Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-27, 10:07   #3781
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Schmidt's średnio się u mnie sprawdza. W zimie był ok. W lecie totalnie nie daje rady O wiele lepszy był Aubrey. I jak to z dobrymi rzeczami bywa: wycofali go na iherb
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 21:01   #3782
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dzięki za odpowiedzi odnośnie tuszu Avril. Wygląda na to, że wybitnie nie pasuje mi szczoteczka, bo użyłam starej z loreala i było dużo lepiej, nadal bez szału, ale znośnie. Tylko nie da się jej na stałe przełożyć. Jeszcze przypomniałam sobie, że kupiłam w maju tusz Alverde i też leży
Dawno nic nie wrzucałam, to pokażę dzisiejszą dostawę Jakoś tak wyszło, że wszystko do mycia, oprócz odżywki kupionej w zestawie z szamponem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160628_054.jpg (101,0 KB, 47 załadowań)
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 21:05   #3783
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi odnośnie tuszu Avril. Wygląda na to, że wybitnie nie pasuje mi szczoteczka, bo użyłam starej z loreala i było dużo lepiej, nadal bez szału, ale znośnie. Tylko nie da się jej na stałe przełożyć. Jeszcze przypomniałam sobie, że kupiłam w maju tusz Alverde i też leży
Dawno nic nie wrzucałam, to pokażę dzisiejszą dostawę Jakoś tak wyszło, że wszystko do mycia, oprócz odżywki kupionej w zestawie z szamponem
Fajne

Ja zużyłam próbkę balsamu myjącego do włosów Sylveco i muszę przyznać, że mi nawet podpasował, na pewno bardziej niż szampon. Dobry do suchych włosów, dobrze myje, świetnie się pieni, taką gęstą pianą i nie obciążył, ani też nie wysuszył włosów i nie spuszył.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 11:05   #3784
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi odnośnie tuszu Avril. Wygląda na to, że wybitnie nie pasuje mi szczoteczka, bo użyłam starej z loreala i było dużo lepiej, nadal bez szału, ale znośnie. Tylko nie da się jej na stałe przełożyć. Jeszcze przypomniałam sobie, że kupiłam w maju tusz Alverde i też leży
Dawno nic nie wrzucałam, to pokażę dzisiejszą dostawę Jakoś tak wyszło, że wszystko do mycia, oprócz odżywki kupionej w zestawie z szamponem
Super zakupy. ten zestaw Vianek za mną chodził.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Fajne

Ja zużyłam próbkę balsamu myjącego do włosów Sylveco i muszę przyznać, że mi nawet podpasował, na pewno bardziej niż szampon. Dobry do suchych włosów, dobrze myje, świetnie się pieni, taką gęstą pianą i nie obciążył, ani też nie wysuszył włosów i nie spuszył.
Ja bym wróciła do balsamu myjącego Sylveco, ale miałam go już 2 razy, nie lubię kupować ciągle tego samego. Teraz zamówiłam szampon z Coslys, bo jednak po Sylveco i Vianek nie dam rady już się wytoczyć do zielarskiego. Większość czasu leżę
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 11:50   #3785
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Ja bym wróciła do balsamu myjącego Sylveco, ale miałam go już 2 razy, nie lubię kupować ciągle tego samego. Teraz zamówiłam szampon z Coslys, bo jednak po Sylveco i Vianek nie dam rady już się wytoczyć do zielarskiego. Większość czasu leżę
Trzymaj się tam Współczuje, jeszcze teraz jak są te upały
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 13:39   #3786
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Odnosząc się do wcześniejszych postów, kilka słów ode mnie (początkującej w tym temacie):
Balsam myjący Sylveco - ideał, uratował moją skórę głowy, choć przyznam, że spróbowałabym czegoś innego, coś do gęstych włosów, przede wszystkim nie może ich obciążać, bo są proste, ciężkie i oklapnięte. Fajną odżywką też by nie pogardziła

Emulsja Vianek - fajna, choć w moim przypadku stosowana do porannego odświeżenia twarzy, nadal poszukuje czegoś do zmywania drogeryjnego makijażu, mam sucha i wrażliwą skórę, a ideału brak.

