Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się! - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-21, 22:22   #751
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Zgodnie z moim postanowieniem zrobiłam trening domowy z fitness blender na dolne parte ciała. Rany jak mnie tyłek pali. Ale nie jest źle bo zdychałam dokładnie w tych samych momentach co instruktorka w filmiku.
Idę dokończyć oglądanie wywiadu z Julio Cortazarem na YT po hiszpańsku (dwugodzinny, wczoraj obejrzałam połowę), a potem poczytam jedną z jego książek, o której wspominał w tym wywiadzie El Examen mówiąc, że dla niego osobiście jest bardzo ważna.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 14:08   #752
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ja też dziś odpoczywam. No właśnie nie wiem co Psotce odbiło bo czasem matę skubała, ale wypluwała te kawałki. Dziś co chwilę się drze, żeby dać jej jeść, więc chyba już powinno być w porządku. Zazdrosna nie ma o co być bo obecnie oboje ćwiczymy w domu. No chyba, że uważa, że mata nam ją zabiera i odrywa od zabawy z nią. Powinnam się dziś zafarbować, a jutro wysłać kilka aplikacji na nowe oferty.
Ogarnęłam trochę mieszkanie, więc nie jest tak, że leżę i nic nie robię, ale wymigałam się dziś od zakupów spożywczych i gotowania (obiad był na wynos, po raz pierwszy od bardzo dawna).
W niedziele jeszcze nikt się nie dorobił, więc jeden dzień jak sobie człowiek odpocznie nic mu nie będzie.

Ja się wczoraj farbowałam bo już miałam chyba z 2 cm odrostów.

Jak już woła jeść to znaczy, że żołądek pracuje a matę chyba musisz kupić nową.

Ja dziś muszę wrócić do nauki, i też filmik obejrzeć.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 18:12   #753
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Mam mega zakwasy po wczorajszym treningu. Dziś zrobię na mięśnie brzucha. Za nami kolejny obiad bezmięsny- tym razem ten:
https://www.kuchniabazylii.pl/2011/1...orkami-cherry/
Żeby było więcej białka oddaliśmy jeszcze puszkę soczewicy. Wyszło pyszne i bardzo sycące. Polecam
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 18:17   #754
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Mam mega zakwasy po wczorajszym treningu. Dziś zrobię na mięśnie brzucha. Za nami kolejny obiad bezmięsny- tym razem ten:
https://www.kuchniabazylii.pl/2011/1...orkami-cherry/
Żeby było więcej białka oddaliśmy jeszcze puszkę soczewicy. Wyszło pyszne i bardzo sycące. Polecam
Tez takie jedzenie bardzo lubie. Dodaje jeszcze pomidorow suszonych.

Dzisiaj duzo pracy, spedze chyba cala noc przed komputerem, ale musze jeszcze jakos ogarnac kuchnie.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 21:17   #755
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Mam mega zakwasy po wczorajszym treningu. Dziś zrobię na mięśnie brzucha. Za nami kolejny obiad bezmięsny- tym razem ten:
https://www.kuchniabazylii.pl/2011/1...orkami-cherry/
Żeby było więcej białka oddaliśmy jeszcze puszkę soczewicy. Wyszło pyszne i bardzo sycące. Polecam
Wygląda smacznie na noc kusisz
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 21:49   #756
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Hej dziewczyny
Nie odzywałam się jakiś czas, bo miałam trochę nauki, drugą zmianę w pracy i jakoś totalnie nie mogłam się zorganizować Za tydzień mam ostatnie zaliczenie i zamierzam wrócić do czytania, do nauki niemieckiego i do ćwiczeń
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 23:14   #757
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Nie odzywałam się jakiś czas, bo miałam trochę nauki, drugą zmianę w pracy i jakoś totalnie nie mogłam się zorganizować Za tydzień mam ostatnie zaliczenie i zamierzam wrócić do czytania, do nauki niemieckiego i do ćwiczeń
Fajnie,że wracasz do ćwiczeń. Ja robię teraz programy typu "no equipment at home workout" z fitness blender. Myślałam, że o takie niby nic bez obciążenia, a zakwasy są po tym jednak potężne.
Wróciłam z kina. Oglądaliśmy "Cudowny chłopak". Niesamowicie wzruszający film. Dobrze, że wzięłam ze sobą spory zapas chusteczek higienicznych bo bez łez wzruszenia się nie obyło. Temat złagodzony troszkę w bajkowym klimacie a la bajki Disney'a bo dopuszczony ponoć już dla dzieci od lat 7, ale i tak robi wrażenie.
Warto obejrzeć. Scen drastycznych nie ma, więc można z dziećmi obejrzeć.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-23, 12:36   #758
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Mi regularne ćwiczenie wychodzi najgorzej ze wszystkich postanowień.

