Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-04, 09:54   #1771
miszuna
Raczkowanie
 
Avatar miszuna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

a mi się podoba takie łagodne przejście, bez widocznej granicy między kolorami. niestety nie każdy fryzjer zrobi coś takiego.
miszuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 14:59   #1772
SzalonaWiola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 36
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Najgorsze , że nigdy nie wiesz co ten fryzjer na głwoie ci zostawi jak go nie znasz...ja też mam jakiś strach przed pójściem do salonu
SzalonaWiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 21:00   #1773
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Ja już nigdy więcej nie pójdę do fryzjera, żeby zrobić ombre. Ze 3 miesiące temu pokazałam fryzjerce podobny efekt, jaki mam teraz na głowie. Powiedziała, że bez problemu jest w stanie zrobić mi coś takiego na głowie. 100 razy jej powtarzałam, że najgorsze, co mogłoby się stać to uzyskanie ciepłego odcienia włosów, bo wiem, że w takim wyglądam źle.
I co? Jaki efekt?
Do linii żuchwy miałam ciemny brąz, a później, jak od linijki, marchewę. Po prostu marchewę. Miałam wrażenie, że świecę w ciemności. Fryzjerka pracująca przy innym stanowisku, gdy zobaczyła moją głowę, po prostu zaniemówiła. Stała jak wryta patrząc na moje włosy. A dziewczyna, która robiła mi to ombre stwierdziła, że "może nie wyszło do końca tak jak na zdjęciach, ale za dwa tygodnie uda jej się uzyskać taki efekt".
Wracałam do domu płacząc. Obiecałam sobie, że już nigdy więcej nie pójdę do fryzjera.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 10:37   #1774
etitka
Raczkowanie
 
Avatar etitka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 44
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Bardzo mi się podoba efekt ombre, ale jednak nie mam odwagi, żeby pójść do fryzjerki. Jednak do tego potrzeba osoby, która ma o tym pojęcie, a nie pierwszej lepszej.
etitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 11:21   #1775
marta200
Raczkowanie
 
Avatar marta200
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 432
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Dokładnie,ja wybieram się do znajomej która robiła miał kiedy refleksy i byłam zadowolona. Już nie mogę się doczekać😃
marta200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 21:04   #1776
sweet205
Raczkowanie
 
Avatar sweet205
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 186
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Mi sie ostatnio marzy bordowe ombre na czarnych wlosach,moze ktoras tak ma ? Da rade zrobic cos takiego bez uprzedniego rozjasniania koncowek ?
sweet205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 22:18   #1777
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sweet205 Pokaż wiadomość
Mi sie ostatnio marzy bordowe ombre na czarnych wlosach,moze ktoras tak ma ? Da rade zrobic cos takiego bez uprzedniego rozjasniania koncowek ?
Nie da się, trzeba rozjaśnic.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-13, 15:42   #1778
sweet205
Raczkowanie
 
Avatar sweet205
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 186
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Czyli odpada,szkoda mi włosow na rozjasnianie
sweet205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 19:53   #1779
oonaa
Zakorzenienie
 
Avatar oonaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 085
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Ja już nigdy więcej nie pójdę do fryzjera, żeby zrobić ombre. Ze 3 miesiące temu pokazałam fryzjerce podobny efekt, jaki mam teraz na głowie. Powiedziała, że bez problemu jest w stanie zrobić mi coś takiego na głowie. 100 razy jej powtarzałam, że najgorsze, co mogłoby się stać to uzyskanie ciepłego odcienia włosów, bo wiem, że w takim wyglądam źle.
I co? Jaki efekt?
Do linii żuchwy miałam ciemny brąz, a później, jak od linijki, marchewę. Po prostu marchewę. Miałam wrażenie, że świecę w ciemności. Fryzjerka pracująca przy innym stanowisku, gdy zobaczyła moją głowę, po prostu zaniemówiła. Stała jak wryta patrząc na moje włosy. A dziewczyna, która robiła mi to ombre stwierdziła, że "może nie wyszło do końca tak jak na zdjęciach, ale za dwa tygodnie uda jej się uzyskać taki efekt".
Wracałam do domu płacząc. Obiecałam sobie, że już nigdy więcej nie pójdę do fryzjera.
Ja miałam podobnie, z tym że fryzjerka u której byłam nie znała chyba pojęcia ombre. Miałam włosy długie, "ombre" miałam ze swoich odrostów. chciałam jednak je przyciemnić (tak jak na zdjęciu), natomiast fryzjerka nie dość że zafarbowała całe włosy to jeszcze zostały z jakimiś popielatymi refleksami... porażka. nie wychodziłam z domu przez pare dni. teraz wróciłam do blondu, jednak dalej marzy mi sie taka fryzura dziewczyny co myślicie o tym, żeby włosy pofarbować na ciemny brąz (same odrosty) a na dole zostawić blond? uzyskam sama taki efekt?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ssss.jpg (106,1 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sssssssss.jpg (54,1 KB, 135 załadowań)
oonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 16:38   #1780
Sheep_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Włosy doradźcie

