slub w Zakopanem - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-21, 12:22   #121
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez eskaliptus Pokaż wiadomość
Proszę bardzo Polecam się na przyszłość. Sama pamiętam jak śledziłam te wszystkie posty. Moją wypowiedź postarałam się zebrać w kupę i podsumować to co jest najważniejsze. Z wizażystką było trudno tzn. wiele miałam polecanych, ale niestety były te osoby już zajęte. Na pewno żadna kosmetyczka w żadnym z hoteli nie nadaje się by jej zaufać i móc wykonać taki makijaż. Najlepiej czułam się w swoim makijażu, który był mocny ( taki lubie i tak zawsze chciałam) ale taka jest prawda ze same wiemy najlepiej jak się malować i w czym nam dobrze, no chyba, że naprawdę nigdy się nie malujemy wówczas oddałabym się z pewnością w czyjeś ręce i na pewno wybrałabym delikatny makijaż. Jeśli masz do umalowania i rodzinę i koleżanki wówczas na pewno chętnie przyjedzie ktoś z Nowego Targu z Krakowa do Ciebie - pytanie tylko czy zorganizujesz dodatkowe 4-5 osób do malowania. U mnie nikt nie chciał a i ja czułabym się niezręcznie namawiając kogoś do malowania. Tak z Rozmaitości jestem bardzo zadowolona obsługą. Dodatkowo Pani z Rozmaitości dogadała się z Panią Haliną od kwiatów i wszystko zostało przewiezione i zrobione bez mojej ingerencji. Polecam skonsultować się z nimi i jak będziecie kolejny raz w Zakopanem to próbki małe tortów będą na was czekały my wybraliśmy malinowo - bananowy tort, który był delikatny w konsystencji musu (pianki), bez żadnego lukru tylko w kwiatach. Bardzo polecam Panią Halinę i kwiaciarnię Tajemniczy Ogród na pewno się nie zawiedziesz. A jeśli chodzi o stres Heh i tak on będzie nie ma chyba rady. Fenomen jest straszny - każdy przeżywa ogromne stresy przed ślubem i w trakcie przygotować, ale i tak większość przez to przechodzi A później są piękne wspomnienia
Witaj ponownie! Nie pokazało mi że odpisałaś w tym wątku
U mnie z malowaniem myślę ze nie będzie problemu - teściowa, szwagierka, może świadkowa Faktycznie pomyślę o kimś z Krakowa czy okolic Co do tortów niestety troszkę mi się skonmplikowało - ze względów zdrowotnych jestem na diecie bezglutenowej i fruktozowej także ciasta i torty z cukrem, mąką pszenną i owocami odpadają Ale napisałam już w tej sprawie do Rozmaitości i Orawskiego Ciacha i jestem bardzo mile zaskoczona - obie firmy odpisały szybko, do tego już przygotowywały takie zamówienia więc zapraszają do ustaleń i degustacji Jeszcze przy wyborze menu będzie cię zko ale coś wykombinujemy
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 19:12   #122
aga_tka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: slub w Zakopanem

