Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-01, 18:37   #301
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Dziewczynki, czy tą maseczkę z cynamonem można stosować codziennie?
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 13:58   #302
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Ja również polecam saune, skóra sie wypoci, wszystkie toksyny wychodzą, kiedys chodziłam nawet 3 razy w tygodniu, cera sie poprawiła, ale przed okresem nadal mi wyskakiwały :/ w czasie okresu chodzic nie wolno
trzeba stosowac kilka rzeczy na raz, np sauna, kosmetyki, zdrowa dieta, ewentualnie leki, taka skumulowana wala daje najlepsze rezultaty

kiedys pani ginekolog przepisała mi ziołowe tabletki bez recepty Castagnus na wyregulowanie poziomu hormonów i tez mi pomogły

baaa nawet kiedys słyszałam ze regularne uprawianie jakiegoś sportu, daje dobre rezultaty, szczególnie polecano bieganie ale ja to traktuje z przymruzeniem oka

napewno nie zaszkodzi...

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-01-03 o 16:27 Powód: post pod postem
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 14:45   #303
KissOnTheLips
Przyczajenie
 
Avatar KissOnTheLips
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
baaa nawet kiedys słyszałam ze regularne uprawianie jakiegoś sportu, daje dobre rezultaty, szczególnie polecano bieganie ale ja to traktuje z przymruzeniem oka

napewno nie zaszkodzi...
spacer z psem ja stosuje:p
KissOnTheLips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 14:42   #304
free..
Zadomowienie
 
Avatar free..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Od nowego roku zaczęłam pić herbatkę z bratka.. Na samą myśl o niej przechodzą mnie dreszcze, tego paskudztwa się normalnie przełknąć nie da xD A sam zapach siana już mnie na wstępie odrzuca.. Ale cóż.. trzeba się poświęcić..
free.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 23:14   #305
aska_zbk
Przyczajenie
 
Avatar aska_zbk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

a ja lubie herbate z bratka :P
a teraz to jeszcze wapno zaczęłam pić, bo słyszałam że pomaga na krostki na plecach...
ale nadal nie moge znaleźć nic na te pojedyńcze wielkie pryszczee.. ;/
__________________
w obŁoczkach bujam zakochana...
aska_zbk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 19:27   #306
emeraude
Raczkowanie
 
Avatar emeraude
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 133
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

ja zrobilam sobie maseczke z cynamonu i nie wiem co jest bo mi zaczerwienienie nie zeszlo do konca, co mam zrobic zeby moja twarz przestala wygladac jak burak?
__________________
Niechże pan nie posługuje się obcym wyrazem "ideały". Przecież na określenie tego mamy piękne rodzime słowo: kłamstwa.

- szczupłe uda
- płaski brzuch
emeraude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 19:53   #307
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez free.. Pokaż wiadomość
Od nowego roku zaczęłam pić herbatkę z bratka.. Na samą myśl o niej przechodzą mnie dreszcze, tego paskudztwa się normalnie przełknąć nie da xD A sam zapach siana już mnie na wstępie odrzuca.. Ale cóż.. trzeba się poświęcić..
Ja dzisiaj sobie kupilam ta herbatke, bo duzo tu o niej czytalam, ale nie wiem jak dlugo dam rade ja pic bo jestem nawet nie w polowie pierwszej szklanki i jest jednym slowem ... fuj
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 21:17   #308
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aska_zbk Pokaż wiadomość
a ja lubie herbate z bratka :P
a teraz to jeszcze wapno zaczęłam pić, bo słyszałam że pomaga na krostki na plecach...
ale nadal nie moge znaleźć nic na te pojedyńcze wielkie pryszczee.. ;/
Ja używam takiego kremu firmy Oriflam - Tender Care. Wieczorem smaruje nim pojedyńcze (te większe) krostki i zazwyczaj rano nie ma już po nich prawie śladu. Krem ten jest na bazie miodu i tam gdzie trzeba to nawilża, a gdzie trzeba wysusza.
Normalnie kosztuje on 22zł, w promocji ok 10zł. Mam możliwość załatwienia (kupna) go, gdyby któraś z was chciała go zakupić. Na pewno w KWC też coś o nim znajdziecie
ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 22:31   #309
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

hej Wam!
Nie dawno przez przydek weszłam na ten wątek. Mam problem z pryszczami, tzn. najwięcej mam na czole :/ trochę na brodzie. Ostatnio ładnie mi zeszło, ale przed okresem dość mocno mi wysypało. Przeczytałam ten wątek cały i postanowiłam wypróbować aloes. Wycisnęłam z kilku listków sok i mam pół takiej małej buteleczki. Zobaczymy co będzie. A ponad to kupię tą herbatę Acneflos i mydło siarkowe. Z sposobów takich nie domowych to dobry był Clearasil żel punktowy, niestety STRASZNNIEEE wysusza i zrezygnowałam, bo głupo to wyglądało. No zobaczymy, życzę wszystkim powodzenia z walką z tym świństwem!! Będę tu zaglądała i zdawała relacje.
effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 10:13   #310
aska_zbk
Przyczajenie
 