Wczoraj prawie cały dzień robiłam stronę internetową. Dzisiaj jeszcze tylko ostatnie drobnostki poprawię (m.in. po zmianie czcionki trochę mi się elementy porozjeżdżały). TŻ zaoferował, że zrobi mi code review, jak skończę. Jestem pewna, że znajdzie mnóstwo rzeczy, które można by zrobić lepiej, ale ja i tak jestem z siebie dumna kilka nowych rzeczy się dowiedziałam, robiąc stronę tak od A do Z, mając za podstawę projekt graficzny (ale bez żadnych opisów wymiarów, kodów kolorów itp., wiec musiałam to sama posprawdzać).

Poza tym przeczytałam 100 stron "Braci Karamazow". Na razie nieszczególnie mnie wciągają, ale mam przeczucie, że będzie lepiej.

W weekend zrobiliśmy duże zakupy spożywcze i pomarynowalismy mięsa, więc na przygotowanie jedzenia będzie schodziło w tygodniu mniej czasu.

Dni coraz dłuższe i niby mam trochę więcej energii, ale i tak marzę o wiośnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 12:43   #759
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Ja muszę wrócić do nauki języka, bo w weekend robiłam co innego i już wypadłam z rytmu.

Ćwiczenia to ja robię codziennie gorzej ze słodyczami.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 13:59   #760
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Znowu/ nadal nie ma szczepionek przeciwko WZW A. Niby do kwietnia jeszcze sporo czasu, ale jednak wolałabym już mieć to z głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 14:52   #761
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Ja nawet jakoś daję radę z mniejszą ilością słodyczy niż zwykle. W ogóle to chcę się nauczyć robić słodycze domowe bo moja babcia na starość walczy ze skokami poziomu cukru, a słodycze kocha i cierpi, że nie może ich jeść, więc chciałam dla niej porobić jakieś domowe. Ale nie wiem czy trzeba się męczyć bo czytałam w tym tygodniu wywiad z dietetykiem, w którym specjalista stwierdził jasno, że nieważne, które makroskładniki się ogranicza w diecie dla zdrowia- tłuszcze czy węglowodany i żeby ograniczyć te, które jest łatwiej ograniczyć . Mój TŻ źle znosi odstawianie węglowodanów, choć się na nie uparł, więc ja teraz spróbuję pomanewrować naszą dietą raczej w kierunku ograniczania tłuszczy niż węgli. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziś śniadanko mamy wegetariańskie. TŻ posmakował hummus i takie kaszotto z warzywami, hummusem i tahini, więc zażądał przepisów na domowy hummus i tahini, znalazłam na kwestia smaku i będziemy pewnie robić.
Wczoraj zrobiłam zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha z fitness blender, ale chyba poszukam innego bo raz, że zmęczenia mięśni po nim nie czuję, a dwa że w jednym ćwiczeniu musiałam walić głową w podłogę i jeszcze TŻ stwierdził, że ćwiczenia nadwyrężają kark (ludzie w komentarzach pod filmikiem narzekali, na bóle szyi po tym zestawie). Więc szukam dalej zestawu bez sprzętu na mięśnie brzucha. Zestaw na tyłek za to bardzo dobry, zakwasy jeszcze dziś mam, ale spróbuję zrobić go ponownie. Jak nie dam rady to resztę zrobię dziś z kettlami.
Też zaczyna chcieć mi się wiosny, więc robię sobie wiosnę w łazience (kwiatowe zapachy pod prysznic) i w kuchni (warzywka, kolorowe jedzenie, sałatki itd.).
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-23, 15:15   #762
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Ja sie ostatnio zaczelam doksztalcac pod katem ogrodu na balkonie. Planuje wyprobowac w tym roku wszystko, co znalazlam - pomidory, salate, ziola, rzodkiewke, cukinie i fasolke szparagowa. Salate i rzodkiewke mozna juz podobno w marcu wysiac. Nigdy sie ogrodem nie zajmowalam, wiec to dla mnie nowosc, a poza tym moj balkon nie jest najbardziej naslonecznionym miejscem, jakie mozna sobie wymarzyc (ale tez nie jest zacieniony; cos posrodku), wiec bede eksperymentowac.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 17:33   #763
