Pilates - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-07, 15:09   #1
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko

streching czy pilates?


smoczku, mam pytanie-jeśli chce się rozciagnąć, to lepszy będzie streching, czy pilates? czytałam gdzieś ostatnio,że po pół roku uprawiania pilatesa robi się szpagaty!to pewnie bujda, ale zastanawiam się co będzie lepsze?kiedyś tańczyłam(taniec współczesny) i byłam wtedy bardzo dobrze rozciągnięta, ale teraz pozostało po tym tylko wspomnienie...
dziewczyny-wiecie coś?
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-08, 10:31   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: streching czy pilates?

podciągam wątek.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-08, 14:21   #3
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Re: streching czy pilates?

Hej!Mi się wydaje ,że znacznie lepszy(bardziej rozciągający jest streching.Ale pilates też jest fajne.Moja ciocia niedawno zaczeła to ćwiczyć.Ale poczekaj na odpowiedź Smoczka,na pewno Ci pomoże.
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-23, 20:56   #4
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Pilates

Cześć moje drogie Panie
Postanowiłam ,że od lutego zaczne pracować nad swoją sylwetką tak żeby w lato móc pokazać troszke ciałka
Chciałam przejść na jakąś dietę ,ale nie taką "drastyczną" ,poprostu słodycze zastąpić czymś lżejszym ,pić więcej wody min , zdrowiej się odżywiać ,zapisać się na jakieś ćwiczonka np. Pilates.
Właśnie...słyszałam ,że ćwiczenia obejmują różne partie ciała ,ale ,że podobno można sie zapisać na takie co wyszczuplaja talie , na takie co wyszczuplaja nogi...a czy nie można na wszystko na raz? Czy np. zapisać się 3 razy w tyg i wszystkie miec tylko ze kazde w innym dniu?
Jak wygląda ten pilates? byłam na stronce ale tam za dużo nie jest powiedziane. I czy nie wiecie czy karnecik jest drogi ?
A i chialam sie zpaytac czy slyszalyscie o tabletkach ktore wypelniaja zoladek ? nie chodzi mi o te ktore wspomagaja odchudzanie tylko te co wylacznie wypelniaja .
Przeczytalam na stronie o dietach opinie lekarza ze jezeli jakies tabletki to te a szczegolnie dla mlodych dziewczyn...
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-23, 21:14   #5
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Pilates

Troche malo piszesz co tak naprawde chcesz zrobic, ile masz wzrostu, ile wazysz, jakie masz kosci, kondycje itp.
No i jak do tej pory jadlas. Jezeli masz nadwage ponad 10kg moge ci polecic jakies diety, jednak wydaje mi sie, czytajac twoje poprzednie posty, ze dieta ci nie jest potrzebna, a zmiana sposobu zywienia. Wiec dobrze by bylo gdybys napisala swoj typowy codzienny jadlospis, zeby moc z niego cos wyeliminowac, lub cos dodac.

Temat pilates byl juz poruszany. Przeszukaj forum. Jedyne co moge dodac od siebie na ten temat, to pilates bym raczej polecala osobom, ktorym podobala sie np joga. Osoby aktywny fizycznie, wysportowane najczesciej to nudzi, chcoiaz to tez nie jest zasada. Karnet? To zalezy od miejsca zamieszkania itp.

Zadnych tabletek polecac nie bede, bo to swinstwo wg mnie. Wiec jezeli chcesz sie zdrowo odzywiac i nie masz nadwagi ponad 10-15kg, takie rzeczy sa ci zupelnie niepotrzebne, a mozesz sobie zrobic niepotrzebnie krzywde.

pozdrowienia,
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-24, 07:54   #6
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Pilates

