Szycie ręczne - podstawy - ściegi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 10:03   #31
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Szycie ręczne - podstawy - ściegi

Paniom, nie Panią

Nie wiem co to "bulers" , a wątek nie został zablokowany tylko przyłączony do tego, bo nie są potrzebna dwa identyczne
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2011-02-04 o 10:05
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 18:32   #32
nev45
Raczkowanie
 
Avatar nev45
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 101
Dot.: Szycie ręczne - podstawy - ściegi

Cytat:
Napisane przez Nosferatka Pokaż wiadomość
Cóż, odpowiedź znalazłam sama, przeszukując książki.

A drogim Panią także radzę czytać ze zrozumieniem, bowiem nie pytałam się jak się owe krzyżyki wykonuje, tylko jak się nimi brzegi wykańcza - google i opcji "search" wbrew pozorom używać umiem, tematy te przedtem znalazłam, tylko nie było w nich odpowiedzi na moje pytanie.

Bez zbędnych bulersów poproszę, pozdrawiam.

Widzę, że mój temat zablokowano, więc odpowiedź wyświetliła się tutaj.


No i po herbacie... żadne tam "proszę...dziękuję". Wszystko wrzaskiem. Matko kochana, takie długie zdanie i to jednym tchem. Pozycja roszczeniowa i jeszcze pretensje za grzeczne podpowiedzi... Ale chociaż książki czyta, to może nie jest tak źle. A tymi "bulersami" to mnie ubawiła Choć nie wiem co to znaczy, a Google i opcja "search" wbrew pozorom - w tym przypadku - nie pomaga. Pozdrawiam.
nev45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 18:57   #33
Nosferatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Szycie ręczne - podstawy - ściegi

O, wypraszam sobie, wrzasku nie urządzam. Nie wyobrażam sobie nawet jak można wrzeszczeć przez internet .

Nie wiem kto dał pani New moralne prawo do wywyższania się nad innymi, ale trudno - nie widzę sensu wykłócać się po internecie z nieznajomymi osobami.
Życzę miłego dnia, bez tysiąca emotikonek.

Jedynie Iza była uprzejma, reszta rzuciła niesłuszne oskarżenia. Nie powiem, nie było to zbyt grzeczne.

Co do "bulwersu" - http://lmgtfy.com/, pierwszy wynik w google, więc widzimy komu nie chciało się ruszyć dupki i poszukać

Jako, że problem rozwiązany proponuję nie ciągnąć tego offtopu, gdyż jest to absolutnie zbędne i nic nie wnosi do tematu.

Dziękuję, pozdrawiam.

Edytowane przez Nosferatka
Czas edycji: 2011-02-05 o 19:13
Nosferatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 15:09   #34
nev45
Raczkowanie
 
Avatar nev45
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 101
Dot.: Szycie ręczne - podstawy - ściegi

Cytat:
Napisane przez Nosferatka Pokaż wiadomość
...

... Bez zbędnych bulersów poproszę, pozdrawiam.



nev45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 08:52   #35
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Szycie ręczne - podstawy - ściegi

Proszę o skończenie kłótni, do niczego toi nie prowadzi zaśmieca wątek.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 11:33   #36
Bart86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Szycie ręczne - podstawy - ściegi

Witam.

Jestem nowym użytkownikiem forum i cieszę się, że udało mi się odnaleźć ten wątek. Proszę Was o pomoc bo nie mam zielonego pojęcia o szyciu, a mam pewien problem. Niedawno kupiłem sobie plecak - kostkę i chciałbym do niego przyszyć kilka naszywek. Nie chcę ich przyklejać bo z czasem mogą zwyczajnie poodpadać i zostawić plamy po kleju więc najlepiej jest je przyszyć do plecaka. Jak się do tego zabrać? Proszę o instrukcje krok po kroku, zdjęcia, porady, jaki ścieg, jak zakończyć żeby to miało ręce i nogi? Odpowiedzi proszę wysyłać na maila - bartasjoe@wp.pl i już teraz za wszystkie wskazówki bardzo dziękuję.

Pozdrawiam
Bart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 14:17   #37
Earvette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 65
Dot.: Szycie ręczne - podstawy - ściegi

Dzień dobry. Chciałabym się zapytać o ściegi typu overlock etc, czy da się je wykonać ręcznie? Wiem, że to może nawet zabierać więcej czasu, ale póki nie mam maszyny do szycia, za pomocą której mogłabym uszyć cokolwiek, mogłabym wykorzystać ten czas na szycie ręczne a mam na to mnóstwo czasu, tylko nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać, od czego zacząć, na czym szyć, bo jestem początkująca. Mam dużo rzeczy do przerobienia w swojej garderobie i chciałabym się z tym już uporać. Proszę o radę?
Earvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 15:17:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.