Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-12, 20:03   #1
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Smile

Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.


Dałabym głowę, że kiedyś, może i z dziesięć lat temu taki wątek był, ale wyszukiwarka pokazuje mi tylko motywy ciążowe.



To trochę zalecenie od terapeuty, ale sama mam problem z wymyślaniem na dłuższą metę, więc chciałabym zapytać o Wasze sposoby na przyjemności.
(Mają to nie być szaleństwa na zakupach, objadanie się, czy czas z partnerem, tylko dbanie o siebie i organizowanie swojego wolnego czasu.)

Moje, z trudem urodzone podczas sesji to:
- Kąpiel przy świecach
- Ozdobienie domu światełkami na święta (ile to mi dało radości )
- Wyjście do knajpy na Sushi
- Wieczór pod kocem z Netflixem
- Odkrywanie nowej muzyki dzięki YT, choć to dzieje się niejako samo
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 20:27   #2
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Moje top 10:
1) książka
2) spacer, ale po łonie natury i z psem
3) latem ogród
4) zima kwiaty domowe
5) seriale
6) również zimą- herbata a la grzaniec
7) orbitrek
8) wylegiwanie się w łóżku w niedzielę do południa
9) gotowanie
10) jazda quadem
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 20:29   #3
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Mi niesamowicie poprawia nastrój jak codziennie rano idę wzdłuż rzeki i widzę kaczki. A teraz jest im zimno, więc wychodzą na brzeg i uciekają na tych swoich małych nóżkach przede mną. Głupota, ale taki poranek potrafi zrobić mi cały dzień

Świeczka/wosk z ulubionym zapachem + pyszna kawa albo herbata (w zależności od pory dnia) + książka.
W okresie zimowym - ogrzewanie stóp na kaloryferze.
Śmieszne albo urocze zdjęcie kota na facebooku.
W okresie przedświatecznym - przejście się do galerii tylko po to żeby pooglądać dekoracje, maraton po sklepach tylko po to żeby pomacać te pierdółki.
Gorący prysznic, peeling z kawy, użycie balsamu do ciała o przyjemnym zapachu.
W jakimś stopniu nauka, bo jest ściśle związana z moimi zainteresowaniami.
Szybki meczyk w LOLa.
Spacer po osiedlu, gdzie ludzie dokarmiają koty i wypatrywanie ich.
Myślę, że jak już będę na swoim to do listy dopiszę wszelkie czynności związane z kotem.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 20:59   #4
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

1. Wysmarowanie się kremami i balsamami od czoła do pięt (bardzo rzadko używam, bo mi się nie chce, więc robię z tego małe święto gdy chcę się poczuć wyjątkowo dobrze ze sobą - straszne, wiem )
2. Gorąca herbata nie wypita w biegu, tylko na spokojnie, do filmu/internetu
3. Baaardzo powolne łażenie po sklepach i mierzenie wszystkich ładnych ciuchów które wpadną mi w ręce
4. Przeczytanie od deski do deski ciekawej książki/bloga, nawet jeśli to któryś raz
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 20:59   #5
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Mi niesamowicie poprawia nastrój jak codziennie rano idę wzdłuż rzeki i widzę kaczki. A teraz jest im zimno, więc wychodzą na brzeg i uciekają na tych swoich małych nóżkach przede mną. Głupota, ale taki poranek potrafi zrobić mi cały dzień

