zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-17, 11:47   #31
ANNULKA33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

HEJKA.
MAM WŁOSY ŚREDNI BLOND KUPIŁAM SOBIE PALETTE COLOR XXL MROŻNY BLOND[10] I JAKIE MI WYSZŁY? MYSIE CHOROBCIA WYGLĄDAM JAK MYSZ Z DELIKATNYM ODCIENIEM FIOLETKU MASAKRA!!!!

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Acha jeszcze jedno . Jak są juz troche przetłuszczone to kolor moich włosków robi sie delikatnie orange
ANNULKA33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 14:22   #32
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Kolor wyszedł fajny
Podziwiam za odwagę w stosowaniu farb tej firmy
Cytat:
Napisane przez ANNULKA33 Pokaż wiadomość
HEJKA.
MAM WŁOSY ŚREDNI BLOND KUPIŁAM SOBIE PALETTE COLOR XXL MROŻNY BLOND[10] I JAKIE MI WYSZŁY? MYSIE CHOROBCIA WYGLĄDAM JAK MYSZ Z DELIKATNYM ODCIENIEM FIOLETKU MASAKRA!!!!

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Acha jeszcze jedno . Jak są juz troche przetłuszczone to kolor moich włosków robi sie delikatnie orange
Ja praktycznie zawsze używam Palette próbowałam innych farb, ale jeśli chodzi o jasny blond to tylko i wyłącznie tej firmy farby się sprawdzają - oczywiście nie mam na myśli specjalistycznych fryzjerskich, działających cuda farb, bo do takich to nic się nie umywa ale Palette color XXL mroźny blond nigdy mnie nie zawiodła z racji, że dziś w rossmanie jej nie było, a zależy mi aby tego wieczoru pofarbować włoski kupiłam właśnie Palette C12 mroźny blond. Jestem ciekawa czy moje włosy zachowają się tak jak po tym XXL. Jak nie zapomnę to dam znać czy widać różnicę ;]
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 09:40   #33
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

Tak jak napisałam dodaję fotki.
1. Przed malowaniem - odrost i reszta po palette xxl mroźny blond
2. Odmalowane włoski palette C12

Generalnie jestem zadowolona, włosy w takiej samej kondycji jak przed malowaniem, ładny intensywny kolor.
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 08:32   #34
ANNULKA33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

pierwsz raz robiłam włosy mrożny blond xxl i po 3 myciach były pomaranczowe ,wczoraj kupilam czysta platyna palette i jakie wyszły?kurczaczkowe..
rano kupiłam znowu mrozny blond xxl ale wziełam wszystkich składników po połowie i trzymałam 15 min na włosach a oto efektZałącznik 2982377
ANNULKA33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 14:50   #35
Amenka88
Raczkowanie
 
Avatar Amenka88
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

ja nie wiem skąd tyle narzekań na tą farbę? Nie wiem jakie miałyście włosy że takie kombinacje wam powychodziły. Ja miałam czarne włosy, potem mialam na nie nakladane blond pasemka, i tak z 2 razy ale mialam dosc pasemek i ufarbowałam całe wlosy na mroźny blond właśnie tej farby. Włosy wyszły cudowne! Śliczny blond kolorek, niby nazwa to mroźny, ale odcień wyszedł mi ciepły i w zasadzie platynowy blond. Wszystkie włosy mi ładnie pokryło. Jestem bardzo zadowolona. służę zdjęciami jakby ktoś chciał. Pozdrawiam
Amenka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 13:04   #36
robaczeknh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

a co myslicie o palette A10?frbowała któraś z Was nia włosy?
robaczeknh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 17:33   #37
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

nigdy wiecej palette, bylam jej wierna az 4 lata z odcieniem czysta platyna i czasem mrozny blond kochalam i kochalam a ona palila mi wlosy i po 4 latach mam mniej wlosow o wiele . pallette jest najbardziej niszczaca farba do wlosow zgadzam sie piekne kolory ale szkody nie odwracalne tylko takie moje wspomnienie ;D
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 15:37   #38
isieczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

A 10... Palette Tragedia... ?????

Zacznę od poczatku jestem naturalną ciemną brunetką...

Jakieś 1,5 roku temu miałam kaprys... Zostanę blondynka...
Umówiłam się z koleżanką fryzjerką... Zrobiła mi pasemka na moich prawie czarnych włoskach...