Avatar aska_zbk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Ja używam takiego kremu firmy Oriflam - Tender Care. Wieczorem smaruje nim pojedyńcze (te większe) krostki i zazwyczaj rano nie ma już po nich prawie śladu. Krem ten jest na bazie miodu i tam gdzie trzeba to nawilża, a gdzie trzeba wysusza.
Normalnie kosztuje on 22zł, w promocji ok 10zł. Mam możliwość załatwienia (kupna) go, gdyby któraś z was chciała go zakupić. Na pewno w KWC też coś o nim znajdziecie
<br><br>

a to wysusza? bo jak wysyszam te krosty, to mi sie potem robią takie strupki... i zostają blizny
__________________
w obŁoczkach bujam zakochana...
aska_zbk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 12:11   #311
Patusiaa_
Przyczajenie
 
Avatar Patusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Z KrzEseŁqa
Wiadomości: 4
GG do Patusiaa_
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Hey dziewczyny..
przeczytałam wszystko co napisałyście i już nie wiem od jakiej maseckzi zacząć
Zrobiłam maseczke cynamonową . nap oczatku rerwelacja. jestem po 3-4 użyciach.. ale teraz zaskórniki juz nie schodzą..
na poczatku atowialy i nzikaly a teraz poijawiaja sie nowe zaskorniki i inne syfy..
ogolnie nie mam pryszczy ropnych duzych i bolesnych.. mam tylko trakie plamy zaskorniki.. i takie blee syfy..

i mam pytanko do was..?
czy moge zrobi tak ze codziennie bede sobiep rzeczyszczala twarz tonikiem z wody i cytryny.. a na wieczor ziemniak lub drozdze na zmiane??
prosze o odpowieedz.

__________________

Pozdro dla koffanych przyjaciół i przyjaciółek...
KoFfAm WaS...

Patusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 12:19   #312
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Patusiaa_ mi się wydaje, że ziemniak to chyba na pryszcze nie jest za bardzo, a bardziej do tego by skóra zmatowiała. Ale z tym tonikiem do dobry pomysł.
effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 12:50   #313
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aska_zbk Pokaż wiadomość
<br><br>

a to wysusza? bo jak wysyszam te krosty, to mi sie potem robią takie strupki... i zostają blizny
W sumie nie wiem czy to wysusza, w ogóle nie rozumiem działania tego kremu:P
Używam go już 15 lat, zawsze na jakieś obtarte skórki, suche czy spierzchnięte usta, zadrapania, czerwony nos po katarze itd i ostatnio usłyszałam że na trądzik też pomaga. Spróbowałam i rzeczywiście działa. Chciałam go stosować na całą twarz żeby nic nowego mi się nie robiło, ale ponieważ on jest troche jakby tłusty (nie do końca ale troche tak) a ja mam długie włosy, to rano budziłam się i miałam je przetłuszczone. Dlatego zrezygnowałam z tego, ale cały czas stosuje go punktowo.
Wczoraj wieczorem zrobiły mi się 3 nowe syfy takie do wyciśnięcia. Wycisnęłam je (u mnie to pomaga) posmarowałam tym kremem i dzisiaj mam już tylko 3 maleńkie zaczerwienienia, które zamaskował sam podkład, bez korektora.
Trudno powiedzieć jak dla mnie jak on działa, bo wcześniej stosowałam go na wszystkie rzeczy któe musiałam nawilżyć. Ogólnie przyśpiesza on gojenie wszelkich możliwych ran. (Nawet gdy jako dziecko przewróciłam się i miałam zbite kolano, mama od razu smarowała mi je tym kremem.)
Warto spróbować, bo jak nawet nie przyda Ci się na syfy, to na pewno na coś innego
ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 13:07   #314
aska_zbk
Przyczajenie
 
Avatar aska_zbk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

ogwiazdka to jest w takim małym, różowym, plastikowym pudełeczku.. ?
__________________
w obŁoczkach bujam zakochana...
aska_zbk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 14:52   #315
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

A co bardziej pory zapycha? Podkład czy puder w kamieniu (taki co pędzlem się twarz 'omiata') ?