Świeczka/wosk z ulubionym zapachem + pyszna kawa albo herbata (w zależności od pory dnia) + książka.
W okresie zimowym - ogrzewanie stóp na kaloryferze.
Śmieszne albo urocze zdjęcie kota na facebooku.
W okresie przedświatecznym - przejście się do galerii tylko po to żeby pooglądać dekoracje, maraton po sklepach tylko po to żeby pomacać te pierdółki.
Gorący prysznic, peeling z kawy, użycie balsamu do ciała o przyjemnym zapachu.
W jakimś stopniu nauka, bo jest ściśle związana z moimi zainteresowaniami.
Szybki meczyk w LOLa.
Spacer po osiedlu, gdzie ludzie dokarmiają koty i wypatrywanie ich.
Myślę, że jak już będę na swoim to do listy dopiszę wszelkie czynności związane z kotem.
Takie szczegóły są właśnie cudowne. Ja uwielbiam jesienią pajęczyna z rosą na krzakach i ogrodzeniach. Zimą choinki pod śniegiem, jesienią te piękne kolory, a wiosną zapach powietrza. Poza tym zapach deszczu latem. Jak będzie za chwilę padać powietrze ma cudny zapach. Wiosną humor na cały dzień poprawiają mi krokusy. Warto zwracać uwagę na takie małe, ale istotne w całokształtcie rzeczy godzinami mogę patrzeć na zwierzęta, wiewiórki, sarny- u mnie ich jest mnóstwo. Ale się rozpisywała, ale no cóż- świat jest piękny, tylko nie zawsze się o tym pamięta.
__________________

Edytowane przez mellitus
Czas edycji: 2017-12-12 o 21:00
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 21:00   #6
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

a mi bardzo poprawia nastrój długi i gorący prysznic, później balsamowanie całego ciała, robienie maseczki na twarz, włosy, stopy, i inne tego typu rzeczy
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 21:02   #7
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Maseczka na twarz, malowanie paznokci, spacer po centrum miasta lub parku, kawa w ulubionej kawiarni, rogalik z ulubionej cukierni i herbata w domu, zapalenie sobie świeczki zapachowej, ogarnięcie mieszkania, rundka w kości na kurniku, posłuchanie ulubionej muzyki, wizyta w Pepco, żeby pooglądać szpargały, książka, ploty z koleżankami, drapanie po plecach, upieczenie ciasta .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-12, 21:19   #8
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

wersja jesienno-zimowa

wspólna kąpiel, szczotkowanie ciała, joga, medytacja, słuchanie muzyki na kanapie, zdjęcie "służbowych" ciuchów i stanika, dobra książka, palenie świeczek i kadzidełek, nowy olejek do dyfuzora, kieliszek wina, szklanka ulubionej herbaty, sauna, jedzenie zimnych lodów w gorącej kąpieli, spacer z psem po parku w nocy, mruczący kot na brzuchu, naciskanie kocich łapek, wideo rozmowa z mamą, grzany cydr z cynamonem, sobotnie wylegiwanie się, głupie horrory, zapach dymu z kominków w zimny wieczór, jedwabny szlafrok i grube skarpetki, zapach choinki, widok choinek w oknach w nocy, krojenie warzyw i owoców, dobry skręt, manicure z przyjaciółkami, pieczone jabłka i ziemniaki, uczucie zmęczenia po siłowni, bieganie z psem po chrzęszczących liściach, świeżo przewleczona pościel, świeże gałęzie sosny / eukaliptusa, oczekiwanie na śnieg, oszronione gałęzie w parku, karmienie ptaków na balkonie, jazda autem późno w nocy gdy już ulice są puste, odgłos deszczu na dachu.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 21:28   #9
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Spotkania z przyjaciółka i mówienie do jej brzucha (), patrzenie na moje śpiące koty, ciastko i kawa w ulubionej kawiarni, gorąca kąpiel, sauna, długi spacer, spontaniczna wycieczka tylko we dwoje, netflix, serialowy binge watching, chodzenie w wielkich i miękkich kapciach, ciasto czekoladowe wyjadane prosto z blaszki, czytanie książek do wczesnych godzin porannych
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 22:08   #10
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

książki, Netflix, zabawa z kotem, dobra kawa-herbata-wino, rozmowa z przyjaciółmi, nauka nowych programów związanych z zawodem (ale ja jestem pracoholiczką ), gorąca kąpiel, powrót do domu po ciężkim dniu, świadomość posprzątanego mieszkania w piątek wieczorem, ciepło w stopy, kupienie sobie samej kwiatków nowa odżywka do włosów, powolne śniadanie w weekend i w sumie to chyba mogłabym tak wymieniać do jutra
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 23:11   #11
Cockatrice
Rozeznanie
 