Tak na marginesie muszę przyznać, że jej kondycja znacznie uległa poprawie podczas stosowania Lekkiego kremu brzozowego Sylveco (choć stosuje go tylko na noc, bo zdecydowanie nie jest lekki, u mnie nie nadaje się pod makijaż, skóra bardzo się po nim świeci).

Wracając do włosów, jako osoba z niedoczynnością tarczycy mam ogromny problem z ich wypadaniem, tak jak wspomniałam, są gęste, gdybym miała rzadkie włosy pewnie mało co by ich zostało, jakieś doświadczenie w tym temacie?
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 15:02   #3787
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Odnosząc się do wcześniejszych postów, kilka słów ode mnie (początkującej w tym temacie):
Balsam myjący Sylveco - ideał, uratował moją skórę głowy, choć przyznam, że spróbowałabym czegoś innego, coś do gęstych włosów, przede wszystkim nie może ich obciążać, bo są proste, ciężkie i oklapnięte. Fajną odżywką też by nie pogardziła

Emulsja Vianek - fajna, choć w moim przypadku stosowana do porannego odświeżenia twarzy, nadal poszukuje czegoś do zmywania drogeryjnego makijażu, mam sucha i wrażliwą skórę, a ideału brak.

Tak na marginesie muszę przyznać, że jej kondycja znacznie uległa poprawie podczas stosowania Lekkiego kremu brzozowego Sylveco (choć stosuje go tylko na noc, bo zdecydowanie nie jest lekki, u mnie nie nadaje się pod makijaż, skóra bardzo się po nim świeci).

Wracając do włosów, jako osoba z niedoczynnością tarczycy mam ogromny problem z ich wypadaniem, tak jak wspomniałam, są gęste, gdybym miała rzadkie włosy pewnie mało co by ich zostało, jakieś doświadczenie w tym temacie?
Mnie się podoba do demakijażu woda micelarna Alphanova Bebe, albo Coslys wersja dla dzieci.


Wiecie co, jestem niezadowolona bardzo z polityki marki Phenome, już parę lat trwa, jak coś obiecują, zapowiadają, zwodzą, a tymczasem właśnie otrzymałam takiego meila:

" Drodzy Klienci Phenomé,
Podjęliśmy decyzję o podniesieniu cen części naszych produktów. Zmiana nastąpi 6 lipca. Średnio ceny kosmetyków Phenomé wzrosną o około 7%, czyli o kilka do kilkunastu złotych. Ceny 8 produktów wzrosną o około 20-50 złotych, a dla 30 produktów nie zmienią się.
Wiemy, że ta zmiana może budzić Wasze rozczarowanie, ale jest ona nieunikniona. Od powstania marki Phenomé w 2010 roku dokładaliśmy wszelkich starań, aby ukochane przez Was kosmetyki były dostępne w jak najbardziej przystępnych cenach. Mimo że koszty importowanych z całego świata surowców naturalnych znacznie wzrosły, ceny produktów Phenomé pozostawały na niezmienionym poziomie. Dalsze oszczędności mogłyby odbywać się już tylko kosztem jakości produktów, a tego nie chcemy. Wiemy, że jakość i skuteczność naszych kosmetyków jest tym, co cenicie najbardziej.
Zgodnie z naszą polityką otwartości, informujemy Was o planowanej zmianie z wyprzedzeniem. Ulubione produkty Phenomé możecie kupić w dotychczasowych cenach do 5 lipca włącznie. Serdecznie zapraszamy Was do naszego sklepu internetowego na stronie www.phenome.pl oraz sklepu stacjonarnego w warszawskiej Galerii Mokotów.
Proszę, przyjmijcie ten list jako wyraz naszego zaangażowania i troski o Waszą lojalność. Dziękujemy, że jesteście naszymi Klientami.

