Rolki:) - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-05-30, 08:54   #2431
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rolki:)

Ja najbardziej lubię jeździć sama, tempem, które sama narzucam. A wy?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 10:22   #2432
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja najbardziej lubię jeździć sama, tempem, które sama narzucam. A wy?
Ja mam (większość) dni, że wolę jeździć sama, ale czasami fajnie byłoby pojeździć z kimś Niestety nie mam z kim - nikt ze znajomych nie ma rolek..
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 10:51   #2433
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Rolki:)

Mnie brakuje jeszcze odwagi, żeby się samej wypuścić w miasto. Nie umiem jeszcze dobrze hamować, więc w braku małych obiektów architektonicznych, których w kryzysowych momentach można by się złapać, to krzyczę Uwaga! w wjeżdżam w TŻta całym impetem. No jakby nie patrzeć lecę na niego

Na samym początku to często on na mnie czekał, żebym dojechała. A teraz się okazało, że kupił mi lepszy sprzęt niż sobie, ma wolniejsze rolki i musi się napracować, żeby za mną nadążyć. A tak się ze mnie nabijał

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

A tak zapytam, ktoś może z R. jeździ? Bo jak TŻ ma drugą zmianę to jestem uziemiona w domu.

Edytowane przez niut80
Czas edycji: 2012-07-26 o 15:48
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 14:04   #2434
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rolki:)

TŻ za mną nie nadąża, więc z nim nie jeżdżę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 14:38   #2435
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja najbardziej lubię jeździć sama, tempem, które sama narzucam. A wy?

Ja lubie jezdzic sama, bo jak mam z kims gadac, to juz jest troche bez sensu. Poza tym mam słuchwaki w uszach zawsze, bo przy muzie lepiej sie jezdzi.
Ale lubie tez jak znajomi jezdza w tym samych czasie - tylko kazdy swoim tempem i co jakis czas sie mijamy.

Teraz będzie lekka masakra na Błoniach krakowskich - selector w weekend, a potem strefa fun, czy cos takiego... Podejrzewam, ze w ogole zamkna 3 maja dla samochodów
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 21:43   #2436
kredka22
Raczkowanie
 
Avatar kredka22
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 105
Dot.: Rolki:)

Rolki dają fajne efekty polecam
kredka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 22:45   #2437
lollipop.ania
Zadomowienie
 
Avatar lollipop.ania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 126
Dot.: Rolki:)

ja dziś byłam pierwszy raz od 10lat i wybrałam sobie okoliczną trasę, która okazała się beznadziejna, dziura na dziurze, jeszcze jak jechałam z górki to myślałam,że wyląduje na samochodzie, na szczęście udało mi się wjechać na trawnik i zatrzymać na słupie :P więcej tamtędy nie jadę, chyba,że nauczę się hamować
__________________
moja szafa
lollipop.ania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 22:53   #2438
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
hahaha, nieee nie mam wymagań co do kumpeli do wspólnej jazdy no w sumie poza tym żeby chciała jeździć
póki co jeździłam tylko koło siebie po ogródkach działkowych na asfalcie ale chciałabym się udać gdzieś dalej jakie okolice wro Cię interesują ?

Chec do jazdy na rolkach to ja mam...normalnie robie po 10-12km, jak mam dobry dzien to ok 21km...
Jezdze kolo siebie, mam fajny parking i droge (prawie pusta) ze swietnym podlozem, ok 3km...
Mam ochote kiedys wybrac sie na stadion olimp. lub pojezdzic w ok pl. grunwaldzkiego...
Gdzie dokladnie jezdzisz???
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))
margueri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 23:27   #2439
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Rolki:)

Co do ochraniaczy to ja mam taki komplecik:
http://www.decathlon.com.pl/PL/zesta...biet-69535113/

W zasadzie mi pasuje, poza tym, że te na łokcie są nieco za duże. Zaciągam paski ile się da, znaczy mogłabym więcej, ale nie ma już wtedy jak rzepa przykleić Mam w rozmiarze M, wzięłam oczywiście bez mierzenia, stwierdziłam, że S może być za małe. No i okazuje się, że jakieś takie patykowate ręce mam Ale na kolanach i nadgarstkach jest git! Póki co jeszcze - odpukać - nie przeżyły żadnego zderzenia, więc mogę powiedzieć tylko tyle, że są wygodne i ładnie wyglądają Choć jak już wspominałam - w całym komplecie czuję się jak Robocop!

