Projektant wnętrz- Warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-02, 10:34   #1
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172

Projektant wnętrz- Warszawa


Dziewczyny, właśnie kupiłam mieszkanie, termin odbioru w przyszłym roku. Z racji tego, że słabo u mnie z czasem i niestety nie mam zdolności dekoratorskich, chciałabym skorzystać z usług jakiegoś projektanta wnętrz. Szukam kogoś kto zaprojektuje mi salon, łazienkę i kuchnie, pomoże przy zakupie materiałów i mebli i do tego dopilnuje wszystkich prac, tak żeby wszystko było zrobione zgodnie z projektem. Czy któraś z Was korzystała z takich usług i może mi powiedzieć na jaki koszt mam się przygotować? A może któraś z was ma jakiegoś sprawdzonego projektanta?
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 10:54   #2
KarMagKat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Projektant wnętrz- Warszawa

Jestem architektem, ale nie pracuję w Warszawie, więc projekt pod klucz (częsty nadzór i jazda po sklepach) u mnie odpadają. Jak mogę poradzić, to zaufaj architektowi i zamów nie tylko te pomieszczenia, ale przede wszystkim układ funkcjonalny całego mieszkania + szczegółowo dokładnie te pomieszczenia, które chcesz. Powiem więcej, ten układ funkcjonalny (czyli rzut całego mieszkania z dyspozycjami co i gdzie) jest o wiele ważniejszy od całej reszty. Jak będziesz miała taką dobrą podstawę, to sprawniej pójdzie urządzanie. Pozdrawiam!
KarMagKat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 22:25   #3
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Projektant wnętrz- Warszawa

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie kupiłam mieszkanie, termin odbioru w przyszłym roku. Z racji tego, że słabo u mnie z czasem i niestety nie mam zdolności dekoratorskich, chciałabym skorzystać z usług jakiegoś projektanta wnętrz. Szukam kogoś kto zaprojektuje mi salon, łazienkę i kuchnie, pomoże przy zakupie materiałów i mebli i do tego dopilnuje wszystkich prac, tak żeby wszystko było zrobione zgodnie z projektem. Czy któraś z Was korzystała z takich usług i może mi powiedzieć na jaki koszt mam się przygotować? A może któraś z was ma jakiegoś sprawdzonego projektanta?
Musisz się liczyć z kosztem 100-150zł/m2. Sami daliśmy do zrobienia właśnie tylko kilka pomieszczeń, ponieważ na sypialnię i dziecięce pokoje mieliśmy pomysły i nie żałujemy. Ze swojej strony mogę polecić firmę InMagine
Varga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 10:22   #4
kajjj
Przyczajenie
 
Avatar kajjj
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 20
Dot.: Projektant wnętrz- Warszawa

U nas bez projektanta wnętrz by się nie obeszło, niestety ani ja ani TŻ nie mamy drygu do wystroju wnętrz, a nie chcieliśmy, żeby nowe mieszkanie na starcie brzydko wyglądało :P Nam wnętrze projektowała taka firma Designas z Wawy. U nas wszystko było dopilnowane i dokładnie dopracowane no ale zdecydowaliśmy się na nadzór autorski Staraliśmy się też nie poganiać ekipy wykonawczej żeby wszystko ładnie dokończyli. Mieszkanie po wszystkich "zabiegach upiększających" wygląda naprawdę spoko, jest nowocześnie ale też i przytulnie
__________________
Lecz po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój.
kajjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 17:36   #5
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Projektant wnętrz- Warszawa

Cytat:
Napisane przez kajjj Pokaż wiadomość
U nas bez projektanta wnętrz by się nie obeszło, niestety ani ja ani TŻ nie mamy drygu do wystroju wnętrz, a nie chcieliśmy, żeby nowe mieszkanie na starcie brzydko wyglądało :P Nam wnętrze projektowała taka firma Designas z Wawy. U nas wszystko było dopilnowane i dokładnie dopracowane no ale zdecydowaliśmy się na nadzór autorski Staraliśmy się też nie poganiać ekipy wykonawczej żeby wszystko ładnie dokończyli. Mieszkanie po wszystkich "zabiegach upiększających" wygląda naprawdę spoko, jest nowocześnie ale też i przytulnie

A ile zapłaciliście za taki projekt ? I ile metrów mieszkania ?
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 10:47   #6
Dana34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 100
Dot.: Projektant wnętrz- Warszawa

Ja kiedyś w ogóle nie myślałam o projektancie wnętrz bo wyszłam z takiego założenia że przecież co w takim planowaniu i urządzaniu trudnego i że będzie to dla mnie nawet frajdą. Rozmyśliłam się po tym jak zaczęło mnie przerastać to całe mierzenie, orientowanie się w różnych producentach czy inne rzeczy chociaż walczyłam dzielnie :-D. Stwierdziłam że nie ma co i wynajęłam ekipę firmy Werk która zrobiła świetne mieszkanie mojej znajomej. Wszystko poszło sto razy łatwiej, szybciej i nie mówiąc i już o super pomysłach na które ja bym nawet nie wpadła. Także naprawdę bardzo ich polecam
Dana34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 09:26   #7
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Projektant wnętrz- Warszawa

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
A ile zapłaciliście za taki projekt ? I ile metrów mieszkania ?
nie wiem czy dalej potrzebujesz, ale polecam Studio Mac i Panią Magdę
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-12, 11:23   #8
eurydyka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Projektant wnętrz- Warszawa

Polecam Ci najlepszych projektantów wnętrz KAZA Interior Design- robią projekty w całym kraju.
[xxx]

Ich projekty zostały docenione przez np. Label, Ell Decoration, Dekorian Home, Pomysł na Wnętrze.


Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2017-09-12 o 19:51 Powód: reklama
eurydyka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-12 12:23:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.