Uczucie po powiększeniu ust - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-22, 17:09   #1
Marika150613
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 10

Uczucie po powiększeniu ust


Hej chciałabym powiększyć trochę swoje usta, planuje już to od dawna i byłam zapisana ale odpisałam się i stwierdziłam ze trochę z tym jeszcze poczekam ale bardziej boje się chyba tego uczucia po powiększeniu. Czy to czuć że te usta są powiększone i czy przeszkadzało wam to na początku czy jak to jest bo raczej jakby było jakieś dziwne przeszkadzające odczucie to nikt by nie robił. Opiszcie mi jak to jest bo jestem ciekawa zanim się zapisze.
Marika150613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 20:49   #2
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Uczucie po powiększeniu ust

Cytat:
Napisane przez Marika150613 Pokaż wiadomość
Hej chciałabym powiększyć trochę swoje usta, planuje już to od dawna i byłam zapisana ale odpisałam się i stwierdziłam ze trochę z tym jeszcze poczekam ale bardziej boje się chyba tego uczucia po powiększeniu. Czy to czuć że te usta są powiększone i czy przeszkadzało wam to na początku czy jak to jest bo raczej jakby było jakieś dziwne przeszkadzające odczucie to nikt by nie robił. Opiszcie mi jak to jest bo jestem ciekawa zanim się zapisze.
Dyskomfort w ustach czułam za każdym razem przez jakiś tydzień po zabiegu (ból, potem uczucie że usta są sztywne i nie mogę nimi swobodnie ruszać). Przez około trzy tygodnie usta są twardsze w dotyku, mogą być lekko "grudkowate", ogólnie czuć pod palcami że coś tam jest. Potem już wszystko wraca do normy, w ogóle nie odczuwam że jest tam coś obcego.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-25 21:49:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.