Mam takie małe pytanie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-07, 14:59   #1
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Red face

Mam takie małe pytanie...


Moje pytanie kieruję głównie do wizażanek, które zajmują sie makijażem profesjonalnie, albo też bardzo dużo wiedzą o "bawieniu" się swoją urodą i kosmetykami. Otóż niestety jak każdy, patrząc na swoją twarz widzę w niej szereg niedoskonałości. Chciałabym je jakoś subtelnie ukryć. I tego właśnie dotyczy moje pytanie. Jak, za pomocą kosmetyków i ich umiejętnej "obsługi" można zatuszować, np. za szeroki nos, za długi nos, za bardzo wystającą brodę, zbyt okrągłą albo pociągłą twarz, za szerokie bądź za wąskie czoło... Chciałabym też wiedzieć w jaki sposób można optycznie powiększyć oczy dzięki odpowiedniej technice makijażu. Z góry dziękuję i czekam na odpowiedzi.
aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 15:19   #2
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Mam takie małe pytanie...

Cytat:
Napisane przez aleksandra_119
Moje pytanie kieruję głównie do wizażanek, które zajmują sie makijażem profesjonalnie, albo też bardzo dużo wiedzą o "bawieniu" się swoją urodą i kosmetykami. Otóż niestety jak każdy, patrząc na swoją twarz widzę w niej szereg niedoskonałości. Chciałabym je jakoś subtelnie ukryć. I tego właśnie dotyczy moje pytanie. Jak, za pomocą kosmetyków i ich umiejętnej "obsługi" można zatuszować, np. za szeroki nos, za długi nos, za bardzo wystającą brodę, zbyt okrągłą albo pociągłą twarz, za szerokie bądź za wąskie czoło... Chciałabym też wiedzieć w jaki sposób można optycznie powiększyć oczy dzięki odpowiedniej technice makijażu. Z góry dziękuję i czekam na odpowiedzi.
Zajrzyj do KURSU MAKIJAŻU na pierwszej stronie WIZAŻU a dowiesz się wszystkiego/
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 08:38   #3
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Mam takie małe pytanie...

Dzięki za odpowiedź.
aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.