Też mam cere trądzikową i bardzo mnie to zastanawia
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 19:25   #316
KissOnTheLips
Przyczajenie
 
Avatar KissOnTheLips
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez falkka Pokaż wiadomość
A co bardziej pory zapycha? Podkład czy puder w kamieniu (taki co pędzlem się twarz 'omiata') ?

Też mam cere trądzikową i bardzo mnie to zastanawia
Wydaje mi się że raczej puder w kamieniu wiem to z własnego doświadczenia i gdy używałam tego w kamieniu to na bank na drugi lub jeszcze tego samego dnia wyskakiwały mi krostki podkład jest mniej szkodliwy ale tez powoduje wyskakiwanie krostek. Przykład: użyłam podkładu niedawno i raz ( bo zazwyczaj sie nie maluje, przy wysypach tylko), kiedy go zmyłam zaraz po szkole, na mojej twarzy było o pare krostek wiecej...... No ale jak już wspomniałam mniejszym złem jest jednak podkład
KissOnTheLips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 19:31   #317
KissOnTheLips
Przyczajenie
 
Avatar KissOnTheLips
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez falkka Pokaż wiadomość
A co bardziej pory zapycha? Podkład czy puder w kamieniu (taki co pędzlem się twarz 'omiata') ?

Też mam cere trądzikową i bardzo mnie to zastanawia
Wydaje mi się że raczej puder w kamieniu wiem to z własnego doświadczenia i gdy używałam tego w kamieniu to na bank na drugi lub jeszcze tego samego dnia wyskakiwały mi krostki podkład jest mniej szkodliwy ale tez powoduje wyskakiwanie krostek. Przykład: użyłam podkładu niedawno i raz ( bo zazwyczaj sie nie maluje, przy wysypach tylko), kiedy go zmyłam zaraz po szkole, na mojej twarzy było o pare krostek wiecej...... No ale jak już wspomniałam mniejszym złem jest jednak podkład pozdrawiam
KissOnTheLips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 22:02   #318
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Dziękuję bardzo za odpowiedź Myślałam że właśnie podkład jest gorszym 'złem'
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 22:13   #319
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aska_zbk Pokaż wiadomość
ogwiazdka to jest w takim małym, różowym, plastikowym pudełeczku.. ?
Tak, on jest w takim pudełeczku. Ale jest wydajny, właśnie przez swoją kosystencję.
ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 00:37   #320
aska_zbk
Przyczajenie
 
Avatar aska_zbk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Tak, on jest w takim pudełeczku. Ale jest wydajny, właśnie przez swoją kosystencję.
a to ja to chyba nawet mam! to się smaruje dzisiaj w takim razie!
w czwartek mam połowinki, mam nadzieje doprowadzić twarz do normalnego wyglądu...
__________________
w obŁoczkach bujam zakochana...
aska_zbk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 19:49   #321
jamis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8
GG do jamis Send a message via Skype™ to jamis
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ten temat jest super. Sopdobaly mi sie przepisy na peeling, maseczke cynamonowa i aspirynowa i wiele innych.. Oczywiscie szybko je wyprobowalam i.. efekty znakomite xD Serdecznie polecam! Musze jeszcze zdobyc aloes.

przepis na jeszcze jedna maseczke - z jajka a wlasciwie z jego bialka.

Przygotowanie naprawde banalne. Trzeba tylko oddzielic bialko od zoltka i dokladnie wymieszac po czym nalozyc na twarz. Trzymac az do zaschniecia, zmyc letnia woda.
Dziala oczyszczajaco.
Wyprobowana przez Jamis i jej przyjaciolke.
Ale teraz uwaga z jajkami ptasia grypa panuje xD
I jeszcze jedno sciaga twarz, ze mowic nie mozna ale to normalne
jamis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 19:39   #322
KissOnTheLips
Przyczajenie
 
Avatar KissOnTheLips
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Hej dziewczyny mam do was pytanko: czy któraś z was używa maści ichtiolowej i czy widzi rezultaty, z góry dzieki za odpowiedz
KissOnTheLips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 22:32   #323
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

ja widze rezultaty wlasnie do wyciagniecia pryszcza na wierzch, juz potem np dp gojenia sie to u mnei si enie nadaje.
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 14:13   #324
aska_zbk
Przyczajenie
 
