makijaż na "stałe" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-25, 13:35   #1
jola26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 127

makijaż na "stałe"


Drogie Panie, od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zafundowanie sobie makijażu pernamentnego. Pytanie tylko gdzie i za ile? Mieszkam w Rybniku, więc interesowałby mnie śląsk. Może któras z Was wie, gdzie można zrobić takie cudo. Mam już dość codziennego malowania sie co rano.
jola26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 23:50   #2
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: makijaż na "stałe"

Hej JOLA! fajna sprawa!Ja nie wiem gdzie i za ile, ale sama zrobilam sobie brwi w Londynie i jest super!! naprawde polecam. 15min mniej siedzenia przed lustrem i meczenia sie nad ksztaltem...z checia bym sobie zrobila rzesy i usta ale czasu nima..A ty co chcesz zrobic? Pozdowionka. Kami
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 07:39   #3
jola26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 127
Dot.: makijaż na "stałe"

ja bym chciala delikatna kreske na powiece, usta i brwi. Boże jak mnie męczy te codzienne ślęczenie przed lustrem!!!! A Twoje brwi - nie bałaś się że będą za ciemne, albo w jakimś kształcie w którym się źle czujesz? Bo ja mam takie obawy idąc zawsze do kosmetyczki na henne. Że coś nie wyjdzie i będę wyglądać jak zombi.
jola26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 19:35   #4
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: makijaż na "stałe"

No wlasnie tak to jest z tymi zabiegami na dlugi okres...Jak cos pojdzie nie tak to co wtedy...
Ja sie nie balam, bo wiedzialam, ze osoba wykonujaca to ma duze doswiadczenie. Przed zabiegeim poprosila mnie sama o pomalowanie kredka brwi tak jak mi sie podobaja i tak miala zrobic. Zawsze jednak wtracila, co by bylo lepiej itp. one zazwyczaj sa wizazystkami czy makijazystkami, i powinny sie znac na proporcjach twarzy itp (upewnij sie ze twoja bedzie sie znac
Pierwszy zabieg byl okay, a po 2 tyg zrobilam powtorke, bo chcialam troche ciemniejsze, no i po to, aby "doszlifowala je nieco". Teraz jestem happy. Zostalo tylko depilowanie ich co jakis czas... Ale goraco polecam!
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.