Mam 17 lat ,Jezeli chodzi o wzrost to mam 1,76 i waże 64 kg , raczej jestem szczupła , wszyscy też tak mówią ,mam budowę tkw. klepsydry ,szerokie ramiona , bardzo wąska talia i szersze bioderka.Chcę zrzucić ok 5 kg (tyle ważyłam rok temu )
i zacząć ćwiczyć ,żeby jakoś ładnie wyrzeźbić sylwetkę,poza tym jeżeli chodzi o tycie to raczej tyje tylko w pupie i udach i odrobinke na brzuszku ,ale jeszcze dużego nei mam wiec w lato moge go pokazywac,ale małą oponke widać :-/
Także zależy mi żeby stracić sporo w udach (bez przesady ) i żeby mieć płaski brzuszek i chciałabym do tego rozwinąć bardziej górną część ciała ,mam na myśli to żeby ręce były umięśnione ,bo tak się składa ,że są chudziutkie i nawet się nie mogę podciągnąć na drążku a chce to zmienić
Myślałam o areobiku ,czymś szybkim ,ale wolałabym zacząć od czegoś spokojnego ,bo przez 3 lata na wf w szkole prawie nie cwiczyłam ,a teraz mam tylko siatkówkę co wcale nie znaczy ze mam jakiś wysiłek na wf'ie ,bo na tej siatkowce prawie nie gramy :|
więc wolałabym zacząć od czegoś spokojniejszego tym bardziej ,że słyszałam ,że pilates wyszczupla ,a mi to narazie jest bardziej potrzebne ,bo po areobiku kiedys jak chodzilam poprostu mi się mięśnie rozbudowywały i np. nóżki robiły się większe
A tabletki wypełniające żołądek dlatego chciałam sobei kupić bo zjadam potworne ilości jedzenia codziennie i boje się ,że sobie nie poradzę z dietą a zależy mi na tym żeby lepiej sie odchudzać. Jeżeli chodzi o jadłospis to trudno powiedzieć ale postaram się coś skrobnąć.
Śniadanie:
7 kromek chleba z serkiem zółtym ,szyneczką ,serkiem topionym itd
lub miska płatków z mlekiem (pół litra mleka 3,2% <najzdrowsze :P > i połowa paczki płatków- tylko ze po mleku b.szybko robie się głodna
2.śniadanie:
koniecznie ,a szczególnie gdy jestem w szkole ,bo zawsze jestem głodna już ok po 2 godz. od zjedzenia poprzedniego śniadania-na drugie śniadanko jem zwykle 1-2 kanapki całe
3. jeżeli chodzi o obiadek to różnie , ziemniaczki z masełkiem koniecznie mięsko smażone ,jakaś surówka .
Ale ilość raczej taka żebym była syta
4.Jeżeli chodzi o kolację to kanapki ,albo coś przegryzam co jakiś czas.
5.Prawie codziennie zdarza mi się jeść coś słodkiego ,najszczęściej czekolade :| kocham ją i nie wiem jak się jej opre jak będe na diecie ,ale zobaczymy.
W sumie źle się czuje z tym ze codziennie zjadam czekolade ,nawet czasem potrafie ją zjeść w 3 min ,tak ze nawet mało smaku poczuje :|
Pozdrawiam
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-24, 08:32   #7
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Pilates

sergeevna napisał(a):
> Mam 17 lat ,Jezeli chodzi o wzrost to mam 1,76 i waże 64 kg , raczej jestem szczupła , wszyscy też tak mówią ,mam budowę tkw. klepsydry ,szerokie ramiona , bardzo wąska talia i szersze bioderka.Chcę zrzucić ok 5 kg (tyle ważyłam rok temu )

Skoro jestes szczupla, to po co chcesz zrzucac 5kg. Ja bym raczej byla za tym, zebys troche wyrobila masy miesniowej, szczedgolnie z tego tluszczyku o ktorym piszesz. W zadnym badz razie nie odchudzac sie i nie tracic na wadze.