Cześć dziewczyny. Ja też już jestem po ślubie w Zakopanem. Wszystko na się udało. Pogodę mieliśmy na początku kiepską, bo padało w piątek i przez pół soboty. Jak jechaliśmy do kościoła (bryczką) to padało, ale kiedy wyszliśmy na dwór po ślubie niebo było niebieskie i prosto na nas świeciło słońce Wesele mieliśmy w Dworze Ślebody na Skibówkach. Gorąco polecam to miejsce. Może było trochę ciasno, bo wyszło nam wesele na 170 osób, ale pod względem organizacyjnym rewelacja. Bardzo dobry kontakt. Mogłam do nich dzwonić z każdym pytaniem. Dawali też namiary na noclegi, tort, fryzjera dla gości. Jedzenia było dużo i pyszne. Na drugi dzień mieliśmy śniadanie dla gości, które też było dobrze zorganizowane.
Jeżeli któraś z was zastanawia się nad kościołem to polecam Ojców Bernardynów na Bystrem. Byliśmy u nich w sumie dwa razy przed ślubem, raz w grudniu, a drugi dzień przed ślubem. Mieliśmy piękny, prosty ślub.
Fryzjerkę polecam na Drodze do Olczy 1, panią Dorotę. Makijaż robiłam na Chałubińskiego w salonie Justyna i też byłam zadowolona. Wiązankę zamówiliśmy w małej kwiaciarni na Kościeliskiej. Zrobili dokładnie to o co mi chodziło. Karczmy nie stroiliśmy, bo po co. Dekoracje za nas i bukiety na stoły robiliśmy sami.
Zdjęcia robiła nam Hania z Love Mountains. Ich także polecamy. Ze względu na pogodę nie zrobiliśmy pleneru, ale mamy na to rok.
To był nasz wymarzony ślub. Jeżeli któraś ma jeszcze wątpliwości, to niech się nie waha, bo naprawdę warto. Wszystko da się załatwić, tylko rachunek telefoniczny wysoki
Pozdrawiam Was

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Jeżeli któraś z Was potrzebuje jakiś namiarów to służę pomocą
aga_tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 18:35   #123
Lawinia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: slub w Zakopanem

Witaj!

Możesz mi podać namiary na cukiernię, która robi takie ciężkie maślane torty w Kościelisku? Właśnie czegoś takiego poszukuję. Tłustego i słodkiego, i mega kalorycznego

Pozdrawiam,
Iza


Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Pewnie, najważniejsze to popróbować i wybrać najlepszą opcję dla siebie i to co Wam będzie najbardziej smakowało my od razu chcieliśmy samantę, ale teść wymyślił właśnie jakąś firmę z kościeliska, która robi takie w 100% naturalne no i spróbowaliśmy...wszystko było właśnie takie ciężkie i masłowe, zupełnie nie nasza bajka. No i o torcie jaki chcieliśmy mogliśmy zapomnieć, bo oni tylko masłowe robili. Także wybraliśmy Samantę, ale w sumie ja brałam ślub 3,5 roku temu więc może coś się zmieniło natomiast teraz będąc na weselu jadłam ciasta z orawskiego nie dość, że bardzo dobre, to właśnie naturalne...tata panny młodej ma cukrzycę i generalnie właśnie musi mieć specjalne ciasta więc spokojnie dogadali się z orawskim na ciasta specjalnie pod nich stąd wiem, że też się da wszystkie ciasta były z mała zawartością cukru i były pyszne


---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Możesz podać mi namiary na panią Józefę z Kościeliska?

Z góry dziękuję, pozdrawiam!

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
O widzisz, tez myślałam o niej ale to dopiero może w maju do niej pojedziemy próbowaliście jej ciast jakichś przed decyzją? Ona w ogóle ma właśną cukiernię czy tylko tak "chałupniczo"? Mysmy mysleli nad Orawskim Ciahem (w Nowym Targu mają min punkt) - bardzo dobre ciasta, babeczka nam nakroiła za darmo wszystkich rodzajów ciast co miała w cukierni na ywnos byśmy popróbowali Ciekawie też wygląda na stronie Cukiernia Naturia i byliśmy jeszcze u Dańca i w Belvedere


Kubecek to kwatery prywatne i salon fryzjerski - wiele osób się tam czesze a i babka słynie z fryzur ślubnych Ul. Mrowce 19b


Dwór ma piekny wystrój tylko brakuje mi dużego ogrodu itp na zewnątrz Będziemy robić grilla dla gości w piątek wieczorem a tam nie ma szans by wszyscy się pomieścili i jeszcze droga za blisko
Lawinia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 09:29   #124
ecia747
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: slub w Zakopanem

Dziewczyny a mozecie podac przyblizony koszt takiego wesela?
ecia747 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 11:14   #125
konkubina6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 98
Dot.: slub w Zakopanem

