Czy można zmyć lakier hybrydowy z paznokci żelowych ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-22, 14:48   #1
kamcia2703
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 29

Czy można zmyć lakier hybrydowy z paznokci żelowych ?


Cześć! Mam pytanie odnośnie paznokci żelowych: czy istnieje możliwość samodzielnego zdjęcia koloru z paznokci żelowych ? Miałam nakładany żel na naturalną płytkę a później lakier hybrydowy. Chciałabym się pozbyć koloru ale tak aby paznokcie żelowe zostały. Czy da się coś takiego samodzielnie zrobić ? Paznokcie były malowane na biało, jednak teraz zżółknął i nie wygląda zbyt ładnie, mam je dopiero półtora tygodnia, drugie tyle musze czekać na wizytę u kosmetyczki, a chciałabym już przemalować je na inny kolor już zwykłym lakierem. Nigdy wcześniej nie robiłam żelowych paznokci, zawsze naturalne, więc dlatego pytam i z góry dziękuję za pomoc
kamcia2703 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 13:19   #2
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Czy można zmyć lakier hybrydowy z paznokci żelowych ?

Pomaluj je zwykłym lakierem i juz. Bedzie sie długo trzymał na żelach. Nic nie musisz ściągać
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 12:02   #3
kamcia2703
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 29
Dot.: Czy można zmyć lakier hybrydowy z paznokci żelowych ?

Właśnie problemem jest to, że mam wtopione cyrkonie, więc na cyrkoniach malować lakierem to nie wiem jak to będzie wyglądać, a nie wiem też jak się tych cyrkonii pozbyć :P
kamcia2703 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 12:37   #4
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Czy można zmyć lakier hybrydowy z paznokci żelowych ?

Chyba jedynym wyjściem jest próba spiłowania koloru, gdyż nie poleca się odmaczania w acetonie połączenia żelu i hybryd
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 16:42   #5
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: Czy można zmyć lakier hybrydowy z paznokci żelowych ?

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Chyba jedynym wyjściem jest próba spiłowania koloru, gdyż nie poleca się odmaczania w acetonie połączenia żelu i hybryd
zgadzam się a skoro są cyrkonie to też będziesz musiała je spiłować bo zazwyczaj sie bardzo mocno trzymaja i mogłyby nie zejść nawet acetonem, u mnie przynajmniej tak jest
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 18:41   #6
networkerka
Raczkowanie
 
Avatar networkerka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 40
Dot.: Czy można zmyć lakier hybrydowy z paznokci żelowych ?

Cytat:
Napisane przez kamcia2703 Pokaż wiadomość
Cześć! Mam pytanie odnośnie paznokci żelowych: czy istnieje możliwość samodzielnego zdjęcia koloru z paznokci żelowych ? Miałam nakładany żel na naturalną płytkę a później lakier hybrydowy. Chciałabym się pozbyć koloru ale tak aby paznokcie żelowe zostały. Czy da się coś takiego samodzielnie zrobić ? Paznokcie były malowane na biało, jednak teraz zżółknął i nie wygląda zbyt ładnie, mam je dopiero półtora tygodnia, drugie tyle musze czekać na wizytę u kosmetyczki, a chciałabym już przemalować je na inny kolor już zwykłym lakierem. Nigdy wcześniej nie robiłam żelowych paznokci, zawsze naturalne, więc dlatego pytam i z góry dziękuję za pomoc
A wiesz może co po kolei kosmetyczka robiła żeby położyć Ci żele i na to lakier hyrbydowy? Pomijam samo przygotowanie paznokci do zabiegu. Po prostu zastanawiam się jakich żelu użyła i jak je połączyła z hybrydą?
networkerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 10:19   #7
kamcia2703
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 29
Dot.: Czy można zmyć lakier hybrydowy z paznokci żelowych ?

Z tego co się przyglądałam to najpierw nałożyła żel, żel był utwardzany pod lampą, później piłowanie i wtedy lakier, choć nie wiem czy w międzyczasie nie nakładała jeszcze innych preparatów bo trochę tych specyfików było :P a pewnie w efekcie przemęczę się jeszcze ten tydzień i nie będę kombinować na własną rękę - spiłowanie brzmi dla mnie trochę drastycznie, a że nigdy nawet nie widziałam jak ktoś to robi, to myślę, że to dość ryzykowne. Ale dziękuję za wszystkie rady
kamcia2703 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-27 10:19:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.