Rezultat Czarne i żółte pasemka... Nie były takie straszne hehe odczekałam z miesiąc żeby ich tak bardzo nie spalić i kupiłam farbę Palette jakaś popielata wtedy... Koło 3 razy systematycznie co miesiąc malowałam paletą... doszłam do koloru jaki oczekiwałam ... Jasne popielate włoski z miodowym blondem pasemka... Walka z odrostem była ciężka gdyż po 2 tygodniach pojawiał się cm czarnych włosów no... palette na odrost i go... Trochę inny odrost bardziej miodowy jak moje pasemka Jakoś To było W końcu poszłam do fryzjera aby zrobic pasemka na tych miodowych odrostach... co się stało Ehhh Żółty kurczak hehehe byłam załamana... Farba Palette i kosmetyki profesjonalne nie lubią się zbytnio Szybko kupiłam ten mroźny odcien palette wyszły siwe w fiolet... Lepsze to niż kurczaczek... Prałam włosy szamponem przeciwłupieżowym i zrobiły się popielate Weszła nowa seria Palette a10 Zakupiłam zastosowałam... Efekt fajny... nic się nie działo... I teraz najciekawsze...


Palette A10 Uczuliło mi skórę głowy!!!
Około10 cm na czubku głowy poparzone ropa i strupy... Zrobiłam to wczoraj dziś głowa boli... muszę natłuszczać... Mam nadzieję że włosy mi nie wypadną ... Bo zaskarżę ich...

Testy zawsze pozytywne, żadnych ran na głowie i włosy przetłuszczone do farbowania... Zresztą nie pierwszy raz stosowałam farby tej firmy...

Dziewczyny róbcie testy... Bo potem może być za późno !!!!

Ps. Jak wyłysieję na pewno napisze...

Pozdrawiam AgA
isieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 11:24   #39
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

Ja tu fioletu nie widze wcale Kolorek wyszedł naprawdę fajny
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 11:47   #40
robaczeknh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

ja tydzien temu położyłam palette C10 i jestem bardzo zadowolona z tego jak pokryla mój ciemny odrost i z tego jaki mam kolor, włosy sa w dobrym stanie nie sa suche tak jak po uzyciu C12. jezeli chcecie moge dodac fotke
pozdrawiam
robaczeknh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 15:28   #41
emileczka0110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 2
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

Odcienie C 10 i C 12 bardzo się różnią. Malowałam C 10 koleżankę, jej naturalny kolor włosów to ciemny blond wyszły strasznie żółte, ja osobiście stosowałam C 12 (naturalny kolor mam taki jak koleżanka) i jestem zadowolona moje włosy mają ładny, chłodny odcień - taki o jaki mi chodziło. Niestety farba nie jest idealna bo skóra głowy rzeczywiście i mnie i koleżankę piekła. Świeżo po farbowaniu moje włosy miały lekko fioletowy odcień na szczęście po dwóch myciach znikł. Przetestowałam przez półtora roku mnóstwo różnych farb różnych firm, nigdy nie byłam tak z efektu zadowolona jak obecnie. Farba owszem ma minusy ale odcień wkońcu mam taki jaki chciałam.
emileczka0110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 17:15   #42
ArsLonga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

Ja wczoraj użyłam tej samej farby, tj. PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

Pokrył mi dość nierówno, mimo, że nakładała mi ją fryzjerka. Przy skroniach 2 pasma niebieskawe, spodnia warstwa ciemniejsza


i oto efekty po 1 myciu:
  • 1 - w sztucznym świetle z fleszem
  • 2,3 - przy oknie w pochmurny dzień, bez flesza

mam nadzieje, ze jeszcze je domyje do lepszego blondu, i dam rade odzywic je na tyle aby byly lśniace w swietle naturalnym...
__________________
"Ars longa, vita brevis..."
ArsLonga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 11:01   #43
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

Ja sobie ostatnio farbowałam włoski w czerwcu pod koniec i są już odrostki, musze je pofarbować. Farbowałam też palette chłodne blondy C12 Mroźny blond i pierwsze co włosy miałam z lekka niebieskawe, ale po pierwszym myciu to się zmyło i został kolorek cudny, taki jak chciałam. Tylko ja miałam jakieś inne opakowanie tej farby, baba na zdjęciu była z długimi włosami xD
A oto ja xD
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:11   #44
szpila161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Talking Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