Avatar Cockatrice
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 623
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Rozmowy z TŻ, dobra książka, joga, spacer po lesie, domowe spa, spontaniczne wypady za miasto, spanie z misiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Książki
Filmy i seriale
Muzyka
Cockatrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-13, 07:17   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

- Kąpiel przy świecach, maseczka na twarz, słuchanie przy tym ulubionej muzyki (czyli rock i pop głównie lat 80-tych). Staram się tego nie robić za często, bo to niezdrowe.
- Przejście kolejnego etapu w grze, w którą gram (dość trudna).
- Leżenie pod kocykiem, oglądanie serialu na Netflixie, obok moje koty patrzące z miłością (albo planujące moją śmierć i udające miłość, kto je tam wie).
- Dopiero zaczynam od nowa ćwiczyć, ale przejechanie tych 45 - 50 minut na orbitreku daje mi radość.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 07:31   #13
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Śpiewanie w samochodzie
Słuchanie muzyki smyczkowej
Siedzenie pod kocykiem z książką i herbatą
Obserwacja zwierząt (w tym słuchanie śpiewu ptaków, nie mam nic przeciwko jeśli mnie obudzi śpiew ptaków o 4 nad ranem)
Miła rozmowa z przypadkowo spotkanym nieznajomym
dobre zmęczenie po ćwiczeniach albo pracy fizycznej
Czasami wielkie porządki, wielkie gotowanie albo rękodzieło, ale nie z obowiązku tylko muszę mieć wenę
Pakowanie się do łóżka wieczorem kiedy wiesz że już nic dzisiaj nie musisz

Latem jeszcze do tego dochodzi wygrzewanie stóp na słońcu przy każdej okazji, chodzenie boso po rosie, piasku
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 09:29   #14
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Stanowczo: książka, kawa w ulubionej kawiarni z przyjaciółką, trening (bo mam poczucie że dbam o siebie), wyjście ze znajomymi na szaloną imprezę
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 09:55   #15
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Cytat:
Napisane przez mellitus Pokaż wiadomość
a wiosną zapach powietrza. Poza tym zapach deszczu latem. Jak będzie za chwilę padać powietrze ma cudny zapach.
Dokladnie to

A ten zapach powietrza przed deszczem, to ozon Ja tak go uwielbiam, ze az zaopatrzylam sie o wode kolońską o nazwie Thunderstorm (z ang. burza)
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 11:17   #16
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Bardzo podoba mi się zestaw rudej-beksy, no ale dodam swój

Leniwe śniadanie w weekend; dobra kawa; ciekawa książka / film / serial; wędrówki po zakamarkach yt w poszukiwaniu nowej muzyki; długie spacery po lesie / parku, jazda autem z szybką muzyką w tle; próbowanie nowych dań; kotka, śpiąca obok mojej głowy; dobre whisky; spotkanie z przyjaciółmi; pływanie (najlepiej nago w jeziorze); fizyczne zmęczenie po wysiłku; dobry seks; leżenie latem na trawie, przy ognisku i gapienie się w gwiazdy; zapach świeżo ściętej trawy i wody...
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 14:25   #17
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;79652091]Dokladnie to

A ten zapach powietrza przed deszczem, to ozon Ja tak go uwielbiam, ze az zaopatrzylam sie o wode kolońską o nazwie Thunderstorm (z ang. burza) [/QUOTE]

Kocham zapach ozonu, zwłaszcza nad morzem. A ta woda kolońska to może z firmy Demeter? Robią dobrą "podróbkę" ozonu

Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się zestaw rudej-beksy, no ale dodam swój