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ja nawet jakoś daję radę z mniejszą ilością słodyczy niż zwykle. W ogóle to chcę się nauczyć robić słodycze domowe bo moja babcia na starość walczy ze skokami poziomu cukru, a słodycze kocha i cierpi, że nie może ich jeść, więc chciałam dla niej porobić jakieś domowe. Ale nie wiem czy trzeba się męczyć bo czytałam w tym tygodniu wywiad z dietetykiem, w którym specjalista stwierdził jasno, że nieważne, które makroskładniki się ogranicza w diecie dla zdrowia- tłuszcze czy węglowodany i żeby ograniczyć te, które jest łatwiej ograniczyć . Mój TŻ źle znosi odstawianie węglowodanów, choć się na nie uparł, więc ja teraz spróbuję pomanewrować naszą dietą raczej w kierunku ograniczania tłuszczy niż węgli. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziś śniadanko mamy wegetariańskie. TŻ posmakował hummus i takie kaszotto z warzywami, hummusem i tahini, więc zażądał przepisów na domowy hummus i tahini, znalazłam na kwestia smaku i będziemy pewnie robić.
Wczoraj zrobiłam zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha z fitness blender, ale chyba poszukam innego bo raz, że zmęczenia mięśni po nim nie czuję, a dwa że w jednym ćwiczeniu musiałam walić głową w podłogę i jeszcze TŻ stwierdził, że ćwiczenia nadwyrężają kark (ludzie w komentarzach pod filmikiem narzekali, na bóle szyi po tym zestawie). Więc szukam dalej zestawu bez sprzętu na mięśnie brzucha. Zestaw na tyłek za to bardzo dobry, zakwasy jeszcze dziś mam, ale spróbuję zrobić go ponownie. Jak nie dam rady to resztę zrobię dziś z kettlami.
Też zaczyna chcieć mi się wiosny, więc robię sobie wiosnę w łazience (kwiatowe zapachy pod prysznic) i w kuchni (warzywka, kolorowe jedzenie, sałatki itd.).
tak sobie powtarzam od dziś nie ale jak wracam do domu, to brak energii i mozg mówi weź batona bo zaczniesz gwiazdorzyć , a po za tym okres mi się zbliża i muszę nadrobić to co mi niedługo ubędzie.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 20:20   #764
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Mnie w okres też męczy. Ale nie tyle na cukier co na czekoladę. I to jak najbardziej czekoladową. Więc teraz najczęściej się nie męczę tylko kupuję np. deserową albo gorzką z pomarańczami. Czytałam w jakimś artykule porady ginekologa by jak kobieta tak ma to wtedy nie męczyć się z dietą tylko kawałek tej czekolady zjeść i tyle. A batonów to nie chce mi się wcale. Cukru chce mi się jak nie jadam regularnych posiłków i jem za mało warzyw i owoców. Jak kiedyś byłam długo na wsi z dostępem do dużej ilości warzyw i owoców to wcale nie chciało mi się ani cukru ani słodkiego, więc to chyba objaw niedożywienia, braku witamin i mikroelementów, zbyt ubogiej diety. A czekolady chce mi się w 2 sytuacjach- jak się bardzo dużo uczę (mózg jeździ na glukozie niestety, szczególnie przy nauce pamięciowej) albo przed okresem lub w pierwsze 3 dni okresu (z tego co czytałam to zasługa prostogladyny- chyba tak się ten hormon nazywa, odpowiada za skurcze macicy).
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 21:12   #765
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Zamowilam ksiazke ''Japanese from zero''. Dosyc droga, ale dostepne sa do niej tez filmiki na youtube, poza tym zastosowana jest technika dokladania po kilka znakow kany do kazdej lekcji, przez co szybciej sie tego uczy. Poza tym gramatyka jest wprowadzana od poczatku. Wedlug komentarzy, ten podrecznik jest lepszy do samodzielnej nauki niz Genki.
http://yesjapan.com
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 23:14   #766
Cockatrice
Rozeznanie
 
