak samo mogę nim płacić i przelewać kasę na telefon znajomych. Generalnie mega dużo możliwości które dopiero odkrywam, śmieszą mnie zarzuty że to bank dla emerytów, czy sto lat za murzynami bo z tego co mi wiadomo to jedyne i nowatorskie rozwiązanie na skalę międzynarodową.
Ewulecc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 18:30   #38
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

ja tez w sumie mam w PKO i Pekao SA, ale PKO niby złote mam, a takie do tyłu te banki, kart na czipy nie, ksero nie ma, do tego raz zrezygnowalam z karty, a one zgubily ten wniosek, a weźcie przestańcie
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 23:40   #39
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Różnie można trafić, obsługa w oddziałach często pozostawia wiele do życzenia. Zamiast dobrego podejścia do klienta zniechęcają.
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 23:13   #40
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość
Wieeem, chodziło mi o to, żeby rodzice nie musieli za taki przelew dodatkowo płacić (coś mi się obiło o uszy, że rodzice brata koleżanki, jak mu przelewają, to ponoszą dodatkowe opłaty).
I trochę pomieszałam, bo to przecież zwykły przelew Także tego pytania nie było, to ja pomieszałam.
jeżeli rodzice mają konto ze starej oferty to pewnie mają płatne przelewy do innych banków, by tej opłaty nie było są dwie możlwiości - konto w PKO lub Inteligo (bank internetowy w grupie kapitałowej PKO). Inteligo jest fajne, bezpłatne konto, przelewy, wpłaty w oddziałach PKO, jeżeli masz 100zł transakcji kartą to nie ma opłaty za kartę. Kartę mają fajną, Dobro procentuje, czyli część kwoty transakcji jest przekazywana na wybraną przez ciebie fundacje
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 21:57   #41
f _ c k yea
Rozeznanie
 
Avatar f _ c k yea
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 828
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

A czy ktoś ma konto w Alior Sync i mógłby coś więcej powiedzieć? bo mają super ofertę, ale boję się haczyków
__________________

f _ c k yea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 22:08   #42
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 214
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez f _ c k yea Pokaż wiadomość
A czy ktoś ma konto w Alior Sync i mógłby coś więcej powiedzieć? bo mają super ofertę, ale boję się haczyków
Mam konto w Alior Sync. Ogólnie polecam. Zdecydowałam się na to konto, ponieważ wcześniej proponowali bardzo korzystny program cashback czyli zwroty 5% za transakcje internetowe. Teraz zmieniły się zasady, ale zawsze coś tam można "ugrać". Bezpłatne wypłaty z bankomatów (podobno za granicą też, ale tego jeszcze nie sprawdziłam), kilka bezpłatnych ekspresowych przelewów za friko, ogólnie krajowe przelewy też bezpłatne, karta za darmo. Mi odpowiada.
Podoba mi się bardziej niż mBank, który mam już od 13 r.ż....

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Ja mam mbank. Bardzo sobie chwale, przelewy mam za darmo, wyplaty z 4 roznych bankomatow, ktore sa w kazdej galerii. Tylko troche problem mam z wplatomatami przprowadziłam sie teraz i w poblizu nie mam wplatomatu, a mbank nie ma kas w swoich oddzialach
w mBanku możesz za darmo wypłacać z bankomatów sieci Euronet a wpłacać w wpłatomatach dedykowanych dla mBanku ( na takich śmiesznych stanowiskach) lub w wpłatomatach banków takich jak Multibank (bo i mBank i Multibank to część grupy BRE Bank i pieniążki są od razu księgowane na koncie/ tak jak byś wpłacała do mBankowego wpłatomatu)
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 22:37   #43
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Ja mam konto Skarbonkowe w Getin Online i jestem bardzo zadowolona, ale to chyba konto dla bardziej rozgarniętych osób, nie gubiących kart i nie zapominających haseł, bo podobno mają słaby serwis telefoniczny Bezpłatne konto, przelewy internetowe, karta, bankomaty w Polsce, wpłaty w oddziałach. I co jest fajnego w karcie - nie mam mieć jakiejś transakcyjności kartą, co było w mbanku - działa mi to na nerwy, nie chce być zmuszana by płacić kartą, tymbardziej że mam zasadę, że płacę nią raczej w większych sklepach a w niewielkich nie, co by Polaków i tak nie dobijać prowizjami z interchange... Ale jeżeli dostaje się wpłatę na konto, zaklada lokatę czy płaci kartą powyżej 100zł to można dostać dodatkowe złotówki zwrotu, nie chce mi się tłumaczyć jak to działa. I dla mnie najważniejszy plus- mają chyba najlepsze lokaty na rynku.

