Aparat kosmetyczny przy dość dużej wadzie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-06, 16:11   #1
ignaccccy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1

Aparat kosmetyczny przy dość dużej wadzie


Cześć, mam 25 lat i w końcu chciałbym w końcu założyć aparat na zęby. Odkładałem to tak długo ponieważ zawsze odstraszał mnie wygląd metalowych zamków i drucika na łukach. Dlatego chciałbym się was spytać czy przy dość dużej wadzie ( mam na myśli szpary miedzy zębami ) mogę zdecydować się na aparat kosmetyczny, czy będę musiał mieć założony zwykły metalowy ? Pytam ponieważ czytałem gdzieś, że aparat kosmetyczny nie zawsze stosuje się



Dziękuje za każdą pomoc
ignaccccy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 09:57   #2
Trinitty90
Raczkowanie
 
Avatar Trinitty90
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Aparat kosmetyczny przy dość dużej wadzie

Akurat ostatnio orientowałam się trochę w tym temacie bo też chcę aparat założyć więc chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami i tym co się dowiedziałam
Aparaty kosmetyczne są przeznaczone dla osób pragnących jak najbardziej zmniejszyć widoczność aparatu i korygują każdą wadę zgryzu.Ich główną zaletą jest to, że posiada on kolor zbliżony do naturalnego odcienia zębów lub jest przezroczysty.Przeważnie wykonuje się taki aparat z ceramiki, kryształu lub porcelany a przy ich noszeniu należy trzymać białą dietę aby lingatury się nie przebarwiły. Jak dla mnie minusem takiego aparatu są zamki, które są większe niż te w metalowych aparatach i bardziej wypukłe.
Ja osobiście chcę założyć aparat lingwalny tzw językowy, który "montowany" jest od wewnętrznej strony zębów, wygląda jak standardowy aparat stały jednak ze względu na jego położenie jest niewidoczny.Plus duży bo nie trzeba trzymać żadnej specjalnej diety aby się nie odbarwił.
Mam nadzieje,że chociaż trochę pomogłam
Trinitty90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-15 10:57:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.