Niszowiec dla mnie - co zamówić z Quality? :) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-20, 16:46   #331
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Niszowiec dla mnie - co zamówić z Quality? :)

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Drzewne fiołki to także Wood Violet Sonoma Scent Studio. Muszę w końcu popełnić recenzję...
ech, żebym to ja wiedziała, co to drzewne fiołki

Cytat:
Napisane przez Daisy005 Pokaż wiadomość
Przecież niszówka nie kończy się na Quality. Jest jeszcze dobra oferta Galilu a w niej o boska Andrea Maack http://www.galilu.pl/wybierz-marke/andrea-maack
czy Showroom Mati Trading z Viscontim - Fleur de Nuit, czy Temps d Hiver http://www.matitrading.pl/online.html
Zeby znaleźć wyjątkowy zapach trzeba szukać, testować próbki, a zostanie nam później nagroda w postaci flakonu perfum, który współgra z naszym stylem i skórą. Amen )
pewnie - tylko jednak testowanie próbek to kosztowna zabawa, więc dobrze chociaż pobieżnie wiedzieć, czego się szuka...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 21:48   #332
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Niszowiec dla mnie - co zamówić z Quality? :)

Cytat:
Napisane przez Daisy005 Pokaż wiadomość
gorzka pomarańcza - przede wszystkim Contessa , ale też jest w Malmaisson, Marie Antoinette, perfumy amerykanki - Joanne Basset http://www.matitrading.pl/bassett.html

goździk - Temps d Hiver Antonio Visconti

Nuty głowy: rozmaryn, róża, goździk
Nuty serca: absolut z róży damasceńskiej, ylang ylang, konwalia, galbanum
Nuty bazowe: wanilia, tonkowiec, heliotrop, balsam peruwiański, syjamski benzoes


http://www.matitrading.pl/visconti.html

( goździk, anyż, pomarańcza) Fleur de Nuit - Visconti

Nuty głowy: liść i owoc papryki chili, gałka muszkatołowa, mandaryna, pomarańcza bergamota
Nuty serca: absolut z indiańskiego jaśminu, absolut z róży tureckiej, tuberoza, goździk, anyż
Nuty bazowe: drewno agarowe, drewno sandałowe z Mysore, syjamski benzoes, wanilia, miód, piżmo z Tonkin, paczula, wetiwiera jawijska , szary bursztyn


Anyż-Ambra w "Ubermensch" Robbie VanGogh (bardziej męski )

Nuty głowy: nuty cytrusowe, anyż, lawenda, pieprz,
Nuty serca: bylica piołunu, Palmarosa, Tytoń absolut, Wanilia,
Nuty bazowe: Cynamon, Cedar, skóra, Ambra, amerykański Cyprys,


CUDOWNIE ,DZIEKUJE,ZWŁASZCZA Fleur de Nuit - Visconti BRZMI OBIECUJACO
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 12:05   #333
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Niszowiec dla mnie - co zamówić z Quality? :)

Ja poszukuję obecnie czegoś na kształt Kate od Kate Moss, ale bardziej kwaśnego, głębokiego, z warkoczem który będzie się za mną ciągnął. Może wy coś doradzicie?
Lubię zapachy, kwaśne, nieco słodkawe, kwiatowe, mają być lekkie, ale wyraziste - zauważalne, broń boże płaskie. Jestem osobą delikatną, romantyczną, nieco tradycjonalistka, ale z jajem
Obecnie w drodze są jakieś próbki cytrusowe, wybierane w ciemno, a bo jakiś składnik ładnie mi się kojarzył, a bo lubię róże, mandarynki etc. Co z tego wyniknie? Zdam relacje.
Ale mimo wszystko czekam na wasze propozycje.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 13:49   #334
pola49
Zadomowienie
 
Avatar pola49
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Ww
Wiadomości: 1 478
Dot.: Niszowiec dla mnie - co zamówić z Quality? :)

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Ja poszukuję obecnie czegoś na kształt Kate od Kate Moss, ale bardziej kwaśnego, głębokiego, z warkoczem który będzie się za mną ciągnął. Może wy coś doradzicie?
Lubię zapachy, kwaśne, nieco słodkawe, kwiatowe, mają być lekkie, ale wyraziste - zauważalne, broń boże płaskie. Jestem osobą delikatną, romantyczną, nieco tradycjonalistka, ale z jajem
Obecnie w drodze są jakieś próbki cytrusowe, wybierane w ciemno, a bo jakiś składnik ładnie mi się kojarzył, a bo lubię róże, mandarynki etc. Co z tego wyniknie? Zdam relacje.
Ale mimo wszystko czekam na wasze propozycje.
twój opis od razu przywodzi mi na myśl Black Jade od Lubin w moim odczuciu jest taki jak piszesz, że być powinien.
pola49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 14:42   #335
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Niszowiec dla mnie - co zamówić z Quality? :)