Witam!!! Chciałam wypowiedzieć się ma temat Palette farba do włosów Intensive Color Creme A10 ultrapopielaty blond. Dzisiaj jestem po farbowaniu i musze stwierdzić ze jestem zaskoczona pozytywnie rezultatem.
Szczerze powiedziawszy nie byłam przekonana co do tej farby z powodu różnych złych opini na jej temat.
Byłam nastawiona na rude odrosty( odrost koloru brąz) ale co się okazało nie ma zadnej róznicy, włosy maja jednolity kolorek bardzo jasnego blondu ( na odrostach trzymałam 35 min - na całej długości 10 min, )
Używałam róznych farb (o wiele droższych )ale po zadnej nie byłam tak zadowolona jak po palette.Narazie jest moim numerem 1.
Poza tym włoski mam miękkie i lśniące a najważniejsze że nie są żółte tylko popielate .
szpila161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 13:21   #45
asiunia_1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pilawa
Wiadomości: 5
GG do asiunia_1994 Send a message via Skype™ to asiunia_1994
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

Ja farbowałam z bardzo ciemnego blondu na mroźny blond C12 i wyszły śliczne, na początku są niebieskie i wyglądają naprawdę bardzo mroźnie, po paru myciach zostaje ładna platyna Nie farbujcie A10.. koszmar....
asiunia_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 14:14   #46
Karamika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18
Exclamation Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

Witam
Od dawien dawna kupywalam odcien A10 i bylo swietnie.Odcien idealnie bialy.Ale ostatnio zmienili opakowanie tej farby i niby numer farby ten sam-A10....ale kolor na odrostach wychodzi mi juz zolty!robilam juz 3 razy i kolor wciaz robi sie zolty.Szkoda bo ewidentnie zmienili recepture tego odcienia...a ja jestem w kropce,poniewaz tylko ten odcien byl jak marzenie...Ktos wie cos na ten temat?
Karamika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 14:28   #47
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

Cytat:
Napisane przez Karamika Pokaż wiadomość
Witam
Od dawien dawna kupywalam odcien A10 i bylo swietnie.Odcien idealnie bialy.Ale ostatnio zmienili opakowanie tej farby i niby numer farby ten sam-A10....ale kolor na odrostach wychodzi mi juz zolty!robilam juz 3 razy i kolor wciaz robi sie zolty.Szkoda bo ewidentnie zmienili recepture tego odcienia...a ja jestem w kropce,poniewaz tylko ten odcien byl jak marzenie...Ktos wie cos na ten temat?
to moze uzyj palette permanent color naturals 219 popielaty blond, wydaje mi się że jest odpowiednikiem A10 bo ma taką samą wodę utelnioną i też jest popielaty tak jak A10
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 10:41   #48
emileczka0110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 2
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

Kolor owszem C12 wychodzi bardzo ładny, chłodny blond malowałam ok. 3 razy pod rząd, jednak już więcej tego nie zrobie, dla efektu przeżyłam jakoś te pieczenie skóry, za każdym razem po tej farbie dostawałam łupieżu, więc zrezygnowałam wkońcu, nie wspominając o ilości włosów która mi wypadła.
Moja koleżanka miała identyczny efekt, kolor śliczny jednak łupież (wręcz strupy) i potworne pieczenie przy farbowaniu.
emileczka0110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 19:15   #49
Karamika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

do fryz5
Dziekuje za rade,sprawdze ten odcien.Ale nie moge przebolec co oni zrobili z tym odcieniem a10
Czy ktos tez ma takie doswiadczenia??
Karamika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 08:37   #50
hatiras
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

a ja czytałam tak wasze opinie o kolorze a 10 ultrapopielaty blond ze bałam sie pomalować wlosy poszłam do fryzjera , fyjerka schrzaniła mi włosy i została mi moja kupiona wczesśniej farba w tym własnie odcieniu postanowiłam jednak odważyc sie i ku mojemu zdiwieniu nic nie piekło ...gorzej piekła skóra na głowie jak mi fryzjerka farbowała włosy . A kolor ślicny wyszedł tak jak na zdjeciu trzymałam 45 minut pozdrówka
hatiras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 12:37   #51
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

pokażcie zdjęcia
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 19:32   #52
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

ja się odważyłam na c12 i jestem nawet zadowolona. pokryło żółcie, fakt, piekło jak cholera,włosy (końce)mam ponisczone, ale zetnę.

ogólnie - warto było. nie spodziewałam się może nie chodnego, ale neutralnego odcienia, nie ciepłego!!