Avatar aska_zbk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

dziewczyny pomocyyyy!
zrobił mi sie wielki taki bólo-pryszcz na brodzie ;/ jest wieeelki, czerwony i nie można go wycisnąć ani nic ;/ tylko strasznie boli...
A JUTRO MAM POŁOWINKI!
__________________
w obŁoczkach bujam zakochana...
aska_zbk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 14:58   #325
KissOnTheLips
Przyczajenie
 
Avatar KissOnTheLips
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez falkka Pokaż wiadomość
ja widze rezultaty wlasnie do wyciagniecia pryszcza na wierzch, juz potem np dp gojenia sie to u mnei si enie nadaje.
dzieki za odpowiedz
KissOnTheLips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 15:31   #326
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Wypróbowałam to na razie dopiero dwa razy, ale na takie świeżutkie miejsce po pryszczu (po wyciśnięciu, odpadnięciu, czy czymkolwiek takim) dobrze robi maść tranowa (chociaż śmierdzi przeokrutnie, więc radzę nie stosować przed wyjściem z domu ;d). Kupiłam ją ze względu na krwawienia z nosa, a okazała się i tutaj przydatna.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 17:22   #327
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

nie ma sprawy co wiem to pomoge dlugo juz walcze z tradzikiem , to mnostwo rzeczy wyprobowalam
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 18:56   #328
KissOnTheLips
Przyczajenie
 
Avatar KissOnTheLips
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
oj ja tez probowałam wszystkiego ( no prawie..) od przeróżnych maści typu tormentiol, cynkowa, ichtiolowa do domowych sposobów maseczka cynkowa, aloes.... działało z mniejszym lub wiekszym skutkiem ostatnio mamuśka kupiła mi krem na noc z serii Young Medical, póki co efektów brak...

ups nie cynkowa tylko cynamonowa sorki

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-01-15 o 14:31
KissOnTheLips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 21:45   #329
agulaa16
Raczkowanie
 
Avatar agulaa16
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Unhappy Zaczynam walke od nowa!!!!

Hej)
Mam 17 lat. tradzik mam od kilku lat. od jakiegos roku jest mniejszy,ale jednak jest. uzywalam juz wieluuu masci i roznych specyfikow ale zadne nie pomagaly. teraz chce zaczac walke od nowa,ale juz bez chemii tylko 100% naturalnosci. to jest klucz do sukcesu.
zauwazylam,ze tradzik jest mniejszy jesli nie jem slodyczy i ostrych potraw. szkodzi mi tez mocna czarna herbata. postanowilam ulozyc plan dzialania,zeby raz na zawsze pozbyc sie tego swinstwa ktore rujnuje mi zycie.
Po pierwsze: twarz bede myla dwa razy dziennie woda mineralna. nastepnie przecierala wacikiem nasaczonym rumiankiem. peeling bede robic trzy razy w tygodniu. miejscowo bede uzywac tormentiolu.
Po drugie: nie bede jadla slodyczy (szczegolnie czekolady!!!!!!!), ostrych oraz tlustych potraw. Czarna herbate zastapie ziolowa.
Po trzecie: raz w tygodniu bede robic parowke i maseczke z drozdzy. nie bede wyciskac pryszczy!!!!!!!
To chyba wszystko. mam nadzieje,ze w koncu mi sie uda. czekam na wasze opinie . z gory dziekuje
agulaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 10:51   #330
Jusstysska
Przyczajenie
 
Avatar Jusstysska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Cebula!!!!!

a ja ci cos powiem...stosowalam chyba juz wszystko: benzacne, afrodyta i adonis, clean&clear, antybiotyki od dermatolog itp.!!! mialam wszystkie rodzaje pryszczy: ropne, podskorne, strasznie bolace... wkoncu BABCIA mi poradzila zebym rano i wieczorem przecierala cala twarz CEBULĄ!!! i mozecie mi wierzyc albo nie ale to dziala!!!! drobne wypryski mam tylko raz na miesiac(kobitki wiedza o co kaman ), ktore latwo moge zamaskowac korektorem. przy tarciu troche oczy pieka, ale warto wytrzymac! tylko musicie byc systematyczni! poprawe zauwazylam juz po pierwszym tarciu, bo cebula zabija bakterie, wysusza wypryski i zapobiega ich ponownemu powstawaniu! nie bójcie sie ze to bedzie smierdziec czy cos! stosuje to juz 2 miesiace i mam cere jak na pupie niemowlaka ;PP POLECAM!!!
Jusstysska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 11:01:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.