Kurde...a z tymi Błoniami to faktycznie - może być teraz nieciekawie przez te Selectory i inne atrakcje. I gdzie tu jeździć? Jak ja Błonia lubię najbardziej...
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 07:11   #2440
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez Niebieskiemigdalki Pokaż wiadomość
z tymi o większej jestem zdolny stracić więcej energii w krótszym czasie, jednak kółka o mniejszym promieniu są lepsze na długie dystanse, jakie jest wasze zdanie?
Chyba odwrotnie?

Musisz usunąć link do strony z podpisu, ponieważ łamie on regulamin.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:04   #2441
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Rolki:)

Niech już ktoś ten deszcz wyłączy Wczoraj wyszłam na balkon a rolki na mnie spojrzały jak kot ze shrecka....
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 11:15   #2442
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez margueri Pokaż wiadomość
Chec do jazdy na rolkach to ja mam...normalnie robie po 10-12km, jak mam dobry dzien to ok 21km...
Jezdze kolo siebie, mam fajny parking i droge (prawie pusta) ze swietnym podlozem, ok 3km...
Mam ochote kiedys wybrac sie na stadion olimp. lub pojezdzic w ok pl. grunwaldzkiego...
Gdzie dokladnie jezdzisz???
Teraz jeżdżę tu koło siebie. okolice grabiszyńskiej i centrum handlowe borek ale powoli przymierzam się żeby udać się gdzieś dalej a w jakich okolicach mieszkasz? i jeździsz zazwyczaj rano czy wieczorem?


Cytat:
Napisane przez niut80 Pokaż wiadomość
Niech już ktoś ten deszcz wyłączy Wczoraj wyszłam na balkon a rolki na mnie spojrzały jak kot ze shrecka....
ja wczoraj jeździłam wieczorem godzinkę teraz mam krótką przerwę, po pierwsze ze względu na pogodę a po drugie trochę mnie wczoraj rolki obtarły na kostce i mam małe kuku
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:27   #2443
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez Niebieskiemigdalki Pokaż wiadomość
jakie polecacie łyżworolki, aby sobie wyrobić nogi?
z kółkami o większej czy mniejszej średnicy?
z tymi o większej jestem zdolny stracić więcej energii w krótszym czasie, jednak kółka o mniejszym promieniu są lepsze na długie dystanse, jakie jest wasze zdanie?
To raczej zależy od tego jak zamierzasz jeździć i gdzie, no a z tymi kółkami to na odwrót jest, tak jak emememsik napisała
aam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 16:06   #2444
ladykisss
Przyczajenie
 
Avatar ladykisss
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 13
Dot.: Rolki:)

Witam, dawno nie jeżdziłam, a robi się coraz cieplej więc chciałabym znowu zaczać ale niestety moje rolki nie nadają się do jazdy i tu mam pytanie do was czy można kupić dobre rolki w granicach 200-250 zł, bo niestety mam ograniczony budżet. Pozdrawiam
__________________
*Nasze życie to książka, która pisze się sama. Jesteśmy bohaterami powieści, którzy nie zawsze rozumieją intencje autora.

*Carpe diem

*Jest 58 kg a będzie 50 kg
ladykisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 17:35   #2445
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Teraz jeżdżę tu koło siebie. okolice grabiszyńskiej i centrum handlowe borek ale powoli przymierzam się żeby udać się gdzieś dalej a w jakich okolicach mieszkasz? i jeździsz zazwyczaj rano czy wieczorem?

Uuuu dla mnie to drugi koniec miasta, mieszkam w polnocnej czesci Wro.
Przewaznie jezdze wieczorem, teraz ok 19 - 20 wychodze...