W imieniu zarządu Phenomé,
Aldona Luterek"


Tak szumnie zapowiadali wielkie zmiany, rozszerzenie oferty i to przez wiele miesięcy, a nie dzieje się kompletnie nic, żadnych nowych kosmetyków, jakaś seria jabłkowa wyszła, to fakt, ale to już było z 2 lata temu
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 16:12   #3788
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Lubie Phenome, ale niektore ich opakowania sa bez sensu. Zwlaszcza te szklane z pompka, ktora psuje sie po tygodniu A produkt jest tak gesty, ze wylac się nie daje. To jest moim zdaniem zbedny koszt. A te opakowania na pewno tanie nie sa
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 16:43   #3789
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny macie do polecenia jakiś peeling enzymatyczny?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 20:08   #3790
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie do polecenia jakiś peeling enzymatyczny?
Kneipp?

http://shop.kneipp.de/regeneration-e...ing-puder.html

od NK nie znam nic innego tylko ten
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 20:41   #3791
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Aaa Monia, zapomnialam odpisać Ci na ostatniego posta. Faktycznie niezły ten Twój puderek Fantastyczny pomysł
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 21:02   #3792
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Lubie Phenome, ale niektore ich opakowania sa bez sensu. Zwlaszcza te szklane z pompka, ktora psuje sie po tygodniu A produkt jest tak gesty, ze wylac się nie daje. To jest moim zdaniem zbedny koszt. A te opakowania na pewno tanie nie sa
Tu masz rację, opakowania przepiękne, ale w niektórych produktach kompletnie nieprzemyślane i niepraktyczne. Poza tym miło, że marka tak dba o swoje dobre imię i stawia na jakość surowców, ale moim zdaniem te kosmetyki nie są rewelacyjne, te niby najlepszej jakości składniki nie przekładają się na działanie produktów, za te pieniądze już oczekują konkretnego działania, a jest takie, jak w wielu o połowę tańszych kosmetykach, choć przyznam, że parę perełek mają
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 10:17   #3793
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi odnośnie tuszu Avril. Wygląda na to, że wybitnie nie pasuje mi szczoteczka, bo użyłam starej z loreala i było dużo lepiej, nadal bez szału, ale znośnie. Tylko nie da się jej na stałe przełożyć. Jeszcze przypomniałam sobie, że kupiłam w maju tusz Alverde i też leży
Dawno nic nie wrzucałam, to pokażę dzisiejszą dostawę Jakoś tak wyszło, że wszystko do mycia, oprócz odżywki kupionej w zestawie z szamponem
Jak wciąż lubię oglądać takie fajne kosmetyki
Mydła Yope polecam Nie używałam jeszcze nic do włosów z Vianka. Fajne?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tu masz rację, opakowania przepiękne, ale w niektórych produktach kompletnie nieprzemyślane i niepraktyczne. Poza tym miło, że marka tak dba o swoje dobre imię i stawia na jakość surowców, ale moim zdaniem te kosmetyki nie są rewelacyjne, te niby najlepszej jakości składniki nie przekładają się na działanie produktów, za te pieniądze już oczekują konkretnego działania, a jest takie, jak w wielu o połowę tańszych kosmetykach, choć przyznam, że parę perełek mają
Ja też mam kilka swoich ulubionych perełek od Phenome. Generalnie wolę produkty do ciała niż do twarzy. Chociaż filtr do twarzy też jest bardzo dobry
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 12:49   #3794
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tu masz rację, opakowania przepiękne, ale w niektórych produktach kompletnie nieprzemyślane i niepraktyczne. Poza tym miło, że marka tak dba o swoje dobre imię i stawia na jakość surowców, ale moim zdaniem te kosmetyki nie są rewelacyjne, te niby najlepszej jakości składniki nie przekładają się na działanie produktów, za te pieniądze już oczekują konkretnego działania, a jest takie, jak w wielu o połowę tańszych kosmetykach, choć przyznam, że parę perełek mają