Avatar Cockatrice
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 623
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Ja dzisiaj się osłuchiwałam z językiem przez oglądanie filmu i niestety nic poza tym. W zasadzie to nawet ten angielski taki mało wymagający. Łudzę się, że jutro będzie lepiej. Może zdecyduję się w końcu na zakup witamin, bo już mnie denerwuje wieczna senność.
__________________
Książki
Filmy i seriale
Muzyka
Cockatrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 23:31   #767
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Cytat:
Napisane przez Cockatrice Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj się osłuchiwałam z językiem przez oglądanie filmu i niestety nic poza tym. W zasadzie to nawet ten angielski taki mało wymagający. Łudzę się, że jutro będzie lepiej. Może zdecyduję się w końcu na zakup witamin, bo już mnie denerwuje wieczna senność.
A badalas tarczyce? D3+k2 i magnez kup koniecznie, uwierz, nie zaszkodzi ci. Jak kupujesz magnez, to najlepiej CYTRYNIAN magnezu, bo ma najwieksza wchlanialnosc. Te wszystkie tlenki i weglany magnezu, ktore sa w wiekszosci preparatow, maja wchlanialnosc na poziomie 10-30%.
A tak poza tym, to polecam owsianke z owocami i pestkami dyni/slonecznika na sniadanie. Prawdziwa bomba witaminowa. Kiedys sprawdzalam, ktore produkty maja najwiecej wartosci odzywczych za pomoca programu, to prym wiodly platki owsiane i zdaje sie brokuly - zjadajac 100 gram tych produktow zaspokajasz zapotrzebowanie na najwiecej zwiazkow odzywczych. Wysoko byly tez banany.
Ja tez sie wlasnie powoli podnosze z letargu roznymi witaminami i potrawami. Powoli czuje sie troszeczke lepiej.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 00:01   #768
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8076492 6]Ja sie ostatnio zaczelam doksztalcac pod katem ogrodu na balkonie. Planuje wyprobowac w tym roku wszystko, co znalazlam - pomidory, salate, ziola, rzodkiewke, cukinie i fasolke szparagowa. Salate i rzodkiewke mozna juz podobno w marcu wysiac. Nigdy sie ogrodem nie zajmowalam, wiec to dla mnie nowosc, a poza tym moj balkon nie jest najbardziej naslonecznionym miejscem, jakie mozna sobie wymarzyc (ale tez nie jest zacieniony; cos posrodku), wiec bede eksperymentowac.[/QUOTE]

ja miałam już dwa podejścia do ogróka. Oba kompletnie chybione.
W tym roku trzecie i ostatnie. Zdecydowanie brak mi czasu.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 00:09   #769
Cockatrice
Rozeznanie
 
Avatar Cockatrice
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 623
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8077918 6]A badalas tarczyce? D3+k2 i magnez kup koniecznie, uwierz, nie zaszkodzi ci. Jak kupujesz magnez, to najlepiej CYTRYNIAN magnezu, bo ma najwieksza wchlanialnosc. Te wszystkie tlenki i weglany magnezu, ktore sa w wiekszosci preparatow, maja wchlanialnosc na poziomie 10-30%.
A tak poza tym, to polecam owsianke z owocami i pestkami dyni/slonecznika na sniadanie. Prawdziwa bomba witaminowa. Kiedys sprawdzalam, ktore produkty maja najwiecej wartosci odzywczych za pomoca programu, to prym wiodly platki owsiane i zdaje sie brokuly - zjadajac 100 gram tych produktow zaspokajasz zapotrzebowanie na najwiecej zwiazkow odzywczych. Wysoko byly tez banany.
Ja tez sie wlasnie powoli podnosze z letargu roznymi witaminami i potrawami. Powoli czuje sie troszeczke lepiej.[/QUOTE]

Już umieram wewnętrznie od czytania non stop o badaniu tarczycy. Badam ją regularnie i jest w normie. Planuję kupić właśnie D3+K2 i do tego B12.

Sent from my HUAWEI CAN-L11 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Książki
Filmy i seriale
Muzyka
Cockatrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-24, 00:28   #770
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Cytat:
Napisane przez Cockatrice Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj się osłuchiwałam z językiem przez oglądanie filmu i niestety nic poza tym. W zasadzie to nawet ten angielski taki mało wymagający. Łudzę się, że jutro będzie lepiej. Może zdecyduję się w końcu na zakup witamin, bo już mnie denerwuje wieczna senność.
Może to anemia? Poziom ferrytyny badałaś sobie? Ja nie i właśnie planuję na marzec zrobić badania bo teraz w lutym wydam na dentystę. Inna opcja to niedobór witaminy D. Od listopada do marca w Polsce powinno się suplementować. Ja zażywam w Molekin Osteo bo mam rodzinne obciążenie osteoporozą. A lekarka moje mamy poleca Vitrum D3.