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 21:58
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 22:23   #53
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

Dziewczyny takie pytanie, może i głupie, ale ja się kompletnie nie znam bo jestem początkującą blondynką, że tak powiem
Miałam czarne włosy, teraz mam takie jakby... złote wpadające w rudy. Ogólnie chciałam mieć ciemny blond. Ostatnio jak byłam u fryzjera i jeszcze rozjaśniałam, nałożył mi jasny zimny brąz, kolorek był fajny, ale po paru dniach znowu złoty... później sama nakładałam ciemny zimny blond, też wyszło fajnie, ale już schodzi i znowu mam złote. Ogólnie teraz chodzi mi o to, żeby uzyskać zimny odcień blondu, właśnie taki popielaty i jaśniejszy od tego jaki mam teraz.
Więc do rzeczy, czy jak nałożę sobie np taki popielaty blond, albo jakikolwiek jaśniejszy kolor na moje złoto rude kłaki, to czy jest szansa, że ten kolor wyjdzie ? Czy musiałabym najpierw dalej rozjaśniać np pasemkami i dopiero farbować...?

Dzięki z góry za odpowiedzi
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 11:23   #54
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie pytanie, może i głupie, ale ja się kompletnie nie znam bo jestem początkującą blondynką, że tak powiem
Miałam czarne włosy, teraz mam takie jakby... złote wpadające w rudy. Ogólnie chciałam mieć ciemny blond. Ostatnio jak byłam u fryzjera i jeszcze rozjaśniałam, nałożył mi jasny zimny brąz, kolorek był fajny, ale po paru dniach znowu złoty... później sama nakładałam ciemny zimny blond, też wyszło fajnie, ale już schodzi i znowu mam złote. Ogólnie teraz chodzi mi o to, żeby uzyskać zimny odcień blondu, właśnie taki popielaty i jaśniejszy od tego jaki mam teraz.
Więc do rzeczy, czy jak nałożę sobie np taki popielaty blond, albo jakikolwiek jaśniejszy kolor na moje złoto rude kłaki, to czy jest szansa, że ten kolor wyjdzie ? Czy musiałabym najpierw dalej rozjaśniać np pasemkami i dopiero farbować...?

Dzięki z góry za odpowiedzi
Myślę, że lepiej byłoby działać samą farbą tymbardziej jeśli już rozjaśniałaś włosy rozjaśniaczem tak będzie lepiej dla kondycji włosów. Zresztą po rozjaśniaczu włosy zwykle wychodzą żółte i trudno jest uzyskać zimny odcień.

Zimne blondy z palety bardzo dobrze rozjaśniają i ochładzają kolor. Jakby co możesz też spróbować np. gołębiego popielu, czy srebrnej perły z Joanny, lub fioletowego szamponu/plukanek na ochłodzenie.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 18:36   #55
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Myślę, że lepiej byłoby działać samą farbą tymbardziej jeśli już rozjaśniałaś włosy rozjaśniaczem tak będzie lepiej dla kondycji włosów. Zresztą po rozjaśniaczu włosy zwykle wychodzą żółte i trudno jest uzyskać zimny odcień.

Zimne blondy z palety bardzo dobrze rozjaśniają i ochładzają kolor. Jakby co możesz też spróbować np. gołębiego popielu, czy srebrnej perły z Joanny, lub fioletowego szamponu/plukanek na ochłodzenie.
Dzięki za odpowiedź, napiszę jeszcze raz w wątku dla blondynek cożem wymyśliła ogólnie myślę jednak nad zrobieniem pasemek, ale nie mam pojęcia czy dobrze sobie wymyśliłam. Fioletowego szamponu używałam raz, ale nie sądze by coś dał na moich włosach, no ale zakupię i będę próbować
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 06:00   #56
margot1991
Wtajemniczenie
 
Avatar margot1991
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: miami
Wiadomości: 2 852
Dot.: zobaczcie efekt PALETTE intensive color creme-C12 Mroźny blond

Mam pytanie co do farby palette natural color nr 100 skandynawski blond. Na ulotce jest napisane że tej farby nie można używac na całej długości włosów. Dlaczego ?? To na co mam ją użyc.
Malowałam dla sprawdzenia jedynie spód moich włosów (mój poprzedni kolor to brąz ) i fajnie rojaśnił, z tym że odrosty mi wzieło prawie białe a reszte włosów na blond ciepły.
Jak mam trzymac farbe zeby wyszedł jednolity kolor ?
margot1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.