Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 08:02   #1
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa

Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!


Poradźcie mi proszę kobiety i nie banujcie za nowy wątek.
Mam taki problem, że strasznie wypadają mi włosy łamią się paznokcie. W aptecie jest mnótwo suplementów, ale wszystkie , które sprawdzałam zawierają skrzyp a ja zauważyłam,że on mi nie służy (dostaję wyprysków).
Teraz kupiłam preparat drożdżowy na oczyszczenie własnie cery i vit a+e. Co powinnam przyjmować (oddzielnie lub jakiś gotowy preparat), zeby mi pomógł na włosy, paznokcie i cerę, ale nie zawierał skrzypu. A może z tym skrzypem to mój wniosek jest błędny? Czy to jest możliwe, zeby tak zapychał? Wy mądrzejsze kobiety może coś wymyślicie.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 09:22   #2
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

pokrzywa ma wlasciwosci oczyszczajace. najpierw mozesz miec wysyp, ale pozniej bedzie ladna cera. wiecej o tym zjawisku w watku pijaczek pokrzywy i innych ziol zapraszam
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 09:41   #3
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

Na włosy i paznokcie ja zawsze polecałam i będę polecać Vitapil, moim zdaniem nie ma nic lepszego
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 11:24   #4
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

Nie mylisz się.Skrzyp i drożdże powodują wysypy trądziku. Sama miałam przygodę z wysypem na czole po tabletkach Revalid. A co ciekawe skrzyp nie każdemu pomaga.Dlatego też polecam wspomniany tu Vitapil-mniej psuje cerę i zawiera więcej pierwiastków śladowych, których często brakuje kobietom.No i zawiera też kwas foliowy -czyli jest dobrym ubezpieczeniem na wypadek nieplanowanej ciąży i wzmacnia układ nerwowy.Kwas foliowy włosom też pomaga.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 12:24   #5
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

ooo dzięki kobiety. Spróbuję ten vitapil. A z pokrzywą to też taki preparat czy coś do picia?
drożdże też wysypują? bo ja teraz odstawiłam skrzyp i łykam drożdże...jakby lepiej ale pielęgnację też uskuteczniłam inną. Odstawić drożdże?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 13:41   #6
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

Na wypadajace włosy polecam wcierki w skórę głowy, mozesz kupić gotowce seboradin czy radical- ten ma świetny skład.
Z suplementów mogę Ci polecić silicę, brałam ponad rok, ale efekty są zauważalne dużo szybciej, włosy nie wypadały, paznokcie przestały się łamać. Potem brałam Merz Special Drages i też sobie chwaliłam. Teraz łykam bellisę ale na mówienie o efektach jeszcze za wcześnie .
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 15:17   #7
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

drożdże wcale nie powodują tradziku! sa zalecane na problemy z cera, wlosami i paznokciami takze mozesz smialo je brać
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 16:59   #8
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

[1=881a135baa34e075ff271ac 6ad77e43317518c11;1250359 3]drożdże wcale nie powodują tradziku! sa zalecane na problemy z cera, wlosami i paznokciami takze mozesz smialo je brać[/quote]
no właśnie dlatego je kupiłam, ale nie jestem specjalistą więc już myślałam,że coś pokręciłam.
Co do wcierania w głowę to nie bardzo dla mnie.Nie znosze zapachu tych specyfików, poza tym problem mam bardziej ogólny (czyli skóra, włosy i paznokcie). Jakiś generalny niedobór czy cuś. Wolę więc jakieś witaminki, suplementy, a do włosów i paznokci ewentualnie odżywki.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 19:54   #9
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no właśnie dlatego je kupiłam, ale nie jestem specjalistą więc już myślałam,że coś pokręciłam.
Co do wcierania w głowę to nie bardzo dla mnie.Nie znosze zapachu tych specyfików, poza tym problem mam bardziej ogólny (czyli skóra, włosy i paznokcie). Jakiś generalny niedobór czy cuś. Wolę więc jakieś witaminki, suplementy, a do włosów i paznokci ewentualnie odżywki.
Drożdże nie powodują trądziku ale mogą powodować jego nasilenie-mają właściwości sprzyjające usuwaniu toksyn z organizmu.Na drożdże można tez być uczulonym lub nadwrażliwym i stąd tez mogą brać się problemy z cerą. Sama nie mogę pić drożdży bo jestem nadwrażliwa na ich skład i źle działają na moją wątrobę-nie przyswajam ich dobrze.I wiem,że nie każdemu służą. Cerze osób dorosłych nie służy też picie mleka i ono czasem też może powodować nasilenie trądziku. Drożdże pomagają bo zawierają metale i półmetale-selen i chrom, które działają przeciwzapalnie ale jeśli ktoś tak ja ma skłonność do alergii na metale to skrzyp i drożdże zamiast pomagać szkodzą.!
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 15:36   #10
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