Ja zrezygnowałam kilka lat temu z mBanku bo szlag mnie trafiał na te zmiany regulaminów, nie zdążyłam czytać jednych i po miesiącu były już kolejne, albo taki miałam nietrafiony okres

Do Aliora mnie nie ciągnie - za dużo osób na raz się tam rzuciło, a ja lubię płynąć pod prąd
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 08:18   #44
Ahoy
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahoy
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 082
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Miałam wiele kont w bankach, ale Inteligo zawsze będzie dla mnie nr 1. Bardzo wygodne konto.

Na marginesie: WBK omijajcie szerokim łukiem

Edytowane przez Ahoy
Czas edycji: 2013-08-13 o 08:19
Ahoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 08:35   #45
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

[1=04e5a28c9aab521e8f90e54 6d970e31ba2591a44;4164257 0]Mam konto w Alior Sync. Ogólnie polecam. Zdecydowałam się na to konto, ponieważ wcześniej proponowali bardzo korzystny program cashback czyli zwroty 5% za transakcje internetowe. Teraz zmieniły się zasady, ale zawsze coś tam można "ugrać". Bezpłatne wypłaty z bankomatów (podobno za granicą też, ale tego jeszcze nie sprawdziłam), kilka bezpłatnych ekspresowych przelewów za friko, ogólnie krajowe przelewy też bezpłatne, karta za darmo. Mi odpowiada.
Podoba mi się bardziej niż mBank, który mam już od 13 r.ż.... [/QUOTE]

Potwierdzam. Pierwsze moje zupełnie darmowe konto, szybkie transakcje, wszystko bezproblemowo. Konto zakładasz przez internet, zero filozofii, podpowiadają krok po kroku co robić. Poza tym fajne, przejrzyste konto internetowe. Gdzieś czytałam opinie o tym banku...Tu masz linka: http://www.forum-bankowe.pl/tematy27...nie-vt5624.htm
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 11:05   #46
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez Ahoy Pokaż wiadomość
Miałam wiele kont w bankach, ale Inteligo zawsze będzie dla mnie nr 1. Bardzo wygodne konto.

Na marginesie: WBK omijajcie szerokim łukiem
A możesz powiedzieć dlaczego?
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 13:00   #47
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

polecam Getin Bank. Miałam już w inteligo, eurobanku. GetinBank jest najlepszy.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 13:12   #48
Ahoy
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahoy
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 082
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez Myszka_83 Pokaż wiadomość
A możesz powiedzieć dlaczego?
Dlatego, że maja stosunkowo wysokie koszty prowadzenia rachunku (miałam konto <30). Dodatkowo płatne smskody (w innych bankach są bezpłatne), które często nawalają. Bankomaty też nie są jakieś liczne w mojej mieścinie, a prowizje trzeba płacić (obecnie mam w banku, gdzie wypłata z każdego bankomatu jest darmowa).Złożyłam wymówienie umowy na prowadzenie konta, a tu po 6 miesiącach dostaje wezwanie do zapłaty zaległych kosztów, bo okazało się nie usunęli mi tego konta (czekam na wyjaśnienia), wcześniej nie otrzymywałam żadnych ponagleń, więc nie miałam zielonego pojęcia, że konto funkcjonuje. Najlepsze jest to, że w biku mi to nieźle naśmieciło zapewne...Zobaczymy jak wyjaśnią tę sprawę (czekam na tel.).

Poza tym jak ktoś z Was się interesuje WBK to najpierw niech przeczyta to co dzieje się na ich Facebooku, chodzi mi o komentarze użytkowników

Edytowane przez Ahoy
Czas edycji: 2013-08-13 o 13:15
Ahoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 13:24   #49
gfpink
Zadomowienie
 