Czesc dziewczyny, mam nadzieje, ze ktos tu jeszcze zaglada i ze watek troche ozyje
Chcemy zorganizowac slub i wesele w Zakopanem, a dokladnie w Witowie. Ja pochodze z Dolnego Slaska, narzeczony ze Slaska. Slub chcielibysmy wziac w Witowie, natomiast jesli chodzi o Karczmy to rozwazamy Witowianke oraz w Gazdowce pod Lasem w Kirach. Moze macie jakies opinie na temat tych miejsc? Ewentualnie polecacie cos innego?
konkubina6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 11:41   #126
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: slub w Zakopanem

ja polecam Tatrzański Bór bo tam sama miałam wesele ale to Małe Ciche tych dwóch niestety nie znam
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 08:37   #127
eskaliptus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13
Dot.: slub w Zakopanem

Ja miałam ślub w Witowie dokładnie w Kaplicy Św. Anny na Płazówce, która należy do Parafii w Witowie. Mała piękna kaplica o uroczym położeniu. Sam kościół w Witowie też jest bardzo ładny na większą liczbę gości. Zachęcam do udania się do Proboszcza i omówienia miejsca ceremonii. Można tam trafić na naprawdę przyjemnego księdza jeśli dobrze pamiętam Grzegorza, którego niestety nie mieliśmy na swojej uroczystości, ale może udałoby się Wam aby tak było. Samo wesele mieliśmy organizowane w restauracji Ziębówka tuż przy wylocie z Chochołowskiej - wspaniała kuchnia i pomoc w organizacji wesela - szczerze polecam.
eskaliptus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 17:13   #128
OlGa0991
Przyczajenie
 
Avatar OlGa0991
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: slub w Zakopanem

My planujemy ślub w górach w 2016 roku i dopiero zaczynamy poszukiwania może ktoś jeszcze ma za rok?

Edytowane przez OlGa0991
Czas edycji: 2015-10-11 o 17:52
OlGa0991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 12:07   #129
_Gdula_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: slub w Zakopanem

Witam

Ja planuję ślub 16.04.2016 r.

Co prawda nie w samym Zakopanym a w Kościelisku

Szukam fryzjera może macie jakieś namiary?
_Gdula_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 08:08   #130
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: slub w Zakopanem

Polecam Panią Beatę z Salonu Expert w Zakopanem - świetne robi uczesania! Zresztą cała ekipa jest tam super
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 16:46   #131
plisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 73
Dot.: slub w Zakopanem

Hej hej hej dziewczyny! Odkopuję wątek, planuję z tż wesele, a raczej przyjęcie weselne na 20kilka osób.
Ślub planowaliśmy u Ojców Bernardynów, ale ze względu na małą liczbę osób chyba zdecydujemy się na kościół na Jaszczurówce. Imprezę początkowo planowalismy w Siuchajsku, ale jeszcze mamy wątpliwości, bo mimo że menu, karczma jest ok, to troszkę za blisko ulicy. Myśleliśmy też o Karczmie Baca w Poroninie, ale sala jest zdecydowanie za duża jak na naszą garstkę gości.
Gdzieś wyczytałam, że fajna jest remiza w Poroninie. Ale kwestia szukania cateringu chyba jest ponad moje siły.
Czy możecie powiedzieć, ile płaciłyście "co łaska" w kościołach u Bernardynów i na Jaszczurówce? Widziałam też kościół w Witowie, przemówił do mnie bardzo, ale opis sakramentu małżeństwa na stronie w sieci jakoś mnie zniechęcił
Z racji małego grona osób nie planuję zespołu dni dj. Myślałam bardziej nad kapelą góralską, która przez kilka godzin przyjęcia będzie przygrywać jakieś góralskie przyśpiewki, może troszkę biesiadnych piosenek, jedynie obawiam się, że taka kapela "zaśpiewa" sobie za taką imprezkę.
Przeczytałam cały wątek, ale chętnie nadal przygarnę jeszcze informacje. Szczególnie uśmiecham się o informacje nt knajp, restauracji, karczm. Okolica w sumie obojętna. Fajnie by było, jakby karczma była z noclegami. Z góry dziękuję za wszelkie info
plisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-14, 16:54   #132
OlGa0991
Przyczajenie
 