Ja mam problem z krajowymi kosmetykami: nie znoszę ich zapachów. Vianek, Sylweco i spółka to dla mnie jakaś masakra. Ostatnio przejechałam się na P&R. Phenome to dla mnie jak na razie jedyna firma porównywalna działaniem i zapachem do tych zagranicznych.
Lubię ich peeling enzymatyczny - za taką ilość cena jest bardzo dobra. Krem Happy był dobry. I peeling do włosów - też fajny.
Szampony to jakaś pomyłka jak dla mnie.
Planuje przetestować Fridge. Miałyście może?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:20   #3795
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja mam problem z krajowymi kosmetykami: nie znoszę ich zapachów. Vianek, Sylweco i spółka to dla mnie jakaś masakra. Ostatnio przejechałam się na P&R. Phenome to dla mnie jak na razie jedyna firma porównywalna działaniem i zapachem do tych zagranicznych.
Lubię ich peeling enzymatyczny - za taką ilość cena jest bardzo dobra. Krem Happy był dobry. I peeling do włosów - też fajny.
Szampony to jakaś pomyłka jak dla mnie.
Planuje przetestować Fridge. Miałyście może?
Miała mleczko do demakijażu Fridge kilka lat temu. Wszystko jest w porządku, tylko nie zdążyłam go zużyć w ciągu przepisowych 3 miesięcy. Więc trochę się po tym zraziłam. Nie wyobrażam sobie np. zużyć krem pod oczy w ciągu 3 miesięcy o pojemności 30 ml, a takie sprzedają. Za to fajna była ich kula do kąpieli - jednorazowego użytku
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:39   #3796
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Aaa Monia, zapomnialam odpisać Ci na ostatniego posta. Faktycznie niezły ten Twój puderek Fantastyczny pomysł
Nie gadaj... wyprobowalas?
ja od niedzieli wykanczam makijaz moim kakao, zamiast bronzerem i musze powiedziec, ze to nie jest glupi wynalazek. Wykonczenie transparentne, odcien mojego kakao jak znalazl dla mnie, nie musze duzo, a widze ze tu i owdze cera nabiera blasku. nakladam go na tzw taras sloneczny i omiatam caly owal, bo mam kwadratowa twarz i czasami robi sie lekki drugi podbrodek, wiec chce sie z lekka zaokraglic na buzi i nie lubie moich kantow. zaakceptowalam je z wiekiem, ale nadal uwazam ze sa ladniejsze owale twarzy i zamiast rozowego rozu, na lato ostatnie pare lat tez wybieralam bronzer i tez kakao nakladam jako roz. oczywiscie przy moim ksztalcie twarzy roz laduje lekko ponizej policzkow, zeby optycznie wysuczuplic twarz.
Owszem, to moich rysow nie zmienia, nadal widze szeroka rzuchwe, ale jakas taka sympatyczniejsza, wygladzona sie sobie wydaje
poza pierszym razem z ktorym przysadzilam na poliki, tak do tej pory nie zrobilam sobie krzywdy , co czesciej mialo miejsce przy typowych pudrach bronzujacych, a jak jeszcze w trakcie dnia jak sie sebum pojawilo i bronzer z lekka sciemnial... mialam wrazenie ze wygladam pare lat starzej i na zmeczona. teraz nie mam takiego wrazenia Jak tak dalej pojdzie to nie wiem kiedy znow wezme sie za uzywanie normalnego bronzera, kakao sie idealnie sprawuje

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2016-06-30 o 13:41
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:40   #3797
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Miała mleczko do demakijażu Fridge kilka lat temu. Wszystko jest w porządku, tylko nie zdążyłam go zużyć w ciągu przepisowych 3 miesięcy. Więc trochę się po tym zraziłam. Nie wyobrażam sobie np. zużyć krem pod oczy w ciągu 3 miesięcy o pojemności 30 ml, a takie sprzedają. Za to fajna była ich kula do kąpieli - jednorazowego użytku

Planuje kupić zestaw próbek. Najbardziej interesuje mnie ten ich niby podkład. Gdyby miał spf nie zastanawiałabym się
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:55   #3798
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny, a co polecacie z Weledy? Właśnie weszła do Super Pharm i jest -30% (z kartą) i zastanawiam się, czy jest coś, czego koniecznie potrzebuję wypróbować
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:56   #3799
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja mam problem z krajowymi kosmetykami: nie znoszę ich zapachów. Vianek, Sylweco i spółka to dla mnie jakaś masakra. Ostatnio przejechałam się na P&R. Phenome to dla mnie jak na razie jedyna firma porównywalna działaniem i zapachem do tych zagranicznych.
Lubię ich peeling enzymatyczny - za taką ilość cena jest bardzo dobra. Krem Happy był dobry. I peeling do włosów - też fajny.
Szampony to jakaś pomyłka jak dla mnie.
Planuje przetestować Fridge. Miałyście może?
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja też mam kilka swoich ulubionych perełek od Phenome. Generalnie wolę produkty do ciała niż do twarzy. Chociaż filtr do twarzy też jest bardzo dobry
Z Phenome chętnie ponownie skusiłabym się na eliksir do ciała z herbatą, maskę którąś do włosów, bo miałam tylko tę peelingującą, która była super, ale drobinki nie dla mnie, serum do twarzy Quenching, oczywiście gdyby były w dużym promo. Fajny był żel pod oczy Cooling i peeling enzymatyczny, ale potem poznałam podobne i tańsze specyfiki.