[/QUOTE]ja wczoraj jeździłam wieczorem godzinkę teraz mam krótką przerwę, po pierwsze ze względu na pogodę a po drugie trochę mnie wczoraj rolki obtarły na kostce i mam małe kuku [/QUOTE]

Oj znam ten bol, moje stare rolki tak mnie kiedys zalatwily, na obecne narzekac nie moge, sa super wygodne!
Tez teraz nie jezdze, za zimno mi, w marcu przy takiej pogodzie smigalam...
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))
margueri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 00:57   #2446
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez ladykisss Pokaż wiadomość
Witam, dawno nie jeżdziłam, a robi się coraz cieplej więc chciałabym znowu zaczać ale niestety moje rolki nie nadają się do jazdy i tu mam pytanie do was czy można kupić dobre rolki w granicach 200-250 zł, bo niestety mam ograniczony budżet. Pozdrawiam
Podpiszę się pod tym pytaniem co prawda mogę wydać trochę więcej, co nie znaczy, że chcę - jestem początkująca, nie wiem na ile rolki mi "siądą", ale też nie chcę kupować byleczego z supermarketu, jeżeli ma się zaraz rozlecieć. Doradzicie jakie marki rozważać?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 02:12   #2447
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Rolki:)

Cześć!

Zgodnie z zasadą, że Wizaż pomaga, wizaż radzi, wizaż nigdy Cię nie zdradzi, chciałabym nieśmiało Was prosić o radę...

Otóż od kilku lat chodzi za mną zakup rolek, no i chyba właśnie dojrzałam do tej decyzji. Niemniej jednak jestem totalnym laikiem w tej kwestii i raczej patrzę niestety na wygląd niż na parametry... Ponadto wiem, że im droższe, tym lepsze pewnie, ale mam słomiany zapał i mogą po miesiącu wylądować w szafie, więc szkoda wyrzucać pieniądze w błoto, dlatego szukam szegoś do max 250zł. Mam kilka typów, pomożecie?

1) sklep - presto . pl /product-pol-29360-Lyzworolki-damskie-Evo-Spokey . html
2) sklep - presto . pl /product-pol-21957-Lyzworolki-Breeze-Spokey . html (agito . pl /spokey-breeze-rolki-szare-41-3805-433006 . html?utm_content=433006&u tm_source=skapiec.pl&utm_ medium=Feed&utm_campaign= wszystkie=
3) allegro . pl /rolki-signa-2125-abec-7-car-pl-alu-40-43-kurier-0-i2353252974 . html
4) sklep - presto . pl /product-pol-21894-Lyzworolki-regulowane-Bomber-Spokey . html

Jakieś rady dla żółtodzioba?

Poza tym, kurczę. Zmierzyłam sobie stopę zgodnie z instrukcjami i wychodzi na to, że muszę mieć rozmiar 43/45... Przy czym noszę 39-41.

Edytowane przez willy_nilly
Czas edycji: 2012-06-03 o 02:22
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 12:43   #2448
ladykisss
Przyczajenie
 
Avatar ladykisss
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 13
Dot.: Rolki:)

Po pierwsze dziękuję willy_nilly za podanie linków do strony presto bo mają ta aktualnie fajne promocje na rolki i tu moje pytanie czy któreś z tych rolek sprawdź się do szmigania na rolkach : ?

1 .http://www.sklep - presto.pl/ product-pol-29360-Lyzworolki-damskie-Evo-Spokey.html

2. http://www.sklep - presto.pl/product-pol-22358-Lyzworolki-regulowane-NJ-2210A-Nils-Extreme.html

3. http://www.sklep - presto.pl/ product-pol-22680-Lyzworolki-regulowane-NA-2425A-Nils-Extreme.html
__________________
*Nasze życie to książka, która pisze się sama. Jesteśmy bohaterami powieści, którzy nie zawsze rozumieją intencje autora.

*Carpe diem

*Jest 58 kg a będzie 50 kg

Edytowane przez ladykisss
Czas edycji: 2012-06-03 o 12:49
ladykisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 17:19   #2449
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Rolki:)

Witajcie Przedwczoraj zakupiłam moje pierwsze w życiu rolki i pragnę nauczyć się jeździć, ale tak głupio jakoś się czuję, nie jestem już taka młoda, no i do tego wysoka, a na rolkach to już prawie z 2 metry mam. Boję się upadku z takiej wysokości Na razie ćwiczę w domu.
Acha, kupiłam rolki fila za 599, super lekkie, rewelka!!! Polecam. Zaś z tańszych widziałam i słyszałam, że są dobre Tempish, nawet mi się podobały takie za około 250, ale nie było mojego rozmiaru
I namierzyłam się naprawdę wiele par, zazwyczaj noszę buty 40, ale rolki lepiej pasują na mnie 41 i to z każdej firmy prawie