Avatar OlGa0991
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: slub w Zakopanem

U Bernardynów nie płaci sie za ślub. Zakon to prawdziwa służba a nie praca jak u księży.
__________________
Olga
OlGa0991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 22:51   #133
plisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 73
Dot.: slub w Zakopanem

Hmm ogromnie się zdziwiłam, oczywiście na plus. Bo to logiczne, że damy na ofiarę, ale w wielu kościołach spotkaliśmy się z "cennikiem co łaska".
plisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 09:06   #134
Nyuszi
Przyczajenie
 
Avatar Nyuszi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 13
Dot.: slub w Zakopanem

Dziewczyny, odświeżam wątek. Właśnie wróciliśmy ze spotkania z Ziębówką i bardzo podoba nam się to miejsce. Pytanie do dziewczyn, które organizowały tam wesele: jak i gdzie załatwiałyście noclegi dla gości? Czy zamawiałyście jakiegoś kierowcę? I czy organizowałyście tam poprawiny? Jeśli tak, to w jakiej formie? Pozdrawiam!
Nyuszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-25, 13:57   #135
dianapa
Raczkowanie
 
Avatar dianapa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 53
Dot.: slub w Zakopanem

Teraz moja kolej na organizacje wesela w Zakopanem Przejrzałam wątek i jestem wdzięczna za wszystkie informacje.

Jesteśmy teraz na etapie wybierania sali i zastanawiam się nad terminem ślubu. Jaki waszym zdaniem miesiąc jest najlepszy?

W większości miejsc Lipiec albo Sierpień jest wrecz niemożliwy.

Najwiecej terminow jest wolnych na maj, czerwiec albo październik.

Co polecacie?

Wiem,ze pogody się nie przewidzi, ale tez nie chciałabym, żeby mi makijaż spływał z potem, albo żeby goście zamarzli w drewnianych domkach
dianapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 19:17   #136
dianapa
Raczkowanie
 
Avatar dianapa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wesele w Zakopanem lub w okolicach

Cytat:
Napisane przez Xml Pokaż wiadomość
Planujemy wesele w Zakopanem lub w okolicach. Zastanawiamy się nad zorganizowaniem go w karczmie Sywor. Słyszeliśmy na jej temat sprzeczne opinie - jedni mówią, że wesela tam organizowane są świetne, jedzenie dobre, przyjemna atmosfera, a inni, że jedzenie jest zimne, niedogotowane, że się nie wyrabiają z podgrzewaniem i podawaniem posiłków, a świeżość posiłków pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie sama karczma bardzo nam się podoba, ale wiadomo, jedzenie na weselu jest bardzo istotnym punktem programu... Dodam jeszcze że wesele ma być na ok. 190 osób. Możecie coś powiedzieć na temat tej karczmy?
Innym miejscem przez nas rozważanym jest karczma Witów-Ski przy wyciągu w Witowie, jednak jest to trochę daleko od Zakopanego. Może wiecie też coś więcej na temat tej karczmy?
I jak zdecydowaiscie sie na karczme Sywor? Bo my wlasnie tez sie zastanawiamy i mamy dxokladnie takie same watpliwosci...
dianapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 09:44   #137
natt_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 117
Dot.: Wesele w Zakopanem lub w okolicach