> i zacząć ćwiczyć ,żeby jakoś ładnie wyrzeźbić sylwetkę,poza tym jeżeli chodzi o tycie to raczej tyje tylko w pupie i udach i odrobinke na brzuszku ,ale jeszcze dużego nei mam wiec w lato moge go pokazywac,ale małą oponke widać :-/

Zeby wyrzezbic sylwetke niestety przy tej wadze nie mozesz sie juz odchudzac, bo nie bedzie z czego rzezbic tej sylwetki.

> Także zależy mi żeby stracić sporo w udach (bez przesady ) i żeby mieć płaski brzuszek i chciałabym do tego rozwinąć bardziej górną część ciała ,mam na myśli to żeby ręce były umięśnione ,bo tak się składa ,że są chudziutkie i nawet się nie mogę podciągnąć na drążku a chce to zmienić

Dlatego polecam od razu zaczac chodzi na jakas dobra silownie z dobrym trenerem, ktory ulozy ci program cwiczen dla poczatkujacych. Oprocz tego polecam basen, ktory wysmukli twoja sylwetke i bieganie, ktore jest bardzo dobre wlasnie na nogi, posladki i brzuch. Mowilas, ze chcesz choci na areobik/pilates 3 razy w tygodniu. Wiec moze zamien to na 2 razy basen, raz silownia i dodatkowo 15-20 min biegu z samego rana.

> Myślałam o areobiku ,czymś szybkim ,ale wolałabym zacząć od czegoś spokojnego ,bo przez 3 lata na wf w szkole prawie nie cwiczyłam ,a teraz mam tylko siatkówkę co wcale nie znaczy ze mam jakiś wysiłek na wf'ie ,bo na tej siatkowce prawie nie gramy :|

Tak, wf w szkolach to najczesciej porazka.

> więc wolałabym zacząć od czegoś spokojniejszego tym bardziej ,że słyszałam ,że pilates wyszczupla ,a mi to narazie jest bardziej potrzebne ,bo po areobiku kiedys jak chodzilam poprostu mi się mięśnie rozbudowywały i np. nóżki robiły się większe

Wyszczuplenie nie jest ci potrzebne. Zeby LADNIE wyrzezbic cialo sa potrzebne miesnie. Miesnie powinny zastapic tkanke tluszczowa jaka masz teraz.

Poza tym wyczuwam tu cos takie co maja dziewczyny, ktore na sile chca sie odchudzac, najlepiej w 2 dni wszystko zrzucic i miec z glowy. Bardzo mylisz sie w zeznaniach. W pierwszym akapicie chcesz wyrzezbic sylwetke, dalej chcesz tylko schudnac, hm...czuje w tym cos niedobrego. Bo z takimi juz mialam do czynienia..i niestety nie skoczylo sie na 5kg, no ale nic, spojrzmy dalej...

Ah i jeszcze jedno, odchudzajac sie, nie powiekszajac przy tym masy miesniowej twoja skora moze zle na to zareagowac, moga sie robic rozstepy, skora moze wiotczc itp itd.

> A tabletki wypełniające żołądek dlatego chciałam sobei kupić bo zjadam potworne ilości jedzenia codziennie i boje się ,że sobie nie poradzę z dietą a zależy mi na tym żeby lepiej sie odchudzać.

No wlasnie, t chcesz sie odchudzac, czy rzezbic sylwetke...? Diety nie powinnas zadnej stosowac, tylko zmienic tryb zywienia. Nie masz zadnej nadwagi (jezeli liczymy kg), wiec dieta moglaby ci tylko zaszkodzic, a nie pomoc. Poza tym przyn uprawianiu sportu trzeba dobrze sie odzywiac, bo trzeba miec sile i energie to uprawiania sporu.