Z pewnością każda z Nas ma takie marki kosmetyków, które niby bez powodu, ale jednak podświadomie nas czymś odstraszają przed zakupem, u mnie to właśnie P&R jest taką marką, nie wiem czemu, ale po prostu za każdym razem omijam tę firmę, choć często dostaję newslettery z promocjami, może się w końcu zdecyduję na coś, miałam kilka rzeczy (próbek) odlewek i 2 większe produkty (balsam do ciała dla dzieci i olejek do ciała ten złocisty na lato), ale mnie nie zachwyciły.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 14:06   #3800
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Z Phenome chętnie ponownie skusiłabym się na eliksir do ciała z herbatą, maskę którąś do włosów, bo miałam tylko tę peelingującą, która była super, ale drobinki nie dla mnie, serum do twarzy Quenching, oczywiście gdyby były w dużym promo. Fajny był żel pod oczy Cooling i peeling enzymatyczny, ale potem poznałam podobne i tańsze specyfiki.

Z pewnością każda z Nas ma takie marki kosmetyków, które niby bez powodu, ale jednak podświadomie nas czymś odstraszają przed zakupem, u mnie to właśnie P&R jest taką marką, nie wiem czemu, ale po prostu za każdym razem omijam tę firmę, choć często dostaję newslettery z promocjami, może się w końcu zdecyduję na coś, miałam kilka rzeczy (próbek) odlewek i 2 większe produkty (balsam do ciała dla dzieci i olejek do ciała ten złocisty na lato), ale mnie nie zachwyciły.

A możesz coś polecić?


Z P&R sprawdza mi się tonik: http://www.patandrub.pl/sklep/p-126-tonik-do-twarzy/ i zamówię go ponownie jak będzie promocja.
Kremy do rąk są fajne, ale ten zapach... Jakim cudem krem nazwany hipoalergiczny można pachnieć aż do rana?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 17:23   #3801
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co polecacie z Weledy? Właśnie weszła do Super Pharm i jest -30% (z kartą) i zastanawiam się, czy jest coś, czego koniecznie potrzebuję wypróbować
praktycznie wszystko

jak sucha cere masz to Cold Creme czy Hautcreme, ale i wersje z danej roslinki do suchej cery mozesz wyporbowac. Polecam przy wrazliwej cerze najpierw mini wyprobowac.
Poza tym ich zele pod prysznic sa swietne, oleje do ciala( na naciskiem na wersje na celullit) i seria dla dzieci( jak ja lubie jej zapach )
Jak rece potrzebuja nawilzenia i nie przepadasz za typowo tlustymi kremami to oczywiscie Weleda.
Nie zapomnijmy o pielegnacji jamy ustnej moji ulubiency to pasta solna, a jeszcze lepszy zielony zel i plyn do plukania.
Z deo nie bylam zadowolona ( mialam salbei), owszem zapach unisex a ja taki chcialam, chwalona na pot, ale dla mnie za duzo alkoholu, nie moglam uzywac codziennie i zapach sie rozwijal, ja jednak natron potrzebuja w deo.
zapachowo to prosze z probek lub mini wyporbowac Nachtkerze. Dla mnie smierdzi, ale sa zwilenniczki tego zapachu i jesli chodzi o starsza skore to pierszorzedna pielegnacja. Ja mam mini tego nowego koncentratu i on zdaje sie nie jest perfumowany, poza tym kremy pod oczy nie sa perfumowane, maja swoj wlasny zapach od skladniko, wiec moze kiedys wyporbuje.
Ostatnio zachwycam sie mleczkiem milde reinigungsmilch i tonikiem. Nie myslalam ze beda mi sie w dzialaniu bardziej podobac od Hauschki
krem do stop uzywalam latem przez lata w zimie zuzylam na stopy Hautcreme, bo na twarz mi nie pasowal i dla suchych stop w zimie byl idealny.
Jak lubisz kernseife to mydla sa fajne, ale nie sa tak przetluszczone jak te recznie robione z przetluszczeniem. Moja skora po latach polubila kernseife i Weleda mnie juz nie wysusza
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 18:10   #3802
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
A możesz coś polecić?