Avatar gfpink
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Oooo jak dobrze, że tu trafiłam. Trochę podbijam wątek ale jeśli chodzi o tzw. konta studenckie bo podobno tańsze niż zwykłe a czeka mnie założenie własnego konta bankowego już niedługo i kompletnie nie wiem na co się zdecydować a rankingi na stronach niewiele mi przekazują informacji
__________________
Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich ----------------->SGGW



gfpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-13, 15:30   #50
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez Ahoy Pokaż wiadomość
Dlatego, że maja stosunkowo wysokie koszty prowadzenia rachunku (miałam konto <30). Dodatkowo płatne smskody (w innych bankach są bezpłatne), które często nawalają. Bankomaty też nie są jakieś liczne w mojej mieścinie, a prowizje trzeba płacić (obecnie mam w banku, gdzie wypłata z każdego bankomatu jest darmowa).Złożyłam wymówienie umowy na prowadzenie konta, a tu po 6 miesiącach dostaje wezwanie do zapłaty zaległych kosztów, bo okazało się nie usunęli mi tego konta (czekam na wyjaśnienia), wcześniej nie otrzymywałam żadnych ponagleń, więc nie miałam zielonego pojęcia, że konto funkcjonuje. Najlepsze jest to, że w biku mi to nieźle naśmieciło zapewne...Zobaczymy jak wyjaśnią tę sprawę (czekam na tel.).

Poza tym jak ktoś z Was się interesuje WBK to najpierw niech przeczyta to co dzieje się na ich Facebooku, chodzi mi o komentarze użytkowników
To jestem zdziwiona ja też mam to konto i nie ponoszę żadnych opłat, o ile mam co miesiąc wpływy 1000 zł i zapłacę raz kartą w sklepie. Smskody płatne? To pierwsze słyszę Na bankomaty też nie mogę narzekać, bo mam blisko.
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 15:36   #51
Ahoy
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahoy
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 082
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez Myszka_83 Pokaż wiadomość
To jestem zdziwiona ja też mam to konto i nie ponoszę żadnych opłat, o ile mam co miesiąc wpływy 1000 zł i zapłacę raz kartą w sklepie. Smskody płatne? To pierwsze słyszę Na bankomaty też nie mogę narzekać, bo mam blisko.
Ja nie miałam wpływów 1000zł, bo to nie było moje główne konto, a przelewami z konta na konto nie zaprzątałam sobie głowy.
Nie wiem jak jest teraz, wtedy kiedy ja podpisywałam umowę sms kody były płatne. Jak widań punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, czytajac opinię na temat WBK wiem, że nie jestem jedyną niepolecającą

EDIT: Aż sprawdziłam koszty:
Opłata za SMSkod. 1 szt. - 0,30 zł
Opłata miesięczna za kartę 5 zł
Opłata za prowadzenie rachunku 7 zł

Edytowane przez Ahoy
Czas edycji: 2013-08-13 o 15:41
Ahoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 15:49   #52
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez Ahoy Pokaż wiadomość
Ja nie miałam wpływów 1000zł, bo to nie było moje główne konto, a przelewami z konta na konto nie zaprzątałam sobie głowy.
Nie wiem jak jest teraz, wtedy kiedy ja podpisywałam umowę sms kody były płatne. Jak widań punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, czytajac opinię na temat WBK wiem, że nie jestem jedyną niepolecającą
Rozumiem. Ja na razie nie narzekam, ale od grudnia ma się coś zmienić w opłatach i trzeba będzie zrobić w miesiącu aż 5 transakcji bezgotówkowych, żeby nic nie płacić za konto, a dla mnie to za dużo, więc nie wiem co z tym zrobię

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

No to ja nie ponoszę żadnych z tych kosztów
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 16:07   #53
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Od lat mam konto w ING i jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie miałam z nim problemów, mają wpłatomaty, darmową obsługę, żadnych prowizji, a także tzw. konta ukryte, czyli konta oszczędnościowe tzn. masz pieniądze na koncie oprocentowanym, ale nie możesz ich wybierać kartą, a tylko przez przelewy własne. Świetna sprawa, jeśli chcesz oszczędzać!

Nie polecam za to BZ WBK. Miałam niby konto studenckie: 5 zł za kartę w miesiącu, 25 zł rocznie za kartę kredytową... Poza tym brak wpłatomatów = stanie w meeeeega kolejkach, by wpłacić pieniądze. Generalnie troszkę średniowieczna polityka banku, bardzo zniechęcająca.
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 21:19   #54
ramona223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 28
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Banki mają obecnie sporo ofert z różnymi promocjami, więc warto z czegoś z korzystać, ale faktycznie, wpłatomatów nie jest dużo, większość dostaje pieniądze na konto, więc pewnie dlatego.
ramona223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 12:43   #55
maartolina
Raczkowanie
 