>Jeżeli chodzi o jadłospis to trudno powiedzieć ale postaram się coś skrobnąć.
> Śniadanie:
> 7 kromek chleba z serkiem zółtym ,szyneczką ,serkiem topionym itd
> lub miska płatków z mlekiem (pół litra mleka 3,2% <najzdrowsze :P > i połowa paczki płatków- tylko ze po mleku b.szybko robie się głodna

Przepraszam, ale nie wierze, zebys jadla 7 kromek chleba na sniadanie, no chyba, ze ja nie wiem co to jest kromka. Ja przy mocno czynnym uprawianiu sporu jem na sniadanie 2 bulki z wedlina i salata, ogorkiem, pomidorem, do tego jedno jablko i banana. Lub czasem zamieniam jedna bulke na miske roznego rodzaju otreb z mlekiem lub jogurtem. Uwazam, ze jogurt do tego jest lepszy.

> 2.śniadanie:
> koniecznie ,a szczególnie gdy jestem w szkole ,bo zawsze jestem głodna już ok po 2 godz. od zjedzenia poprzedniego śniadania-na drugie śniadanko jem zwykle 1-2 kanapki całe

2 sniadanie nalezy jesc. W ogole nalezy jest w odstepach 3h. wiec nie widze tu problemu. Tylko co jest w tych kanapkach, bo jezeli jest szynka, zolty ser i tona majonezu, to nie jest to najlepsze rozwiazanie.

> 3. jeżeli chodzi o obiadek to różnie , ziemniaczki z masełkiem koniecznie mięsko smażone ,jakaś surówka .
> Ale ilość raczej taka żebym była syta

Od stolu nie powinno sie odchodzic sytym. W ten sposob rozciagasz tylko zoladek. Po odejsciu od stolu powinno sie odczuwac delikatny niedosyc. W obieidzie widac oczywiscie 2 bledy, to maslo do tych ziemniakow, jezeli nie jest to 1/4 kostki to ok. No i to smazone mieso, zamien je na gotowane, wzglednie grilowane.


> 4.Jeżeli chodzi o kolację to kanapki ,albo coś przegryzam co jakiś czas.

Nie wolno niczego przegryzac co jakis czas, chyba, ze jest to np czekolada. Kolacje nalezy jesc, najpozniej o 20, niezbyt duza, ale za to wprowadzilabymw twoim jadlospisie jakis podwieczorek.

> 5.Prawie codziennie zdarza mi się jeść coś słodkiego ,najszczęściej czekolade :| kocham ją i nie wiem jak się jej opre jak będe na diecie ,ale zobaczymy.

Dziewczyno! Nie popadaj w skrajnosci. Ty chcesz (wlasciwie to nie wiadomo co chcesz) zrzucic max 5kg, a nie 25. Wiec nie jest ci potrzebna ani dieta, ani tez nie musisz rezygnowac z czekolady!

> W sumie źle się czuje z tym ze codziennie zjadam czekolade ,nawet czasem potrafie ją zjeść w 3 min ,tak ze nawet mało smaku poczuje :|

Zle sie czujesz...? Zaczyna mi to bardzo zle wygladac...

Zrozpaczona podejsciem mlodych osob do odchodzania,
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-27, 16:26   #8
shandyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 150
GG do shandyy
pilates

mam możliwośc chodzenia na ćwiczenia pilates,ale tylko raz w tyg.na godzinke.Czy to ma jakiś sens?jeśli tak,to może w pozostałe dni jeździć na rowerku,biegac..?
shandyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-02, 19:59   #9
shandyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 150
GG do shandyy
Re: pilates

podciągam
shandyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 07:02   #10
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: pilates

Ćwiczenie zawsze ma sens zależy tylko co chcesz osiągnąć chodząc na pilates. Jedna godzina w tygodniu to trochę mało i nie sądzę żeby w jakiś spektakularny sposób wpłynęła na figurę, ale dla poprawy sampoczucia jak najbardziej . Nie chodziłam nigdy na pilate więc tylko głośno myślę Jeśli chcesz schudnąć to konieczne będzie dołożenie większej aktywności i dieta.

pozdrawiam
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 08:28   #11
shandyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 150
GG do shandyy
Re: pilates

dzięki Słonko nie chce schudnąć bo waże tak w sam raz,podobno mam idealną wage do wzrostu
shandyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-27, 20:09   #12
mary_lou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 106
pilates-help !!!