Jakie Waszym zdaniem są ładniejsze włosy ombre z jaśniejszymi refleksami na naturalnych włosach ciemny blond czy włosy farbowane na brąz ale w takim odcieniu że wyglądają raczej naturalnie ale ładnie się błyszczą. Nie mogę się zdecydować
Sheep_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 16:45   #1781
WiktoriaD
Raczkowanie
 
Avatar WiktoriaD
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 30
Dot.: Włosy doradźcie

Wiesz, to dużo zależy od twarzy, nie widząc Ciebie cieżko to stwierdzić Ale mi się ombre bardzo podobają, zwłaszcza jak teraz są na topie, choć to na pewno trochę odważniejsza fryzurka
WiktoriaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 16:47   #1782
Sheep_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Włosy doradźcie

Dzięki za odpowiedź podobno dobrze mi w takich i takich dlatego nie mogę się zdecydować
Sheep_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 21:16   #1783
jenna2202
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 169
Dot.: Włosy doradźcie

Dziewczyny, proszę o radę, jesteście bardziej zorientowane w temacie, niż ja.

Marzy mi się sombre, z bardzo delikatnym przejściem. Mam proste, gładkie włosy sza łopatki, ścięte na prosto, kolor jasny popielaty brąz (w zalezności od światła czasem wydają się bardzo ciemne). Mają tendencję do 'przylegania' do głowy, bo zrobiły się już długie i cięzkie. I mam dwa pytania:
1) fryzjerka zaproponowała uzycie do sombre samej farby, bez rozjaśniacza - mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam, podobno wtedy włosy mogą zmienić kolor o jeden ton, ale czy taka zmiana będzie widoczna? czy do sombre powinno się użyć rozjaśniacza?
2) czy macie pomysł, jak ściąć włosy, żeby nie były takie 'oklapnięte' przy głowie? częśto czeszę się w koki i dlatego boję się cieniowania
jenna2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 21:49   #1784
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Włosy doradźcie

Dziewczyny czym tonujecie na zimno swoje ombre? chodzi mi o jakies nieinwazyjne metody nie farbowanie. płukanek nie lubie. mysle nad szamponem fanola no yellow. obecnie uzywam tonerow la riche directions w odzywce co mycie w zaleznosci od upodobania raz bardziej rozowy raz prawie niebieski raz fioletowy i manic panic fioletowo-niebieskiego. macie jakieś swoje ulubione szampony z fioletowym/niebieskim pigmentem?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 20:18   #1785
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Włosy doradźcie

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
Dziewczyny czym tonujecie na zimno swoje ombre? chodzi mi o jakies nieinwazyjne metody nie farbowanie. płukanek nie lubie. mysle nad szamponem fanola no yellow. obecnie uzywam tonerow la riche directions w odzywce co mycie w zaleznosci od upodobania raz bardziej rozowy raz prawie niebieski raz fioletowy i manic panic fioletowo-niebieskiego. macie jakieś swoje ulubione szampony z fioletowym/niebieskim pigmentem?
ja najbardziej polecam tonowanie niebieskim szamponem z Joanny trzymanym na włosach przez 15-20 minut (później dobra odżywka, bo tego typu szampony wysuszają). efekty natychmiastowe, ale można przedobrzyć (zbyt szary, niebieskawy efekt), więc najlepiej robić to co któreś tam mycie
__________________
zapuszczam naturalne wlosy
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 20:14   #1786
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Szampon Marion ultramocny i maska do blondu tej samej firmy raz w tygodniu. Mega.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 18:30   #1787
secretdoorsxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Samodzielne obmre