Leniwe śniadanie w weekend; dobra kawa; ciekawa książka / film / serial; wędrówki po zakamarkach yt w poszukiwaniu nowej muzyki; długie spacery po lesie / parku, jazda autem z szybką muzyką w tle; próbowanie nowych dań; kotka, śpiąca obok mojej głowy; dobre whisky; spotkanie z przyjaciółmi; pływanie (najlepiej nago w jeziorze); fizyczne zmęczenie po wysiłku; dobry seks; leżenie latem na trawie, przy ognisku i gapienie się w gwiazdy; zapach świeżo ściętej trawy i wody...
Mamy podobny gust, twoja lista jest cudowna
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 17:04   #18
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

nienastawianie budzika <3
kawa, odkąd staram się jej nie pić przy pracy ani nauce cieszy jeszcze bardziej i ciasteczka do maczania
książki, ulubione blogi
wieczór z netflixem
planszówki ze znajomymi
wino z przyjaciółkami
chodzenie po kawiarniach i małych knajpkach
wizyty w księgarniach i antykwariatach
spacery nad jeziorem i po lesie
zbieranie grzybów
przyglądanie się kotom i psiakom podczas spaceru
długie kąpiele
baseny, aquaparki
kino, wolę w sumie sama
czasami simsy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 17:06   #19
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Musze dodac: ten moment kiedy dziecko zasypia i wtedy - cokolwiek
A tak serio to siłownia, kieliszek wina albo i dwa, oglądanie filmu lub serialu pod kocem + jakieś niezdrowe żarcie, malowanie paznokci, położenie się do łóżka po męczącym dniu, chwila z książką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-13, 17:54   #20
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

U mnie to:
-zrobienie sobie domowego spa- dla twarzy, dla włosów, jakiś peeling i masaż stóp- to bardzo relaksuje
-ciepły prysznic z jakimś ładnie pachnącym żelem pod prysznic- obecnie czekoladowy Palomlive, ale zwykle używam kilku. I wybieram czy zapach ma mnie relaksować i wywołać senność czy pobudzać (wtedy sięgam po zapachy cytrusowe).
-zabawa z moim kotami
-spacer
-wieczór w kinie z TŻ'tem
-nauka języków obcych, także na YT, czytanie książek i prasy w językach obcych, oglądanie filmów, seriali w językach, których się uczę
- picie aromatycznej kawy i herbaty
-gotowanie nowych potraw- lubię wyszukać jakiś egzotyczny dla mnie przepis i próbować zrobić dane danie po raz pierwszy
-coś słodkiego- lubię nawet podczas załatwiania czegoś nieprzyjemnego na mieście znaleźć te 10-15 minut na sam na sam z kawą i ciastkiem czy czymś podobnym
-rozwiązywanie krzyżówek
-słuchanie muzyki
- oglądanie spektakli operowych, teatralnych- nawet co nieco można znaleźć legalnie za darmo w internecie
-chodzenie na wystawy. Wiem, że niewiele osób tak ma, ale ja lubię wystawy, muzea. Popatrzeć na jakiś obraz czy fotografię w galerii. Często to miejsca niezbyt uczęszczane, szczególnie w tygodniu. Można usiąść w spokoju, zapatrzyć się przed siebie,odpocząć od tłumów i hałasu, czasem w galerii są kawiarnie więc przed czy po obejrzeniu wystawy/ekspozycji stałej można też napić się kawy.
-drzemka. Jak czuję się wyczerpana robię sobie ciepły, relaksujący prysznic i drzemkę. Nawet pół godziny czy jedna godzina snu mnie relaksuje tak bardzo, że mam energię na kolejnych kilka godzin funkcjonowania na wysokich obrotach
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 18:15   #21
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
-chodzenie na wystawy. Wiem, że niewiele osób tak ma, ale ja lubię wystawy, muzea. Popatrzeć na jakiś obraz czy fotografię w galerii. Często to miejsca niezbyt uczęszczane, szczególnie w tygodniu. Można usiąść w spokoju, zapatrzyć się przed siebie,odpocząć od tłumów i hałasu, czasem w galerii są kawiarnie więc przed czy po obejrzeniu wystawy/ekspozycji stałej można też napić się kawy.
O tak
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 19:43   #22
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Był! Pamiętam, uwielbiam czytać takie wątki. Moje:

- gorąca kąpiel ze świecami i z dodatkiem soli morskiej a po bardzo ciężkim dniu już nawet tylko gorący prysznic - mój ulubiony moment przed snem;
- zasypianie w świeżej, pachnącej pościeli;
- leżenie pod kocem z kubkiem ciepłej herbaty na kolanach;
- zapach powietrza po deszczu;
- wieczorne przytulanie do męża przed snem;
- sobotnie poranki i późne śniadania;
- świeże kwiaty w wazonie.
- słuchanie playlist z muzyką do jogi i jazzu- mega relaksujące.
- oglądanie przez okno i spod koca padającego śniegu przy przyćmionym świetle (niech ktoś powie śniegu, że czekam )

I jeszcze leżenie na trawie w parku w promieniach słońca!
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2017-12-13 o 19:46
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 19:52   #23
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Też to przerabiałam na terapii

Z przyjemności:

- zrobienie sobie grzanca z wycisnietego soku z pomarańczy,
- pakowanie prezentów,
- różne plastyczne prace manualne,
- malowanie paznokci, grzebanie w kwiatach i urządzanie balkonu (ale to na wiosnę)
- wylozenie kopytek na kanapie i granie w Hearthstona
- zwiedzanie Ikei i drobne zakupy

A od czasu jak jestem mamą to dołączyło docenianie drobnych momentów jak posiedzenie na kibelku bez dziecka pod drzwiami, ciepla kawa wypita w ciszy, samotne zakupy spożywcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 20:58   #24
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Samotne zakupy spożywcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 12:17   #25
FridaKalho
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 100
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Mam podobne sposoby
FridaKalho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 16:05   #26
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Świetny temat, samo czytanie go niesamowicie poprawiło mi nastrój, aż zapaliłam nową świeczkę, idę zaraz powieszę na moim nowym regale z książkami lampki, zrobię sobie moczenie nóg i orzechowy peeling i do tego herbatka w pięknej filiżance. I sok malinowy domowej roboty do herbaty 😍😍😍
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 16:14   #27
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Świetny temat, samo czytanie go niesamowicie poprawiło mi nastrój, aż zapaliłam nową świeczkę, idę zaraz powieszę na moim nowym regale z książkami lampki, zrobię sobie moczenie nóg i orzechowy peeling i do tego herbatka w pięknej filiżance. I sok malinowy domowej roboty do herbaty 😍😍😍
Bardzo lubię tę modę na wieszanie lampek. Powiesiłam sobie nad łóżkiem takie jedne z ikei. Pięknie nastrajają.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 18:05   #28
kawiarniana
Raczkowanie
 
Avatar kawiarniana
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: z najdalszych przedmieść
Wiadomości: 36
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Bardzo lubię buszować na allegro w poszukiwaniu używanych książek. Czasem zajmuje mi to kilka godzin, ale dzięki temu mam w swojej biblioteczce kilka pozycji wydanych w XIX wieku, które udało mi się wyłowić na allegro za grosze. To mnie pochłania do reszty.

Prócz tego uwielbiam sprzątać i piec ciasta, kiedy jestem sama w domu.

No i jedna z najważniejszych pasji to perfumy, a więc wąchanie, czytanie, poznawanie nowości i klasyków. Wciąż w pogoni za czymś nowym, to mnie bardzo odpręża.
kawiarniana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 17:47   #29
jadziaga
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 8
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

Dzisiaj:
Książka o Wyspiańskim - przed wyjazdem do Krakowa na wystawę prac Wyspiańskiego (malarstwo i witraże).
Herbaty waniliowa i różana Dilmah z miodem.
Książka kucharska - szkoła gotowania - (przed Świętami).
jadziaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 17:58   #30
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Małe szczęścia i drobne codzienne przyjemności.

czekolada z rumem, woski zapachowe yankee candle, świeża pościel, zabiegi kosmetyczne, malowanie paznokci, dobry obiad, randka, palenie papierosa, chodzenie boso po puszystym dywanie, masaż stóp przez partnera, dobry seks, obcowanie ze sztuką (wystawa lub album o malarstwie), prasowanie, wyciąganie naczyń ze zmywarki
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-21 06:52:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.