Cytat:
Napisane przez pola49 Pokaż wiadomość
twój opis od razu przywodzi mi na myśl Black Jade od Lubin w moim odczuciu jest taki jak piszesz, że być powinien.
Będę musiała przy najbliższej okazji spróbować.
Teraz zamówiłam w ciemno (w tym dla partnera):
BROSSEAU Rose EDT próbka
LUBIN Idole de Lubin EDT próbka

VILLORESI Musk EDT próbka

LES PARFUMS DE ROSINE Un Zest de Rose EDP próbka
BROSSEAU Bergamote EDT próbka
Zobaczę co z tego mi się spodoba
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 17:58   #336
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Niszowiec dla mnie - co zamówić z Quality? :)

Dzisiaj odebrałam moje próbki. Myślę, że za jakiś czas na spokojnie napiszę co mnie w jakim zapachu urzekło a co odstraszyło Chyba, że do tego jest oddzielny wątek

Poza tym amm pytanie, czy ten flakon wciąż jest aktualny? Gdzieś widziałam zdjęcia z nowym skromniejszym który mnie nie urzekł jak ten (swoją drogą czy jest sens, by kobieta próbowała sama na sobie męskie zapachy nim podaruje je lubemu? Czy trwałość na skórze kobiety będzie taka sama jak na mężczyzny?)


btw, jak to jets z tym edp i edt bo zawsze zapominam? Dostałam próbkę edp, mimo, że zamawiałam edt. Zakochałam się w tej próbce i tak się zastanawiam czy jak zamówię tańszą edt, czy straci na jakości (zapach, trwałość, sposób rozwijania się zapachu) ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg idole.jpg (153,6 KB, 3 załadowań)

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2012-01-10 o 19:42
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 20:45   #337
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Niszowiec dla mnie - co zamówić z Quality? :)

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Dzisiaj odebrałam moje próbki. Myślę, że za jakiś czas na spokojnie napiszę co mnie w jakim zapachu urzekło a co odstraszyło Chyba, że do tego jest oddzielny wątek

Poza tym amm pytanie, czy ten flakon wciąż jest aktualny? Gdzieś widziałam zdjęcia z nowym skromniejszym który mnie nie urzekł jak ten (swoją drogą czy jest sens, by kobieta próbowała sama na sobie męskie zapachy nim podaruje je lubemu? Czy trwałość na skórze kobiety będzie taka sama jak na mężczyzny?)


btw, jak to jets z tym edp i edt bo zawsze zapominam? Dostałam próbkę edp, mimo, że zamawiałam edt. Zakochałam się w tej próbce i tak się zastanawiam czy jak zamówię tańszą edt, czy straci na jakości (zapach, trwałość, sposób rozwijania się zapachu) ?

ale black jade i idole to dwa rózne zapachy
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 21:08   #338
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Niszowiec dla mnie - co zamówić z Quality? :)

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Poza tym amm pytanie, czy ten flakon wciąż jest aktualny? Gdzieś widziałam zdjęcia z nowym skromniejszym który mnie nie urzekł jak ten
Tak jest aktualny, co wyraźnie widać na stronie Quality. W nowym flakonie jest nowa wersja Idole edp, który teraz funkcjonuje równolegle obok edt.
Ponadto wersja edp jest wzbogacona o kilka dodatkowych nut względem edt.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 08:49   #339
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Niszowiec dla mnie - co zamówić z Quality? :)

Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
ale black jade i idole to dwa rózne zapachy
ale ja pisałam o Idole właśnie, nie o black jade. zamawiałam próbkę edt, dostałam edp które mnie zachwyciło. Myślę o kupnie w prezencie mojemu partnerowi jeśli i jemu przypadnie do gustu ale teraz mam dylemat, ponieważ edp jest w innym flakonie po 100ml za ponad 500zł. Tańszy edt jest w tym ładnym flakonie po 75ml ponad 300zł. Myślałam, żeby kupić ten tańszy ale nie wiem na ile będzie się różnił od edp, którego próbkę dostałam. Czy tylko trwałością czy i mocną oraz nutami