Hej! my organizowaliśmy wesele w lipcu 2017 w Witowiance w Witowie, ślub również w Witowie w pięknym drewnianym kościółku. Szczerze polecam i karczmę (kontaktujcie się z Panią Dominiką, super konkretna kobieta) i kościół. Jedzenie, kelnerki, ogólnie wszystko było super. Mieliśmy ponad 120 osób z Wrocławia, Częstochowy i innych regionów (nie pochodzimy z gór), ale wszystkie noclegi udało nam się załatwić w tej samej miejscowosci w dwa dni.
Gdybyś miała pytania, to pisz śmiało.
A i polecam fryzjęrkę Natalia Błaszczyk salon look .
natt_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 11:31   #138
Malwaina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2
Dot.: slub w Zakopanem

Hej my tez mamy slub w Witowie w maju, kościół zarezerwowany, szukamy jeszcze sali tak na 12-15 osób wraz z noclegiem oraz orkiestry. Czy jestes zadowolona z Witówki?
Malwaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 17:21   #139
natt_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 117
Dot.: slub w Zakopanem

Z Witowianki jestem bardzo zadowolona, z obslugi, jedzenia, z wszystkiego na taka mniejsza ilosc osob polecam tez Siuchajsko w Zakopanem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natt_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-27, 08:11   #140
Malwaina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2
Dot.: slub w Zakopanem

A polecisz jakiegos fotografa? No i kogos kto mi wykona makijaż? Proooszę mam mało czasu, reszta już ogarnięta.
Malwaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 14:58   #141
natt_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 117
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez Malwaina Pokaż wiadomość
A polecisz jakiegos fotografa? No i kogos kto mi wykona makijaż? Proooszę mam mało czasu, reszta już ogarnięta.
My mielismy Macka Dworzanskiego, ktory przyjechal z Warszawy. Makijazystke tez mialam dojezdna. Ale polecam dziewczyne z Nowego Targu : Glossy Marzena Balara.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natt_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 20:58   #142
patrycja_s90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: slub w Zakopanem

Witam,
planujemy małe przyjęcie ślubne (ok. 30 osób) w Małym Cichym. Wstępnie wybraliśmy ślub w tamtejszym kościele u ojców Dominikanów, przyjęcie i noclegi w Tatrzańskim Borze (oboje jesteśmy spoza Zakopanego).
Czy któraś z Was miała ślub i wesele w tych miejscach? Jeśli tak, jakie są Wasze wrażenia? A może polecicie inne miejsca na niewielką uroczystość- zarówno na ślub, jak i wesele.
Z góry dziękuję
patrycja_s90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 12:10   #143
karolina0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: slub w Zakopanem

Hej!
Szukam zespołu weselnego, na razie wolnymi i które mi odpowiadają są:
Fest Capella
Nie ma mocnych
Co nieco
Barwa


Proszę o opinie na któryś z nich
karolina0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 11:22   #144
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez patrycja_s90 Pokaż wiadomość
Witam,
planujemy małe przyjęcie ślubne (ok. 30 osób) w Małym Cichym. Wstępnie wybraliśmy ślub w tamtejszym kościele u ojców Dominikanów, przyjęcie i noclegi w Tatrzańskim Borze (oboje jesteśmy spoza Zakopanego).
Czy któraś z Was miała ślub i wesele w tych miejscach? Jeśli tak, jakie są Wasze wrażenia? A może polecicie inne miejsca na niewielką uroczystość- zarówno na ślub, jak i wesele.
Z góry dziękuję
Hej! Przejrzyj watek - ja miałam dokładnie tak samo Słub w Kościółku, wesele w Tatrzańskim Borze ale noclegi w pensjonacie obok, bo wtedy TB nie miał jeszcze miejsc noclegowych Będzie wspaniale!
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 12:16   #145
Pinkieee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 557
Dot.: slub w Zakopanem

Witam dziewczyny jakies pomysly sprawdzone na sale na podhalu? Na za roku - zima 2020 czyli juz niedługo przeczytalam watek, poogladalam wasze pomysły i w wiekszosci sa super, jutro jedziemy na obchod tych knajp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinkieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-14 13:16:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.