Kiedyś brałam Belissę i owszem na jakiś (krótki) czas pomogła. Później postanowiłam kupić skrzyp polny i on już w ogóle na mnie nie działał. Odstawiłam jakiekolwiek suplementy, lecz wlosy nadal wychodzą mi garściami. Za namową fryzjerki kupiłam ProLady na włosy. Biorę dopiero około miesiąc i widzę nieznaczną różnicę. Jednak z tego co wiem, trzeba je brać conajmniej 3 miesiące, by zobaczyć ich skuteczność.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 18:51   #11
akinom8004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 57
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

Ja tez ostatnio chcialam kupić8 sobie ProLady na włosy skóre i paznokcie. Jeszcze nie kupiłam Co on w sobie zawiera???
akinom8004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 08:24   #12
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

Skład ProLady Skóra Włosy Paznokcie jest całkiem niezły. Zawiera 200 mg wyciągu ze skrzypu, 100 mg wyciągu z drożdży, 12 mg cynku, 0,15 mg biotyny. Skrzypu jest tu np. dwa razy więcej niż w Belissie, a to on głównie wpływa na kondycje naszych włosów.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 22:58   #13
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

Cytat:
Napisane przez Agaluk Pokaż wiadomość
Skład ProLady Skóra Włosy Paznokcie jest całkiem niezły. Zawiera 200 mg wyciągu ze skrzypu, 100 mg wyciągu z drożdży, 12 mg cynku, 0,15 mg biotyny. Skrzypu jest tu np. dwa razy więcej niż w Belissie, a to on głównie wpływa na kondycje naszych włosów.

Na tą Belisse to chyba na każdym forum ktoś narzeka W sumie ja jej nigdy nie przyjmowalam, gdyż nie mam zbyt dobrego podejścia do suplementow diety. Niemniej jednak te wlaśnie na wzmocnienie włosów i paznokci przyjmuje przez 3 miesiące co rok. Nie stosuje tego caly czas, bo to też nie jest zdrowe.
Aktualnie zakupilam ProLady, ale nie był to zakup ze względu na małą cenę, czy też na ładne opakowanie, lecz na wielu forach przeczytałam o nich wiele dobrego i postanowilam sama wyprobować.
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 13:23   #14
doradca24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

witam
Na włosy znakomicie wpływa Methylsulfonylmethan oraz L-cysteina. Kilka miesięcy temu zetknęłam się z preparatami firmy Swanson i jestem naprawde mile zaskoczona. Używam od kilku tyg. suplementu diety wzmacniajacego włosy skórę i paznokcie. gorąco polecam. U nas w Polsce preparaty te są mało znane ale są naprawdę skuteczne. Mozna znaleźć na allegro.
Dysia


---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

o proszę długo nawet nie szukałam
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16888787
doradca24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 10:37   #15
coffee and cigarettes
Rozeznanie
 
Avatar coffee and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 579
Suplementy diety a owłosienie (też w niechcianych miejscach).

Pytanie, możliwe, że z tych głupszych : Jeżeli zażywamy preparat wzmacniający włosy, to czy nie narażamy się na wzmocnienie włosów na całym ciele? Skąd taki przykładowo skrzyp polny ma "wiedzieć" o które włosy nam chodzi?