Z P&R sprawdza mi się tonik: http://www.patandrub.pl/sklep/p-126-tonik-do-twarzy/ i zamówię go ponownie jak będzie promocja.
Kremy do rąk są fajne, ale ten zapach... Jakim cudem krem nazwany hipoalergiczny można pachnieć aż do rana?
W Sephora jest promocja na tonik, swoją drogą bardzo go lubię. Lubię też masla, w sumie chyba nie znam lepszych


Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 23:22   #3803
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
praktycznie wszystko

jak sucha cere masz to Cold Creme czy Hautcreme, ale i wersje z danej roslinki do suchej cery mozesz wyporbowac. Polecam przy wrazliwej cerze najpierw mini wyprobowac.
Poza tym ich zele pod prysznic sa swietne, oleje do ciala( na naciskiem na wersje na celullit) i seria dla dzieci( jak ja lubie jej zapach )
Jak rece potrzebuja nawilzenia i nie przepadasz za typowo tlustymi kremami to oczywiscie Weleda.
Nie zapomnijmy o pielegnacji jamy ustnej moji ulubiency to pasta solna, a jeszcze lepszy zielony zel i plyn do plukania.
Z deo nie bylam zadowolona ( mialam salbei), owszem zapach unisex a ja taki chcialam, chwalona na pot, ale dla mnie za duzo alkoholu, nie moglam uzywac codziennie i zapach sie rozwijal, ja jednak natron potrzebuja w deo.
zapachowo to prosze z probek lub mini wyporbowac Nachtkerze. Dla mnie smierdzi, ale sa zwilenniczki tego zapachu i jesli chodzi o starsza skore to pierszorzedna pielegnacja. Ja mam mini tego nowego koncentratu i on zdaje sie nie jest perfumowany, poza tym kremy pod oczy nie sa perfumowane, maja swoj wlasny zapach od skladniko, wiec moze kiedys wyporbuje.
Ostatnio zachwycam sie mleczkiem milde reinigungsmilch i tonikiem. Nie myslalam ze beda mi sie w dzialaniu bardziej podobac od Hauschki
krem do stop uzywalam latem przez lata w zimie zuzylam na stopy Hautcreme, bo na twarz mi nie pasowal i dla suchych stop w zimie byl idealny.
Jak lubisz kernseife to mydla sa fajne, ale nie sa tak przetluszczone jak te recznie robione z przetluszczeniem. Moja skora po latach polubila kernseife i Weleda mnie juz nie wysusza
dobrze wiedzieć W takim razie może się na coś skuszę, bardzo dziękuję
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 09:04   #3804
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
W Sephora jest promocja na tonik, swoją drogą bardzo go lubię. Lubię też masla, w sumie chyba nie znam lepszych


Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Byłam wczoraj w S. i nie było o tym żadnej informacji

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co polecacie z Weledy? Właśnie weszła do Super Pharm i jest -30% (z kartą) i zastanawiam się, czy jest coś, czego koniecznie potrzebuję wypróbować

U mnie też jest Weleda, ale nie było informacji o promocji W dodatku system im padł... już nie chciałam męczyć. Złapałam tylko micel z Biodermy -50%
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 10:31   #3805
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
A możesz coś polecić?