Witajcie!wraz z nadejsciem cieplych dni postanowilam troche sie poruszac.Wybor padl na Pilatesa.Co najlepiej wybrac sposrod krazacych po sieci plikow z cwiczeniami?? chce pomeczyc moj brzuuuuszek uda i posladki
czekam z niecierpliwoscia
mary_lou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-27, 20:17   #13
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: pilates-help !!!

"pilates for dummies" Jest genialny... tylko nie wiem czy na kaziee to jest pod ta sama nazwa.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-27, 20:20   #14
mary_lou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 106
Re: pilates-help !!!

czy "Yoga-Pilates for dummies" to wlasnie to ??
mary_lou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-27, 20:25   #15
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: pilates-help !!!

Moze tak, ja nazwe "Pilates for dummies" widze jak sie zaczyna filmik... plik mi sie sciagnal jako pilates workout-dvd rip. to najlepszy z filmikow jakies ciagnelam.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 01:06   #16
MegOn
Raczkowanie
 
Avatar MegOn
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 72
pytania o pilates

ile dziennie powinno sie poswiecic czasu na te cwiczenia aby zaczac zauwazac zmiany? wlasciwie niedawno nawet sie nie orietowalam dokladnie co to jest pilates.. dopiero przegladajac forum natknelam sie na rozmowe o tym..
i mam w zwiazku z tym pytanie, bo nie mam mozliwosci cwiczenia w klubie i pozostalo mi cwiczenie w domu z tv.
czy bedzie dla mnie bezpieczne cwiczenie w domu?
ile czasu dziennie na to poswiecic?
cwiczyc dzien po dniu czy z przerwami?
czy stosowac do tego jakas diete?
no i po jakim czasie widac efekty? - tak mniej wiecej.. ja mam 57,5 kg wagi i mierze 180 cm.
acha i czy pomaga w zwalczeniu cellulitu?? bo mimo iz jestem szczupla doskwiera mi on.
z gory dziekuje za pomoc!
MegOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 20:48   #17
MegOn
Raczkowanie
 
Avatar MegOn
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 72
Re: pytania o pilates

bardzo prosze niech ktos odpowie na moje pytania..
MegOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 20:53   #18
MegOn
Raczkowanie
 
Avatar MegOn
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 72
"pilates for dummies"

sciagnelam z eMule "pilates for dummies". rzeczywiscie bardzo fajne cwiczonka. mam pytanko: jesli bede cwiczyc co drugi dzien te cwiczenia, to czy moge spodziewac sie widocznej zmiany w wygladzie po uplywie miesiaca? czy jednak lepiej by bylo jak bym sie zmobilizaoala i co dziennie cwiczyla?
bardzo prosze o rade..
MegOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 22:15   #19
Magilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 158
GG do Magilla
Re: "pilates for dummies"

Lepiej ćwicz co drugi dzień, żeby dać dzień odpoczynku dla mięśni. Za to dla lepszego efektu w ten drugi dzień ćwicz kardio (basen, bieganie, taniec, rower)- spalisz tłuszcz.A efekty szybciej się pojawią.
Magilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-08, 12:37   #20
MegOn
Raczkowanie
 
Avatar MegOn
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 72
Re: "pilates for dummies"

a dzieki temu po miesiacu bedzie cos widac? biorac pod uwage to ze mam calkowicie nie wycwiczone miesnie - takie galaretki wrecz.
bardzo chce je wymodelowac..
MegOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-08, 12:46   #21
karinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 82
Re: "pilates for dummies"

możesz coś bliżej napisać o tych ćwiczonkach albo chociaż podaj link
karinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-08, 17:02   #22
Magilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 158
GG do Magilla
Re: "pilates for dummies"