Jakie witaminy i inne składniki supelementów mogą wpływać na porost/wzmocnienie włosków tych nie na głowie - wąsik, ręce itp.?

Od miesiąca biorę Oeparol [wyciąg z wiesiołka], Tokovit 200, wit. B complex i Rutinoscorbin.

Tydzień temu zauważyłam, że mam dłuższe i ciemniejsze włoski nad wargą [wąsik] i w ogóle na całej twarzy. Które z tych tabletek mogą być za to odpowiedzialne, zakładając że nie ma na to wpływu coś innego [zmiany hormonalne etc.]?
coffee and cigarettes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 19:44   #16
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Suplementy diety a owłosienie (też w niechcianych miejscach).

wszelkie suplementy typu skrzyp, pokrzywa działają na WSZYSTKIE włosy, nie tylko na głowie.

Włosy są zdrowe, mocne, lśniące na całej powierzchni ciała a najbardziej zauważamy to na głowie bo tam najłatwiej dostrzec różnicę
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 22:15   #17
True88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 30
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

Jeśli mam poradzic to polecam suplement wlosy,skora i paznokcie w kapsulkach environ. W opakowaniu jest 120 kapsułek . Hamuje enzymy o działaniu destrukcyjnym i odbudowuje zniszczone warstwy
True88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 09:24   #18
kachaaa321
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 86
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

Ja i moja mama używamy oeparolu na włosy i paznokcie. Nie dość, że nie jest drogi, to jeszcze ma głównie naturalne składniki i kiedy go stosuję to poprawia mi się też wygląd skóry, więc nie tylko wzmacnia włosy i paznokcie. A! W końcu zniknęły mi te białe plamki z paznokci, więc działa
kachaaa321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 10:09   #19
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

Robiłaś badania krwi ?
Branie suplementów w ciemno, w sytuacji gdy leci ci dużo włosów, jest bez sensu - skąd mamy wiedzieć czy wylatują bo masz niedoboru cynku, czy może żelaza albo B albo sa wynikiem jeszcze czegoś innego....
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-28, 17:42   #20
Pppauliskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 7
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

Hej. Czy używał ktoś suplementu Belid?
Pppauliskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 10:01   #21
Karolinakoss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

A biotyna działa tez paznokcie? Bo ja biorę właśnie Belid i jeśli chodzi o włosy to jestem mega zadowolona. Czy może lepiej do biotyny dorzucić drożdże i skrzyp? Bo w sumie nosze hybrydę i nie przyjrzałam się czy na pazury tez działa
Karolinakoss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 20:08   #22
Ruby1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

Biotyna działa tez na paznokcie. Ja biorę Amocon Forte C od kilku miesięcy i włosy urosły mi chyba z 10 cm! I paznokcie tez super
Ruby1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 19:13   #23
Karolinakoss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

Słuchajcie ważne info. Biorę ten Belid już kilka miesięcy i jak ktoś szuka mega efektow na wzmocnienie włosów, wypadanie, szybkie rośnięcie i wzmocnienie paznokci to polecam z całego serca. Nigdy nie miałam takich włosów i paznokci tym bardziej ze ludzie mi to tez mówią. Polecam bardzo
Karolinakoss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 10:54   #24
asik0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
pokrzywa ma wlasciwosci oczyszczajace. najpierw mozesz miec wysyp, ale pozniej bedzie ladna cera. wiecej o tym zjawisku w watku pijaczek pokrzywy i innych ziol zapraszam
Zgadzam się absolutnie ja też jestem na kuracji pokrzywowej i pomimo problemów na początku teraz widzę zbawienne efekty!
asik0001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 12:13   #25
Pppauliskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 7
Dot.: Suplement diety na włosy paznokcie- proszę o radę!

A jakie efekty i po jakim czasie widzisz po tej pokrzywie? Ja zdecydowałam się na ten Belid i póki co jest bardzo dobrze.
Pppauliskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-28 13:13:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.