Z P&R sprawdza mi się tonik: http://www.patandrub.pl/sklep/p-126-tonik-do-twarzy/ i zamówię go ponownie jak będzie promocja.
Kremy do rąk są fajne, ale ten zapach... Jakim cudem krem nazwany hipoalergiczny można pachnieć aż do rana?
Pytasz o enzymatyczny? To chyba już Ci o nim kiedyś pisałam, Phytema żel do twarzy i ciała peelingujący, tylko on ma trochę drobinek, tym się różni od Phenome, no i teraz używam Coslys peeling cytrusowy do ciała, ale też ma drobinki, jednak jest bardzo delikatny, prawie się nie pieni i super wygładza buzię i oczyszcza. Poza tym używam kwasu mlekowego Estien 80%, który dodaję do różnych myjadeł i pięknie złuszcza, z czym bym nie użyła.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
W Sephora jest promocja na tonik, swoją drogą bardzo go lubię. Lubię też masla, w sumie chyba nie znam lepszych
Zanotuję sobie ten tonik, skoro Wam się sprawdził. Może kiedyś
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 15:36   #3806
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć W takim razie może się na coś skuszę, bardzo dziękuję

zapomnialam dodac, ze jesli jednak twoje dlonie potrzebuja tlusty krem, a malo/zero nawilzenia to krem do rak, wersja w zielonym kolorze jest wlasnie tlusty, reszta mocniej nawilza, a mniej natluszcza. Dla malo wymagajacych dloni wersja Sanddorn, a jak juz troche wiecej pielegnacji ci potrzeba to Nachtkerze i Granatapfel. ja preferuje na lato Sanddorn, a na zime Granatapfel. Nachtkerze daje mi taka sama pielegnacja jak Granatapfel, wiec ze wzgledu na zapach wybieram granata.

A bym zapomniala o szamponie przeciwlupiezowym, tez mi sie podoba, nawet moja skora glowy nie szalaje, a dobre 2,5-3 lata uzywalam mydla do wlosow. ostatnio chyba od stresu dostalam lupiez i po paru tygodniach walki w inny sposob wyprobowalam Weleda, bo sluzy mojemu chlopu i mi tez pomogl, ale moje wlosy nie lubia protein i ostatnio zauwazylam ze troche szorstkie sie robia, koltunowate w trakcie mycia. Po myciu kropla oleju do wlosow Hauschki i nie ma problemu. Weleda zostawilam chlopu, a sama tez testuje Biothurm.

Jak kiedys wykoncze tonik i olej do wlosow Hauschki to chcialabym wyporbowac produkty Weleda

Nic na to nie poradze, ze lubie i sporo rzeczy mi pasuje.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 16:30   #3807
AnkaAnku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Hej! Jestem początkującym czynnym uczestnikiem Waszego forum
Chciałabym zapytać o Waszą opinię na temat Blemish Remedy od BareMinerals.
Po przygodach z Edm i Anabelle skusilam się na BareMinerals i dziś pierwszy raz mam go buzi. Wszystko ładnie pięknie, oprócz suchych skórek (???) przy kącikach ust i brodzie.
Postanowiłam zejść z bb- D'escargot i BabyFace z It's Skin, aby skończyć z silikonami. A tu boom... I od razu suche skórki...?
Co o tym myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnkaAnku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 17:29   #3808
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

czyli jednak psucie się pompki u phenome to nie przypadek. mnie się tak stało i nie byłam w stanie wygrzebać resztki za gęste,a butelkę nie dało się rozbić.

co do Put&Rub,to miałam ich kosmetyki i nic mnie nie zachwyciło,a ich balsam do ciała męczyłam i uradałowałam się,gdy wykończyłam.

Wlaśnie skończyłam mydełko z Irlandii od The Handmande soap Company. było boskie. aż łezka mi się zakręciła, że już nie mam

Z nowości dotarły do mnie kosmetyki Pure Skin Food z Austrii oraz Pony Hutchen - limitowany mus do ciała - pachnie obłędnie. Z Pure Skin Food mam olejek do twarzy Beauty Oil oraz tonik do twarzy.

Zużywanie idzie mi super. Minimalizm pełną parą
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 18:24   #3809
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w S. i nie było o tym żadnej informacji

w sklepie internetowym sephory jest promo -40%, -45% na wiele produktów p&r.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 20:24   #3810
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
w sklepie internetowym sephory jest promo -40%, -45% na wiele produktów p&r.
W stacjonarnej Sephorze widziałam dziś tylko jakieś dwa brązujące produkty i Eko ampułkę w promocji. Nie wiem, jak się ma oferta internetowa do stacjonarnej. Chciałam kupić krem tej marki, który on-line jest w promocji, ale nie wiem czy jest sens szukać tego po innych drogeriach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.