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Tak jest aktualny, co wyraźnie widać na stronie Quality. W nowym flakonie jest nowa wersja Idole edp, który teraz funkcjonuje równolegle obok edt.
Ponadto wersja edp jest wzbogacona o kilka dodatkowych nut względem edt.
Hmm czyli jak się nieco różni to dlaczego dostałam inne niż zamawiałam? Chyba że dostałam te ze starego flakonu, ale w wersji edp (czyli nie te z nowego flakonu).
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 12:08   #340
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Niszowiec dla mnie - co zamówić z Quality? :)

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Hmm czyli jak się nieco różni to dlaczego dostałam inne niż zamawiałam? Chyba że dostałam te ze starego flakonu, ale w wersji edp (czyli nie te z nowego flakonu).
Najpewniej przez pomyłke.
Nie ma innej wersji w starym flakonie niż edt. Edp jest nowością i jest w innym flakonie.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 19:37   #341
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Niszowiec dla mnie - co zamówić z Quality? :)

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
ale ja pisałam o Idole właśnie, nie o black jade. zamawiałam próbkę edt, dostałam edp które mnie zachwyciło. Myślę o kupnie w prezencie mojemu partnerowi jeśli i jemu przypadnie do gustu ale teraz mam dylemat, ponieważ edp jest w innym flakonie po 100ml za ponad 500zł. Tańszy edt jest w tym ładnym flakonie po 75ml ponad 300zł. Myślałam, żeby kupić ten tańszy ale nie wiem na ile będzie się różnił od edp, którego próbkę dostałam. Czy tylko trwałością czy i mocną oraz nutami
Różni się trwałością, projekcją i nutami.
Trwałość: edp są trwałe. Na mnie bardzo. Edt różnie: na mnie znikają po godzinie, ale wiem, ze są osoby, na których trzymają się w miarę przyzwoicie. Przypadku by wytrzymywały 8 godzin chyba nie spotkałam.
Projekcja: edt początkowo bardziej szaleją, trzymają się wyżej, ale krótko. Edp są mniej hasające, ale wyraziste. Ogonek spory, ale nie jest to killer.
Zapach: edt sa śliczne. To zapach typowy dla Giacobetti: idealnie poukładany, akuratny, urokliwy. Edp sa ciemniejsze, mocniejsze, bardziej mroczne, cięższe. Ciemniejszy rum, starsze dechy, więcej dymu. Oba piękne.


edit:
I flakon jeszcze:
edp ma mniej efekciarski, niż edt, ale lepiej wykonany. Szczególnie korek. Ma też piękne pudełko zamiast cienkiego kartonika, w jakim jest edt.

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2012-01-11 o 19:39
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 20:02   #342
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Niszowiec dla mnie - co zamówić z Quality? :)

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Różni się trwałością, projekcją i nutami.
Trwałość: edp są trwałe. Na mnie bardzo. Edt różnie: na mnie znikają po godzinie, ale wiem, ze są osoby, na których trzymają się w miarę przyzwoicie. Przypadku by wytrzymywały 8 godzin chyba nie spotkałam.
Projekcja: edt początkowo bardziej szaleją, trzymają się wyżej, ale krótko. Edp są mniej hasające, ale wyraziste. Ogonek spory, ale nie jest to killer.
Zapach: edt sa śliczne. To zapach typowy dla Giacobetti: idealnie poukładany, akuratny, urokliwy. Edp sa ciemniejsze, mocniejsze, bardziej mroczne, cięższe. Ciemniejszy rum, starsze dechy, więcej dymu. Oba piękne.


edit:
I flakon jeszcze:
edp ma mniej efekciarski, niż edt, ale lepiej wykonany. Szczególnie korek. Ma też piękne pudełko zamiast cienkiego kartonika, w jakim jest edt.
Oj zapach kusi kusi...ale ta cena. Dziękuję za wytłumaczenie co i jak : )
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 20:23   #343
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Niszowiec dla mnie - co zamówić z Quality? :)

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Oj zapach kusi kusi...ale ta cena. Dziękuję za wytłumaczenie co i jak : )
Proszę bardzo.
Ciekawa jestem, co wybierzesz.

Ja od razu powiem, ze w edt zakochałam się przy pierwszym teście i kupiłam od razu, ale potem pozbyłam się ze względu na fatalną na mojej skórze trwałość. tak więc rzec mogę, ze edt miałam, a edp mam. Całą flaszkę. Dziś przyszła, więc jeszcze jestem nakręcona.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.