---------- Dopisano o 01:28 ---------- Poprzedni post napisano o 01:14 ----------

Zaczęłam czytać nową lekturę uproszczoną po włosku- Lo straniero (poziom B1).
Przyjemnie przeczytać rozdział, a potem odsłuchać to samo z nagrania audio. Gorąco polecam tą metodę jak ktoś chce pracować nad językiem. No i obejrzałam dziś 1 filmik o języku niemieckim, o niemieckim alfabecie i jak czytać umblauty. Dziwna wymowa. Myślałam, że ciut inaczej brzmią.
No i przeczytałam krótki artykuł po hiszpańsku z czasopisma Vocable (francuskie dla uczących się hiszpańskiego) - o tym, że w Wielkiej Brytanii po Brexicie jakiś raport zaleca naukę języka hiszpańskiego.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 01:36   #771
Cockatrice
Rozeznanie
 
Avatar Cockatrice
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 623
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Może to anemia? Poziom ferrytyny badałaś sobie? Ja nie i właśnie planuję na marzec zrobić badania bo teraz w lutym wydam na dentystę. Inna opcja to niedobór witaminy D. Od listopada do marca w Polsce powinno się suplementować. Ja zażywam w Molekin Osteo bo mam rodzinne obciążenie osteoporozą. A lekarka moje mamy poleca Vitrum D3.
Anemia to na pewno nie jest. No właśnie, powinno się suplementować a ja nigdy tego nie robiłam. Chyba czas zacząć.

Sent from my HUAWEI CAN-L11 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Książki
Filmy i seriale
Muzyka
Cockatrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 12:35   #772
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Mnie w okres też męczy. Ale nie tyle na cukier co na czekoladę. I to jak najbardziej czekoladową. Więc teraz najczęściej się nie męczę tylko kupuję np. deserową albo gorzką z pomarańczami. Czytałam w jakimś artykule porady ginekologa by jak kobieta tak ma to wtedy nie męczyć się z dietą tylko kawałek tej czekolady zjeść i tyle. A batonów to nie chce mi się wcale. Cukru chce mi się jak nie jadam regularnych posiłków i jem za mało warzyw i owoców. Jak kiedyś byłam długo na wsi z dostępem do dużej ilości warzyw i owoców to wcale nie chciało mi się ani cukru ani słodkiego, więc to chyba objaw niedożywienia, braku witamin i mikroelementów, zbyt ubogiej diety. A czekolady chce mi się w 2 sytuacjach- jak się bardzo dużo uczę (mózg jeździ na glukozie niestety, szczególnie przy nauce pamięciowej) albo przed okresem lub w pierwsze 3 dni okresu (z tego co czytałam to zasługa prostogladyny- chyba tak się ten hormon nazywa, odpowiada za skurcze macicy).
Mam tak zwykle tydzień przed okresem a jak się zacznie to na wet nie jadam słodyczy, no chyba, że się zdenerwuje jak dziś, to na wet jeść mi się nie chce .

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Cockatrice Pokaż wiadomość
Już umieram wewnętrznie od czytania non stop o badaniu tarczycy. Badam ją regularnie i jest w normie. Planuję kupić właśnie D3+K2 i do tego B12.

Sent from my HUAWEI CAN-L11 using Wizaz Forum mobile app
Moja mama bierze Apo D3, 1000 j.m
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 13:04   #773
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Cytat:
Napisane przez Cockatrice Pokaż wiadomość
Już umieram wewnętrznie od czytania non stop o badaniu tarczycy. Badam ją regularnie i jest w normie. Planuję kupić właśnie D3+K2 i do tego B12.

Sent from my HUAWEI CAN-L11 using Wizaz Forum mobile app
No wiesz, przeciez to nie bylo w zlosci, tylko w dobrej wierze :/. Duzo ludzi chodzi latami jak zombie niezdolne do funkcjonowania, bo im lekarze zbadali tylko tsh i zinterpretowali 3,0 jako dobry wynik. To forum jest na tyle duze, ze nie wiem, kto co komu odpisal, a nawet czasem nie pamietam, co ja sama komu odpisalam.