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Podpiszę się pod tym pytaniem co prawda mogę wydać trochę więcej, co nie znaczy, że chcę - jestem początkująca, nie wiem na ile rolki mi "siądą", ale też nie chcę kupować byleczego z supermarketu, jeżeli ma się zaraz rozlecieć. Doradzicie jakie marki rozważać?
Tak jak wspomniałam dobre rolki są K2, Tempish, Fila. Ważna jest lekka wytrzymała konstrukcja, twardość kółek ok. 80 najlepiej, no i wielkość kółek, też około 80 mm.
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png

Edytowane przez patiuszka
Czas edycji: 2012-06-06 o 17:16
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 17:22   #2450
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Rolki:)

Co do Tempish to chodzą różne opinie. Ja słyszałam, że nie są wcale takie dobre Dużo osób się skarży na tę firmę
Odnośnie kółek (wielkości i twardości) to zależy od wagi ciała, tempa jazdy itp.
Im cięższa osoba tym kółka powinny być twardsze i większe żeby ich szybko nie zetrzeć No chyba, że ktoś ma na tyle kasy, żeby często kupować nowe kółka
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 17:26   #2451
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez ladykisss Pokaż wiadomość
Po pierwsze dziękuję willy_nilly za podanie linków do strony presto bo mają ta aktualnie fajne promocje na rolki
Polecam się... Kupiłaś kóreś w końcu?
Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Przedwczoraj zakupiłam moje pierwsze w życiu rolki i pragnę nauczyć się jeździć, ale tak głupio jakoś się czuję, nie jestem już taka młoda, no i do tego wysoka, a na rolkach to już prawie z 2 metry mam.
Ojjj tam, marudzisz Rolki sprawią, że poczujesz się znowu jak nastolatka! A wysokość... no cóż, ja też mam ponad 1,7m i w rolkach będę sporo wyższa, ale co tam... to żadna przeszkoda!
Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Acha, kupiłam rolki fila za 599, super lekkie, rewelka!!! Polecam. Zaś z tańszych widziałam i słyszałam, że są dobre Tempish, nawet mi się podobały takie za około 250, ale nie było mojego rozmiaru
O, to dobrze, że jednak się zdecydowałam na Tempish'a. Na takie powyżej 250zł na razie nie polowałam, bo jeszcze nie wiem, czy nie wylądują w szafie po tygodniu... Mam słomiany zapał często niestety. Jak się wkręcę, to pomyślę nad innymi...

Miłego śmigania!
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 17:29   #2452
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość
Co do Tempish to chodzą różne opinie. Ja słyszałam, że nie są wcale takie dobre Dużo osób się skarży na tę firmę
Odnośnie kółek (wielkości i twardości) to zależy od wagi ciała, tempa jazdy itp.
Im cięższa osoba tym kółka powinny być twardsze i większe żeby ich szybko nie zetrzeć No chyba, że ktoś ma na tyle kasy, żeby często kupować nowe kółka
Ja podaję Tempish jako w miarę dobre z tanich, nie słyszałam o innych dobrych rolkach za 200 zł... A twardość 78-80 jest w miarę uniwersalna, żeby się za szybko nie ścierały, a wiadomo, że jak ktoś ma duże gabaryty to powinien twardsze.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez willy_nilly Pokaż wiadomość
Polecam się... Kupiłaś kóreś w końcu?
Ojjj tam, marudzisz Rolki sprawią, że poczujesz się znowu jak nastolatka! A wysokość... no cóż, ja też mam ponad 1,7m i w rolkach będę sporo wyższa, ale co tam... to żadna przeszkoda!
O, to dobrze, że jednak się zdecydowałam na Tempish'a. Na takie powyżej 250zł na razie nie polowałam, bo jeszcze nie wiem, czy nie wylądują w szafie po tygodniu... Mam słomiany zapał często niestety. Jak się wkręcę, to pomyślę nad innymi...

Miłego śmigania!
Dziękuję, chyba dzisiaj pośmigam pierwszy raz na dworze
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:22   #2453
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Rolki:)

NO! Waga wreszczie ruszyła w dół. Taka motywacja to ja rozumiem Teraz 4 dni wolnego, to będę śmigać.