Cześć dziewczyny,
idą święta, więc każda chce wyglądać wyjątkowo, a że przed świętami dużo wydatków i nie stać mnie na fryzjera postanowiłam zrobić sobie sombre własnymi siłami. Jednak jednocześnie chciałabym przyciemnić górę. I tu zaczynają się schody, ponieważ nie wiem od czego zacząć. Mój plan jest taki: rozjaśnić końce i odczekać 2-3 dni aż włosy dojdą do siebie. Następnie najpierw nałożyć ciemną farbę na odrosty, a później jaśniejszą na końce i delikatnie przeczesać w dół aby uzyskać ładne przejście kolorów. Pytanie tylko czy kupić jeden odcień farby i lawirować ewentualnie oxydantami, czy kupić dwa odcienie farby w takiej samej tonacji (typu brąz na poziomie 5 i blond na poziomie 7). W załączniku poglądowe zdjęcia, jaki chciałabym uzyskać efekt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15368835_1445421938842216_456662494_o.jpg (88,2 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15491973_1445421935508883_1215320785_o.jpg (84,7 KB, 76 załadowań)
secretdoorsxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 19:02   #1788
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 252
Dot.: Samodzielne obmre

Nie kieruj się zdjęciami z falowanymi włosami, bo nie pokazują ci prawdziwego efektu, trochę go ulepszają.
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 22:24   #1789
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Samodzielne obmre

Chłodne blond końcówki z drugiego zdjęcia nie są proste do osiągnięcia i utrzymania (fioletowe płukanki). Weź pod uwagę jaki masz naturalny kolor włosów. Jeśli włosy są w b. dobrym stanie (błyszczące, zadbane, niskoporowate) to szkoda nakładać na nie farbę, która i tak za 2 tygodnie się trochę spierze i nabierze innego odcienia. Jeśli czujesz się mocna w koloryzacji w domu to spoko, ale jeśli nie szkoda mi by było ryzykować tuż przed świętami zwłaszcza, że jak nie wyjdzie to cieżko będzie ci zrobić poprawkę u fryzjera. Może jakiś łagodniejszy sposób np. Casting Sunkiss i nałożyć na poszczególne pasma zwłaszcza przy twarzy do rozświetlenia? 5.0 może ci wyjść na początku bardzo ciemno.
Na zdjęciach to bardziej sombre niż ombre. Albo spróbuj panelowo zrobić same końce farbą taką, która będzie pasować do naturalnych włosów, by tworzyło to naturalny w miarę kontrast. Ocenisz wtedy czy dobrze się w tym czujesz i czy końcówki nie ucierpiały zbyt mocno.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-14, 05:56   #1790
anjanka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 74
Dot.: Samodzielne obmre

Ja lubie ombre i sama ciągle je robie, przy blond włosach zawsze musiałam mieć ciemniejszy odrost bo mam czarne brwi ,także przy całej blond czuprynie źle wyglądam, nijako ,nudnie. Teraz mam ombre z czerwienią-różem i jestem mega zadowolona
anjanka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 20:30   #1791
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

A macie jakies cudowne sposoby na odwrocone ombre?chodzi mi o odrosty bo mam zwykle ombre ale przy glowie mi jasnieja moje naturalne i chcialabym zafarbowac ale tak zeby naturalnie wygladalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 11:44   #1792
Zaciszna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 11
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny mam pytanie od ponad roku mam ombre brąz z jasnym bladem ale chciałabym zrobić czarny i szary jednak nie wiem jak przy tak dużym kontraście zrobić przejście aby nie było widocznej lini między kolorami. Macie może jakieś sposoby rady ?
Zaciszna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 15:31   #1793
nick11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 30
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

co do koloru jest świetny niestety samej będzie ciężko ci będzie uzyskać taki kolor
nick11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 03:47   #1794
AnnaSmith1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Myślę, że to wygląda dobrze, zrobiłem coś podobnego - balayage vs highlights. Trudno mi więc powiedzieć, który z nich jest lepszy, a balayage vs ombre. Może to zależy od stylu każdego. A jednak chciałbym spróbować tym razem ombre.
AnnaSmith1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-12 03:47:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.