Miss, zalecenia sie zmienily, w Polsce powinno sie suplementowac wit. D3 caly rok.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
ja miałam już dwa podejścia do ogróka. Oba kompletnie chybione.
W tym roku trzecie i ostatnie. Zdecydowanie brak mi czasu.
Tez na balkonie czy normalny ogrodek?
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 13:31   #774
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Ja wiem jedno, że jak robię to co lubię to mogę 24/7, zmęczenia nie czuję, deprecha też mnie nie dopada, a jak robie coś z musu to na wet gdybym łykała wszystkie witaminy i tak nie pomoże.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 16:09   #775
Cockatrice
Rozeznanie
 
Avatar Cockatrice
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 623
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8079315 6]No wiesz, przeciez to nie bylo w zlosci, tylko w dobrej wierze :/. Duzo ludzi chodzi latami jak zombie niezdolne do funkcjonowania, bo im lekarze zbadali tylko tsh i zinterpretowali 3,0 jako dobry wynik. To forum jest na tyle duze, ze nie wiem, kto co komu odpisal, a nawet czasem nie pamietam, co ja sama komu odpisalam.

Miss, zalecenia sie zmienily, w Polsce powinno sie suplementowac wit. D3 caly rok.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------



Tez na balkonie czy normalny ogrodek?[/QUOTE]
Nie chciałam, żeby to zabrzmiało że jestem zła czy coś, bo wiem że nikt tego nie robi specjalnie, ale po prostu już czuję jakąś beznadzieje, że nie ma dla mnie dobrej rady.
Dzisiaj się wzięłam w końcu za siebie od początku ferii i zrobiłam sporo zadań z matmy, jeszcze planuję dziś poczytać książkę, zająć się jogą i może obejrzeć znów jakiś film po angielsku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Książki
Filmy i seriale
Muzyka
Cockatrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-25, 09:02   #776
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8079315 6]No wiesz, przeciez to nie bylo w zlosci, tylko w dobrej wierze :/. Duzo ludzi chodzi latami jak zombie niezdolne do funkcjonowania, bo im lekarze zbadali tylko tsh i zinterpretowali 3,0 jako dobry wynik. To forum jest na tyle duze, ze nie wiem, kto co komu odpisal, a nawet czasem nie pamietam, co ja sama komu odpisalam.

Miss, zalecenia sie zmienily, w Polsce powinno sie suplementowac wit. D3 caly rok.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------



Tez na balkonie czy normalny ogrodek?[/QUOTE]
Normalny. Tylko rozmiarów małych.



Totalnie nie mam siły ostatnio. Śpię po 10 godzin i jestem totalnie niewyspana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-25, 12:29   #777
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Ja to jak pójdę wcześniej spać niż 23 to się budzę w nocy, ale znów czasami mam tak, że muszę sobie zrobić popołudniową drzemkę bo inaczej usnę na stojąco.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 14:40   #778
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Jestem po imprezie i głowa mi pęka
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 08:04   #779
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Matko co tu tak cicho.

Dziś ide na zakupy więc za pewne duzo nie zrobię, zresztą zobaczę jak przybędę do domu.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 08:17   #780
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Matko co tu tak cicho.

Dziś ide na zakupy więc za pewne duzo nie zrobię, zresztą zobaczę jak przybędę do domu.
Marnujemy czas miałam dość intensywny tydzień, więcej pracowałam, w środę byliśmy do późna na "Władcy Pierścieni" z muzyką na żywo (zupełnie inny odbiór!). I zaburzył mi się plan dnia.
ja dziś pracuję, a jak wrócę, to pewnie się chwilę zdrzemnę, bo do 2 grałam w heroes ;P ale może się w pracy rozbudzę i wytrzymam do wieczora.
Mieszkanie mam w miarę ogarnięte. Zakupy jeszcze mamy w zapasie. Nic mi więc nie wisi dziś nad głową. Wieczorem będę dalej męczyć JS. Jutro więcej czasu poświęcę na angielski. Moja izba zaoferowała możliwość wykupienia karty multisportu albo fitsportu, muszę poczytać, czym się różnią i czy bardziej mi się opłaca wykupić w swojej izbie, czy jako osoba towarzysząca w firmie TŻta. Liczę na to, że jak będę płacić, to od razu będę miała większą motywację do ćwiczeń ;P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-19 09:29:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.