Avatar maartolina
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 78
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Po przeczytaniu tego wątku nadal nie wiem, który bank wybrać, ale z racji tego, że idę na studia to będę musiała coś postanowić. Moi rodzice mają w Banku Spółdzielczym konto i z tego co wiem to jest tam dużo opłat, dlatego obawiam się, że i tak nie będą mi przesyłać pieniędzy na moje konto, bo zwyczajnie nie będzie się im to opłacać.
maartolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 00:45   #56
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez maartolina Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu tego wątku nadal nie wiem, który bank wybrać, ale z racji tego, że idę na studia to będę musiała coś postanowić. Moi rodzice mają w Banku Spółdzielczym konto i z tego co wiem to jest tam dużo opłat, dlatego obawiam się, że i tak nie będą mi przesyłać pieniędzy na moje konto, bo zwyczajnie nie będzie się im to opłacać.
Ja dalej obstawiam mbank Zobacz czy masz wplatomat w miejscowosci , ktorej studiujesz. Jezeli chodzi o rodzicow to w banku spodzielczym przelew kosztuje 2 zl , wiec nie jest to na tyke zabojcza kwota by nie mogli Ci robic co miesiac przelewu . W mbanku jest wszystko za darmo , o ile robisz miesiecznie operacji karta na kwote min, 100 zl .
Chociaz powaznie zawiodla sie na tym banku w te wakacje wyplacaja pieniadze za granica, zawsze bylo bez ekstra prowizji , a ze od maja zmienili to zaplacilam spora oplate od wyplaty . Gdybym wiedziala to bym zaplacila karta , no a slabo mi sie robi na mysl , ze bede musiala czytac te ich ciagle zmieniajace sie tabele oplat i prowizji, zeby drugi raz tak sie nie sparzyc .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 07:58   #57
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Odp: Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Jak dla mnie to ING lub mBank - myślę, że korzystniejszych ofert nie znajdziesz, choć oczywiście mogę się mylić
Jak już pisałam z ING jestem bardzo zadowolona, darmowe przelewy, darmowa karta (jeśli wykonamy w miesiącu transakcje na min. 200 zł kartą - to dla mnie żaden problem, bo co to za różnica czy za zakupy będę płacić gotówką czy plastikiem) no i wpłatomaty także bezpłatne. Jak dla mnie konto idealne
Jeśli chodzi o mBank to nie znam szczegółów ale wiele moich znajomych bardzo poleca, są zadowoleni.
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 15:36   #58
Cornis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

polecam ranking http://finanse.wp.pl/kat,1033711,tit...wiadomosc.html konta osobistego ja też właśnie szukałam i wybrałam bezpłatne mbank, zobaczymy czy słusznie
Cornis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 10:01   #59
maartolina
Raczkowanie
 
Avatar maartolina
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 78
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez Cornis Pokaż wiadomość
polecam ranking http://finanse.wp.pl/kat,1033711,tit...wiadomosc.html konta osobistego ja też właśnie szukałam i wybrałam bezpłatne mbank, zobaczymy czy słusznie
daj znać, czy jesteś zadowolona
maartolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 12:04   #60
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

[1=04e5a28c9aab521e8f90e54 6d970e31ba2591a44;4164257 0]Mam konto w Alior Sync. Ogólnie polecam. Zdecydowałam się na to konto, ponieważ wcześniej proponowali bardzo korzystny program cashback czyli zwroty 5% za transakcje internetowe. Teraz zmieniły się zasady, ale zawsze coś tam można "ugrać". Bezpłatne wypłaty z bankomatów (podobno za granicą też, ale tego jeszcze nie sprawdziłam), kilka bezpłatnych ekspresowych przelewów za friko, ogólnie krajowe przelewy też bezpłatne, karta za darmo. Mi odpowiada.
Podoba mi się bardziej niż mBank, który mam już od 13 r.ż....

[/QUOTE]

Ja też mam mBank od 13r.ż i chyba nadszedł czas na zmiany . Właśnie zastanawiam się nad Alior Sync, bo sprawdziłam sobie ranking kont dla studentów i to wydaje mi się, że wypada najlepiej. Zależy mi na wypłatach za darmo z wszystkich bankomatów w Polsce oraz bezpłatnym prowadzeniu konta ( w mBanku płacę za ubezpieczenie karty, coś ok. 1,5-2 - nie pamiętam dokładnie).
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-25 15:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.