te ćwiczonak, jeśli się nie mylę, można też ściągnąć na Kaazie.
Po miesiącu regularnych ćwiczeń- jasne, że będzie widać! Wyskoczysz w takim bikini, że chłopom oczy wyjdą na wierzch.
Istotną sprawą jest czy masz te mięśnie 'otłuszczone'? Bo jeśli tak, to najpierw musisz się skupić na ćwiczeniach cardio- minimum godzina co drugi dzień. Bo nie ma co mięśni trenować, jak ich i tak nie będzie widać spod tłuszczu.
Ale oczywiście jednocześnie, co drugi dzień, rób ćwiczenia na wzmocnienie mięśni. I naprawdę polecam hantle - to bardzo pomaga w ładnym (!!- żadnego przerostu nie ma co się bać, laskom nigdy od hantli nie zrobią się takie bicepsy jak u facetów)ukształtowaniu mięśni.
Ile trwają te ćwiczenia pilatesa? i jak z intensywnością? to tylko na brzuch?
Magilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-08, 20:44   #23
MegOn
Raczkowanie
 
Avatar MegOn
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 72
Re: "pilates for dummies"

pilates for dummies trwaja 30 min.
gdy pierwszy raz wczoraj cwiczylam to po nich czulam miesnie, ale to pewnie przez to ze sa bardzo slabiutkie.
no ale czulam je a to najwazniejsze chyba. sa one na cala sylwetke.
a co do tego czy lydki sa obrosniete tluszczykiem to jednak sa i to mi bardzo doskwierrra.
ale czyli jesli w jeden dzien bede cwiczyla pilates a w drugi np. tae-bo to pomalu zacznie sie to zmieniac?
MegOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-09, 14:51   #24
Magilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 158
GG do Magilla
Re: "pilates for dummies"

Na pewno! Tae bo jest świetne i daje rewelacyjne efekty na całą sylwetkę, nawet na brzuch.
Magilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-09, 15:05   #25
MegOn
Raczkowanie
 
Avatar MegOn
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 72
Re: "pilates for dummies"

no to zaczynam na maxa! jeden dzien tae-bo drugi pilates. mam nadzieje ze dam rade..
dzieki bardzo, bardzo za rady!
pozdrawiam serdecznie!
MegOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 10:50   #26
nissia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 29
"Winsor Pilates" czy są dalsze części?

Sciągnełam z Kaazy ćwiczenie pt."Winsor Pilates".Prowadzi je jedna instruttorka a dwie dziewczyny ćwiczą.Trwa to ok.30 minut,na koniec instruktorka mówi że to jest pierwsza część i że zaprasza na następne.Bardzo to mi się spodobało.Czy wiecie gdzie i pod jakim tytułem można pobrać dalsze części?
nissia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 12:53   #27
kjudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 132
Re: "pilates for dummies"

pytanko: skad moge wziac te cwiczonka tea bo?? ja jestem laikiem kompletnym w tej dziedzinie i chcialabym zobaczyc jak to wyglada
dzieks
kjudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 13:00   #28
karinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 82
Re: "pilates for dummies"

właśnie gdzie są te ćwiczonka ja też chciałabym sobie szybko wyrobić mięśnie i spalić tłuszczyk!!!
karinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 14:43   #29
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Re: "pilates for dummies"

Ja właśnie ściągnęłam sobie wczoraj Pilatesa z Kaazy i dzisiaj będę ćwiczyć Wogóle rozpiera mnie ostatnio energia - siłownia, TBC (ze Świata Porad) teraz Pilates. Żeby tylko jakieś efekty były, bo ciągle jestem z siebie niezadowolona
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 19:12   #30
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Re: "pilates for dummies"

Właśnie jestem po "treningu". Piltes niestety nie spodobał mi się, wolę ćwiczenia bardziej męczące. Tak więc, po Pilatesie, dobiłam TBC i czuję się świetnie Ten TBC super działa na moje uda i pośladki
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-12 21:58:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.