Tak jak na dole:

images6.jpg
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 20:34   #2454
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez niut80 Pokaż wiadomość
NO! Waga wreszczie ruszyła w dół. Taka motywacja to ja rozumiem Teraz 4 dni wolnego, to będę śmigać.
Chudniesz na rolkach? Modeluje się ciało?
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 20:43   #2455
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez niut80 Pokaż wiadomość
A ja się Panie pochwalę . Rolki kupione 19 kwietnia 2012, jazda dwa, trzy razy w tygodniu po ok 2h i się wczoraj okazało, że ubyło mi 4 cm w biodrach, 3 cm w talii i po 2 cm w udach. No w szoku jestem, choć na wadze nic nie ubyło.
Teraz się nie mierzyłam, , no ale to dość obiecująco wygląda. Ja leniuch jestem, do tego uwielbiam gotować, a po rzuceniu fajek od zeszłego stycznia 12 kg wskoczyło to mam teraz trochę do zgubienia.

Wygląda na to, że rolki to przynajmniej jak na razie najlepsza "siłka" dla mnie. Tylko czasem TŻ robi tak żeby mnie wyciągnąc. Ale jak już się zwlekę na dół to mnie do domu nie może zagnać z powrotem.
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 21:05   #2456
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Rolki:)

I ja się pochwalę. Pierwszy raz i 45 minut zaliczone Świetny sport
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 21:18   #2457
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez niut80 Pokaż wiadomość
Teraz się nie mierzyłam, , no ale to dość obiecująco wygląda. Ja leniuch jestem, do tego uwielbiam gotować, a po rzuceniu fajek od zeszłego stycznia 12 kg wskoczyło to mam teraz trochę do zgubienia.

Wygląda na to, że rolki to przynajmniej jak na razie najlepsza "siłka" dla mnie. Tylko czasem TŻ robi tak żeby mnie wyciągnąc. Ale jak już się zwlekę na dół to mnie do domu nie może zagnać z powrotem.
Rolki podobno są lepsze od biegania, roweru, spacerów itp. Myślę, że gdyby połączyć rolki ze zdrowym odżywianiem to efekty będą genialne

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
I ja się pochwalę. Pierwszy raz i 45 minut zaliczone Świetny sport
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 08:59   #2458
ladykisss
Przyczajenie
 
Avatar ladykisss
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 13
Dot.: Rolki:)

[QUOTE=willy_nilly;3454724 5]Polecam się... Kupiłaś kóreś w końcu?

Jeszcze nie ale chyba zdecyduje się na te : http://www.sklep - presto.pl/product-pol-30062-Lyzworolki-Temper-Top-II-Lady-2012-Tempish.html

Może któraś z was je ma, miała i podzieli się opinia.
__________________
*Nasze życie to książka, która pisze się sama. Jesteśmy bohaterami powieści, którzy nie zawsze rozumieją intencje autora.

*Carpe diem

*Jest 58 kg a będzie 50 kg
ladykisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 09:56   #2459
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez niut80 Pokaż wiadomość
Teraz się nie mierzyłam, , no ale to dość obiecująco wygląda. (...) Wygląda na to, że rolki to przynajmniej jak na razie najlepsza "siłka" dla mnie. (...) Ale jak już się zwlekę na dół to mnie do domu nie może zagnać z powrotem.
Już się nie mogę doczekać swoich w takim razie...
Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
I ja się pochwalę. Pierwszy raz i 45 minut zaliczone Świetny sport

Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość
Rolki podobno są lepsze od biegania, roweru, spacerów itp. Myślę, że gdyby połączyć rolki ze zdrowym odżywianiem to efekty będą genialne
Nieeeech już mi je dostarczą...
Cytat:
Napisane przez ladykisss Pokaż wiadomość
Jeszcze nie ale chyba zdecyduje się na te : http://www.sklep - presto.pl/product-pol-30062-Lyzworolki-Temper-Top-II-Lady-2012-Tempish.html

Może któraś z was je ma, miała i podzieli się opinia.
Ja też się zdecydowałam na Tempisha, ale takiego: img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/89/51/52/2389515240 . Zobaczymy, co z tego wyjdzie...
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 11:30   #2460
ladykisss
Przyczajenie
 
Avatar ladykisss
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 13
Dot.: Rolki:)

willy_nilly to jak dostaniesz swojego tempishowe rolki to podziel się swoją opinią co do nich
__________________
*Nasze życie to książka, która pisze się sama. Jesteśmy bohaterami powieści, którzy nie zawsze rozumieją intencje autora.

*Carpe diem

*Jest 58 kg a będzie 50 kg
ladykisss jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-08 18:39:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.